ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Rushie Member

כשראיתי את זה בהדלפות לפני כמה חודשים ישר חשבתי שעושים הומאז' לחולצה הזאת, מעניין אם זה באמת העניין.

https://d3nfwcxd527z59.cloudfront.net/content/uploads/2019/06/18153205/Ian-Rush-Liverpool.Xxx

אני בעיקר מקווה שלא אכלנו אותה עם העסקה הזאת שהמודל שלה נשמע קצת עקר בימים של קורונה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Esomech Member

החוזה של פיטר מור המנכ״ל הנוכחי של המועדון לא חודש.
    בילי הוגאן יחליף אותו.

לא ברור מאיפה זה בא. אם הוא לא רצה להמשיך או שמה רצו לקדם את הוגאן.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שנגמר לו החוזה ועדיין זה טיימינג שדורש לתהות על טיב ההחלטה. פיטר מור, על אף שאין לי מושג אם עשה עבודה טובה או לא, נולד בליברפול, בריטי. בילי הוגאן אמריקאי, ממה שהבנתי רץ עם FSG כבר שנים, פחות סנטימנט.

בדר"כ אני מסתכל על מינויים כדוגמת זה כבעייתיים, אני מאוד מקווה שזה לא מעיד על כך שהבעלים צריכים שם יס מן לקראת החלטות שלא היו עוברות חלק אצל מור. השנה הקרובה כנראה תספר לנו הרבה על העתיד הצפוי לנו תחת FSG.

Esomech אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

לפי הדיבורים מור רצה לעזוב. נשאלת השאלה למה שיליד העיר, אוהד שרוף שחווה הצלחה אדירה בתפקיד ירצה לעזוב עכשיו.
    אם אני לא טועה, הוא חי בארה"ב כבר שנים (לפני שקיבל את התפקיד במועדון) ויכול להיות שהוא רוצה לחזור לארה"ב.

הוגאן כבר שנים במועדון ולפחות לפי הדיווחים תמיד הוא מאוד מוערך.

אבל באמת, תזמון תמוה בלשון המעטה.

נאפולי קונים את אוסימן מליל ב50 מיליון יורו.
    נאפולי.

אין כסף לאף אחד בגלל הקורונה אומרים לכם.
    https://i.makeagif.com/media/2-20-2018/txrlMp.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/20
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

Liverpool still have their own version of Jadon Sancho who could save Jurgen Klopp millions - Liverpool Echo

הגיע הזמן שמישהו ידחוף את העיתון הזה במילון תחת ההגדרה של 'שופר'. זה כבר לא הליברפול אקו, זה הFSG אקו. אני רק תוהה אם הם באמת יושבים לכתוב את הכתבות האלה מאפס או שיש להם איזה תבנית מוכנה - "קלופ לא צריך את X כי יש כבר את Y והוא like a new signing" וצריך רק להשלים את החסר בטקסט.

זו אחת הביקורות שלי כלפי FSG גם בתקופה הזו - הטקטיקה הזו של להשתמש במערך שלם של שופרים שמכתיבים את הנראטיב שהמועדון רוצה. אני מעדיף לא לשמוע כלום מאשר לשמוע בלי סוף את ההתמסכנות שמוכרים לנו, או את הגניבות דעת האלה על איזה שחקן שולי או שחקן נוער תורן שיעשו את כל ההבדל, כל קיץ מחדש.

זה לא ייחודי לנו אגב, אני באמת מתחיל לתהות מה קורה עם תקשורת הספורט באנגליה בשנים האחרונות כשנדמה שכ"כ הרבה עיתונאי כדורגל הופכים דה-פאקטו לזרוע יח"צ של המועדונים שהם מסקרים, כנראה כי זה התנאי לקבל מידע ותדרוכים.

