ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

Liverpool-Forever ו-Esomech אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול לראות את המשחק בלסטר 500 פעם גם.
    מה שארנולד עשה פה...
    מדהים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Rushie Member

זו בשורה גדולה בשבילנו. קרש הצלה לעונה הבאה אחרי שלא יכולנו לשים את הכסף על וורנר. לדמיין אותנו רצים חודש שלם עם אוריגי ומינאמינו בצדדים עושה לי רע.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בכל מקרה במצב בו אתה צריך לפעול.
    אליפות אפריקה מחייבת אותך להביא שחקן? אוקיי.
    יש לך את הנדרסון בן 30, וואיינאלדום בן 29 בקישור, שני שחקני מפתח.
    בהתקפה כל השלישייה בני 28.

5 שחקני מפתח בגילאי השיא שלהם, זה מצוין ל2020 וזה אחת מהסיבות שלקחנו אליפות, השאלה היא האם 2 חלונות קיץ ברצף על 0 ספנד לא גורר אותך למצב שבו תגיע לקיץ שאתה צריך להביא 3 שחקנים יקרים וכמובן שאז אתה לא תעשה את זה.

הבשורה טובה ואני מרוצה כמובן, אבל יש פה בעיה מתחת לפני השטח וכדי להוריד מהעומס של החלונות הבאים אני חושב ששחקן קדמי הקיץ הוא חובה (יחד עם בלם ומגן שמאלי).

בקיץ הבא כבר נצטרך להביא קשר יקר. כבר עכשיו אתם רואים את ההנהלה עצמה לא ממהרת לתת לוואיינאלדום חוזה חדש.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה הזאת משחקת באמת כדורגל בצורה וסגנון שלא ראיתי בעבר. זה לעיתים לא בולט ישר לעין, ואולי פחות ""מהנה"" מהכדורגל בלאגן של 13/14, אבל זה שלמות. שלמות ברמה הטקטית, שלמות ברמה הפרסונלית (במשחק הזה במיוחד), שלמות הגנתית, שלמות בתזמון לחץ. כשאנחנו טובים אנחנו אשכרה יכולים לאמלל ולפרק כל קבוצה על הפלנטה, וגם יודעים להשתמש בכל סגנון שצריך: להגן עמוק ולצאת למתפרצות, לשלוט בכדור ולהניע עד מציאת פירצה, לחץ גבוה עם משחק מעבר זריז, קרוסים, מסירות עומק, אפילו בעיטות מרחוק כשפאביניו/אוקס על המגרש. תענוג.

owen11111, Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

מה שאהבתי במיוחד באותו משחק זה שהראינו עליונות מוחלטת.

כלומר, היו הרבה דיבורים שאנחנו לא לוחצים כמו פעם, לא אינטנסיביים כמו פעם.
    המשחק הזה הראה שעדיין יש לנו את היכולת, אנחנו פשוט לא תמיד "מפעילים" אותה.
    המשחק הזה היה חתיכת תצוגת תכלית...

אגב, בין כל התוכן והכתבות שצרכתי בימים האחרונים, קראתי גם איפשהו שזה לא שאנחנו לוחצים פחות אלא שאנחנו לוחצים אחרת
    אם אני זוכר נכון, זאת עבודה של לינדרס. קלופ חשב שהסגנון שלנו לא אפשרי על פני עונה שלמה וצריך לעשות התאמות בצורת הלחץ שלנו בשביל שתדרוש פחות ריצה אבל שהיא תהיה יותר ממוקדת.
    אז זה נראה שאנחנו פחות מפעילים כזה לחץ אגרסיבי.

ברוסטר ממשיך להפציץ.נתנו את זה בסוף שער עצמי של השוער, אבל בלי זה גם יש לו 6 שערים ב14 משחקים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/20
    owen11111 אוהב/ת את זה.
  7. Gianzola01 Member

Member wolves? I member!

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. yakov_y YNWA

קליין עוזב רשמית עוד כמה שעות, מסתיים החוזה.
    לונרגן ולאלאנה ייעזבו עוד חודש.

קליין עם 103 הופעות ו-2 שערים בכל המסגרות אצלנו, 52 הופעות בעונה ה-1, ב-3 העונות האחרונות רק 10 הופעות בכל המסגרות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/20
  9. oranfu Member

מעניין מה קרה איתו. אין ספק בכלל שבמועדון שרפו אותו לחלוטין.
    זה לא שהוא סובל מפציעות, אפילו לא נתנו לו להתאמן עם הקבוצה כשחזרו מהקורונה.
    לאלאנה ולונגרן קיבלו הארכה עד סוף העונה ולו לא הציעו.

