ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

הוראות טקטיות של קלופ להיכנס לפאניקה?

לפני קלופ אף אחד לא ציפה ממנו לעשות משהו עם הכדור מלבד נגיעות קטנות ביותר. ציפו ממנו לרוץ בשביל ג'רארד וקוטיניו. הוא עשה את זה מצוין.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מוכן לקחת ממני את קאריוס וסולנקי?
    לא יכול לראות אותם כבר.

yakov_y, Cup of Tea ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Esomech Member

לא הוראת טקטיות של קלופ להיכנס לפאניקה, אבל כן לשחק יותר זהיר ואחראי, הנדרסון פשוט מפחד לטעות שיותר פאניקה מניעה אותו מאשר מחשבה על המשחק.

מה שאמרת זה בדיוק מה שאני רוצה שיעשה.
    נגיעות בודדות קטנות, מהירות, בלי לעצור כדור ורק שירוץ בשביל פאביניו וקייטה. That's It.

אולי מידי פעם שיגניב בעיטה..

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שאני חושב ששוער אחר בהכרח מציל את הבעיטה הזאת של פוליסיץ', אבל אני באמת לא מסוגל לראות את קאריוס מסתכל על כדורים מתגלגלים לרשת בלי לזנק אפילו. פשוט הזייה.

קייטה מדהים. בהתחשב בעונה שעברה, אני עולה עם קישור של פאביניו-קייטה-מילנר במחזור הראשון. מילנר גם היחיד מבין השלושה (וויינאלדום והנדרסון) שיכול אשכרה לתרום התקפית, יש לזה פוטנציאל להיראות טוב.

עריכה:
    אני באמת חושב שעדיף קונוס בשער מאשר קאריוס. בשיא הרצינות.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

וודברן, אוריגי וסולנקי נראים רע מאוד בהכנה. רע מאוד.

וזה ברור שקלאבן וכאלה זה לא רציני.

על קאריוס באמת שאין כבר מילים. בליגה הלאומית אצלנו יש שוערים פחות גרועים ממנו.

6. South Boy Member

נכון זה רק משחק אימון וזה לא קרוב להיות הסגל הראשון אבל פוליסיץ' מדהים. לא תפסתי ממנו יותר מדי אבל הוא מצוין.
    קאריוס קלאבן אוריגי סולאנקי לאלאנה זה זבל שצריך לזרוק לפח, מאמין שגם זה יקרה בסוף.

7. owen11111 Member

חבל שלא ניסינו יותר להביא את פוליסיץ׳ שנה שעברה. עושה רושם של שחקן עם כישרון דיי אדיר ברגליים.
    מנחש שנראה אותו ביונייטד עוד שנתיים.

8. oranfu Member

לא הייתי מחליט יותר מדי בנוגע אליו לפי המשחק היום. זרק את עצמו על קלאבן וקיבל פנדל. בעט מצוין בגול השני ועשה פעולה לא רעה בשלישי. אבל לא נפלתי ממנו היום, ממש לא.
    לא שזה אומר שהוא לא טוב או שהוא לא פוטנציאל ענק.

לא יודע בהכרח אם הוא יילך ליונייטד. גם לנו יש בעלים אמריקאים שאני מניח שיקרוץ להם לשים עליו כסף אם נרצה.

בקטע חיובי, קייטה :) איזה שחקן.

בנוגע לקאריוס, מקצועית אין מה לדבר בכלל, הבחור לא שוער מקצועני. אבל בקטע אישי, שיעיפו אותו מהמועדון. כל פעם שהוא עולה על הדשא הוא מושפל, לא ראיתי דבר כזה.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנחש שאם סלאח יעבור לריאל/ברצלונה עוד שנה-שנתיים, אז פוליסיץ' יגיע אלינו במקומו.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פוליסיץ' מלא כישרון אבל חסר יציבות, נפלתם על משחק טוב שלו. השלישייה הפותחת שלכם טובה ממנו משמעותית.

קאריוס זו מחלה שאפילו לי בתור אוהד אינטר כואב לראות בשער של ליברפול.

11. owen11111 Member

היום סתם הייתה הזדמנות לראות אותו יותר מקרוב.
    ראיתי אותו כמה פעמים בדורטמונד בשנתיים האחרונות. יש לו איזו איכות במשחק שעוד לא בדיוק הצלחתי לשים עליה את האצבע, אבל אנסה לנסח: הוא עושה המון דברים התקפיים בצורה טובה: הוא יודע לעבור שחקן בצורה מרשימה, יש לו מהירות יש לו סיומת טובה, יש לו יכולת מסירה מגוונת. הוא באמת יודע לעשות הכל בהתקפה. אין משהו אחד שאני יכול להגיד עליו שהוא יוצא דופן בו, אבל הוא פשוט עושה המון דברים בצורה טובה.

הוא עוד לא בן 20, ומשחק כבר שנתיים בצורה יחסית קבועה בבונדסליגה. לא מן הנמנע שנראה אותו מגיע לפריימרליג תוך שנתיים-שלוש תמורת סכום של 9 ספרות.

אם אני לא טועה הוא אוהד יונייטד, אבל לא סגור על זה בוודאות. חבל ששנה שעברה כשהצענו 13 מיליון פאונד. לא ניסינו קצת יותר (חוכמה בדיעבד כמובן).

Sir Alex Ferguson, Big Virgil ו-golding אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

9 ספרות נראה לי הגזמה.

אולי הוא אוהד יונייטד. הגיוני כי הוא אמריקאי והם האשטג FC.
    אבל זה לא אומר שהוא בהכרח יילך אליהם. וולקוט אוהד ליברפול והעדיף בזמנו את ארסנל (וכמובן שיש הרבה דוגמאות כאלה).

13. k_700 Member

פוליסיץ' כשרון מפחיד, בארה"ב מתייחסים אליו בנבחרת כאילו הוא איזה סוג של מסי, עם כל הלחץ שמשתמע מזה וכשהוא בן 19 בלבד.

אגב, הוא צבר כבר 21 הופעות(9 שערים) שזה כמות נדירה לשחקן בגיל הזה.
    דורטמונד ידעה בדיוק איזה יהלום היא הביאה לפני 4 שנים, השם שלו עלה לראשונה כשהיה בן איזה 15.

הוא יכול להיות סקורר מפחיד לדעתי ומספיקה עונה של 20 שערים בגיל 20 כדי שדורטמונד תבקש עליו מספר של 9 ספרות(ותקבל).
    הוא לא יציב היום? כמה שחקנים בגיל שלו, בתפקיד שלו באמת יציבים בגיל הזה?
    הכשרון שלו מפחיד ולפחות בנבחרת הוא מראה כבר איזה שנתיים סוג של לידריות.

מאוד מקווה שלא יגיע אליכם, הוא תוך שנתיים יכול להיות אצלכם שחקן הרכב, בטח עם קטליזטור כמו קלופ.

הייתי מת שהשמועות יהיו נכונות ונביא אותו אלינו אבל פחד אימים לחשוב מה שנה אצלינו יכולה לעשות לקריירה שלו.
    שנה אצלינו ועוד שנתיים הוא חוזר לאיזה שיקגו פאייר, עד כדי כך הדאונסייד יכול להיות קיצוני.

14. cheddar Member

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

15. Coutinho10 Member

עוד מעט מיה קאליפה תחזור לראונד שני ותעלה עוד פוסט על קאריוס. תכלס ? זה מפתה להמשיך לפשל ככה.

מצב נושא:
הנושא נעול.