Scouser Tommy, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

אני יכול להבין את הנקודה שלך, אני חושב שזה לא רלוונטי רק לאנגליה אלא גם לספרד ולריאל מדריד והמארקה לדוגמא, הרבה מאוד כתבות ביום שאחרי רונאלדו (אסנסיו-בייל-בנזמה יספיקו), וגם העונה.
    ליברפול תפתח את העונה הבאה עם אותם 11 שזה לא רע האמת, ההרכב עצמו טוב מאוד. אני חושב שאתה בעצמך היית מעדיף שאם ישקיעו כסף אז יעמיקו את הספסל ב-2-3 שחקנים טובים מה שכן יוכל להקל גם על החלק הקדמי שלדעתי אמנם הקורונה הוציאה את החבר'ה מפוקוס אבל הם היו מגיעים עם הלשון בחוץ, בקושי נחים. ליברפול צריכה שחקן במקום שאקירי ועוד קשר. אני כן רואה משהו מיוחד בקלופ מבחינת שמירה על מוטיבצייה וכל הדיבורים האלה על התארים, נניח סלאח - אלו שנתיים מוצלחות ברמת המתכת (ארון התארים) ושנתיים וחצי ברמת הכדורגל, זו לא שליטה של עשור. המצב בשאר הקבוצות לא יותר טוב לדעתי אולי פרט לסיטי שמתחמשת, ראיתם כבר את רשימת שחקני ההגנה שפפ צירף וזה לא עזר. לצ'לסי וליונייטד יש עוד כברת דרך לאתגר את ליברפול.

7. k_700 Member

אגב, העסקה היא 50 מליון אירו+10 בבונוסים אבל זה הגיע ל50 רק אחרי שנאפולי דחפה להם ממש לקראת הסוף 4 שחקנים בעלות כוללת של 20 מליון אירו.
    לפני זה הייתה הסכמה על 70 מיל'+10.

די מארציו פירט את כל הפרטים בעסקה כולל החוזה שלו.

8. oranfu Member

לא ממש מעניין מה היה לפני זה, אני מדבר על המחיר שמשולם בסופו של דבר.

אבל לנאפולי יש שייח\אוליגרך שמממן אותם ובכלל איטליה גם לא נפגעה מהקורונה...
    ל-self sustained FC אין כסף.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

אני איתך,
    תסביר את זה לרואה חשבון החדש שלי.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

העסקה של אוסימן לא הגיעה בואקום. שחקנים עם value משמעותי צפויים להימכר ולכסות את זה (אלאן, מיליק).

DRORIKO ו-Roma אוהבים את זה.
  11. k_700 Member

אולי, אולי לא.

באלאן בן ה29 בינתיים אברטון מתעניינת ופסז' בינואר לא רצתה לתת להם יותר מ25 מליון אירו, יכאב בלב לדה לורנטיס להסכים לזה.
    אולי גם קוליבאלי ימכר בקיץ הזה, דה לורנטיס התייחס לזה היום.

יחד עם זאת, הקיץ שלהם מבחינת הרכש לא הסתיים עם אוסימאן.
    הם עוד יוציאו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/20
  12. סמואל אטו Member

זה שכסף יוצא לא אומר שבקבוצות לא נפגעו ואפילו בצורה משמעותית. אף אחד לא יודע מה קורה באמת בספרי החשבונות של נאפולי, ואני בספק אם בעלים כמו דה לאורנטיס הוא מדד למדיניות יציבה.

13. Rushie Member

החולצות החדשות הוצגו היום ומסתבר שיש קטע חדש, אם רוצים את החולצה המקורית כמו שהשחקנים לובשים היא תעלה 100 פאונד, ב70 פאונד שזה מה שבערך עלו חולצות עד עכשיו, אפשר לקנות חולצה שדומה לחולצה המקורית אבל לא בדיוק. אולי זו מדיניות ואוהדים של קבוצות אחרות שנייק מלבישה כבר מכירים את זה, אבל זה קטע קצת מסריח בעיניי.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שודדים, אין מילה אחרת לזה. מראש 70 פאונד לתלבושת זה מלא, אז 100?

אבל... באתי להיכנס לאתר להסתכל על התמונות, יש פאקינג רשימת המתנה. אולי ככה רוצים לממן את תיאגו.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתכלס אם היו עושים מימון המונים בשביל תיאגו היינו מסיימים עם סאנצ'ו.

מצב נושא:
הנושא נעול.