ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה סיטי יכולה לשחק משחק של סגל וליברפול צריכה לשחק משחק של הרכב? אני לא מבין לאיפה אתה חותר.

אפילו כבר קלופ נראה מדוכא. וזה קלופ.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. owen11111 Member

קלופ נראה מדוכא? מה?

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@סמואל אטו
    צריך גם לשמור על גמישות מחשבתית.
    המערך לא חייב להיות 4-3-3 עד סוף העולם.
    תחשוב שכמו בעונת 18-19 אתה פתאום עולה עם 4-2-3-1 ומפתיע יריבות.
    אתה עולה עם פירמינו 10 וחלוץ חדש ב9.
    זה קריטי לליברפול הזאת להביא מימד חדש לעונה הבאה, כל הקבוצות בליגה מכירות איך אנחנו משחקים ואתה רואה שזה הולך ונהיה לנו יותר קשה.

אתה מביא מגן שמאלי שיכול לשחק עם רגל שמאל ויודע לתקוף שיגבה את רוברטסון, בלם רציני שיוכל לקחת דקות ממאטיפ שהוא מאוד פציע וגומז שסיים גרוע את העונה, שחקן התקפה שיקטין את התלות הקיצונית ב0 פציעות לחלק הקדמי ויאפשר רוטציות לפירמינו/סלאח שלפעמים מסריחים את הדשא במשך זמן מאוד לא מבוטל, ואתה בא עם רעננות חדשה לגמרי לעונה ומוכנות להתמודד עם מה שסיטי תזרוק עליך.
    לא השקעה מוגזמת, השקעה חכמה ומדוייקת.
    אני אפילו חושב שאחרי מכירות/סיום חוזים של לוברן, לאלאנה, גרויץ, ווילסון, ברוסטר וכו' זה לא ייצא NET כזה מטורף כמו שנדמה.
    אבל זאת לא התוכנית, אחרת היו הולכים על ורנר. חלוץ ברמה כזאת ב50 מ' זה מצרך נדיר, אין רכישה חכמה ממנו בשוק כרגע כנראה.

מניח שהתכוון לראיון של קלופ (או שהטריל) כשדיבר על זה שאין כסף.
    בסטנדרטים של קלופ זה דיכאון.

oranfu ו-אלעד אוהבים את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי הטרלה. מדוכא, מתוסכל, כועס. וואטאבר.

שמאמן זוכה באליפות אחרי תקופה יוצאת דופן עם מועדון ענק כמו ליברפול ומדבר על זה ש"זה הולך להיות הרבה יותר קשה בעתיד" ומסביר ש"אין כסף" קיץ שני (!) ברציפות, זה אומר דרשני. יש מאמן שלא היה משתגע מזה? קונטה שובר את הכלים בצורות חסרות פרופורציה גם שהמועדון שלו מוציא הכי הרבה כסף בשוק. אפשר עכשיו (שוב) להיכנס לדוחות, מספרים וכל מיני נושאים אחרים. אני רק מציג את הזווית מתוך ראש של מאמן (או אוהד).

**

בכל מקרה, זו הייתה הנקודה הלא חשובה במה שרשמתי לאטו.

איך אפשר לזרום בשקט מבחינה מקצועית בלבד שנתיים ברציפות ללא רכש? ועוד מועדון בסדר גודל כזה עם קבוצה כזו טובה שבנויה להצליח כאן ועכשיו. זה מקרה חסר תקדים. הוא מתנהג כאילו אנשים כאן אמרו להביא את מסי לספסל ולתת לו דקות רק במידה וקורה משהו לסלאח. למה סיטי יכולים לעשות רוטציה ושינויים - נקודתיים ומערכתיים - עם שחקנים כמו קד"ב, סילבות, גונדואן, סטרלינג, סאנה, סלאח, אגוארו וגבריאל? איך יכול להיות שפפ רוצה להתחזק מבחינה מקצועית גם אחרי שיש לו "קבוצה כזאת"? השאלה היא איך לא. זה ספורט תחרותי ברמות הגבוהות ביותר. אתה הטוב ביותר ועדיין שואף להיות טוב יותר. רק ככה אפשר להמשיך להצליח לאורך זמן (את זה פפ אמר, לא אני). אבל בליברפול השלישייה הקדמית יכולה להמשיך לשרוף קילומטראז' כאילו אין מחר. זה הרי לא מתכון לקריסה. מקסימום אם יקרה משהו אז אוריגי ומינאמינו נכנסים להציל את המצב. מי צריך חיזוק.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/20
    oranfu, Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. סמואל אטו Member

