ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נואש.
    מנסה להאחז בכל מה שיש.
    מה נשאר לעשות?

אני באמת חושב שצריך לשבת איתו ולהסביר לו שהוא חשוב לסגל לאור הנתונים.
    מקווה שיוכל להיות פקטור.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין אותך. אני עדיין מחזיק בתקווה מסוימת שנחזק את הסגל הקיץ גם ללא הזרקת מזומנים מהבעלים. יש מי למכור, יש מי להביא.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל אתה רואה איך זה הולך.
    אחרי לוברן ולאלאנה אתה על 11.
    לאיזה מספר כבר תגיע?
    רק בן ווייט שאתה רוצה זה 35.
    אי אפשר להתנהל ככה.
    אם זה משחק של לסיים על 0 נט, אני לא רואה מעבר לשחקן אחד שיגיע.
    אולי נביא בפוקס איזה השאלה או בוסמן ברמה.

4. k_700 Member

בדיוק, מהירות, רגליים ארוכות לא מעבר.

הטכניקה שלו בינונית מאוד סקאוזר.
    לא מבין איך אפשר להגדיר אותה כטובה.
    העצירת כדור שלו ברמה של וולבק. יש לו רגליים ארוכות. כל הגולים שלו זה דחיקה של הרגל בתוך הרחבה למעט ההקפצה ההיא מעל השוער.
    הוא משחק לא מעט אצליהם על הקו(הבנתי שגם בצרפת), אני משער שזה הרבה משום שהוא מביא מהירות והוא לא סקורר כזה גדול.
    אם היית אומר לי אפשר להביא אותו ב16 מליון פאונד לסגל, רגליים צעירות, מהירות, ניחא.
    45 מליון פאונד וצפונה כמו שהוא אמור להיות מתומחר על ידם? טירוף.
    אח שלי, תסתכל על פארמה עכשיו. תסתכל על הפאקינג כוכה שמשחק שם בימין בהתקפה, החצי אלוהים הזה עלה ליובנטוס 30 מליון אירו והוא רק בן 20...

5. oranfu Member

שאקירי לא פקטור, עוד לא הבנתם?

גם כשהוא כשיר (וזה לא קורה הרבה) הוא לא מקבל בכלל דקות.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

למחוק

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/20
  7. סמואל אטו Member

בכל קבוצה בסוף אמורים לפתוח את העונה עם 23-22 שחקנים בסגל, אבל זה לא אומר שכולם צריכים להיות באותה רמה ובאותו מעמד.
    אם יש דבר אחד ש"אני למדתי בכל שנותיי כאוהד כדורגל" זה שהמתכון הבטוח לצרות זה חוסר היררכיה בתוך הקבוצה ו/או השקעות כלכליות מיותרות.
    אם יש לך 3 סופרסטארים בחלק ההתקפי של הקבוצה שלך, אתה לא אמור להביא עוד סופרסטאר כי ככה "כולם עושים"(מי? סיטי ופסז'?).
    לא טענתי לרגע שליברפול לא צריכה להביא מחליף לחלק ההתקפי ולדאוג שהוא יהיה מחליף טוב, אבל בעיני שחקן כמו טימו ורנר זה מותרות ואולי בטווח הקצר זה יתרום אבל בטווח הרחוק זה יצור מרמור אצל שחקנים מסויימים בתוך הסגל(מי שיפגע מהחתמתו). (הערת צד: זו אגב דעתי האישית, ולא קשור בהכרח למה שחושבים בליברפול. אולי כן, אני לא יודע.)
    ואין שום בעיה להחתים שחקנים שבאים כמחליפים כי כולם צריכים לדעת בצורה ברורה את המעמד והציפיות מהם לפני תחילת העונה. ויש והיו מספיק שחקנים מוצלחים כאלה. כבר ציינו את הנריק לארסון, ואני הייתי מוסיף בכיף את אדריאנו שהגיע אצלנו כמחליף ברור לשני עמדות המגנים והיה עולה ועושה עבודה מצויינת כמחליף. יש כאלה שפשוט לא מספיק טובים לפרוץ להרכב, אבל יש להם מה לתרום בנקודות ספציפיות. גם סילביניו הגיע להיות מחליף של אבידל ועלה בהרכב של גמר ליגת האלופות. בטוח שאם תתאמץ תיזכר גם בכמה דוגמאות כאלה.

