ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. alexshw Member

לא. הם עפו לסולשיאר אשתקד.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  2. ZobyGadol Member

לכל מי שלא קוראים לו ליברפול זה באמת היה בית המוות.

3. oranfu Member

מה אני אגיד לכם...

שימו לב שממש בסוף אפשר לראות את קונאטה מתחיל לרקוד אחרי שפיליפס הוציא לפנסיה שם 2 שחקני מילאן.

LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של משחק, הייתה רוטציה כבדה וסלאח ומאנה יצאו בחתיכה אחת, ואני בעיקר תוהה איך יכול להיות שאלה פערי הרמות בינינו לבין קבוצה מקום 1 בליגה האיטלקית. קלופ פשוט מטורף, להוציא הופעה כזאת מהרכב כזה... לא נורמלי. קונאטה היה פשוט מפלצתי, פוטנציאל משוגע עם הבנת משחק ברמה גבוהה מאוד, נתן סטירות לזלאטן כל המשחק. נאט לידו בהופעה מצוינת, צימיקאס טוב מאוד, מורטון בעיניי גם היה מהטובים במגרש. ילד צנום ששולט בקישור מול שחקנים כמו קסי וטונאלי. אוקס ומינאמינו בהופעה סולידית +, סלאח ומאנה נראו כאילו הם באו להנות במובן הטוב של הביטוי, אוריגי ממשיך להיות חד ברמות. היחיד שעדיין לא מרשים אותי זה ניקו אבל גם הוא יחסית היה טוב הגנתית.

קבוצה מטורפת. עוד 4 ימים ג׳רארד באנפילד.

Esomech אוהב/ת את זה.
  5. Rushie Member

חששתי מאד מהשיתוף של השחקנים הבכירים בשני המשחקים האחרונים אבל אני מודה שעכשיו כשיצאנו מזה בשלום, זו גאווה גדולה שסיימנו עם מאזן מושלם. מעולם לא חשבתי שהבית הזה הוא באמת בית מוות ובכל זאת זה הישג ענק, איך שההרכב השני שלנו שיחק אתמול בסאן סירו זו תעודת כבוד. הקבוצה סופר מאומנת וכל אחד בסגל מבין בדיוק את התפקיד שלו ומשחק בשיא הביטחון. קלופ פה כבר 6 שנים ועדיין אני לא מפסיק להידהם מהעבודה שהוא עושה.

LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת מרשים לראות (ורואים את זה הכי טוב כשעולה הרכב כ"כ משני). לבוא ככה בהרכב שני לסאן סירו ולהראות עליונות מוחלטת במשך 80 דקות (מילאן התעוררה רק ב10 דקות האחרונות, אין לי מושג למה היא לא ניסתה כל המשחק לשחק על כדורי עומק מאחורי פיליפס ככה, גרמו לו להיראות כמו מאלדיני ואפילו במקום הנכון) זו תעודת כבוד לעבודה של קלופ, לא משנה כמה מילאן טובה או לא. מורגשת ירידה ברמה האינדיבידואלית של השחקנים, אבל לא ברמת המוכנות וההבנה איך רוצים לשחק.

קונאטה נראה כמו הריל דיל ובשקט סוגר חצי עונה טובה. היו לו משחקים טובים יותר ופחות, אבל אין תנודות קיצוניות ביכולת ובגדול הוא כבר עכשיו בלם עם כל האיכויות שאנחנו צריכים. אני בעיקר מתרשם מכך שלמרות שהוא בלם צעיר עם עליונות פיזית על רוב השחקנים, הוא שקול ואחראי במשחק שלו, לא זורק את עצמו לתאקלים או מסתמך על מהירות (שיש לו) כדי לכסות על מיקום לוקה, קצת כמו ואן דייק יודע לתת זמן ליריב לקבל החלטה גרועה או לבעוט מזווית לא נוחה ולסמוך על אליסון. נראה לי כמו ההפך ממה שראיתי כל פעם שראיתי את השותף שלו לשעבר, אופקמאנו. פוטנציאל מעניין.

אוקס היה מצוין, נשכב על הדשא פעמיים והחזיק את הברך, אין לי מושג איך יצא מהמשחק הזה בשלום. אוריגי היה טוב, כמו שהיה טוב בהרכב גם במשחק הראשון.

Cup of Tea, LFC-Gerrard1 ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

במסגרת העבודה אני רואה המון באיירן TV, ואני חייב להגיד שאופמקאנו נראה פשוט זוועה שם. אין משחק שאני לא רואה מישהו מקרקס אותו בדריבל או שהוא נתפס מחוץ לעמדה, שלא להגיד איבודים ממש מטופשים באיזורים מסוכנים. כל העולם בילבל את המוח על אופמקאנו ואנחנו באנו וקנינו באותו מחיר את הבלם הטוב מביניהם על הראש של באיירן, פשוט נהדר.

רק מחזק עד כמה האבידה של מייקל אדוארדס תהיה קריטית בקיץ. הגיוס שלנו בתקופתו היה אולי הכי איכותי באירופה. רק עצוב שהוא עבד בכאלה תנאים מגבילים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את השיתוף של מאנה וסאלח אתמול. לא מעניין האם הם נפצעו או לא, זה לא אמור להיות המבחן, אלא השאלה למה בכלל לסכן אותם במצב כזה ולמה להעמיס עליהם עוד כששניהם עוד הולכים בקרוב לאליפות אפריקה.
    הכי חשוב שקלופ מתלונן על עומס המשחקים, ואז מסכן אותם ומעמיס עליהם עוד משחק אחרי שההעפלה והמקום הראשון כבר הובטחו מראש...