אני מסכים עם 99 אחוז ממה שכתבת.
    אני פשוט לא רואה איפה נכנסת ה-"רכישה גדולה" לתוך כל העסק הזה.
    אם אתה מביא חלוץ '9' משמעותי ומשאיר את פירמינו, אז אתה נוגס בדקות המשחק של קשר אחר שעכשיו מרוויח אותו דבר ומשחק הרבה פחות, וזה מטפטף גם לכל שאר הקשרים בסגל. אני גם לא יודע אם זה מה שקלופ רצה באופן ודאי, אם כן אני יכול להבין את התסכול(אבל זה שוב נכנס לנושא הכדאיות הכלכלית).

הנקודה שלי היא שכל הרצונות של ה"אוהדים" הוא מובן, אבל זה יותר פנטזיה מאשר צורך ולכן הביקורות צריכות להיות בהתאם.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן התקפה כמו שתיארתי זה לא עסקה זולה.
    הוא צריך להיות טוב יותר מאוריגי שכבר נותן אצלנו תפוקה.
    זה רכישה גדולה.

7. סמואל אטו Member

הבנתי את החלק הזה.
    אני אומר שזה לא כל כך פשוט כמו להגיד "קלופ רוצה" או "קמצנים"(כמו שאני מרגיש שאני קורא פה). יש פה רבדים על רבדים.
    מצב כלכלי, קורונה, מצב הסגל, חוזים, מדיניות רכש וכו'.
    לא יכול לבוא בטענות לבעל בית שיגיד "אין לנו מאיפה להביא לך כסף כדי לקנות את טימו ורנר, כי אנחנו לא יודעים כמה כסף נאבד השנה" או " אנחנו לא חושבים שמעמדו המקצועי של טימו ורנר מצדיק את ההשקעה הכלכלית עליו". זה שמועדון אחר עושה את זה או יכול לעשות את זה זה בכלל לא רלוונטי.

owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ס'חה רגע - האם אי אפשר לתכנן קדימה? יש לנו לא מעט שחקנים מיותרים בסגל. מכרנו את לוברן ב-11 מיליון פאונד, לאלאנה עזב, זה כבר משפיע דרמטית על ה-wage bill שאואן העלה פה מקודם. יש לך שאקירי שלא ראה דקות בעונה שעברה, אם זה פציעה או חוסר אמון לא כזה משנה לי. מיותר.
    הלאה, בקישור המרכזי יש לך פאביניו, הנדרסון, וויינאלדום, קייטה, אוקס, ג'ונס, מילנר. חזרה לנקודה של גיל - יכולת גמישות טקטית, בה נשחק עם שני קשרים, מאפשרת לנו "להיפטר" גם מאחד מהשבעה האלה. בוא נניח שזה יהיה מילנר כי הוא קיבל הכי מעט דקות בקישור בעונה שחלפה. עוד 100K (אם לא 150K) יורד מהשכר. אם זה וויינאלדום שלא רוצה להאריך חוזה, יורד לך גם את הסכום הזה וגם עוד, נניח, 20 מיליון פאונד בסכום העברה.
    וזה בלי לדבר על המושאלים שנתנו עונות טובות עד טובות מאוד בקבוצות שלהם כמו ווילסון וגרויץ'.

אתם רוצים להגיד לי שאחרי כל מה שאני מתאר כאן, אין אפשרות להנחית את ורנר ב50 מיליון פאונד, מתוך המחשבה שתוכל להחזיר את זה דרך המכירות/עזיבות? 30 מיליון על תיאגו זה גם לא אפשרי?

