ליגת ג'פאניקה :: פליאוף עליון :: מחזור 29

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏5/4/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. hbs7 Member

חיימוב לגמרי מביך.
    מאמין שחיפה תרצה את הרוש בקיץ, תהיה עסקה טובה לשני הצדדים.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד קונצרט של מאמן העונה, והכל עם 13 מיליון שקל תקציב, שאפו!

Civil אוהב/ת את זה.
  3. Melikson24 Member

חחחחחחיימוב */aaarofl

4. alexshw Member

ואז הרוש יהיה לגמרי מביך.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  5. South Boy Member

ראיתי הרבה טעויות שיפוט, נגד הקבוצות שלי ובעד הקבוצה שלי, אף פעם לא עלה בדעתי שיש בטעויות השיפוט האלה משהו חוץ מטעויות אנוש או טמטום מתמשך במקרים מסוימים, אבל כששופט שורק לפנדל אולי הכי רחוק מפנדל שיכול להיות מקבל הזדמנות לכפר על הטעות שלו באמצעות ה-VAR ועדיין מסמן לפנדל זאת כבר לא טעות שיפוט אלא מחדל. אין לי ספק שאת הפנדל שקיבלנו שגם הוא לא היה קיבלנו אך ורק בגלל הפנדל של בני יהודה כי אם זה לא היה קורה האיגוד היה שורף את עצמו לחלוטין. זאת פשוט בדיחה איך ביציע מהצד השני של המגרש ראו שאין פנדל ואדון שופט לא מצליח להבין את זה עם פאקינג VAR מול העיניים שלו! הפנדל של מליקסון לא היה ואפילו המקרה הזה יותר פנדל מהמתנה שבני יהודה קיבלה.
    מקצועית המצטיין בעיניי היה זריהן שנתן משחק עם הרבה הקרבה והתמדה במשחק הלחץ עד ששפך מנוע, ולשם שינוי גם בן שהר נתן משחק טוב על אף החמצת הפנדל. בבקשה שזה יימשך ככה פעם אחת ליותר ממשחק אחד.
    אורן ביטון מזעזע הגנתית אבל אני אתעקש שעד שהוא לא ינותח זה לא יעבוד איתו, זה פשוט חצי שחקן.
    אבי לוזון צריך לעבור חקירה יסודית במחלק ההונאה בכל הקשור להעברת דור אלו, אם יעשו לו בדיקת סי טי אני לא בטוח שימצאו משהו בקופסה. איזה לקרדה.
    חנן ממן שחקן מביש עם אופי של קופסת נעליים, הלוואי ויסגרו עם אוחנה את סאגת החוזה מלפני הפציעה שלו וישימו את כל הביצים בסל שלו בעונה הבאה כי חנן ממן זה עץ עקום שלעולם לא יתיישר ומקומו לא צריך להיות בבאר שבע, בטח אם הוא לא ישחק וירעיל את חדר ההלבשה.
    טאפוקו קיבל כאן ציון 8 בחילוצי כדור ו-0 במסירות עומק ואנשים שוכחים שהתפקיד שלו זה גרזן טהור ואת זה הוא עושה מצוין, אנשים השתפכו על קבהא בגלל איזה סללום אבל בחיי שאני לא מבין מה כל הרעש, משחק טוב ולא יותר מזה.
    קבהא וחנן ממן זה קישור גרוע מאוד שעושה עוול עם טאפוקו שהוא היחיד שנצמד לעמדה שלו ומשחק במרכז השדה, העמידה הטקטית של קבהא לא טובה והוא פשוט שחקן לא חכם.
    ג'ון אוגו שהוא הגרזן הכי טוב שהליגה הזאת ראתה מאז דרק בואטנג היה בשיאו כשלפניו שיחקו שני קשרי 50\50 כמו ראדי והובאן שהורידו ממנו את הנטל ההתקפי ועזרו בחילוצי כדור כמו שמצופה מקשרי 50\50, ביום שבבאר שבע ישכילו לשים לפני טאפוקו שני שחקנים שמתקרבים לאיכויות של השניים האלה טאפוקו יהיה הגרזן הכי טוב בליגה, חנן ממן ומרואן קבהא עם כל הכבוד לא מתקרבים לקצה הנעל של השניים הנ"ל.

