ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביקשתי רק איזה ראפיניה אחד...זה היה מוחק 80% מהודעות FSG שלי בחיי...

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות אפשר לצחוק על זה.
    מחר... מחר יבואו העצבים שוב.

Scouser Tommy ו-Sturridge אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

קריסטל פאלאס על סף סיכום עם סלטיק על החלוץ אדוארד ב-20 מיליון.
    לפי חישוב שלי גם הם כבר בהוצאה נטו של 70 מיליון.

הקיץ הזה זה ביזיון שלא יאומן.
    תארו לעצמכם שלא היינו מעפילים לאלופות. הם היו מוכרים פה לפחות כוכב אחד הקיץ.

4. Esomech Member

It’s funny because it’s true

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות שבובי בחוץ לחודשיים-שלושה.

Walkon אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

קצת נשמע מופרך.
    2-3 חודשים על פציעת האמסטרינג? מתי ראינו ספורטאי שלא קוראים לו פיל ג׳ונס שמחמיץ בהערכה ראשונית תקופה כזאת על האמסטרינג?
    ראיתי אפילו דיוןח היסטרי של איזה דף אוהדים שלכם שמדבר על אופציה ל4 חודשים.
    בכל אופן, גם חודשיים זה מכה כי זה אומר לטחון עכשיו מאה אחוז מהזמן את השלישייה שלכם.
    שזה מחזיר אותי לאותו יום ורוד בשנה שמישהו אמר לי פה, שיותר גרוע מבחינת פציעות כבר לא יכול להיות… מחזור ראשון, שאקירי עוד היה חלק מהקבוצה.
    טוב, נמשיך לספור גפרורים עד אז.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/21
  7. Coutinho10 Member

לא מופרך בכלל, כשבליברפול מחליטים להזניח אזור מסוים בסגל בצורה פושעת, כל הניסים והנפלאות קורים.

בשנה שעברה זה היה ה ACL של ואן דייק, גומז עם פציעה של שנה ומאטיפ שגמר את העונה בנובמבר - אחרי שמכרו בלם ולא הביאו אחר במקומו.

מגיע לנו. שבובי ירגיש טוב כמובן, אבל בתוכי אני ככ שמח.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש לך להיות שמח? מה זה מגיע לנו, אנחנו מקבלים החלטות? מי שיאכל אותה זה קלופ ואנחנו. לFSG זה לא מזיז, הם לא ידעו מזה בכלל ואם תגיד להם כנראה ישאלו אותך מי זה פירמינו.

ליברפול לעד ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Coutinho10 Member

תיקון, מגיע להם.
    מגיע לקלופ עם הפוקר פייס והבדיחות בראיונות במקום לשרוף את המשרדים. למה אני שמח? קןדם כל עצוב אני בטוח לא, לשניה אחת לא היו ציפיות מהעונה, ומבחינתי זאת תקווה נואשת שלקלופ יישבר ה**ן ושיתחיל לחץ מאסיבי על ההנהלה מכיוונו + האוהדים.

לי לא אכפת, עוד כשראיתי את ההתחמשות של סיטי, יונייטד וצ'לסי זה כבר הפסיק לעניין אותי.

ראיתי את זה מקילומטר, כל עונה אותו סיפור.
    מזניחים בצורה פושעת חלק מסוים ואז כל העונה צריך להסתדר עם טלאים - הסיפור של השנה:
    לטחון את השלישייה ---> ג'וטה ייפצע ---> אוקסלייד החלוץ המדהים יחליף אותו וייפצע אחרי 2 משחקים ---> פירמינו יחזור וזה לא יהיה מספיק טוב ---> חוזר חלילה.