לא קונה... גם אם אין כסף לשים מהכיס של הבעלים, יש אפשרות לשדרג את הסגל הזה דרך התנהלות נכונה. יש לנו אדוארדס שהוכיח שהוא גם יודע לעשות בדיוק את העבודה הזאת. יאללה לעבודה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. owen11111 Member

זה חלק מהראיון המדובר. אתה יכול לקרוא לזה תסכול, דיכאון או וואטאבר.
    לטעמי הוא נותן תשובה עניינית שמכילה בתוכה גם את האלמנט של ההשפעה של הוירוס, יחד עם סיבות נוספות.
    אם יש כאן תסכול, אני רואה את זה בעיקר כלפי העיתונאים והשאלה שנשאלת בפעם המי יודע כמה אודות כיצד מחזקים את הסגל.

נעשתה כאן אקסיומה ש: נקודת המבט של אוהד = נקודת המבט של מאמן - זה משהו שאני לא יכול להסכים איתו.
    מנג׳ר הוא חלק מהאקוסיסטם של המועדון. מנג׳ר כמו קלופ, שיש לו שליטה בכל חלקה של המועדון - מי יהיה הצוות המקצועי, היכן יערכו מחנות האימונים, מי יקבל חוזה ואפילו שינויים ברמת ה-legacy של המועדון, כולל עזיבת מתקן האימונים ששימש את המועדון במשך עשרות שנים.
    קלופ הוא חלק מהמועדון, ואני משוכנע לחלוטין שהסיטואציה היא הרבה יותר דינמית וקלופ מעורב בקבלת ההחלטות.
    אם התחושה היא שטום וורנר שולח מייל לקלופ: ״התקציב לחלון הקרוב הוא xx מיליון פאונד, שיהיה בהצלחה״ - אני חושב שזה מיסקונספזציה מוחלטת איך המועדון מתנהל.
    • למה סיטי יכולה לעשות שינויים? אני באמת לא מצליח להבין את השאלה. סיטי יכולה לעשות שינויים כי לסיטי יש ליטרלי אינסוף כסף. אין לה שום מגבלה תקציבית. אם הבנצ׳מארק הוא סיטי - אנחנו לעולם לא נצליח לעמוד במירוץ הזה.
    • לגבי קונטה - מתי הוא לא שבר את הכלים? הבן אדם מתלונן סדרתי. הוא תמיד יכין את הקרקע מראש לתירוצים. זה היה נכון ביובנטוס, זה היה נכון בצ׳לסי ולא יפתיע אם זה יהיה נכון גם באינטר.
    אף אחד כאן לא טען או טוען שלא צריך חיזוק.
    אף אחד כאן לא רושם שלצאת לעונה רביעית עם ציפייה שסלאח-פירמינו-מאנה ישחקו 95% מהדקות זו ציפייה בריאה.
    העדר העומק שלנו בעמדות המגנים זה משהו שאנחנו מפנים את תשומת הלב לגביו כבר שנתיים.

הדיון נסוב סביב השאלה: האם FSG קושרים את הידיים של קלופ ואומרים לו לבצע קסמים. יש כאן אוהדים שבטוחים שהם יודעים מה התשובה, ויש כאן אוהדים שחושבים שהסיפור הוא לא שחור ולבן. אני בדעה שהדברים הם לא שחור ולבן, זה הכל.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@סמואל אטו לא מועדון אחר, כל מועדון אחר בסטאטוס הזה. בוא נדייק. אין אף מועדון צמרת אחר באירופה שבו בכזאת עקביות עולים הטיעונים האלה שבעצם אי אפשר להביא שחקנים טובים כי יש כבר שחקן אחד על העמדה הזאת ב11 ו"שחקן טוב לא ירצה לבוא לשבת על הספסל". איכשהוא בכל מועדון אחר בעולם, הקונספט של רוטציות ופציעות הוא ברור, פה הוא זר לחלוטין.