6. oFiRzZz Member

אדיוט מי שחשב שבלבול הוא הפתרון לבעיות של מכבי חיפה .. הכתובת הייתה על הקיר - עוד מאותו דבר.. בלי בשורה ובלי כיוון.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

באיזה שלב חיימוב לכל הפחות יורד לספסל? בחיים לא ראיתי כזה שוער בחיפה והוא באנקר מוחלט. עוד 2 גולים שיש לו בהם מניות רבות.

נתניה נגד חדרה היה לחלוטין לא כוחות. חדרה גם לא עמדו על הרגליים מבחינת כושר.
    עברו 4 ימים, חיפה לא שיחקה באמצע השבוע אבל איכשהו לא נראה שיש לנו יותר כושר.

שועה משחק טוב - בלבול מוציא אותו. זה כבר ברור לחלוטין שהוא שחקן של ביטחון ובלבול עושה כל מה שיכול בשביל לגמור לו את הביטחון מהרגע שהגיע.

Drama2 ו-G.B7 אוהבים את זה.
  8. Butragueño מנהלים

לגבי חדרה, כל הכבוד על המשחק שלהם, שאפו אחד גדול. באו להילחם ועקצו כשצריך. אג'ידה במשחק חייו.
    לא קיבלתי את הצהוב של גרשצ'קין, שלדעתי היה צריך להיום אדום בורדו, וחבל לי שאף אחד מאנשי השידור לא העלה את זה.
    מאבוקה קיבל אדום ישיר על הרבה פחות מזה. גרשצ'קין גלש עם 2 הרגליים קדימה לתוך פלקושצ'נקו.

על חיימוב אין מה להגיד. שני שערים עליו. השוער היחידי בליגה שהודף את הכדור תמיד לתוך הרחבה ולא החוצה.
    השער הראשון על גרשון עם החור הכי גדול שראיתי.

9. oranfu Member

זה באמת הזוי. כמה נקודות כבר חיימוב הפסיד לנו העונה? 18? זאת אפילו לא הגזמה.
    איך יכול להיות שהוא לא יורד לספסל?

G.B7 אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אין פה שום אוהד מכבי חיפה שחושב שבלבול הוא הפתרון. יותר מזה, אנחנו רוצים את הראש של שחר. אני לפחות. המועדון חולה והגיע הזמן למישהו חדש בראש הפירמידה. מי שרוצה לצרף לקבוצה את אייל ברקוביץ' ובסוף נותן לרוסו ג'וב לא ממש מעוניין לקדם את הקבוצה.

11. Raulito Madridista

אני שמח עבור הפועל חדרה ולגבי מכבי חיפה זה מתחלק לשניים: גם שמחה לאיד וגם שמחה כי אולי מישהו יתעורר. שום סיבה שירדן שועה שבישל והוא העתיד והרכש היקר של המועדון - לא ישלים 90 דקות. שום סיבה שמכבי חיפה תשחק הגנתי ותקבל גול ואש תיחנק. ההפסדים הרצופים האלה הם ברכה למועדון גם אם הכרטיס לאירופה יילך לאיבוד. זה גדול על בלבול לבנות שם משהו. הוא היה צריך רק "לייצב". ונגון ראיתי בחצי עין ועם עוד מאה משחקים במקביל אבל עוד הצלה-שתיים של אג'ידה לא תשנה את השורה התחתונה. הקונצנזוס נסדק.

12. Civil Anti Madridista

בראבו חדרה.

13. oFiRzZz Member

ברור. לא דיברתי על האוהדים שפה אלא על העומד בראש המערכת ועל האוהד הממוצע..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. hbs7 Member

יכול להיות.
    ככה או ככה אני לא רואה את חיימוב ממשיך לעונה הבאה, אז זה זר, גלזר או הרוש.

15. oranfu Member

למה לא רואה את חיימוב ממשיך? הוא באנקר של בלבול ובלבול יפתח את העונה הבאה.

מצב נושא:
הנושא נעול.