ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

קבוצות נפגעו, ברור.

פשוט לנו מוכרים לוקשים שהפגיעה כזאת גדולה שלמועדון שלנו אין יכולת כלכלית לבצע העברות.
    איכשהו, מועדונים עם הכנסות נמוכות משמעותית מסוגלים לבצע העברות, זאת היתה הנקודה שלי.

אנחנו אחד המועדונים הכי עשירים בעולם אבל מתנהלים כאילו אין לנו בכלל כסף. ההוצאות של המועדון על העברות בשנים האחרונות הן הכי נמוכות בליגה. פאקינג ברייטון, ניוקאסל וכאלה מוציאות הרבה יותר מאיתנו, שלא לדבר על אברטון. כמובן שעל המנצ'סטריות אין מה לדבר.

החולצות יקרות, אבל האם עד כדי כך? כי אני זוכר במעורפל שלפני יותר מ20 שנה קניתי חולצה של מקמנמן והמחיר היה גם למעלה מ300 שקל (לקחו לנו כסף על כל אות...).
    העלייה במחיר לא הגיונית לאור התמורות במטבע?
    חוץ מזה שזאת לא "עוד חולצה". זאת החולצה הראשונה בחוזה החדש עם נייק, רגע אחרי שהוכתרנו כאלופים בפעם הראשונה מזה 30 שנה. הגיוני שירצו לחלוב את זה כמה שיותר.
    אני גם מעריך שהם יודעים מה הם עושים והמחקרים שלהם הראו שהמחיר הזה הוא הכי משתלם לנו מבחינת ההכנסות בסופו של דבר.
    דבר אחד שאי אפשר שלא להגיד לזכותם זה שהם ממש יודעים מה הם עושים מבחינה שיווקית.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, אולי אני טועה, אבל אני זוכר שחולצת בסיס בלי שם ומספר ובלי באדג'ים לא הייתה עולה יותר מ55 פאונד. אתה אומר בגלל שהערך של המטבע זה הגיוני שעכשיו זה 70?
    וגם אם כן, מה ההצדקה לשים פה שתי גרסאות כשאחת מהן עולה 100 פאונד?

3. oranfu Member

מתי חולצות עלו ככה? לא יודע, לא רכשתי חולצה רשמית כבר יותר מ20 שנה.
    פשוט זוכר במעורפל שגם אז זה היה משהו יקר בטירוף.

לא יודע מה ההצדקה, בכלל לא מעניין אותי. אם הגיעו למסקנה שזה המחיר שצריך בשביל הרווחים המקסימליים - שיהיה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכר שהיה 60 אם אתה מוסיף שם ותג פרמייר ליג וכל זה.
    40 בלי כלום.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Esomech Member

החולצות של ה100 פאונד כבר סולד אאוט באתר של נייק

6. Rushie Member

זה לא מפתיע, תמיד יש את ההתנפלות הראשונית וגם אחרי זה תמיד יהיו את אלה שמחליטים שהם קונים מהאתר את החולצה המקורית ויהי מה. אולי אני טועה אבל לתחושתי זה יפגע בהכנסות מהשכבה הבאה של אלה שקצת יותר מתלבטים. אני גם לא בעניין הזה יותר מדי, הפעם היחידה שקניתי חולצה רשמית הייתה כשהייתי באנפילד, אבל אם כבר החלטתי לקנות ואני לא מקבל בדיוק את מה שהשחקנים לובשים, מה ההבדל בין הרפליקה הזאת ב70 פאונד לכל רפליקה אחרת? יש היום זיופים ברמה גבוהה מאוד ב100 ש"ח. הייתי הולך על זה.

Sturridge ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. סמואל אטו Member

מבין מה אתה אומר, מבין את התסכול. השאלה היא מה הן הסיבות מאחורי המדיניות והאם אפשר באמת לבוא בטענות גם אם הסיבות הן קמצנות יתר.
    ליברפול זקוקה לחיזוק שיעבה את הסגל, אבל לא בהכרח צריך שחקני מותרות במעמד כזה(תיאגו, נניח). בנוסף, לפעמים כסף שאתה מבזבז עכשיו כי יש, יכול להיות משמעותי בעתיד אם נפתחות אופציות לצרף שחקני על(מבאפה וסאנצ'ו, תרשה לי לדמיין).
    בגלל שבדברים כאלה רב הנסתר על הגלוי קשה לדעת מה באמת הסטטוס, ולפחות כרגע ליברפול נמצאת במצב כל-כך טוב שלא בהכרח שהמדיניות ההדוקה הזאת תפגע בצורה משמעותית בטווח הקצר.

8. oranfu Member

אין לנו מחליפים. זה לא שחקני מותרות מה שאנחנו צריכים.
    מעבר לכך שכל השלישייה הקדמית שלנו בני 28. אנחנו נצטרך להחליף אותם תוך שנתיים\שלושה ואנחנו הרי לא יכולים להביא יותר מרכש רציני אחד בקיץ (אם בכלל) אז תהליך ריענון הסגל אמור להתחיל כבר הקיץ.
    אין שום סיבה שלא תהיה לנו יכולת לעשות עכשיו רכש.