למה? סיבה אחת מאוד פשוטה - אנשים התרגלו לכך שאצלנו אין פציעות ארוכות. ואן דייק כשיר לכל העונה, טרנט מפספס אולי איזה שבוע או שבועיים מהעונה, כל השלישייה הקדמית תמיד כשירה. אני רק מדמיין את ההלם שאנשים יחוו אם פתאום נפצע מאנה ל4 חודשים נניח, ולמה לא? סיטי בילתה חודשים על חודשים בלי קד"ב, אח"כ תקופה דומה בלי לאפורט, קיין היה פצוע לפרקים כאלה של זמן, אפשר למצוא עוד. אני רואה את האוהדים הסקאוזרים מגנים בגופם על FSG וחושבים שזו החלטה מצוינת לא להוציא כלום (בינינו, פשוט כי זה מה שהם חושבים שיקרה. יגנו על כל החלטה כרגע אלא אם כן קלופ ייצא נגדה), אני רוצה לראות אותם כשהדבר הזה קורה ועולה להם במס' 20 כי אוריגי עכשיו בהרכב 4 חודשים, הם יבעירו צמיגים בעיר.

שום דבר מזה אגב לא קשור לקיץ הזה ספציפי. פשוט אלה טיעונים שאנחנו שומעים כבר שנים על גבי שנים. בדבר אחד אורן צודק - כן קורונה לא קורונה, זאת בערך המדיניות הקבועה שלנו ועל זה מותר בהחלט לבקר את FSG. לא פוסל שהקיץ הזה ספציפית אולי באמת תכננו רכישות והקורונה זיינה את הכל, לא יודע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. סמואל אטו Member

@Walkon, אני לא חושב שהתנהלות של מועדון אחר הוא דוגמה למשהו רק כי הוא בסטטוס של ליברפול. או במילים אחרות: אם כולם קופצים מהגג גם אתה תקפוץ מהגג?

הטיעון של "שחקן טוב לא ירצה לשבת על הספסל" הוא צד אחד של המטבע שכן מסנן מועמדים אפשריים עבור ליברפול.
    לא אומר שלא צריך להיות גיבוי ורוטציה מסויימת, אני טוען שברוב המקרים השחקנים האלה לא צריכים להיות "רכישות גדולות".
    במקרה המקסימלי שיש לך את ורנר, מאנה, סלאח ופירמינו בסגל וכולם בריאים לאורך העונה. זה הרבה כסף שמנוצל לא נכון, והרבה אגו יכול להוביל לפיצוצים. צריך להביא את השחקן הנכון שיוכל לגבות את השלישייה בלי לתת לו משכורת של כוכב. זה כל הרעיון בניהול מקצועי.

12. Raulito Madridista

אני לא חושב שקשה מדי לשפר את הספסל הנוכחי של ליברפול אבל בלי קשר, העונה הנוכחית ואפילו השנתיים האלה הן די יוצאות דופן, זה לא הגיוני אפילו איך הכוכבים של ליברפול נשמרים מפציעות למרות שהם בגיל הפיזי הנכון. תראו את אדן הזאר בריאל מדריד לדוגמא. ארבעה שחקני התקפה טובים על שלוש עמדות זה לא משהו בלתי נתפס. זידאן 'גרם' לחאמס לסבול עונה על הספסל ב-2017 וכך גם למוראטה, גם לקלופ יש את היכולת הזאת. הדוגמא הכי טובה הייתה הגומלין נגד ברצלונה שהוא מרגש והזוי וספק אם דבר כזה יחזור. מצד אחד 0:4 מטורף מצד שני, מנצ'סטר סיטי או פ.ס.ז' לא היו מעלות שחקנים טובים יותר מאוריגי ושאיקרי במקרה ששני כוכבי מפתח פצועים?
    היגוואין יושב על הספסל של יובה, שחקן טוב גם עם הכרס, סאנה וגם מחרז יושבים על הספסל של סיטי. לריאל תמיד היה את פפה\ואראן כגיבוי. את מוריניו וסגל שתי הקבוצות בעשור הראשון שלו כמאמן אתם זוכרים?

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקבל. רשמתי את זה בחצי הטרלה (כמו בהקצנה עם קונטה).

לא רשמתי את זה. מן הסתם קלופ יודע דברים שאנחנו לא. אך יש לך ספק שהוא לא רוצה להתחזק כמו אחרון האוהדים?