10. k_700 Member

הפציעות הכי נדירות בהאמסטרינג זה 3 חודשים. וגם זה, בדרך כלל מגיע אחרי הערכות של מומחים שאני בספק אם הקבוצה שלך הספיקה לארגן לו בזמן הזה. צריך בינתיים להתייחס לזה כמו שזה, שמועה בטוויטר עם המון היסטריה.
    רוב הפציעות האמסטרינג זה עניין של שבוע-10 ימים עד ששחקן יכול לחזור לתרגל ריצה.
    היותר רציניות זה חודש- 2.
    ההשמדה של ההאמסטרינג זו כבר הפציעה היותר קשה והיא נדירה מאוד. בדרך כלל כששחקני כדורגל נעדרים הרבה מאוד מהאמסטרינג זה כי יש להם היסטוריה בעייתית בפציעה הזאת שכוללת סט בקים(כל הפיל ג'ונס של העולם יוכלו לספר לך), אבל גם אצליהם זה בדרך פציעות שניתן להבריא מהן מהר אבל זה חוזר וחוזר וחוזר ויש להם קושי לחזור לכשירות מלאה.
    לא זוכר היסטוריה פסיכית אצל פרמינו. זה אומנם יכול להיות הSTAGE3, זה נדיר וזה התסריט הכי קיצוני. כמובן שיש איזה חוק מרפי כזה שמועדון שמשאיר סגל של הרכב פלוס שחקן ספסל אחד וחצי שיכול לעשות משהו יקבל את זה לפרצוף בכל הכוח ובדרך כלל בצרורות.
    אם זה לא יגיע עם פרמינו זה כמובן יגיע בכל הכוח בהמשך.

11. Coutinho10 Member

זה הכי עצוב אגב, שנה הבאה כל אירופה תחזר אחרי האלאנד, כישרון של פעם בדור, ולנו הוא יהיה יקר מדי אז לא ניהיה בכלל בתמונה.

כל האוהדים שלנו יודעים את זה ומסתפקים בפאקינג ראפיניה (שחקן חמוד מאוד), ג'ארוד בואן, ובשנים עברו זה היה שאקירי, מינאמינו (ילד הפלא היפני בעסקה שעבדו עליה בצורה מופלאה וגרמו לזה שבמקום 12 מיליון הוא יעלה רק 7...) או אם להרחיק עוד, להתחנן שהבעלים ישחררו כסף לג'וניור הויילט.

הכדורגל של 2021 זה לא הכדורגל של 2019 אפילו, זה הפך להיות סוג של NBA כשאנחנו מתנהלים כמו איזו קבוצת שוק קטן שבונה סביב בחירות דראפט (רכש זול של פרוספקטים בהקבלה לפורמט של הכדורגל).

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו זרק שזה STAGE 3.
    לא יודע אמין לא אמין, יודע שצריך פה רכש בלי קשר לפציעה הזאת.

המצב מדכא.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

רק מזכיר שעוד לפני האלאנד בקיץ הבא יש איזה צרפתי בהעברה חופשית להתקפה.
    יש שמועות שהוא גם רוצה להיות הבאטמן ולא הרובין של אף אחד.
    מעניין אם קלופ שקט בצורה מחשידה כי הוא בטוח שיש סיכוי.

האלאנד יגיע בטח לסיטי.
    נראה כמו שלהם להפסיד.

גיל, יש דיווחים של דף אוהדים היסטרי שלכם שזה 4 חודשים.
    לפני שהמועדון אמר מילה בנושא. נשמע לא אמין בעליל בטח שפציעות שואה כאלה שזה לא שבר לוקח זמן להעריך לרמה הזאת.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו בסדר, יש ITK אחרים שאומרים שהוא חוזר קצת אחרי הפגרה.
    לא נראה לי הגיוני שהוא היה יורד מהמגרש בכזו נינוחות אם נקרע לו השריר או לא יודע מה. זו פציעת שריר לא רצועה קשה לי לראות איך לא מרגישים את זה באותו רגע.

אני רוצה להאמין שלא מודיעים כלום עדיין כי יש מו"מ על שחקן התקפה ולא כי רוצים להסתיר את זה מהאוהדים עד שהחלון נסגר. אבל על מי אני עובד.

אני מאוד מקווה שבמועדון יצליחו לעמוד בפיתוי ולא יכריזו היום את החוזה של הנדרסון. זה כ"כ צפוי וכ"כ לא מגיע לו שישתמשו בחיבה של האוהדים אליו בצורה צינית כזאת.