מאז שהבעלים האלה הגיעו אנחנו רואים טוב מאוד שכסף פשוט לא יוצא על רכש, אפשר לספר סיפורים עד מחר.

בעתיד יהיה אפשר להביא שחקנים? מצחיק, כי סיפרו לנו את זה בקיץ שעבר גם.

בכלל, לא מעניין אותי תיאגו. אני לא מדבר בכלל על שמות ספציפיים אלא על חיזוק של הסגל.
    חוץ מזה שאם הדיווחים מגרמניה נכונים וקלופ רוצה את תיאגו אז כן, אני מצפה שיקבל את תיאגו. אני מזכיר שהקיץ הזה כבר התחיל בזה שקלופ לא קיבל את ורנר שרצה.
    שלא לדבר בכלל על זה שסאנצ'ו זה שחקן שבוודאות היינו רוצים אצלנו ולא עושה רושם שיגיע.
    גם פראן טורס שעובר לסיטי, לפני כמה חודשים אחד הכתבים שיותר מקורבים אלינו אמר שזה שחקן שאנחנו עוקבים אחריו מאוד מקרוב כבר שנים וסביר שהוא גבוה ברשימת ההעדפות שלנו. האם רצינו אותו עכשיו? לא יודע. שוב, השמות הספיציפיים פחות מעניינים אותי. מעניין אותי שנביא את השחקנים שהצוות המקצועי רוצה. זה לא כאילו הם דורשים את אמבפה...

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק... גם לי לא ברור ההבדל. אפילו עדיף שתוציא רק את החולצה האמיתית ב-85 פאונד לדוגמה. מחיר מופרע לגמרי עדיין בעיניי, אבל לפחות אל תשים חולצה שהיא כאילו מחומר פחות טוב ב70.

ואני עוד כן מאלה שקונים מהאתר הרשמי (ממש לא כל שנה כמובן), גם בקטע סאחי של לתרום למועדון, וגם כי אני אשכרה הולך לשחק כדורגל עם החולצות האלה והזיופים בדר"כ עשויים מבדים שאתה מוצא את עצמך סובל בהם.

קיצר, נחכה לסוף העונה ונזמין כשיירדו המחירים, זה לרוב מה שאני עושה. עם התלבושת הנהדרת של 17/18 נדפקתי עם זה קצת אבל לא נורא. 100 פאונד לפני שם ומספר ובאדג' (הרי בלי הסמל המוזהב של הפרמיירליג לא עשינו פה כלום) זה מטורף לגמרי לדעתי.

10. Coutinho10 Member

אני מתחיל להעלות תהיות מה שווה כל כוח המשיכה הזה, 4 תארים בשנה, מתמודדת קבועה בצ'מפיונס ואחת הקבוצות הגדולות בעולם, כששחקנים מעולים מתחננים להגיע אלינו ואנחנו אשכרה מעריכים אותם במחירים בדיחה וחושבים שהן עד כדי כך פראייריות בשביל לתת לנו אותם במחירי זנות האלו שאנחנו מבקשים.
    אל תתפסו אותי במילים אבל זכור לי שכשהתחיל כל הבלאגן של הקורונה הערכנו את ורנר באיזור ה 30m פאונד, ולבאיירן אמרנו שאנחנו מעריכים את טיאגו ב 20m.
    זה רציני הדבר הזה?

זה פשוט לא משנה כשכל שחקן שנמצא על הכוונת שלך הוא מבחינתך לא מאסט, וכשהוא לא מאסט אז פשוט לא אכפת לך לוותר עליו. הפעם האחרונה ששחקן שהבאנו היה מאסט זה ואן דייק או אפילו אליסון. עכשיו שום דבר לא מאסט כי אנחנו מצליחים והולך טוב.
    הרי סלאח היה במחיר מבצע ואנחנו הכתבנו את התנאים כי לא הייתה אף קבוצה אחרת שרצתה אותו והיה את עניין הפיירפליי שזיין את רומא. פאביניו לגמרי הבאנו אחרי שהשם שלו ירד מהכותרות אז הוא היה מציאה ב 40m.
    הם מתרחקים כמו מאש מ-bidding war וגם כשנוקבים להם במחיר הם מתחילים לרדת לרזולוציות של 5 מיליון לפה ו-5 לשם.

לאבד הזדמנות להביא את טיאגו ואת ורנר באותו קיץ זה יהיה מבאס תחת, שמנו את עצמו בשנים האחרונות בפוזיציה שהמועדון שואף/צריך להביא תארים כל עונה. אני לא רוצה לבוא בהצהרות אבל לא ככה מתנהג מועדון שאלו השאיפות שלו, צר לי. אני לא רואה את ריאל מדריד מוותרת על ויניסיוס או רודריגו בגלל 10 מיליון יורו, במיוחד אם זה אומר שהוא יגיע לאחת היריבות שלה. מישהו רואה סרט כזה?

