ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אני לא חושב שזה עם יותר מדי מחשבה אצל הנדרסון. הוא נותן את הכדורים האלה בצורה הזאת כי ככה הוא נותן, לא מתוך יותר מדי מחשבה. הוא שחקן אנגלי קלאסי - על אוטומט מעיף את הכדור באוויר.
    היה קטע שהוא היה עם הכדור בצד של הרחבה ומאנה היה פנוי במרכז הנדרסון הגביה את הכדור (גבוה מדי) במקום פשוט להעביר רוחב למרות שלא היה אף אחד בינו לבין מאנה שיכול לעצור רוחב על הדשא.
    זה ב-DNA של רוב האנגלים, משהו בכדור באוויר מרגש אותם.

וזה נכון שמאנה לרוב משתלט על כדורים כאלה, כי הוא ענק. זה לא אומר שהמסירה טובה בעיניי. יחסית להנדרסון זאת מסירה הכי טובה שאני מצפה ממנו, וזה בסדר. אבל אנחנו שואפים פה לטופ.

אחלה פעולה במצב של פירמינו. לא אופיינית להנדרסון (למרות שפעולה שאני מצפה מכל קשר שלנו לבצע למעט ווינאלדום) אבל אחלה.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין בדיוק לאיזה כדורים אתה מתכוון, והוא אכן נותן אותם עד עצם היום הזה (אם כי פחות). אבל לדעתי זה הרבה יותר הקרוסים האוטומטיים כשיש הרבה שחקנים ברחבה והוא מחליט להפציץ ומה שיהיה יהיה, מאשר כדורי העומק הארוכים יותר, כמו זה למאנה שאני מתייחס אליו. אלה נראים לי הרבה יותר מכוונים ויש גם הרבה דוגמאות לזה.

שוב, זה לא ברמה של תיאגו או טרנט. זה שני שחקנים שמוסרים ברמות הכי גבוהות בעולם. אבל חוץ משניהם ואולי וירג׳יל אני בכלל לא בטוח שיש עוד מישהו בסגל שמוסר לטווחים כאלה ברמה של הנדו, והוא עושה את זה בעקביות מאז אמצע-סוף עונת 18/19.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

או ערב טוב, שמחתי להכיר ביניכם.

4. oranfu Member

תראה, אני לא עוקב אחרי כל שחקן נוער בעולם, אבל במקרה של מה שקורה במחלקות הצעירות בליברפול אתה כנראה לא יכול ללמד אותי.
    לא גילית אותו לאף אחד כשזרקת את השם שלו לפני שבוע אבל הטענה שלך שהוא נראה הרבה יותר טוב אצלנו מאשר X לא נכונה כי הוא כמעט ולא שיחק עד עכשיו (היה פצוע). פה ושם הראה ניצוצות.
    משחק ראשון שהיה בכלל בסגל העונה היה לפני חודש ושבוע (ספסל).
    הפעם הראשונה שפתח בהרכב של הנוער היתה לפני שבועיים.
    סה"כ היה העונה 3 פעמים על הספסל ובשני המשחקים האחרונים פתח בהרכב (יכול להיות שהיה בעוד משחק על הספסל, לא בטוח).

עכשיו הוא מתחיל להיכנס לעניינים ולפתוח בהרכב וזה נראה מבטיח ולכן ציינתי אותו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

הוא משחק חודשיים אבל זה שחקן מאוד מוכשר, שם שעלה חזק בכותרות ביום שהבאתם אותו.
    הוא גם עשה פתיחה טובה מאוד בחודשיים האלה(ביחס לדקות משחק).
    הגבתי לך אז כשכתבת שאיזה חלוץ לא חשוב מהאנדר 23 נפצע שהוא ולייטון יכולים בקלות לשבת על המשבצת שלו(שחקן שהוא call up לסגל הבכיר במקרה של מכת פציעות).
    שמח שאתה מבין היום כמה הוא מוכשר.
    לא אתפלא אם בסוף העונה זה השם שיעשה הכי הרבה רעש מהאנדר 18 שלכם.

