ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח שניקו יפתח בשבת, יש מצב שקלופ יעדיף לעלות עם הרביעייה ההתקפית, וויינאלדום-ג׳ונס בקישור ומילנר מגן. באופן אישי אני גם חושב שזאת אופציה טובה יותר כרגע, אני בכלל לא עף על מילנר בקישור במיוחד מול קבוצות שבאות לשחק כדורגל וללחוץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

מילנר היה אחלה נגד לסטר. הוא לא "ניהל את הקונצרט". הוא גם שיחק מגן ולא קשר ברוב המשחק.
    אני יכול לקבל אותו כשחקן סגל בשביל החדר הלבשה ומשחקים בגביע הליגה. הוא לא צריך לשחק קשר. אנחנו רואים כבר שנתיים בערך שיש אצלו ירידה חדה מאוד ביכולת. לא רואה למה הוא צריך לשחק אתמול ולא ילד מהנוער. זה תמיד נראה רע מאוד כשהוא בקישור, הוא כבר לא יכול לשחק בעמדה הזאת.

וויליאמס משחק בהתלהבות, הוא יכול לתת קרוסים טובים. אבל הוא דיי חלש הגנתית ויש לו קבלת החלטות רעה מאוד מאוד. הוא כאילו לא מכיר בכלל ביכולת שלו וחושב שיכול לתת דריבלים על שחקנים כל הזמן לא משנה הסיטואציה.
    היו לו כמה הופעות (בעיקר 2 עד כמה שזכור לי) בעונה שעברה שהיו אחלה, אבל מאז זה נראה רע מאוד.

לגבי מינאמינו, קלופ נותן לשחקנים הרבה גיבוי ממש עד הרגע שהם עוזבים (וגם לאחריו). אבל משחקן שנכנס מחליף ראשון כל הזמן הוא כבר נראה אופציה אחרונה בהתקפה מכל הסגל. אי אפשר להגיד שזה לא מוצדק ביחס למה שמראה כשכן עולה לדשא.

אין יותר מדי קשרים, פירטתי פה גם למה כמות הקשרים שלנו משקרת:
    פביניו גם בלם (הנה הגיעו פציעות והוא בלם במשרה מלאה).
    קייטה ואוקס תמיד פצועים, הם בקושי חלק מהסגל.
    מילנר לא יכול לשחק יותר בקישור.
    הנדרסון מתחיל לצבור בעיות כשירות בתדירות לא מבוטלת.
    טיאגו, כידוע, גם סטבל מבעיות כשירות.
    ווינאלדום
    ג'ונס.
    על הנייר יש הרבה קשרים, בפועל התמונה שונה.

איפה היינו בלי מילנר ווינאלדום עכשיו? לא יודע, אין לי מושג מה הם נותנים לנו. אני יכול לראות 200 כתבות מעמיקות על ווינאלדום ועדיין לא להבין מה יש בשחקן הזה חוץ מזה שתמיד כשיר.
    ווינאלדום, שאקירי, קייטה, אוקס, מינאמינו, אוריגי, מאטיפ (לצערי בגלל הפציעות של VVD וגומז כנראה לא יקרה) - הגיע הזמן להחליף אותם בשחקנים שיכולים אשכרה לתרום משהו ולהיות כשירים רוב הזמן.

לא רשמתי כל ילד אקראי מהנוער יהיה טוב יותר. אבל אתמול, היה אפשר להעלות ילד מהנוער במקום לשחוק את מילנר בקישור, כן.

אוריגי לא חזר מהמתים. יש שני שחקנים שזה לא ממש משנה מי מהם משחק (אוריגי ומינאמינו). שניהם מיותרים לגמרי בסגל פשוט אוריגי אצלנו יותר זמן אז למינאמינו נותנים הנחות (התאקלמות, מגיע מזלצבורג..). זה חרטא, הוא לא יהיה שחקן ברמות האלה בחיים וברגע שמישהו יציע עליו כסף הוא יילך.
    שאקירי מתברר שתמיד פצוע ובגלל זה לא משחק. הוא חוזר מהמתים כמו שקייטה חוזר מהמתים וכמו שאוקס חוזר מהמתים. כשכשירים הם נלקחים בחשבון, זה פשוט לא קורה יותר מדי.

3. Rushie Member

רשתות השידור ממש הולכות ראש בראש עם קלופ בנושא שיבוץ המשחקים.
    אחרי שסקיי אפילו חתכה ראיון איתו אתמול, שבו הוא התלונן שאנחנו משחקים מול ברייטון בשבת כבר ב12:30 אחרי המשחק ברביעי בערב בצ'מפיונס, הן שיבצו אותנו שוב באמצע דצמבר למשחק ליגה מול טוטנהאם ברביעי בערב ואז משחק בשבת ב12:30.

לפחות יש קצת חדשות משמחות ויש מצב שנוכל לארח עם מעט קהל כבר מול אייאקס בשבוע הבא.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Naby Keita, Xherdan Shaqiri, Alex Oxlade-Chamberlain and Thiago Alcantara are all expected to remain absent for the visit to Brighton on Saturday. Trent Alexander-Arnold is unlikely to feature as he recovers from a calf problem.

איך כל פציעה של קייטה ושאקירי היא ארוכה? בדיחה.
    תיאגו יראה דשא בכלל העונה?

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שהנדו חזר לאימונים מלאים אגב, חשוב מאוד.

לגבי תיאגו,
    עוד שבוע, עוד שבוע, עוד שבוע. מרגיש כמו סאגת ההעברה שלו ALL OVER AGAIN. מיוני אנחנו בהייפ על הבחור הזה, תחילת דצמבר וראינו אותו משחק 135 דק'...