שנתיים ללא חיזוק ברמות הללו זה מקרה חסר תקדים (אני באמת לא מצליח לזכור דבר כזה בספורט קבוצתי). להמשיך להצליח בתקופה כזו זה מקרה נדיר עוד יותר. כמה עוד אפשר להמשיך לרכוב על הגב של קלופ והכשירות של שחקני המפתח? על זה שלא יהיה שחיקה? מנטלית, פיזית.

אני לא מאמין בקסמים. אתה כן?

1. ההתייחסות לחיזוקים של סיטי הייתה ממקום מקצועי גרידא. אפילו רשמתי את זה. אתה חושב שאדון אטו דיבר על "פנטזיה" שפפ היה מביא לו בברצלונה החזקה בהיסטוריה שחקנים כמו מסצ'ראנו, ססק, וייה, זלאטן ואלכסיס מדי קיץ? או שפפ לא הפסיק לחזק את באיירן של היינקס שהייתה אחת הקבוצות הכי דורסניות שיצא לי לראות בחיי (טרבל מלחיץ פיצוצים). או שפפ לא מפסיק לחזק את סיטי המטורפת שלו?

2. אף אחד לא אמר להביא את מסי לספסל, נכון? יש איזה אמצע בינו לבין אוריגי. במשך שנתיים אי אפשר לארגן שחקן מוכשר ממנו לסגל? אי אפשר להביא גיבויים להגנה? זה מאוד מיתמם כאילו אפשר להתחזק רק כאשר "אין מגבלה תקציבית". אפילו ארסנל לא מתקרבנת ככה מבחינה תדמיתית.

זה הדיון ברמת המאקרו. השורה התחתונה שלך חשובה ולגיטימית. ובשיא הרצינות אני חושב שהדעות שלך חשובות לדיון כאן.

אך אני התייחסתי לדבריו של אטו ברמה המקצועית. ואם להיות ספציפי יותר - אלה התגובות אליהן התייחסתי:

הניתוח הזה נע בין היתממות לזלזול באינטיליגנציה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. yakov_y YNWA

10 שנים עם הבעלים האלה זה ככה, עם קלופ אנחנו מוציאים אפילו פחות כסף.

יש לנו 2 מגנים טבעיים בסגל כשאחד מהם עלה מהנוער (ארנולד), המחליפים שלנו הם נקו וויליאמס מהנוער ומילנר שמשחק בכלל כקשר.
    יש לנו 3 בלמים בסגל, אחד מהם הגיע בחינם והשני ב-5 מיליון, הבלם הרביעי שלנו הוא הובר מהנוער.
    מכרנו את מיניולה והבאנו את אדריאן בחינם, בגללו עפנו מהאלופות.
    בחלק הקדמי אתה צריך למכור כדי להתחזק, רק תראו כמה כסף הוציאו מילאן, אינטר, יובה, ברצלונה, ריאל מדריד בשנים האחרונות.

הסגל הזה מעבר לחוסר איכות בחלק ההגנתי בספסל, הסגל הזה זועק לריענון.
    לא כוכב, לא בהכרח שחקן הרכב אבל אחד שיילחם בקישור עם הנדרסון וקייטה, מגן שמאלי נוסף, בלם שיוריד את הנטל מואן דייק, לוקחים הימור עם וויליאמס ? סגור, תביאו שוער מחליף אמין, לא רוצה לקחת עוד הימור בהגנה עם אדריאן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. owen11111 Member

מקבל את מה שאתה אומר.

שנתיים ללא חיזוק כלל, זו אכן סיטואציה יוצאת דופן. יש כל מיני מקרה קצה שאפשר להסתכל עליהם, כמו ריאל מדריד של 2016-17 -2017-18 שהחיזוק שלה הסתכם בהבאת אלברו מוראטה לקבל רסיסי דקות מהספסל ובההבאה של תיאו הרננדז. וצריך לזכור שמדובר בקבוצה שזכתה בליגה ובליגת האלופות בק-טו-בק. יחד עם זאת, אני כמובן לא מקביל את העומק הנוכחי שקיים אצלנו, לאיכות הסגל שהייתה קיימת בריאל בשנים האלה.
    אבל בשורה התחתונה, אני מסכים שבסיטוציה הזו, כשהרושם שנוצר הוא שאנחנו נדרשים לפחות לעוד 2 או 3 שחקנים כדי להעמיק את הסגל, זה יהיה חריג ביותר אם לא נראה את זה.