6. oranfu Member

משחק ראשון שלו העונה היה לפני חודש ושבוע.
    היה פצוע לפני זה.

אותו "חלוץ לא חשוב מהאנדר 23" הוא החלוץ הבכיר שלא בקבוצה הבוגרת אצלנו, קרע רשתות בכל המחלקות הצעירות עד שקרע את הרצועות במשחק הכנה לעונה של הבוגרים בתחילת העונה שעברה. בגדול, הוא חשוב כמו שכל שחקן נוער חשוב (כלומר, לא ממש).

לייטון רק עכשיו, כתוצאה מהפציעות באנדר 23, עלה לשחק שם (מה שהיה אמור לקרות כבר ממזמן בעקבות היכולת שלו).
    מוסייליבסקי, עדיין לא עשה במועדון כלום. אתה גם לא מחדש לי ולא מגלה כלום כי אני בזמנו כבר דיברתי עליו פה עוד כשרק היו שמועות שהחתמנו אותו (הרבה לפני שהיה איזה אישור רשמי של המועדון).

הכי הרבה רעש מהאנדר18 שלנו העונה, אלא אם יקרה משהו רע, יהיה בלגיזי.

כמו שרשמתי, אתה אולי עוקב אחרי הרבה מאוד שחקני נוער בעולם. ספק רב אם אתה יכול ללמד אותי על מה שיש במחלקות הצעירות בליברפול.

ריינג'רס מנצחים 3-2 את סטנדרט ליאז' ועולים לפלייאוף בליגה האירופאית.
    עונה מדהימה בינתיים של ג'רארד.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/20
    owen11111, LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Ori8 Member

אורן,
    באלגיזי עם רגל שמאל, לא?
    איזה מן שחקן הוא? על מה אפשר לפנטז אם דברים ילכו כמו שצריך?

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרנט וקייטה חזרו לאימונים, אגב. משחק קריטי מחר בזמן שסיטי מתחילה להיכנס להילוך (נגד נמושות ועדיין).

חובה לנצח.

9. Scouser Member

מרגש שמחר יהיה סוף סוף קצת קהל באנפילד, שיכניסו רק את הרועשים ביותר וישימו להם מיקרופון ליד הכיסא. בא לי קצת להרגיש את אנפילד שוב.

10. oranfu Member

באלגיזי עם רגל ימין אורי.

הוא קשר, יכול לשחק גם אחורי יותר וגם קדמי. בריון רציני, מהירות סבבה, מאוד טכני, דריבל טוב וראיית משחק מצוינת כשהוא גם שחקן מאוד קבוצתי.
    מזכיר לי את פוגבה האמת, אבל אולי זאת סתם השוואה לא רצינית כי יש להם כמה מאפיניים דומים מבחינה פיזית וטכנית.
    הוא נראה פוטנציאל רציני מאוד.
    מה שהכי מרשים אותי אצלו זה שלמרות שיש לו יכולת אישית גבוהה הוא מאוד קבוצתי ומחפש כל הזמן למסור לחברים במקום לנסות שוב ושוב לבד.

אגב, אם מדברים על הנוער הם הפסידו היום בחוץ 4-3 ליונייטד במשחק מלא מהפכים.
    קומטיו שיחק מחצית ראשונה ויש לו חלק גדול בשני השערים הראשונים שלהם עם מיקום זוועה (הוחלף במחצית בחילוף מתוכנן מראש ואומרים שכנראה אמור להיות בסגל ברביעי). הוא גדול וחזק ומשחק רגל טוב אבל לא יודע, לא ממש מבין על מה ההייפ סביבו. מקווה שאני טועה.

בכלל, כמו מאז שאני עוקב אחרי הנוער שלנו (הרבה שנים) - החלק האחורי תמיד חלש מאוד. בחלק הקדמי כמעט תמיד יש לנו כמה שחקנים נחמדים אבל החלק האחורי (עם דגש על מרכז ההגנה) תמיד חלש מאוד.