15. owen11111 Member

בתור מי שחווה קרע בהאמסטרינג grade 3, התגובה של פירמינו לא הייתה בכלל קרובה לעוצמת הכאב שלרוב חשים.
    מעריך שהשמועות בטוויטר הן כרגיל חסרות מושג, ומכיוון שפירמינו הוא לא שחקן עם היסטוריית פציעות בהאמסטרינג, הרבה יותר סביר שזו פציעה שתשאיר אותו לכל היותר 5-6 שבועות בחוץ.

במאמר מוסגר, בהנחה ולא יהיו הפתעות ביום האחרון (ולא יהיו), זה אחד מחלונות ההעברות הרעים של המועדון הזה.
    בניגוד לחלון בתום עונת 2018-19 בו הבאנו רק את ואן דר ברג ואת אליוט, שם מאוד יכולתי להתחבר לתחושה שלקבוצה הזו יש עוד לאן להתפתח:
    שאקירי סיים עונת התאקלמות טובה, אוריגי נתן סיומת פסיכית לעונה, אוקס רק חזר מהפציעה, קייטה הרגיש שהוא רק בתחילת הדרך והשלישייה הקדמית שלנו הייתה רק בעונה השנייה המלאה שלה.
    אז נכון שגם אז היה מאוד מתסכל לא להביא עוד שחקן משמעותי, אבל בהחלט אפשר להבין את הרציונל מאחורי החשיבה שיש לנו עומק מספק. גם במבחן התוצאה קשה לומר שנכשלנו עם עונה של 99 נקודות ואליפות.

העונה אנחנו בסיטואציה שונה לחלוטין. לסיים את החלון הזה עם קונאטה בלבד זה רחוק מהמינימום המתבקש. כבר ההחלטה לצאת לעונה הקודמת עם 3 בלמים בכירים נראתה תמוהה בלשון המעטה, ואני חושב שכולנו רשמנו על זה עוד לפני שפתחנו את העונה. אף אחד לא האמין שנאבד את שלושת הבלמים הבכירים שלנו עד לינואר, אבל להביא בלם מחליף זה המינימום שהתבקש עוד כשמכרנו את לוברן.
    לצאת לעונה הנוכחית עם אותה שלישייה קדמית + ג׳וטה, וללא אף שחקן נוסף שבכלל ניתן להעלות מהספסל, זה פשוט לא מתקבל על הדעת.

אני לא יודע למי להפנות את האצבע המאשימה, יכול לחלוטין להבין את אלה שיאשימו את הבעלים, וכשאנחנו סוגרים 3 עונות כאשר יש 15(!) קבוצות שהוציאו יותר מאיתנו במהלך התקופה הזו, קשה לא להפנות אצבעות אליהם. יחד עם זאת, אי אפשר להסיר אחריות מהדרג המקצועי. אף אחד מאיתנו לא באמת יודע איך פועלת הדינמיקה בתוך המועדון, אבל קשה להאמין שאדוארדס וקלופ הם ״פקידים״ שהבעלים אומר להם מה לעשות. מניח שכמו במרבית הדברים בחיים, האמת נמצאת איפשהו באמצע.

המצב מתסכל, על גבול המרתיח. אנחנו יוצאים לעונה עם הרכב פנומנלי, שלטעמי עדיין הטוב בליגה - אבל הפער אצלנו בין השחקן ה-13 לשחקן ה-14 והלאה הוא תהומי. ובהתחשב במירוץ החימוש של הקבוצות מסביבנו ובעומק הפנומלי של המתחרות הישירות שלנו - אנחנו מוצאים עצמנו בעמדת נחיתות משמעותית במירוץ על התארים. התסכול הכי גדול הוא שבאמת לא מרגיש חסר לנו הרבה, הייתי חיי בשלום עם עוד שחקן התקפה משמעותי אחד. לא משהו בלתי סביר למועדון במימדים שלנו.