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי מאנה וסלאח צריך אולי אחרי כבר איזה מאתיים שנה שהם פה להתחיל להבין שמדובר ב2 מפלצות של אתלטיות ומקצוענות, כל מה שאתה אומר נאמר כבר שוב ושוב ושוב לאורך השנים ועדיין בתקופה שלהם פה אני חושב שכל אחד מהם היה פצוע בערך פעם אחת ולא נראה שהעומס קשה להם. קלופ מדבר הרבה על "קצב משחק" ועל כך שהוא בדרך כלל משאיר בהרכב שחקנים שהוא חושב שצריכים להישאר בקצב מסוים. כל שחקן והיכולות שלו, ולדבר על העומס שיש על סלאח ומאנה הרגיש פאסה כבר איפשהוא ב2019 אחרי 3 שנים שלא רואים שום השלכות ל"עומס" הזה, אז על אחת כמה וכמה ב2021 אחרי 5 שנים כאלה. גם אני הייתי מעדיף שיעלו רק מחליפים אבל כשזה כל כך הרבה שנים כבר ככה עם מאנה וסלאח כנראה שיש לזה סיבה.

10. Rushie Member

אם הם שיחקו אתמול, סימן שהצוות הרפואי נתן אור ירוק ושאין רמזים לעומס או שחיקה בניטור שעושים אחריהם. ככה זה עובד וקלופ מסביר את זה כל הזמן.
    הסיכון היחידי הוא בפציעה שהם יחטפו במשחק עצמו, כמו שקרה לג'וטה בשנה שעברה מול הדייגים מדנמרק, אבל זה כנראה סיכון שהיו מוכנים לקחת אצלנו.

לגבי קונאטה, אני דווקא תפסתי אותו לא מעט פעמים יוצא מהעמדה ועושה חורים בהזדמנויות שקיבל. בסה"כ הוא נראה אחלה אבל עדיין לא הכי מתואם עם הסגנון שלנו או שפשוט עדיין לא קורא את המשחק מספיק טוב. לא סותר שיש כאן פוטנציאל גדול אבל נכון לעכשיו אני הרבה יותר שקט עם 3 הבלמים האחרים.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהזדמנויות אחרות שקיבל כן, אבל אתמול ספציפית לדעתי הוא היה פשוט עצום. לא זוכר אפילו מקרה אחד כזה לצורך העניין.

לגבי *הרבה* יותר שקט עם ה3 האחרים, אני לא כל כך מסכים. מאטיפ הרבה יותר מתואם ממנו אבל גם לו יש משחקי נפל מפעם לפעם ואת גומז לא ראינו משחק בלם באופן רציף כבר שנה... עד כה העונה הרוטציה של קלופ בעמדות הבלמים היא ספוט און בעיניי, אבל עכשיו כשיש 4 חודשים בלי צ׳מפיונס, אני כן ארצה לראות את קונאטה משחק לפחות כמו מאטיפ. כשהוא יתאקלם יותר יש לו פוטנציאל להיות עדיף על מאטיפ ואני מדבר על תוך חודשיים-שלושה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/21
    oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

לדעתי וויליאמס היה מצוין אתמול. ממש.
    שקט בהגנה, תומך בהתקפה, דריבלים, איומים על השער, מסירות טובות.
    המשחק הכי מרשים שראיתי ממנו.

קונאטה היה מצוין, נתן לזלטן כאפות עם החלק המעליב. פוטנציאל גדול מאוד אבל באמת שאתמול מרגיש כאילו זה היה קל מדי, בליגה לא יהיו לנו כאלה משחקים קלים.

אוקס היה מצוין גם לדעתי.

מינאמינו לא ראיתי איפה סולידי. הוא חלש מאוד מאוד וכמובן שגם אשם בשער שלהם.

חייב להודות שאני מתחיל להתלהב ממורטון.
    כשראיתי אותו בנוער לא כזה התלהבתי למרות שראו שיש לו ניצוצות של כדורגל עם טכניקה מצוינת. הוא מאוד מפתיע אותי.
    משחק במלא ביטחון בקישור האחורי בחוץ נגד מילאן, בא לקבל כדור תחת לחץ מהשוער, לא מאבד כדורים. יפה מאוד.

הגול של מוסילייבסקי מאתמול:

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנאדם כמעט לא משחק. לא הייתי ממהר לנתח את ההופעות הבודדות שלו ובטח שלא להצהיר על חצי עונה טובה.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע איך עוד אני אמור לתאר חצי עונה שבה הוא נראה טוב כמעט כל פעם ששיחק (בעיניי לפחות), חוץ מ"חצי עונה טובה". עד עכשיו הוא רוב הזמן הבלם השלישי שלנו, והוא ממלא את התפקיד טוב. יש מספיק הופעות כדי שאפשר יהיה לתת חוות דעת. אחרי איזה מספר שרירותי כן מותר?

בנושא אחר -

עוד תזכורת לכך שכדורגל הוא משחק פשוט יותר ממה שלפעמים מנסים להציג. גם ב2021 עם כל הסטטיסטיקות והניתוחים המעמיקים, שחקן שלא ברור מה הוא נותן זה שחקן שלא ברור מה הוא נותן. חסרה לי הזמינות שלו וזהו בערך. מקווה שלא נקפוץ על המציאה בטעות.

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה המספר המדויק, אבל הוא לכל הפחות דו ספרתי...