PADDY POWER האלה היסטריים.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Liverpool’s net transfer spend of £92.4 million from the last five years is less than Watford’s, not even half that of Brighton & Hove Albion or Aston Villa and a fair bit behind Newcastle United
    There is only Crystal Palace, Sheffield United, Southampton and Norwich City with a lower net spend in that time. Manchester City’s total is £505.6 million. Manchester United’s £378.9 million

אלופים למרות FSG.

Rushie ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. Sturridge Member

מה נט ספנד מספר אחרי שמכרת שחקן ב-140 מיליון יורו?

12. owen11111 Member

צודק. הם כל הזמן רק מנסים לשים לנו מקלות בגלגלים.
    בטח מתבאסים על כל מענקי האליפות שיצרכו לשלם.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  13. Rushie Member

ברור לי שבתקופות יפות שכאלה אנשים יעדיפו לשים את הביקורתיות בצד ולהאמין שאם על הדשא טוב אז בעצם הכל טוב.
    הניהול בסגנון מאניבול של הבעלים זה מגדל קלפים שעומד על זה שיש לנו אנשי כדורגל שמוציאים מים מהסלע ובראשם קלופ כמובן. לא חושב שיש אף מאמן אחר בעולם שהיה מצליח להוציא מתנאים כאלה ליגת אלופות ואליפות. הבעיה היא שעוד שנתיים-שלוש כנראה שהוא כבר לא יהיה כאן ואז לך תמצא עוד קלופ. זה מאמן של פעם בחמישים שנה. אם דברים לא הולכים להשתנות באופן רציני בשנים הקרובות בתחום של שוק ההעברות יהיה לנו קשה מאוד לחזור למקומות שאנחנו נמצאים בהם עכשיו.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  14. owen11111 Member

ההצלחה האדירה שלנו בפרויקט הזה רשומה בראש ובראשונה לזכותו של קלופ. אני לא חושב שתמצא בן אדם אחד בעולם שטוען אחרת.
    ביום שהוא יעזוב, אנחנו בוודאות לא נמצא עוד מאמן כזה. וכבר היום סביר להניח שהוא יזכר כאחד המאמנים הכי גדולים בהיסטוריה של המועדון שלנו.

יחד עם זאת, להגיד שההצלחה שלו ושל המועדון בשנים האחרונות, מגיעה למרות הבעלים, זו אמירה שלי אישית, קשה לקבל.
    אמרתי את זה כבר פעם ואגיד שוב - להסתכל על שורת הנט ספנד שלנו ולבחון על בסיס זה האם הבעלים שלנו הם טובים או לא, זה התעלמות מוחלטת כיצד עובדים מועדוני ספורט. האם זה פרמטר מעניין? כן. האם זה הפרמטר היחידי שקובע הצלחה? חד משמעית לא.

אנחנו נותנים את הקרדיט לקלופ ולצוות שלו, ובצדק. אבל מי הביא אותו לפה? מי הצליח לשכנע את המאמן הזה להגיע לכאן, לחתום על חוזה ל-3 שנים, להאריך ב-3 שנים נוספות אחרי עונה אחת בלבד, ונכון לכתיבת מילים אלה, לסגור איתו לתקופה של 4 שנים נוספות לקדנציה שעשויה להגיע ל-9 שנים?
    אז אפשר להגיד שקלופ הוא פנטזיסט, שאוהב לעבוד בתנאים קשים. זו לא טענה מופרכת. ועדיין אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא בחר להגיע לכאן, לעבוד עם האנשים והבעלים האלה.

יחד עם זאת, אם להאמין לקלופ וגם לאנשים שמסקרים את המועדון מסביב, יש לנו לא מעט אנשי מקצוע במועדון מהמעלה הראשונה. חלקם הגיעו בזכות קלופ, חלקם כבר היו במועדון כשקלופ הגיע:
    מייקל אדוארס היה במועדון טרום תקופתו של קלופ, ונחשב היום לספורטינג דירקטור הטוב בליגה.
    דייב פולוואס ובארי האנטר נחשבים לאנשים שהתקעשו להביא לכאן את סלאח, פירמינו ורוברטסון.
    את כל האנשים האלה ועוד לא מעט אנשים מסביב (פפ לינדרס לדוגמה), הביאו FSG במהלך כהונתם.
    אי אפשר להסתכל על ניהול ע״י בחינת פרמטר אחד של ״כמה כסף אתה משקיע״, ניהול מכיל בתוכו שילוב של דבריםֿ כשלטעמי בראש ובראשונה זו גם היכולת להביא את האנשים הנכונים לתפקידים המתאימים.

