ליגה ארצית 08/09: נקבעו שבע העולות לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏8/7/08.

1. דניאלושקה Member

חח פינה חדשה:
    המוחתם היומי של נס ציונה.
    נקווה שהוא באמת שחקן מצוין ויתן תפוקה טובה כמו שאתה אומר.

2. דניאלושקה Member

בת-ים- שמשון 0-0

היה משחק מאוד טוב של הקבוצה מראים יכולת של הליגה הארצית ואפילו לאומית יש עוד מה לשפר היו מלא החמצות מקרן לקורה ומול שערים משחק טוב מאוד של פליקס חלפון ומאור עשור ששיחקו בצורה מדהימה בת ים הראתה שליטה לאורך המשחק בת ים שלטה במחצית הראשונה עם ההרכב הפותח ולאחר מכן החליפו הרכב והיה משחק חלש.
    לסיכום בת ים מראה יכולת טובה לליגה הארצית אך חייבת לשפר את הדיוק ליד השער.

3. Ariel Member

הפנים החדשות בבית"ר/שמשון מאותו המשחק:

הקשר עמית אבורמן (לשעבר הפועל כפ"ס והפועל ר"ג) והחלוץ ג'ורדן גרובר (השקמה רמת חן).

הקשר אדם כהן יעשה את הדרך מבית"ר/שמשון לשורות עירוני בת ים וצפוי לחתום בקבוצה כבר ביום ראשון.

4. YANIROSH Member

מה עם חיים שאבו נשאר בבית"ר שמשון?

5. Ariel Member

חזר לעירוני רמת השרון כמחליף לערן זהבי שנטש להפועל ת"א (המצחיק בכל הסיפור זה שלפני שנתיים סימנו את ערן זהבי כיורשו של חיים שאבו בעירוני רמת השרון).

המגן גיא אבן יצא למבחנים בקבוצה מהליגה האנגלית השלישית, וללא קשר בתוצאותיהן, כנראה לא ימשיך בבית"ר/שמשון ת"א.

6. The best of The best Member

נס ציונה מנצחת היום במשחק אימון 3:1 את בני לוד, לא ידוע לי מי כבשו לנס ציונה אבל הבנתי שהיה משחק לא רע בכלל.
    אחד מהכובשים זה חלוץ נבחן.
    בקבוצה יוציאו מנויים למכירה בשבוע הבא, וצפויה היענות גבוהה מצד הקהל, כל מי שירכוש מנוי יקבל צעיף איכותי במתנה.

7. דניאלושקה Member

מאיפה שמעת על זה?

8. Ariel Member

בנודיס הציע לשחקן להגיע, אך זה עוד מתלבט.
    בנודיס מאוד מחזיק מכהן ואף הדריך אותו לפני 2 עונות כשזה אימן בשמשון.
    ככל הנראה השחקן,המתגורר בעיר, ישוכנע לעזור לקבוצת נעוריו (גדל בקבוצה עד מחלקת הנוער - אז נרכש ע"י הפועל ת"א) להעפיל לליגה הלאומית.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/08
  9. דניאלושקה Member

מחזור ראשון שאני יודע...
    בת ים תארח את ראשון וגילרוביץ'.

10. The best of The best Member

איזו הגרלה, איזה נאחס לפתוח עונה בחוץ...
    לפניי שנתיים בכפר כנא, עונה שעברה בקרית אתא...
    והעונה בנצרת עלית, נמאס מהצפון!!
    מה אני אגיד תסתכלו על מרמורק, אני לא יכול שלא לצחוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx לקבל בחוץ משחק ראשון את אום אל פאחם... תעשו בתימנים האלה שפטים, הם חושבים את עצמם חבל על הזמן.

