ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

דעה לא פופולרית (?) בהמשך לדיון על קד"ב פה - אני מסכים עם אורן, הוא (כמו טרנט) יותר ג'רארד מאשר אינייסטה או המספרי 10 של פעם. לא רואה בו פנטזיונר עם "ראיית משחק" מדהימה - הוא פשוט מכונה שלמדה לבצע שבלונות ברמת ביצוע הכי גבוהה שאפשר להשיג.

טרנט אחד המוסרים הכי איכותיים בעולם, זה שזה מסירות על 60 מטר באוויר ולא על הדשא זה רק מאדיר את זה, לא להפך. זה הרשים אצל ג'רארד, אצל צ'אבי אלונסו וגם אצלו. ואני חושב שהעמדה שלו בהרבה מובנים מקלה עליו לעשות את זה, לא להפך.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אני רק רוצה לציין, שלא יובן לא נכון, אני חושב שדה-בריינה שחקן ענק.
    אני מאוד מאוד מאוד מעריך אותו מקצועית.
    לדעתי הוא שחקן חכם מאוד, עם קבלת החלטות מעולה ויכולת ביצוע ברמה הכי גבוהה שיש, כמו בספר. כל הפעולות שלו מדויקות לחלוטין.
    אפשר להראות לילדים שמתחילים לשחק וידאו איך הוא מבצע מסירות, בעיטות... זה אשכרה BY THE BOOK.

יודע שאני מציין פה משהו שהוא ברור לחלוטין, רק לא רציתי שבטעות מישהו מתישהו יתחיל לרשום שזילזלתי בדה-בריינה באיזה דיון עתידי.

3. Ever Banega Member

לא מסכים בכלל. לדה בריינה יש ראיית משחק מדהימה, אם הוא יחזור לשחק ממש בקישור אתה תראה ממנו יותר פסים של ראיית משחק, ככל שהוא משחק מאחורה יותר ככה הפסים שלו משוגעים יותר.
    אגב זה הפס האהוב עליי שלו

4. k_700 Member

בקטנה כזה.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המשחק כי עודדתי את ורדה כדי שמאנה יחזור, לא ברור לי איך המשיך אחרי ההתנגשות הזאת, לא בדקו בכלל ביסודיות אם הוא בסדר.
    אחרי שכבש התלונן בעצמו שהוא מרגיש סחרחורת ורק אז ירד מהמגרש.
    טורניר מביך עם שיפוט מזעזע במשחק הזה ובכלל.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

אף אחד לא רוצה להגיד את זה בשביל שלא יאשימו אותו בגזענות, אבל זה טורניר חובבני לחלוטין ואם זה לא באפריקה, לא היו נותנים לטורניר להתקיים בנסיבות הקיימות (אבל שוב, מי שהיה יוצא נגד זה היה מואשם בגזענות אז נתנו לפארסה הזאת להתקיים).
    צריך רק לקוות שהשחקנים שלנו שם לא ייפצעו במשחק\יירצחו באיזה נסיון הפיכה.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

לא יודע. לקונפדרציות יבשתיות יש אוטונומיה. גם בדרום אמריקה מקיימים טורניר מתי שבא להם. גם שם יש הרבה שכונה בהתנהלות. רק לאחרונה זכינו לפארסה גדולה במשחק בין ארגנטינה לברזיל עם פקידים שעוצרים משחק בתחילתו ומגרשים שחקנים.
    לפחות החורף של אירופה זה הקיץ שלהם ולכן נוח להם לקיים את המשחקים בחורף שלהם.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסירה אדירה, אבל אחת הכי מטורפות שראית? אם תרצה אחפש לך קליפים מהעבר של פול סקולס, היה שולח כדורים על 40 מטר כעניין שבשגרה...

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/FJz0TCjXMA0m2gH?format=Xxx&name=large

זה נראה לך כמו 40 מטר? תנסה 70-80. אם עושים את ההפרדה בין מסירות שטוחות למסירות ארוכות, אז כן, אחת המטורפות שראיתי בז׳אנר של הארוכות. הוא חטף כדור, ובלי לתת עוד נגיעה, במשחק בתנאי מז״א קשים, שלח כדור על 70+ מטר לגול. אמנם לחלוטין יש לו את הטווח הזה וזאת לא פעם ראשונה שרואים אותו נותן מסירות כאלה, אבל זאת ספציפית פשוט הרשימה אותי הרבה יותר מהסיבות שציינתי.

אגב עוד מסירה בסגנון שהיא מהיפות שראיתי זה הבישול של ואן דייק למאנה באליאנץ ארינה. מת על מסירות כאלה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארנולד מהמוסרים הכי גדולים שראיתי בחיים שלי.
    דה בריינה מהשחקנים הכי גדולים שראיתי בחיים שלי.

המסירה של ארנולד לג'וטה זאת מסירה שאני לא יודע כמה שחקנים בעולם מסוגלים להבחין בה בכלל, שלא נדבר על לבצע. ארנולד רואה את כל המגרש כאילו הוא צופה במשחק בטלוויזיה.

LFC-Gerrard1, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמעניין עם ואן דייק הוא שבתחילת הדרך הוא לא הציג רמה טכנית כזו גבוהה. אני זוכר אותו תמיד דומיננטי מבחינה הגנתית, עוד במשחקים בודדים עם סלטיק בצ'מפיונס, שם זה בכלל בלט שזה לא ה-thing שלו. ואז הוא הגיע לאנגליה וכל פעם נראה שהוא הוסיף עוד משהו לרפטואר שלו; היכולת שלו לספק כדורים מעולים על כל המגרש על בסיס קבוע זה כנראה האלמנט הכי אנדרייטד במשחק שלו כי הוא עד כדי כך דומיננטי הגנתית.

12. k_700 Member

זה כמובן לא סגנון המסירות של סקולס.
    הוא היה אשף של המסירות מאגף לאגף שנוחת לשחקן על השפיץ של הרגל לתנועה והמסירות עומק של ה-15-20 מטר.
    ה70 מטר מסירות זה משהו שבקהאם היה עושה בלי סוף ב442 של שנות ה90. לך לעונת 98 שלו אתה תמצא 50 מסירות כאלה שמצאו את קול, יורק, סולשאייר או שרינגהאם.
    טרנט פשוט מזכיר אותו בצורה פושעת.
    שניהם היו פליימייקרים מימין, המסירות דומות, הסיבוב בהגבהה.

13. oranfu Member

זה לא רק זה. אתה קולט שהם עשו את טקס\תהלוכת הפתיחה בליווי של הצבא כי פחדו מתקיפות של כל מיני מיליציות חמושות?
    עזוב אותך אלכס, זה לא דומה לשום טורניר שמתקיים באירופה ואפילו לא בדרום אמריקה.
    לא שבאלה חסרות פארסות, אבל הטורניר הזה הוא הגזמה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

:)

15. oranfu Member

בבקשה אל תזהם את הדיון שלנו, תודה.

LFC-Gerrard1, Liverpool-Forever ו-Scouser אוהבים את זה.