50 מיליון יורו הרבה או מעט זה לא רלוונטי כי זה מתעלם מהחוזה של השחקן. כשמחשבים את זה ביחד זה הופך הרבה יותר משמעותי.
    וכל זה בעידן של משבר עולמי זה כנראה לא עסקה שמעוניינים לבצע בליברפול כשיש לכם קבוצה שרצה בצורה פנטסטית.
    יחד עם זאת, אני כן מסכים שאם הכוונה הייתה להוסיף את ורנר לצד השלישייה ההתקפית, אז אולי היה אפשר לנסות ולהיפטר משניים-שלושה שחקני קישור וזה היה מתאזן בצד הכלכלי, אך זה חוזר לאחת הנקודות המרכזיות שהביקורות כאן לא מתחשבות בידע הדל שיש על החשיבה של ראשי ליברפול בנושא הספציפי הזה.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו מה הקטע של תלבושת החוץ החדשה?
    זה שונה מהירוק בקבוק הזה שהיה לכם בעבר. יצא לליברפול לשחק עם גוונים כאלה של תכלת/ירוק בהיר/טורקיז?

90 אחוז מהליקים זה הדגם הזה בגוונים יותר כהים, אבל אני יכול להגיד לכם שאלה הצבעים המדויקים. הפונט הסוואה הזה יהיה גם בגרביים. (לא להתייחס למכנס השחור)

https://2.bp.blogspot.com/-HtGwFSefXvo/XyKAEOVZkhI/AAAAAAACaCQ/SfL8hCNykTIT9b-iaTiiULsg4E94j4ftwCLcBGAsYHQ/s550/liverpool-20-21-away-kit-2.Xxx

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול להגיד לנו? אתה מקושר בנייק יעני?
    האמת היא שהגוון הזה באמת נראה לא קשור לליברפול בכלל, בניגוד לגוון הירוק בקולר ובשרוולים במדי הבית. אולי אחרים יכולים להאיר את עינינו, אני לא זוכר תלבושת בצבע הזה.

גם כאן אין עדות לזה - Liverpool Change Kits - Historical Football Kits.

להגיד שאכפת לי מזה מאוד? לא ממש, אבל אכן בחירה קצת תמוהה. עם העסקה החדשה שלנו עם נייק אני לא אתפלא אם המטרה הבלעדית היא פשוט למכור כמה שיותר, וכשיש לך בסיס קהל כמו של ליברפול, המטרה צריכה להיות שיווק החוצה, לאנשים שלא בהכרח אוהדים באמת את הקבוצה. לדעתי הם לקחו פה החלטה אופנתית גרידא.

לא מבין למה אנחנו לא all over this. אלא אם יש מישהו בקנה, יכולה להיות החתמה מצוינת בשבילנו בחינם.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סיכוי שאתם תתנו לו חוזה יקר ל-3 שנים. זו הסיבה שהוא לא מוכן להישאר בצ'לסי.

הוא שחקן של קיה שמנהל את ארסנל. אז אם לא מגיעה איזו הטרלה מצד ברצלונה, הוא בארסנל. יש לו אינטרס להישאר בלונדון (צ'ך).

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

החברה שאני עובד בה עובדת עם הפרמייר ליג ויש לי הדמיות של כל הדגמים של 20/21 (בית וחוץ בלי שלישית) יכול להיות שכמו הליקים הצבע הכהה יותר הוא הנכון, אבל לפחות על סמך מה שיש אצלי הצבע בהיר יותר כמו בתמונה.

LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

Why Liverpool may not spend a penny in the summer transfer window 

מי הזמין טור מתמסכן ומתקרבן מס' 3567 ולא קיבל?

וכן, יש פייוול אז אי אפשר לקרוא את הכל. אבל בכנות - מישהו באמת צריך לעשות את זה? או שגם אתם כמוני יכולים פשוט לעצום את העיניים ולדמיין את כל הכתבה הזאת מההתחלה עד הסוף, כי בעצם כבר קראתם אותה?

אני מבין את הטיעון של אואן, באמת. החלון רק נפתח, אז איך יודעים מה יקרה? ופה אני חוזר ואומר שחלק גדול מהתסכול המובן של אוהדים הוא כי התקשורת המגויסת לא רק מספרת לנו מה יקרה, היא גם מספרת לנו שאנחנו צריכים להיות מאושרים מזה. כולם מסביבנו משוגעים, רק ליברפול אי של שפיות.

הטקסט המלא למי שבכל זאת אוהב הלקאה עצמית -

Impossible as it is for neutrals to understand — given that Liverpool are European, world and Premier League champions — there is a small section of the club’s fans who seem to think this is despite rather than because of the club’s economic policy.

