ליגת ג'פאניקה :: פליאוף עליון :: מחזור 29

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏5/4/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

דור אלו בעונה הגדולה שלו במכבי פ״ת היה אחראי באותה עונה על 4-5 שערים ישירים וזה ליד קוויאר בהגנה.
    לדעתי מדובר במגן ההגנה הכי חלש בליגה ויש רבים כאלה, לקחו אותו לב״ש בגלל שורה סטטיסטית יפה של 4-5 בישולי ליגה.

2. סמואל אטו Member

מה הקשר?

Roma אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

לא מבין כלכך מאיפה הגיע הדיון או יותר נכון ההשוואה על בן שהר מול אלירן עטר. אני לא עף על העונה של בן שהר עם כל הכבוד לפלייאוף ולמאבקים על אירופה, מבחינתי הוא התחיל לנפח את המספרים כשהעונה נגמרה, תמיד ראיתי בו שחקן פחות טוב משכטר, עטר, ברק יצחקי ואחרי, ותאמינו לי שאני יודע איך נגמרה הקריירה של האחרון. עטר הוא רמה אחת מעל בן שהר מבחינת הכישרון. בן סילון, מהיר מאוד, לפעמים מחמיץ יותר ולפעמים פחות. לעטר יש בעיטה קטלנית מחוץ לרחבה, חיתוך לאמצע, כשהיה שחקן צעיר יותר גם היה עושה עקבים ושואו ודריבלים. גם להיות עציץ בצ'לסי זה יפה ואני מפרגן לו מכל הלב על זה שהיה חלק, אבל שאר הקריירה שלו לא מפילה אותי מהכיסא. שימו חלוץ בינוני בליגה ליד בוזגלו, וואקמה ומליקסון וגם לו היו מספרים יפים.

4. Ajax Amsterdam Member

כולם יודעים שהוא שחקן בינוני ושלא יודע לעבור שחקן.
    אבל בן אדם כמו עטר בחיים לא הייתי רוצה אצלי בקבוצה

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השורה התחתונה היא שגם שהר וגם עטר לא שווים יותר מצמרת הליגה הישראלית. מבחינת אופי... אין מה להשוות. אלירן עטר נגע שלא הייתי רוצה לראות במועדון שלי. בן שהר ספורטאי למופת, גבר אמיתי, אפילו שהמועדון ירק לו בפרצוף והראה לו בכח את הדרך החוצה, הוא ישב בשקט, סתם את הפה, ישב בחוץ, על הספסל, לא דיבר מילה (ביחס נניח.. להרוש הטיפש שאחרי 2 הופעות מרשימות בנבחרת פתח את הפה), חיכה לצ'אנס, הרוויח ביושר אהבה ואת מקומו ועושה מה שהוא יודע לעשות.. שזה להבקיע שערים במספרים לא רעים בליגה הישראלית.

ראיתי את התקציר, מדהים ששופט שרק את 2 הפנדלים האלו.. מדהים. היה משחק מהנה עם כמות מצבים ל 2 הקבוצות, משחק ההגנה שלנו היה שוב נוראי, לא זוכר מתי טאהה טעה ברמה האישית כל כך הרבה כמו היום.

כמו שרשמתי כבר, ניצחון חשוב מאוד, ההפסד של מכבי חיפה כמובן טוב לנו, ניצחון של מכבי תל אביב יסגור מחזור מושלם מבחינתנו. צריך להמשיך לקחת נקודות בפלייאוף הזה, כמובן ששבוע הבא אנחנו מגיעים מול קבוצה הרבה הרבה יותר טובה מאיתנו, תיקו יהיה נהדר.

oranfu ו-גלצ אוהבים את זה.
  6. קשר שמאלי Member

גדול בלבול, הצליח להפסיד לקבוצה שלא רצתה לנצח. הצנון נכנע לביקורות בתקשורת, הוא מנסה להיראות גמיש, משחק במערכים שלא מתאימים לקבוצה, נותן לגרשון ומקסים המזעזעים לשחק. היה צפוי שנתרסק בפלייאוף.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/19
    EsheD אוהב/ת את זה.
  7. Melikson24 Member

לקחו את אלו כי בפ"ת הוא היה כלי התקפי חשוב ואיכותי, רוב המשחק היה מתנקז לאגף שלו, משהו כמו מאבוקה כיום. אם הוא היה ביום רע לפ"ת לא היו יותר מדי פתרונות. הסתכלו על אלי דסה במכבי ת"א ורצו שגם לנו יהיה אחד כזה, כשגם הייתה מחשבה לעבור ל-3 בלמים (זה היה השיח כשהחתימו את אורן ביטון ודור אלו באותו קיץ).
    היה ידוע שיש לו ליקויים במשחק ההגנה והבנת המשחק, קיוו שבכר ילמד אותו איך משחקים כדורגל, בטח כשגם בכר היה מגן ימני. אבל כנראה שזה כבר לא יקרה ובקיץ דרכינו יפרדו.