וגם אם נשים בצד את כל ההצלחות המקצועיות, ואת אלה מחוץ למגרש (פרויקט השיפוץ של אנפילד, פרויקט המעבר ממלווד, חיזוק המותג, השיפור בתוצאות הכספיות), ונגיד שלולא קלופ כל זה לא היה קורה - מעניין אותי לדעת איזה ״בעלי מועדון״ מסתובבים שם בחוץ ומחפשים לקנות מועדון, שיעשו עבודה טובה יותר ממה שקורה פה כרגע?
    על מה בדיוק אנשים מפנטזים?
    כמה מיליארדרים עומדים בתור לקנות מועדון כדורגל ולשרוף עליו מאות מיליונים, מבלי לקבל החזר?
    כי להוציא את ארבמוביץ׳ ואת האנשים מאבו דאבי, זה לא משהו שאני ראיתי שקיים.

ניוקאסל הוציאו יותר כסף מאיתנו במהלך החמש השנים האחרונות. אוקיי, מישהו היה רוצה את מייק אשלי כבעלים?
    מישהו היה רוצה פה את הגלייזרים שבמשך למעלה מ-15 שנה משכו עשרות מיליוני פאונד על חשבון מנצ׳סטר יונייטד?
    את קרונקי והתהום שהוא מוביל את ארסנל אליה?
    להוציא את מנצ׳סטר סיטי עם הבעלים העשירים בהיסטוריה, ואת צ׳לסי - איזה מועדון כדורגל באנגליה מנוהל יותר טוב מאיתנו? אפילו לסטר עם ההצלחה האדירה שלהם בשנים האחרונות - מצליחים באמצעות מודל ניהולי וכלכלי מאוזן, ולא באמצעות בזבוזים חסרי תכלית. גם אם נלך למועדונים אחרים באירופה, כולל כאלה שנשלטים ע״י תאגידים עשירים (לייפציג ורדבול) או אנשים מאוד עשירים (הופהניים ודיטמר הופ) - גם שם הניהול לא כולל הוצאות של מאות מיליונים, אלא ניהול שמבוסס קבלת החלטות והשקעות נבונות.

קל מאוד לבקר את FSG על העדר הוצאות כספיות, אבל באמת, למעט ״לזכות בלוטו״ ולהרכש ע״י שייחים מהמפרץ, איזה בעלים של מועדון כלשהו עושים עבודה שגורמת למישהו כאן לקנא?

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/20
  15. Rushie Member

יש לי הרבה הערכה למה שהאמריקאים עושים במועדון, אתמול בדיוק ראיתי את הסרטון הנחמד הזה שממחיש יפה את הקפיצה שעשינו בעשור האחרון, אבל בסוף אני לא מחזיק מניות של המועדון, אני אוהד של המועדון ומה שמעניין אותי זו ההצלחה של הקבוצה בטווח הקצר והארוך.
    לא מנחם אותי שאנחנו בונים מתחם אימונים מפואר ומודרני אם בגלל ההוצאות הנלוות שלו לא היינו מסוגלים להביא לקלופ שחקן אחד נורמלי לסגל בקיץ הקודם. אני מזכיר, עונה שהסתיימה בליגת אלופות ו-2 נקודות מאליפות. איזה מועדון לא היה מתחזק כדי לעשות את הצעד הנוסף הזה?
    לא אוהב את ההקצנה הזאת כאילו אפשר או להתנהל כמו שאנחנו מתנהלים, או לשפוך מאות מיליונים כמו סיטי וצ'לסי. יש שטח אפור גדול מאוד באמצע שלשם אנחנו צריכים לשאוף.
    מבחינתי כאוהד ההשקעה בסגל צריכה להיות בחשיבות עליונה, היינו קבוצה סימפטית ומשתפרת מהרגע הראשון שקלופ הגיע אבל זה לא סתם שהתארים הגיעו רק אחרי ואן דייק ואליסון. אני מבין שכאנשי עסקים הטופ פריוריטי של הבעלים זה לסיים את התכנית שלהם להפיכת המועדון לבר-קיימא ולהתחיל לגרוף רווחים על ההשקעות שהם עשו, אבל צריך להבין שבדרך הזאת הסיכוי שלנו להצליח ולזכות בתארים בתווך הוא נמוך וזה יתאפשר רק עם מאמן על כמו קלופ שמגיע אולי פעם בחמישים שנה.
    לכן זו אליפות למרות הבעלים ולא בזכותם.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.