פשוט לא הוגן לעשות לאוהדים את מה שקלופ וההנהלה עושים במקרה הזה (ובמקרים אחרים גם כן). לא יכול להיות שחודש שלם הבנאדם "not too far".

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגד ברייטון אני עולה עם ה4 הקדמית, בקישור הנדרסון ו-וואיינאלדום, מילנר מגן ימני.

Scouser Tommy, oranfu ו-Rushie אוהבים את זה.
  7. yakov_y YNWA

לא חושב שזה נכון לשחק עם מאנה בשבת, לא חושב שהיה צריך לשחק אתמול בכלל או לפחות לא לפתוח בהרכב.
    תחשבו על זה,
    הבנאדם בא מהנבחרות אחרי ששיחק שני משחקים וגם הבקיע, ישר שיחק ביום ראשון, שיחק אתמול וגם בשבת בצהריים ?
    אין פה 6 ימים שלמים אפילו שהוא שצריך לשחק 3 פעמים.

מאטיפ רלוונטי לשבת ? כנראה שלא יישחק בגלל העומס.

בנוגע לשחקנים שחזרו מפציעות וחייבים לשחק למרות העומס כמו פאביניו ורוברטסון אני לא מתייחס, הם באנקר ולכל הליגה יש עומס.
    בקישור גם פחות רלוונטי לי מי יישחק ואני לא עוקב אחרי מי כשיר שם.

בנוגע להגנה, מי לצד פאביניו, וויליאמס יכול לשחק בליגה ?
    אם במשחק כזה אנחנו לא נותנים לנקו וויליאמס ופיליפס לדוגמא לשחק, אז מתי כן ? צריך להריץ אותם, אני מעדיף את וויליאמס הבלם מפיליפס אבל אחד מהם כנראה יישחק כאן.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

טיאגו יכול לחזור גם במרץ וזה לא יפתיע אותי. זה אולי נשמע כאילו אני אומר את זה מתוך תסכול אבל אני אומר את זה בשיא הכנות - שכחו מלראות אותו ב2020, צריך להתחיל לחשוב מתי במהלך העונה הוא חוזר אם בכלל. הרי לאף אדם בר דעת אין כבר צל של ספק שיש שם משהו רציני שמסתירים מהאוהדים, השאלה היא רק כמה רציני.

כמה זה מתאים לעונה הזאת שגם שחקן הרכש עם הכי הרבה הייפ סביבו באיזה עשור אחרון לפחות גם הוא בקושי בכלל יראה דשא העונה ואוהדים ישכחו שהבאנו אותו.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Ori8 Member

אם הוא גמר את העונה בגלל הפצצה הזאת שחטף גם הוא לא צריך להיות פה, יחד עם קייטה, צ'מברליין, שאקירי ומאטיפ.

העיקר לאלאנה כשיר.

10. oranfu Member

טיאגו קיבל פצצה לרגל, בניגוד לשאר הפציעות.

קלופ לא מוכן להתייחס לטיאגו ומתי הוא יחזור.
    הנדרסון עשוי להיות בסגל מחר אבל זה לא בטוח.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיאגו עוד חזר לאימונים אם אתם זוכרים בתחילת פגרת הנבחרות.
    ראו אותו על הדשא.
    לא רואים אותו על הדשא מאז.
    לדעתי הוא החמיר את הפציעה, חזר מוקדם מדי.
    יכול להיות שגילו גם שצריך ניתוח כדי לפתור את הבעיה.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

What is the deal with Thiago? Is his injury worse than first though? Any idea when he will be ready to play?

ID: Klopp has already said a few times that Thiago's injury was worse than Liverpool had initially thought. Don't forget, he was back doing individual training not long afterwards, but then disappeared completely. There was never any chance of him appearing against Leicester or Atalanta. And when we see him back training, it'll take a good week for him to get up to speed.

Has there been any word on the extent of the damage Thiago suffered from the challenge?

ID: Not specifically other than, as I said earlier, Klopp has hinted that it was worse than they thought after the first few days.

מתוך כתבה של איאן דויל.

אני רוצה את הרגל של רישרילסון בשתי חתיכות נפרדות בסוף המשחק באנפילד, לא פחות. שיגמרו לכלב המסריח הזה את הקריירה מצידי.

LFC-Gerrard1 ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מבין את קבלת ההחלטות של קלופ.
    אני קורא שמאנה ומאטיפ הולכים לנוח, למה הם עלו ברביעי?
    העונה צפופה, לוח הזמנים מטורף, הטלוויזיה דופקת אותנו, כל זה הוא אומר בעצמו, איפה ההתאמה?
    צריך לוותר על משחקים שהם לא חובה. נגד אטאלנטה עולים בהרכב משני, יצליח יצליח לא יצליח אז יש 9 מ12 וממשיכים משם לבחון את המצב.
    זאת לא עונה רגילה, השיקולים לא יכולים להיות רגילים.
    לא לעלות מול ברייטון עם מאטיפ ומאנה, 2 שחקנים קריטיים בנוסף לכל הפציעות שכבר יש לנו זה התאבדות, לא היה עדיף להקריב משחק באלופות שם המצב טוב ואפשר עוד לעלות אם סך הכל ננצח את הדנים?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Member

לפי דיווחים, מינאמינו פותח יחד עם פירמינו, סלאח וג׳וטה. קישור חלש של וינאלדום ומילנר והגנה מפחידה עם פיליפס ונקו וויליאמס.
    יהיה קשה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטיפ אפילו לא על הספסל.
    תסבירו לי בבקשה מה הוא עשה על המגרש ביום רביעי.

James Pearce
    @JamesPearceLFC

·
    34s
    Joel Matip not injured. #LFC managing his minutes given his fitness issues earlier in the season and having played twice already this week.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.