לייטון סטוארט עם צמד, הייתי שמח לראות אותו מקבל דקות נגד מייטלינד האמת. לא יודע אם הוא כזה פוטנציאל גדול אבל הוא בהחלט נראה כמו מישהו שיכול להתפתח לחלוץ ברמה טובה. הוא מצוין מול השער, יש לו יציאה טובה מהמקום וטכניקה טובה.
    מוסילייבסקי מיודעו של קיי נכנס מחליף (עדיין לא במאה אחוז כשירות) ופירק להם את ההגנה עם דריבלים. יש מצב רציני שיש שם כישרון יוצא דופן.

חוץ מזה גם הילד הגרמני\אתיופי שהחתמנו בקיץ נראה שחקן מעניין. בן 16 והיה קפטן בכל קבוצות הגיל של הנבחרות הצעירות של גרמניה. אתלט טוב, טכני, משחק במלא עמדות וגם עושה רושם של שחקן מאוד ממושמע טקטית. עושה עליי רושם כמו סוג של שחקן שקלופ יכול לקדם מהר.

ואליוט הערב עם עוד בישול בבלקבורן. 11 הופעות, 2 שערים ו-4 בישולים עד כה העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/20
    Gianzola01, Scouser Tommy ו-Ori8 אוהבים את זה.
  11. Rushie Member

הדיבור הוא שקלהר הולך לפתוח גם היום, למרבה ההפתעה (שלי לפחות).
    אם כן זה חתיכת נוק-אאוט לאדריאן. לא שלא מוצדק.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. yakov_y YNWA

עד עכשיו אדריאן תמיד היה בספסל, קלהר היה ביציע, מוזר.
    אני בעד, לא סומך על קלהר אבל שחקן בית צעיר עם משחק רגל כזה, אני לגמרי סקרן לראות אותו משחק.

אליסון עם קורונה ?
    אין לו בעיית פציעות בקריירה, רק אצלנו.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדריאן לא נותן שום דבר מעבר לרפלקסים של שוט-סטופינג ברמה טובה-טובה מאוד, וגם זה נתון ל-brainfarts רציניים.
    קלהר נותן משחק רגל טוב מאוד, יציאות לא רעות לקרוסים, רפלקסים לא רעים - והכל נתון לחסר הניסיון שלו. אני יודע מה אני מעדיף משתי האופציות. התקפי הלב כשאדריאן מקבל מסירה אחורה הם לא משהו שאני כאוהד מתמודד איתו כמו שצריך ולפי המשחק מול אייאקס, זה גם קריטי לנו כקבוצה. היכולת למסור אחורה בלי לחשוב 10 פעמים לפני היא קריטית.

מבחינתי ההרכב בוחר את עצמו, קלהר-אנדי-פאביניו-מאטיפ-טרנט-הנדו-ג׳ונס-סלאח-ג׳וטה-מאנה כולם באנקרים. היחיד שנתון לדיון זה וויינאלדום מול בובי ואני יודע מה אני מעדיף.

14. oranfu Member

קלאסי שאחרי כל החגיגות עם קלהר הוא יעשה פדיחות היום.

ג'ויס בהרכב המשוער שלו אמר שיכול להיות שסלאח יקבל מנוחה היום. לא יודע אם זה משהו שהוא שמע או סתם הערכה שלו כי זה נשמע מוזר - המשחק הקודם היה בשלישי והמשחק באמצע השבוע לא מעניין ואסור לשחקני הרכב לקחת בו שום חלק וגם בפגרת הנבחרות הוא לא שיחק.
    אז אלא אם יש איתו איזה עניין כשירותי שאנחנו לא יודעים - זה נשמע מוזר.

15. oranfu Member

מקווה מאוד שאף אחד מאלה שלקחו היום חלק במשחק לא יטוסו בכלל לדנמרק.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.