ליגת ג'פניקה : מחזור 30 - פלייאוף תחתון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏13/4/19.

1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי לדעת איך בניון הג'נרל מנג'ר יתמודד עם שחקן שלא רוצה להתחלף

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בשקל וחצי תקציב ניסו אביטן הצליח להביא לפה את אחד הזרים הכי איכותיים שראיתי בליגה בשנים האחרונות. פלומה סופרסטאר שיש לו הכל מהכל וגם בקבוצה עקרה כמו בית״ר מצליח להביא מספרים טובים. בקבוצה חזקה התקפית הוא שחקן של דאבל פיגרס בקליל.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  3. Butragueño מנהלים

@EO11
    פלומה (או פלמן, או פלומיין או מה שזה לא יהיה) שחקן עם יכולות טכניות אינדיבידואליות מעולות לליגה שלנו. אבל אני לא חושב שהוא יכול לסיים בדאבל-פיגרס (או במספרים גבוהים בכללי) בקבוצה שמשחקת כדורגל קבוצתי (מכבי ת"א , בני יהודה או מכבי נתניה). בהפועל חדרה, ובית"ר ירושלים של העונה - כשהיה צריך ששחקן יקח על עצמו את ה-20 דק' הקרובות וייתן שער/בישול, הוא היה עושה את זה. אבל יחד עם זאת הוא גם אוהב מאוד את הכדור והיה אחראי ללא מעט איבודי כדור שהביאו לספיגה כששיחק בהפועל חדרה.

אני בטוח שהוא יכול להצליח בקבוצה שמשחקת על שטף משחק קבוצתי, אבל אני לא חושב שהוא יכול לתת את אותו ההספק.

4. קשר שמאלי Member

בגרביץ' טיים כולם תותחים. פלומיין עוד צריך להוכיח שהוא מתאים למועדונים תחרותיים

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פלומה הוכיח את עצמו בבית״ר מהמשחק הראשון, אם מונים את רשימת הבעיות הארוכה, בתחתית הרשימה יש את השמות של ניצן ופלומה.

@Butragueño אין ספק שהוא אוהב את הכדור יותר מדי וזה החיסרון הבולט שלו, אבל שמע, רוב הדריבלים שלו מצליחים והוא מצליח להגיע לעמדות מסוכנות בזכות היכולת האישית שלו. שנה שעברה הצלחנו להגיע למיקום גבוה (הזייה בפניי עצמה) כשחן עזרא היה באגף שמאל. מהבחינה של החזקת כדור מיותרת, אין הבדל בין פלומה לעזרא.

6. קשר שמאלי Member

במשחקים הראשונים הוא שיחק עם ההתלהבות מהמעבר לקבוצה חדשה. אני לא התרשמתי שהוא מתאים למועדון גדול, בלא מעט משחקים הוא נראה מפוזר אדיש ולא מרוכז. חובת ההוכחה עליו. נראה אותו במאני טיים בעונה הבאה

7. Telkiyski Member

רק אני חושב שהאדום של אשדוד היה לגיטימי?
    אפשר היה לתת צהוב, אבל לדעתי זה 50-50 בין אדום לצהוב, עם נטיה לאדום.

לדעתי לפחות.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  8. Butragueño מנהלים

אפילו לא צהוב, ואם כבר עבירה לזכות אשדוד. יעקובוביץ' החליק.אני יודע שזה לא תירוץ, אבל היות שהוא לא נגע בו אפילו, אפשר לזקוף את זה לזכותו. לא הייתה פה שום הצדקה. מה גם שגרינפלד בכלל שרק לטובת אשדוד תחילה.

@EO11
    קבלתי את מה שאתה אומר. שנה הבאה זו עונת מבחן בשבילו. פוטנציאלית, יש לו יכולות של טופ ליגת העל.

דבר נוסף, לא תארתי לעצמי שמכבי פתח תקווה של גיא לוזון יכולה להיראות אפילו יותר רע ממכבי פתח תקווה של אלישע לוי

9. סיונרה Member

הגול השלישי של בית"ר היה מביך לכדורגל הישראלי. איזה ארבעה שחקני כדורגל מקצוענים אמורים לנגוח את הכדור, 3 מתכופפים והרביעי נוגח בלי להסתכל ישר למפרצת שמובילה לגול.