אם נסיים את החודשיים הקרובים, עד לסגירת החלון, ללא רכש כלל. אקבל את הנקודות האלה.
    העניין הוא שכן יש דיבורים על רכש, בניגוד לעונה הקודמת שם שמענו את קלופ אומר כי בקיץ הזה ״אנחנו צריכים לשלם את החשבונות שלנו״. מדברים על שחקנים גם להגנה וגם להתקפה. אם נסיים את החלון עם האמירות ש״שאקירי יכול להיות כמו החתמה חדשה״ וש״ברוסטר יכול להיות הסאנצ׳ו שלנו״, כמו שהאקו מפמפם - אני אסכים שהתנהלות שלנו בחלון הזה הייתה רעה.
    העניין המרכזי כרגע, הוא שהעונה נגמרה לפני שבוע בדיוק. החלון פתוח לעוד יותר מחודשיים. הדיון כאן מתנהל כאילו אנשים יודעים בוודאות שעד אוקטובר אף שחקן נוסף לא יחתום במועדון. יכול להיות שזה אכן יהיה המצב בסוף ואני אטעה, אבל מרגיש מוקדם מידי כבר לסכם את החלון.

כמו כן, נקודה נוספת שעולה מהדיון שמתמשך כאן על פני שבועות רבים זה - איך ביונייטד, צ׳לסי, נאפולי, וואטבר - כן יכולים להביא שחקן ב-50+ מיליון פאונד, ואצלנו לא. והדיון הזה, שגם הוא חשוב ובעל ערך, אך הוא דיון שונה מהשאלה: ״האם אין אמצע בין מסי לאוריגי״.
    יפתיע אותי אם לא ננסה להביא שחקן בקליבר של איסמאלה סאר ב-20 מיליון פאונד (סתם לצורך הדוגמה), שזו החתמה אפשרית. יחד עם זאת, אני יכול להבין למה אנחנו מוותרים על שחקן כמו בורנר ב-54 מיליון יורו + משכורת של 180 אלף פאונד על פני 5 שנים. אלה 2 החתמות בסדרי גודל שונים לחלוטין.

**

בשורה התחתונה אני קורא גם את מה שאנשים מהצד השני אומרים, ואני מקבל חלק מהטענות שמועלות ושואל בעצמי חלק מן השאלות שנשאלות.
    העניין הוא שבדיונים שנערכים כאן בפורום, בכל מה שנוגע לבעלים, החל מעונת 2014-15, אנחנו תמיד חוזרים למשפטים:
    ״הבעלים האלה ביזיון״
    ״לא מעניין אותם כלום מלבד טופ 4״
    ״הם רק מנסים להשביח את הנכס״
    ״אין כאן בעלים נורמליים״

וגם אם הציטוטים לא מדוייקים, רוח הדברים שעולה מהם ברורה, וללכת ולטעון תמיד בדיוק את אותן טענות, במשך 6-7 שנים, גם אם המציאות הרבה יותר מורכבת ולא תמיד ברורה, זה מקומם ובעיקר חסר קונקסט.
    המועדון התקדם לאין שיעור במהלך העשור האחרון, וההגעה של קלופ היא ללא ספק הדבר שעזר לנו לבצע את קפיצת המדרגה הגדולה ביותר.
    אבל להגיד שקלופ מצליח למרות הבעלים, או אמירות אפילו יותר מרחיקות לכת מזה, הן אמירות מנותקות. הן לא מגובות במספרים, הן לא מגובות בתוצאות בשטח והן בעיקר משאלת לב של אנשים שמחר בבוקר יגיעו לכאן הבעלים של מנצ׳סטר סיטי וישפכו מאות מיליוני פאונד.

Roma ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.