ליגה ארצית 08/09: נקבעו שבע העולות לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏8/7/08.

1. הפועל א.א.פחם Member

אבל מה קרה אתמול..שהיה אמור להיות האימון הראשון של הפועל.. שמעתי שהמשפחה ( שיש לה בעיות אשית עם עאדל אדיב ) לא נתנה להם להתאמן..וגם שמעתי שהיה שם כ 1500 איש .. אני פשוט לא היתי בעיר... אז אתה יכול לתת לנו קצת הסברים על מה שקרה?

2. אדום מטייבה Member

המשפחה שיש לה בעיות עם עאדל אדיב באו עם מקלות בידיים וחיפשו את עאדל אדיב אבל הוא לא היה שם , היו שם הבנים שלו , הבחורים עם המקלות ניסו לתקוף אותם אבל באו יס"מנקים והיו מהומות ומכות עם כוחות היס"מ וקללות ובלגאן גדול , השחקנים לא התאמנו ויצאו בעזרת המשטרה , גם הבן של עאדל אדיב יצא בליווי המשטרה וספג הרבה קללות , היו כ1500 אוהדים .

3. הפועל א.א.פחם Member

אז הפועל א.א.פחם נמצאת בסכנת התפרקות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

והיריבה העירונית פתאום תהיה בלאומית.. זה לא פייר אם כך יתרחשו הדברים...מדובר בעיר שלם שיחיה -בדיכאון ואני לא מגזים- הרבה שנים חכינו למעמד הזה.. ופתאום הכל הולך לאיבוד.. וכמה שהאוהדים של עיאוני א.א.פחם שמחים בזה..

4. TariboWest Member

אז למה האוהדים לא מתחילים לפעול? אתם לפחות 5 אלף איש...

5. הפועל א.א.פחם Member

הבעיה שאנחנו לא מבינים מה מתרחש...מה קורה..ומי צודק ומי לא..

מצדי שילכו כולם ותשאר הפועל..ולא מעניין אותי מהם.. אבל אין מה לעשות עאדל לא יוותר על ההנהלה..

6. אדום מטייבה Member

יא זלמי זאת תחילת הסוף של עאדל מה אתה מקשקש האנשים רוצים להרוג אותו אין לו ברירה אם הוא ישאר זה רק יזיק לו אני חושב שתוך כמה ימים תצא הודעה שעאדל אדיב בחוץ

7. עלי פחמאוי Member

עאדל יודע את גורלו אבל הוא מחכה להצעה של כסף מחברי העמותה ומדובר בסכום של מליון ו 400 אלף שקל כפיצויים. חבריהעמותה אמרו שהם יכולים לשלם את זה אבל ההכי חשוב להעיף אך האסון ששמו עאדל אדיב מהקבוצה.

היום ב 10 בבוקר היתה ישיבת דיון בבית משפט בחיפה. אולי תתצא החלטה היום. אני מקווה. אם זה לא יקרה עד יום חמישי האוהדים עלולים לעשות ההפגנה הכי גדולה בהיסטוריה של הספורט במגזר נגד העירייה ונגד כל מי שעובד נגד הקבוצה. האוהדים במצב רוחי רע מאוד ורוצים לנקום מהאנשים שיש לם שמחפשים רק טובתם בקבוצה. הם איימו לסגור את ואדי עארה

8. דניאלושקה Member

כרגע זה נראה שלא תפתחו את העונה

9. עלי פחמאוי Member

תאמין לי שאם נפתח זה יהיה מצויין ונעלה כם ממקום ראשון בגלל שמדובר בהנהלה שיש לה מליונים.
    אבל אני מקווה שהקבוצה תגבור על כל הבעיות ותפתח השנה

10. The best of The best Member

הרכש הטרי של נס ציונה (שכבר למעלה מ48 שעות ללא שחקן רכש...) הוא דודו פלס מהפועל באר שבע, בוגר הפועל תל אביב.
    פלס משחק כקשר קדמי עם ראיית משחק מצווינת.
    בכך פלס מצטרף לחוליית קישור מרשימה שכוללת את מסאי דגו, שרון ברנשטיין, ואלירן שערי הצעיר והמוכשר.

11. דניאלושקה Member

נס ציונה מפוצצים בכסף שבת-ים בלי שקל על התחת.
    דודו פלס שחקן מצוין.

12. עלי פחמאוי Member

ברור שהקבוצה שמתכוננת בצורה ההכי מסודרת הי נס ציונה.

אני מקווה שנעלה ביחד

13. YANIROSH Member

איך הפועל באר-שבע שיחררה שחקן מוכשר כמו דודו פלס??? שחקן מצויין ואני מקווה שהוא יהיה טוב השנה ויעזור לנס-ציונה לעלות ליגה.

14. דניאלושקה Member

שמח לבשר לך שהוא חתם בבת-ים.

מדובר בקשר חלוץ ששיחק בעונה שעברה, אצל בנודיס בנס ציונה. לדברי בנודיס "הרכש החדש הוא שחקן טוב מאוד שכל הליגה ניהלה אחריו מרדף. העדיף את בת ים בפחות כסף, כדי לשחק אצל בנודיס".

15. The best of The best Member

ואני "שמח" לבשר לך שנס ציונה ויתרה עליו רק בגלל רפי כהן, רפי כהן שלא מכיר את סלומון (ולי זה חורה...) העדיף להשקיע בחוליית קישור מעובה ורצחנית מאשר להשאיר את בנסלומון כלומר העדיף קישור מעובה על פני שחקני חוד., שזה אומר דודו פלס ע"ח בנסלומון, ומכאן בעצם לא נותרה לו ברירה והוא חתם בבת ים, מה שכן, שחקן מוכשר מאוד מהיר מאוד ונלחם, שחקן מצוין ושחקן שהוא נכס לקבוצה.

בנס ציונה המוחתם היומי הוא חלוץ צעיר ממוצא אתיופי שגדל בביתר טוברוק בן 20, לסגל הוא בטוח לא יזיק.