אגב אני חשבתי שהוא נתן משחק סבבה. היה all over the place ולא כשל יותר מדי באחד על אחד מול צ'יבוטה, והיו לא מעט כאלו.
    אם לא היה עושה את העבירה המטופשת בסוף המשחק על סף הרחבה הייתי אומר שזה משחק טוב+. אבל הוא היה חייב לעשות את זה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

מצחיק שעושים פה השוואות מי היה פחות חלש בצרפת שהר או עטר.

הפועל באר שבע חייבת להתחזק בחלוץ(בין היתר). עם כל הכבוד לגולים ששהר נותן לאחרונה זה לא חלוץ שאתה יכול לסמוך עליו יותר מדי. בתור חלוץ משלים הוא בסדר, לא מעבר. הבעיה שלא נשאר הרבה בתקציב בשביל להביא קליבר, בין היתר כי שחקנים כמו בן שהר מרוויחים סכומים מופקעים בחסות החוק הרוסי. זה כמו לרוץ במעגלים.

9. Drama2 הסמל מעל הכל

מרוואן קהבא ?
    ברצינות ?

10. Melikson24 Member

היום הוא היה פנטסטי. בכללי הוא בכושר טוב מאוד מאז הטעות מול מכבי. משהו בטעות הזאת ובבוזים שקיבל משחק לאחר מכן בטרנר מוציא ממנו דברים שהוא לא הראה לפני כן.
    יותר נועז, מבקש את הכדור, לוקח אחריות... גם חברתית הוא הרבה יותר מעורב. שחקן ובן אדם אחר לגמרי.

הרוויח את המקום שלו בסגל לעונה הבאה. הקהל שלנו קצת מתפזר וחושב שהוא הרוויח את המקום ב-11, אני ממש לא מסכים.

EuropeGuy ו-Drama2 אוהבים את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

מרוואן שורד אין ספק, שמח בשבילו שהוא מתקדם.
    אם כבר מדברים בנושא (לא ראיתי את המשחק שלכם היום אז אין לי חו"ד על אלו),
    אבל מתי בכר ברק קידם שחקן ?
    לרוב הוא קיבל מוצרים מוגמרים (לפחות מאז שהתחלתי לעקוב אחריכם באמת, בעונה של האליפות), לא זכור לי איזה שחקן שאני יכול להגיד עליו "וואלה, אותו הוא הקפיץ 2/3 רמות" (וטוני לא נחשב כזה)

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. Melikson24 Member

בשנתיים האחרונות בכר אכן מאכזב, בטח כשהוא עצמו העמיס את הקבוצה בשחקנים חסרי יסודות שצריכים מאמן שילווה אותם מא' ועד ת'.
    אבל בעונה הראשונה? אוגו ודוידזאדה ב14/15 ו15/16 אלו שחקנים שונים לגמרי בתפקוד וביכולת. אם הולכים יותר אחורה לקרית שמונה אז הדוגמה המובהקת היא רועי קהת.

מצפה שבמודל החדש שאמור להיות של קבוצה רזה ומלוכדת נראה את אוחנה, אלחמיד ואורן ביטון משתפרים והופכים לשחקני נבחרת לגיטימים.

13. Love Is Red Member

אני בטוח שיהיה מספיק תקציב על מנת להביא 4 שחקנים איכותיים בשביל לחזק את הסגל.
    לשחרר שחקנים שאין להם אצלנו מקום כמו מתן אוחיון ודור אלו ועדן בן בסט ובמקומם להחזיר שחקני בית כמו עמית ביטון ואור דדיה.
    הבעיה לא תהיה התקציב אלא תהיה למצוא זרים איכותיים.
    אם נביא זרים איכותיים כל השאר לא ישנה יותר מדיי.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק חלקים מהמשחק של מכבי חיפה נגד הפועל חדרה (ועוד קטעים מסוימים ממשחקים נוספים ששוחקו) ואת התקצירים.

לא האמנתי לרגע שהפועל חדרה תהווה גורם במשחק הזה. ראיתי את השחקנים של הפועל חדרה בתם משחק חצי הגמר נגד מכבי נתניה בו הודחו והיה צריך לגרד אותם עם שפכטל מהדשא. עד כמה לא האמנתי? הלכתי בליגת החלומות על ארנסט מבוקה בתור קפטן ואפילו השתמשתי בניקוד משולש.

מרקו בלבול ירה לעצמו ברגל. המעבר לרביעייה אחורית במקום חמישייה שידר לשחקנים שלו שזה לא שאלה של 'האם', אלא שאלה של 'כמה'. מאמן ישראלי טיפוסי שחשב שאם הוא מעלה הרבה שחקני התקפה, הוא יקבל משחק התקפי, גם אם באימונים הוא לא מלמד אותם התקפה. מכבי חיפה יכולה לסיים שלישית בליגה הזו, אבל כפי שהאוהדים שלה כאן באייסוקר מבינים וחוזרים על זה בעצמם, זה יהיה מצג שווא.

de Middenweg ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  15. קשר שמאלי Member

מכבי חיפה תסיים במקומות 5-6, כתבתי את זה פה לפני יותר מחודש שהיינו במקום השני. היה יצפוישהקבוצה עומדת להתרסק. הצנון מזמן איבד את זה. התקשורת מנהלת אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/19
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.