11. פריד טאהר Member

הגרלה מאוד נוחה להפועל אום אלפחם , מתחילים בשני משחקי בית ( נגד מרמורק וטירת כרמל ) במחזור השלישי יוצאים למשחק "חוץ" הכי ביתי שיש נגד נצרת עילית " יחסית לשאר הקבוצות משחקים בנצרת עילית 25 דקות מהבית " ואז חוזרים הביתה למחזור הרביעי נגד בת-ים ,,

במחזור השביעי בחוץ נגד אשקלון ומחזור עשירי בבית נגד נס ציונה, שני משחקים מעניינים

12. הפועל א.א.פחם Member

אבל מה זה אומר ? האם נרשמנו לליגה? ומה עם ההנהלה ? ומה עם עאדל אדיב..

אני פשוט עסוק מאוד וקשה לי לעקוב אחריהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. moran_mam Member

מה עם עירוני ראשון לציון?
    מי חתם? מי עזב? מי נשאר?
    בבקשה תעדכנו...

14. YANIROSH Member

לגבי עירוני ראשל"צ אז הקבוצה החתימה עד עכשיו[ממה שאני יודע]-יניב והבה,ניסים אסייג,גיא טוביאק,איציק שמש,עוזי אזולאי,עופר שיטרית,בנוסף לזה הועלו כמה שחקני נוער לבוגרים והקבוצה רוצה לבנות תלכיד חדש של שחקני בית עם שחקני רכש במטרה לעלות העונה לליגה הלאומית[המטרה מקומות1-4] וששחקני הבית יובילו בשנים הבאות את הקבוצה. רוב הסגל עזב וזה כולל את השחקנים-רוני אוחנה,אופיר חמו,שי פטלק,דני אלברט,רועי לוי,פליקס חלפון,שלומי אדרי ,דודו נחום,אבי איבגי ועוד..בראשל"צ בונים קבוצה חדשה לגמרי ועד עכשיו החתימו שחקנים מנוסים וותיקים ובנוסף הקבוצה בשא-ומתן מתקדם עם הבלם יוסי אבולעפיה שעלה ליגה בעונה שעברה עם הפועל ירושלים.

15. The best of The best Member

אין בעיה עם תימנים, יש בעיה עם מרמורק.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/peace.Xxx
    אגב, הסגל בנס ציונה הושלם ב-90 אחוזים למעט שחקן אחד או שניים שצריכים להצטרף, ובהחלט אני יכול להיות מרוצה ממה שנראה עד כה אף על פי שאנחנו רק בתחילת הדרך, יש סיבות להיות אופטימי באשר להמשך הדרך. הקבוצה למעשה מוכנה ומעתה יהיו לה חודשיים אינטנסיביים של כימיה ועבודה על חיבור בין השחקנים ואני בטוח שיהיה סיום מתוק לעונה הזו, מסאי דגו התבטא השבוע בעיתון מקומי גדול כמי שאומר שבנס ציונה המתקנים והאווירה לא נופלת ממ.ס אשדוד ולא מהפועל תל אביב, דגו עצמו אחראי על הבאתו של דודו פלס.
    אגב במשחק האימון אתמול גילי לנדאו פירגן לחברה בכתום ואמר שעם קבוצה כזו... ניתן לכם להמשיך.
    אני לא אוהב להתהולל, אל יתהולל חוגר כמפתח, כל אחד צריך להיות ענב ושקט, רק אני מקווה שבעונה הזו נעלה ליגה, ולא ממקום 7 חלילה, אלה ממקום שראוי לקבוצה כמונו שרוקמת עור וגידים.

בראשון לציון אם לומר את האמת ממקורותי שלי, יש כאלו שלא ממש מסמפטים את הלכי הרוחות החדשות במועדון וזה מתחיל מתלונות על גילרוביץ עצמו "שמנסה להמציא את הגלגל", בכל אופן אני מאחל לראשון שיעלו ליגה ביחד עם השכנים מדרום.

הנה כתבה מהעיתון המקומי עם סגן היו"ר ועם המאמן רפי כהן.
    http://www.kolnessziona.co.il/issu.asp?iss...=815&page_no=44