Admittedly, these fans are a miniscule minority. Nevertheless, social media gives them a voice and Jurgen Klopp often finds himself defending his owners’ prudence amid the clamour for signings.

Here is the simple summary of Liverpool's expected transfer business this summer. Would Klopp like recruits before the start of next season? Yes.

Is he exploring options? Yes.

Does he recognise that more strength in depth is needed after the exit of Adam Lallana and Dejan Lovren, and possible departure of Xherdan Shaqiri? Yes.

Dos he realise there is no better time to build than when you are in a position of strength? Absolutely. Will Liverpool make any signings? Not guaranteed.

Why not? Because Liverpool’s financial stability and transfer budget relies on the revenue streams provided by gate receipts, Champions League earnings and commercial partnerships, all of which have been or may yet be negatively compromised by the Covid-19 pandemic. Empty stadiums cost a few million pounds per match, and reduced exposure for sponsors in the Zoom world of press conferences may force commercial partners to ask if they are getting bang for their buck when renewals are negotiated.

We do not know how and when the Champions League of 2020/21 will take place so no club can prudently plan ahead without knowing where money is coming from. Previous reasonable financial assessments are now guesswork.

This should not be difficult to understand amid calls for Fenway Sports Group to put their hands in their pockets and sign Bayern Munich’s Thiago Alcantara (a player Klopp has spoken about in admiring terms in the past) as an alternative midfield option, or ensure Manchester United do not pursue Jadon Sancho unchallenged. That would undermine the self-sufficiency model which has served Liverpool so well.

Given that the transfer window has been extended well into next season, Liverpool’s situation is fluid. They have the funds to buy players. That is not the point. They are safeguarding to ensure they can meet their fiscal responsibilities long-term in a world without supporters for six, eight, or even 12 months.

Clearly, other clubs are more prepared to gamble on big salaries and lucrative contracts than Liverpool. Some of them have plenty of catching up to do and are prepared to take on high-risk bank loans against future earnings, or have sugar-daddy owners able to take advantage of relaxed Financial Fair Play conditions. Liverpool have earned themselves the right to play a waiting game with regards to transfer activity, making sure external demands for the latest must-have midfield or striker accessory do not undo ten years of long-term growth. Liverpool and Klopp have been transparent from the outset. For them, the Premier League, Uefa or Fifa will not declare the transfer window open. Only a more optimistic outlook in the battle against Covid-19 will do so.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. Rushie Member

מה שאני לא מבין זה למה אתה ממשיך להעלות כתבות כאלה לכאן ולעצבן את עצמך כל פעם מחדש. הכתבים שמסקרים את ליברפול בשנים האחרונות עלובים. אילולא ההדלפות המכוונות מהמועדון הם היו מובטלים היום. אחרי הפאדיחה שהייתה עם ואן דייק בקיץ 2017 המועדון סגר את הברז לתקשורת לתקופה לא קצרה ובאורח פלא כל הבאסקומב, ג'ויס מליסה רדי נעלמו מהמפה. מתדירות של 3 ציוצים על ליברפול ביום הם עברו לכתבה פעם ב-4 חודשים בערך. מקריות?

לצערי אואן יכול להמשיך לחכות להחתמה שתבוא, והרי גם אם יגיע מישהו זה כנראה יהיה איזה צעיר או גיבוי ולא משהו לספר עליו. כמו שכתבתי בעבר, הקבוצה הבאה הייתה צריכה להתחיל להיבנות כבר בקיץ שעבר. קלופ יצטרך להמשיך לעשות קסמים כי העונה הקרובה הולכת להיות ה-Last Dance. אוריגי בתפקיד דניס רודמן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

סאנצ'ו ביונייטד. סה"כ עוד שחקן שהיה מטרה בכירה שלנו במשך שנים מגיע ליריבה.

אם מישהו שכח אז גם את פוליסיק רצינו בזמנו.

אנחנו לא יכולים שיהיו לנו 4 שחקני התקפה ברמה, אבל איכשהו יונייטד כן יכולים. יש מועדונים עם אמביציה (גם אם מתנהלים לא טוב) ויש מועדונים שמזיינים במח על שפיות כי למזלם הרב יש להם גאון מטורף על הקווים.

היה נחמד לקחת אליפות, אירוע כזה של פעם בדור.

k_700 אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם סאנצ'ו נוחת ביונייטד זה חדשות רעות מאוד. יחד עם ראשפורד, מרסיאל וגרינווד זה חתיכת בסיס טוב להתחיל ממנו דור מוצלח. וואלה מבאס.

k_700 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.