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/20
  11. oranfu Member

לא יודע אם באמת רצינו את תיאגו, אבל במקרה של ורנר זה היה ברור שרצינו.

כל המשיכה לא שווה כלום. אנחנו עדיין במצב שהיינו בו לפני 20 שנה - צריך למכור שחקנים בשביל לקנות חדשים.
    גם אליסון ו-VVD הגיעו רק בגלל שמכרנו את קוטיניו.

אני כבר מניח שיכול להיות שיגיע איזה חכמולוג ויגיד לי שהיום אנחנו לא נאלצים למכור את הכוכבים שלנו. אני מעדיף לא לבחון את התיאוריה הזאת כי לא נתקלנו בה מאז קוטיניו (שכמובן נמכר). משכורות של המועדונים הכי גדולים אנחנו לא משלמים, אני בהחלט רואה אותנו מקבל הצעות על הכוכבים אם הן גבוהות מספיק.

השאיפות של המועדון הן לא לקחת אליפות. השאיפות הן להיות קבוע בטופ 4.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/20
  12. סמואל אטו Member

שחקן כמו טימו וורנר לזה לגמרי מותרות עבור מועדון מאוד מצליח עם מדיניות כלכלית "שפויה". גם אם אתה משנה את המערך בשבילו מישהו צריך לשלם את המחיר הזה.
    צריך חיזוק, אין ספק בכלל, אבל החיזוק שהקבוצה הזו לא בהכרח שווה את הסכומים של השחקנים שומעים עליהם בתקשורת(השמות שציינתי). אם אתה טוען שליברפול צריכה חיזוק של שחקנים בולטים שיכנסו להרכב אז זה משהו אחר לגמרי, ואני לא בטוח שזה משהו שבליברפול חושבים עליו כמוך.

13. k_700 Member

איזה מחירים שומעים?
    כל השחקנים שמקושרים לליברפול הם שחקנים על סעיפי שחרור/קיץ אחרון בחוזה.

דווקא שחקנים בעסקאות נוחות.
    טיאגו מתומחר ב30 מליום אירו, זה לא נוח??

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@סמואל אטו

אין אף עמדה ב11 שלנו שהייתי רץ לחזק, בהנחה שלא מחשיבים את ווינאלדום כבאנקר ב11 (ואני לא. אני לא בטוח שיש לקלופ שלישיית קישור קבועה ומועדפת). עם זאת, הסגל צריך רענון ומחליפים איכותיים יותר, בעמדות מסוימות למעשה אין מחליפים בכלל.

אנשים מבחוץ לא מבינים בכלל על מה מדברים איתנו כרגע בתקשורת המקומית. אין כסף, לא לתיאגו או ורנר, לכלום. תמכור 9 שחקני סגל אולי תוכל לקנות אחד, זה המצב כי קורונה וכדאי שתתרגל. אולי מדובר בחארטה, אני לא פוסל את זה, אבל כרגע אם צריך להמר אז ההימור הכי חכם הוא על קיץ שני ברציפות של 0 רכישות ויציאה לעונה הבאה עם סגל אפילו קצר יותר משל העונה (לוברן, ללאנה, שאקירי, אולי גם ווינאלדום ואוריגי OUT, סיכוי אפסי שאפילו חצי מהעוזבים יוחלפו). זה לא מסתדר לאנשים בראש, ואני מבין את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

א-י-ן ל-נ-ו מ-ח-ל-י-ף ל-ח-ל-ק ה-ק-ד-מ-י.
    איך מדברים איתי על זה ששחקן התקפה זה מותרות?
    המחליפים שלנו בהתקפה זה פאקינג אוריגי ומינאמינו? מה זה? זה מועדון הישגי?
    מגן שמאלי מחליף אין בכלל בכלל בסגל וגם זה שיש בנוער עוזב הקיץ.
    יש לנו 3 בלמים בסגל, טוטאל.

ואת הזיוני מח האלה שאין עכשיו כסף כי זה קורונה אנחנו שומעים כל קיץ.
    הקיץ פשוט יש קורונה בתור תירוץ.
    שנה שעברה מה היה? סיפרו לנו ששמים כסף בצד לרכישות גדולות הקיץ.
    לפני זה סיפרו לנו שבלי ליגת אלופות אי אפשר להביא שחקנים.

התירוצים משתנים משנה לשנה אבל השורה התחתונה זהה - לא מוציאים כסף.

וכמו שנאמר, זה לא שאומרים שאין לנו כסף לרכש מפוצץ. אומרים שאין לנו בכלל ובשביל להביא שחקנים אנחנו צריכים למכור שחקנים.

אפילו חוזים חדשים לאליסון ו-VVD הקפאנו.
    זאת לא התנהלות של אחד המועדונים העשירים בעולם, זאת התנהלות של יואב כץ.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.