ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהמצב מבאס אבל צריך לנסות לחשוב על זה בצורה אופטימית.
    יהיו 19 אליפויות בקרוב.
    מקווה ש20-21 תשוחק במלואה כי גם אליה נגיע עם סיכויים טובים כי אנחנו במצב טוב.
    לפחות שלא יישרף לנו זמן עם הקבוצה הזאת.

2. Raulito Madridista

בסקיי ספורטס שאלו בקול רם האם ליברפול צריכה למכור את מוחמד סלאח. בין היתר כדי לחפש כבר מחליף, דור העתיד, בין אם זה ג'יידון סאנצ'ו או שחקן אחר (קיליאן אמבפה נראה משימה מסובכת, לגבי טימו ורנר - אז דימיטאר המאן אמר שהוא לא מגוון מספיק ולא מתאים). עם המספרים שלו אי אפשר להתווכח - 70 שערים במאה הופעות ליגה, ובכל המסגרות - 91 שערים ב-144 משחקים. הטיעונים, בגדול: קלופ כבר שינה לו את העמדה למרכז כדי לוותר לו על ההגנה, קבלת ההחלטות שלו לא טובה ובגיל 28 קשה להאמין שזה ישתנה ומספר הדריבלים המוצלחים הולך ודועך. עוד אמרו שהוא מתבסס המון על פיזיות ושחקנים כמו שבצ'נקו, אואן, רונאלדו נזאריו ואחרים כבר החלו לדעוך.

- אני חושב שעונת הבכורה המטורפת הייתה קצת 'לרעתו', יצר ציפיות שהיה ברור שיהיה קשה לעמוד בהן, ולכן עונה כמו הנוכחית עם 20 גולים מסתמנת אפילו כמאכזבת במובן מסוים. את כל הדברים הטובים שחושבים עליו אין טעם למחזר.
    - זו שאלה קשה מאוד-מאוד לדעתי, אי אפשר "להבטיח" שסאנצ'ו יהיה הצלחה מסחררת באנפילד אם יגיע, ברור שאם כן הוא סוגר שם חור למשך עשור והוא גם יבשל יותר שערים. מה שכן אולי הגרף של סלאח עלול להישאר ככה ולרדת? אולי חלק מהביקורת כאן מוצדקת ולמכור אותו עכשיו זה יהיה מהלך בול כמו שפפ עשה עם אטו לדוגמא?

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שאם היה דיון כזה, הוא מת מקורונה.

FSG מתנהלים כלכלית מדוייק מאוד, הכל במטרה למכירה שתיתן להם את הרווח שהם סימנו כשהם רכשו את המועדון.
    עכשיו נדחה להם רעיון הרחבת האיצטדיון, הלך להם כסף של כרטיסים ומנויים לעונה הבאה ולחלק מהעונה הזאת, סביר לחשוב שאחד הברזים הראשיים שייסגר זה ברז הרכישות, במיוחד כשהקבוצה כרגע בקושי מפסידה נקודות על הדשא.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Cup of Tea Liverpool, UK

ברור, אין ספק. אבל אני חושב שאם זה היה בכיוון השני (שאנחנו מקומות 6-8) אז הייתי עצוב יותר.

5. alexshw Member

מי אמר שהעונה הבאה תשוחק בדלתיים סגורות. אנשי משרד הבריאות?
    אז אתה יכול להיות רגוע.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא באמת מצפה שבאוגוסט יהיו 55 אלף ביציעי אנפילד.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

אוגוסט זה לא כל העונה, אבל יש סבירות רבה שזה וירוס עונתי.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג.
    הסתברותית חושב שהסיכוי קלוש שבעונה הבאה נראה איצטדיונים מלאים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יציעים עם מגבלות social distancing זה אומר חצי מהאיכלוס הרגיל?
    זה נראה לי במקרה הטוב לצערי. אבל בוא נראה...

10. oranfu Member

באמת? אנחנו ככל נראה הקבוצה הכי חזקה באירופה. בכל הפאקינג 30 שנה שאני אוהד לא היינו בשום סיטואציה איכשהו קרובים לזה. למה החרא הזה לא קרה בכל השנים שהכדורגל שלנו היה זבל ולראות משחקים היה סבל? שהיריבות שלנו חגגו תואר אחרי תואר ולנו כל מה שניתן היה לקוות זה להצליח איכשהו להשתחל טופ4 או לחרבן להם את האליפות?

אם זה היה קורה בכל התקופות האחרות זה היה מבאס שאין משחקים, אבל זה לא היה כואב במיוחד בגלל המצב של הקבוצה.

11. k_700 Member

חכה שנייה עם הבדידים אלכס עדיין צריך אותם,
    בוא נכנס לראש של מועדון צמרת שנמצא ברגעים קשים כלכלית ומצד אחד רוצה מאוד שחקן X להתקפה מתוך מחשבה(מקצועית וכלכלית) שזה השחקן שהולך להחליף בטווח מסויים את Y(נניח לדיון סלאח).
    לשחקן X יש היום סעיף שחרור נמוך מאוד יחסית לשווי שוק הרגיל שלו(50 מליון אירו, לא פאונד אגב*).
    אם אתה חוסך לירה ללירה זה נשמע כאילו זה הטיימינג ללכת עליו, גם כי זו לא הוצאה שליברפול לא תצליח לכסות בקיץ ממכירות וגם כי ברור שבלי הסעיף שחרור הזה שהדביקו לו כשהיה Mr.Nobody יעלם וימחק ואיתו המחיר שיעלה(יוכפל, אם כל הכבוד למשבר העולמי, רוב מועדוני העל בכדורגל האירופאי יצליחו לצאת ממנו בטווח של שנה וחצי, שחקנים שפעם היו מתומחרים כ80-90 מליון אירו לא יעלו פתאום 20 מליון אירו).
    מכל זה הסקנו שאם ליברפול ממש צריכה אותו או פתרון התקפי ארוך טווח במחיר שהוא למעשה חסכון היא די צריכה לקפוץ על המציאה כל עוד היא קיימת תחת סעיף שחרור.

12. k_700 Member

המוקדמת בהיסטוריה? אני לא בטוח בכלל.
    בדקת את זה מול כל האליפויות המשעממות שלנו, צ'לסי וכדומה?
    אגב, אולי בגלל שאתם לא בגביעים בעצם לא היו מזיזים לכם משחקים ואז זה היה קורה(תלוי גם ביריבות).

13. alexshw Member

בדידים צריך מי שעובד בעגלות. לא מי שעובד בהיי טק.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

האליפות הכי מוקדמת שייכת לתינוקות באזבי ב-1956, 8 באפריל אם אני זוכר טוב. סיטי היו שוברים את השיא ב-2018 אם לא היינו עושים את הקאמבק ההוא ל3-2 בדרבי.

15. k_700 Member

עבדתי בהייטק כמה שנים, היו שם הרבה כמוך שהיו צריכים בדידים.
    ותדייק, *בעלים של עגלות וחנויות.
    ואתה חייב להפסיק עם הפלירטוט הזה, בוא נסיים את זה, אתה רוצה לבוא לעבוד אצלי? יש לי עובדים שעושים 8 אלף ירוקים בשבועיים.

Footballover ו-Roma אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.