ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@k_700 כשאני מתייחס ליציבות שלו, אני מתייחס לשחקן בשנתו השנייה כשחקן הרכב, והקונטקסט לא בא כביקורת עליו. אני די בטוח שאם פוליסיץ׳ היה בליברפול ולא בדורטמונד, קצב ההתקדמות שלו לא היה אותו דבר. יש שלישייה חזקה מאוד מקדימה, הוא ככל הנראה היה שחקן ספסל ולא מקבל את הדקות שהוא מקבל בדורטמונד.

2. k_700 Member

כן רק שאנחנו מדברים פה על שחקן בשנה שנייה שהוא בסך הכל בן 19!!

אף אחד לא חשב שהוא צריך לעשות מעבר גדול בקיץ שעבר, מן הסתם הוא השתפשף עוד שנה.

לא יודע מה יכול להיות איתו בליברפול, אני יודע שאני מפחד לתת כשרון ברמה שלו למאמן שהכי כדאי לתת לו לטפח כשרונות בכדורגל העולמי.
    הכשרון שלו כל כך גדול שהוא יכול לאט(או במהירות) גם להוציא אחד מהשלישייה שלהם החוצה.

הוא היה מתחיל בספסל אבל בליברפול לא היו עושים ממנו וודברן, הוא היה מקבל דקות(כנראה של לאלאנה).
    כמובן שזה לא רלוונטי להם בכלל, הם הביאו עכשיו גם את שאקירי.

הייתי מת להגיד שהלוואי שיפול אצלינו, אבל אני כבר מעדיף לחכות עוד שנה, להסתכן בתחרות עצומה עליו ואולי להשיג אותו ב100 מליון פאונד מאשר לתת לו עונת גילוח עם מוריניו.

3. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/20/15321070934461.Xxx

אני מאוד אוהב את מה שאני רואה בליברפול, הם רוצים אליפות ועכשיו, מכוונים לשם, ואם זה לא יקרה - זה בסדר, כל עוד השאיפה היא אמיתית. אני רואה מרכז שדה שהשתדרג משמעותית וכמובן העמדה בין הקורות. קלופ ממשיך לתת שואו והוא יודע שמחפשים כל מאמן גדול על הפסיקים והנקודות, התגובה שלו לעניין הייתה גאונית, אבל אין ברירה, גם ליברפול צריכה להסתגל לכללי המשחק החדשים ולהשתולל כדי להצליח, ועדיין מדובר בקיץ אחד אימתני(הרי בשנה שעברה עזב קוטיניו) וזה עוד רחוק מהקבוצות ממנצ'סטר. מאמין שהשלם יהיה גדול מסך חלקיו ורק שלא יהיו כל מיני תוצאות תיקו נגד קבוצות שבאות להתבנקר באנפילד ושהעונה תחל כמו שצריך.

4. Esomech Member

לא, הוא מסתבלט נכון?

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין, מישהו נותן לך מתנה מדהימה ואתה מתלונן בגלל המניעים שלו?

חדשות מעולות, שיגיש בקשת העברה ויפה שעה אחת קודם. מעדיף כל אדם אחר במועדון בתור שוער שני כולל הטבחית במלווד.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. Mellow29 Kopite

THE THREE WISE MEN

מליסה רדי על השינוי שהמועדון עבר בשוק ההעברות בשנים האחרונות.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Esomech Member

אשכרה הוא אמר שהוא לא היה מודע שאנחנו רוצים את אליסון.
    אפילו את זה הוא לא תפס

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי משלם כדי שהדבר הזה יעזוב את המועדון שלנו.
    לא רואה מי מספיק מטומטמת לקחת אותו.

קראתי שהוא נדהם שקלופ לא אמר לו שהוא יקנה שוער.
    טוב ידעתי שהוא אידיוט כבר כשהעלה את הוידאו שלו נהנה מהבריכה בלוס אנג'לס רגע אחרי שדפק לכולנו את הקיץ אבל מה יש לו להיות נדהם? אם לא היינו משלימים את העסקה עם אליסון כי לא היינו מצליחים, יש סיכוי שהוא היה השוער ה-1 שלנו לעונה הקרובה, לכן קלופ לא אמר לו שום דבר. זה לא היה בטוח.

Esomech אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

טאיוו אווניי הושאל לגנט.
    שמועות שלוריס קאריוס מעוניין לעזוב.

מה קורה עם הפציעה של ג׳ואל מאטיפ ?

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

Jürgen Klopp told his post-match press conference: “It’s not the same injury. It’s another muscle – it looks like, hopefully, only a little tear."

זה העדכון האחרון בנושא למיטב ידיעתי. יחמיץ את תחילת העונה בוודאות, אולי יותר.
    כרגע אני חושב שגומז המועמד המוביל לשחק ליד ואן דייק במחזור הראשון. לא כ"כ אוהב את זה נכון לעכשיו וזה למרות שאני עדיין מאמין שיכול לצאת ממנו בלם טוב ואולי אפילו טוב מאוד.

11. oranfu Member

לא אוהב את זה גם, אבל אני באופן כללי מעדיף את גומז על מאטיפ. גומז מהיר (הרבה יותר) וגם טוב יותר עם הכדור. מאטיפ חלש בכל פרמטר.

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטיפ נתן עונה אחת טובה לדעתי, בעונה שעברה הוא היה נוראי ללא ספק. הייתה לי איזושהי תקווה שעם פרי סיזן נורמלי הוא יצליח לשחזר את היכולת מהעונה הראשונה אצלנו, עכשיו אחרי עוד פציעה אני סקפטי מאוד לגבי זה.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

אני לא חושב שהוא היה טוב גם בעונה לפני. הוא לא היה גרוע.

אבל בעונה שעברה הוא בכלל היה זוועה. פשוט הבלמים שלנו (למעט ואן-דייק) עושים תחרות פנימית מי יותר גרוע. כשלוברן משחק אנחנו רוצים את מאטיפ, כשמאטיפ את קלאבן וכשקלאבן את לוברן.

מת לראות את שלושתם עפים מהמועדון.

סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצ'רמן של ליון מספק ציטוטים לפחות פעמיים ביום על פקיר.
    הבנאדם מת למכור את השחקן הזה אה? שנתיים לסיום החוזה, הוא מאמין שהמחיר עכשיו בשיאו כנראה.
    אין הסבר אחר למה הוא מעלה את זה כל הזמן לסדר היום.
    לי זה נראה שאנחנו בכלל לא בעניין של השחקן יותר. הם יכולים לנסות להחזיר אותנו אבל אנחנו כבר לא בקטע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Big Virgil Member

זה פישי מאוד, מצד אחד אולאס שלא מפסיק לקשקש ועושה רושם שהוא ממש מת למכור, מצד שני אצלנו דממה.

באיזשהו מקום קשה לי להאמין שבאמת ירדנו מזה, הכל מריח מוזר מדי. אם באמת התגלה משהו חמור במדיקל זה כבר היה מתבהר ויוצא בצורה פומבית על ידי כתבי החצר שלנו והיינו עוברים לאופציה אחרת.

פשוט לא סביר שהיינו מוכנים להשכיב כמעט שישים מליון פאונד עליו ופתאום כלום, כבר לא צריך חיזוק בעמדה הזאת יותר, זה לא עושה שכל.

אה כן ותסלחו לי שאני לא קונה את זה שזה הכסף שהלך לאליסון, לא מבין על מה זה מבוסס מלבד חוסר אמון כללי בבעלים

אני מאמין שזה יגרר עד סוף החלון ובסוף מישהו ימצמץ והוא יעבור אלינו.

מצב נושא:
הנושא נעול.