ליגת ג'פניקה - פלייאוף עליון - מחזור 31

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏22/4/19.

1. yedidel Member

אחרי התגובות פה במהלך המשחק הייתי בטוח אני הולך לראות בתקציר את סאבו עושה ראיוס.

מוגזם לגמרי - בטח לא אדום ישיר וגם צהוב גבולי מאוד, גליץ די רגיל שבסבירות די גבוהה גם נגע בכדור קודם

2. Butragueño מנהלים

לסאבו הגיע אדום (לפחות צהוב שני) בדיוק כמו שהגיע לנטע לביא אדום (ולא צהוב). לא זוכר מה היו פה ההודעות במהלך המשחק. זה לא גליץ' רגיל כשהרגל, בסופו של דבר, מגיע לשוק של השחקן.

rivaldo, Sir Alex Ferguson ו-קשר ימני אוהבים את זה.
  3. yedidel Member

אבל הוא לא הלך לשוק, הוא הלך לכדור ואפילו הגיע. התנגשויות כאלה יכולות לקרות גם בחילוצים רגילים.
    בכל מקרה הוא סתום לעשות בכלל גליץ כמה דקות אחרי צהוב ראשון (שגם היה מטופש מבחינתו)

4. yedidel Member

יש לברק איזה קטע לקחת אילוץ כפוי ולהפוך אותו למהפכה.
    היה הרכב שרץ טוב ועשה 19 מ21. נפצעו ביטון ואלחמיד והוא הפך את הכל לשלושה בלמים הזה בלי קישור אחורי... שהניב נקודה משני משחקים

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אוגו, אוחנה, מליקסון וטאפוקו ישבו אתמול על הספסל של באר שבע, לנו היו שחקני נוער פחות או יותר על הספסל (אני מחשיב את וויסמן ואבו פאני כשחקנים כאלה).
    לא חושב שאפשר להשוות בין הסגלים, ובכל זאת הוא הצליח להפסיד לנו פעמיים בטרנר.
    מרגיש לי שבכר מרוב שהוא מנסה להיות יצירתי ומתחכם, הוא לא יודע מתי לעצור את זה. חובת הוכחה גדולה מאוד תהיה עליו בעונה הבאה. כרגע נראה שהוא בעיקר לא יודע מה הוא עושה.

oranfu, קשר ימני ו-גלצ אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

כישלון ענק של באר שבע ואני כבר לא יודע מי באמת ראויה כאן למקום השני בליגה, הלחץ של אירופה הוא כלום לעומת לחץ של מאבק האליפות ואשכרה באר שבע הייתה בתקופה טובה. מכבי חיפה לא מאמינה לעצמה שהיא קבוצת צמרת עם כל הכבוד לפריי אבל יש לה שורה נהדרת בסטטיסטיקה ולנצח פעמיים בטרנר זה יפה. ואז אתה קורא ש..שון וייסמן מקבל הצעה לחוזה חדש, על מה ולמה - גול אחד והכל דבש?

G.B7 אוהב/ת את זה.
  7. קשר שמאלי Member

אין קשר לגול, מנהלים איתו מו''מ כבר כמה חודשים. הוא הודח מהסגל בגלל שלא הגיעו איתו להבנות על חוזה חדש. בלבול מחזיק ממנו מאוד. אתמול החזירו אותו לסגל בגלל שעוואד נפצע.

אגב עם כמה שהוא חלש, יש לו העונה בליגה 6 שערים ו-4 בישולים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/19
  8. Butragueño מנהלים

נראה לי שציינתי את זה בעיקר בדיון של חיפה. אין לי בעיה עם זה שיהיה בסגל, ויהיה ב-18 כשצריך חלוץ על הספסל. בדיוק כמו שלא מפריע לי שרז מאיר (שביחס לעמדה והמוגבלות שלו, הוא נותן מעל ומעבר) ברגע שהוא התחיל לקטר שזה לא מתאים לו, ורוצה חוזה חדש, לדעתי אפשר לשלוח אותו לדרכו. הוא לא שווה חוזה חדש ומשודרג.

גם ארד (ולדעתי גם חבשי) עדין לא חתמו על חוזה חדש, והם עדין ב-11.

9. קשר שמאלי Member

לארד יש חוזה לעוד שנתיים, לחבשי לעוד עונה. החוזה של וייסמן מסתיים בתום העונה. הוא לא מקטר, במועדון לוחצים עליו לחתום על חוזה חדש

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/19
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאבו הלך עם הרגל קדימה וגבוה וחזק והורחק בצדק. גם אם לא הלך במכוון לפצוע מצופה משחקן עם צהוב לגשת בצורה אחרת לכדור כזה באמצע המגרש.
    אדום של חוסר אחריות של שחקן שמתנהל כאילו לא אכפת לו מהתוצאה של המעשים שלו, כמו באדום שקיבל מול אשדוד

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. yedidel Member

כמה כסף חדרה מקבלת ממכבי תא כדי לשתף את המושאלים שלה? מאז שהם בהרכב הם לא מפסיקים לקבל בראש

12. קשר שמאלי Member

אביטן מאמן העונה..בדיחה טובה. נותן לשחקנים ברמה של ליגה ב' לשחק, עושה צחוק מהמקצוע

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  13. גלצ Member

לא הבנתי איך מכבי חיפה הפסידה להם

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי השמועות חדרה התחייבה שאם חביב אוחיון לא ישחק היא תשלם סכום יחסית משמעותי עבורה למכבי, לא יודע מה היכולת שלו היום אבל היה חלש מאוד במשחקים הקודמים, בגלל זה גם שמתי לראשונה את מלמד בליגת חלומות היום, נקודות קלות...

15. oranfu Member

ניסו עושה עבודה גדולה (כמובן) אבל זה שהוא עוד נותן דקות לפח הזה חביב אוחיון זה חתיכת ביזיון. אין לו מה לחפש אפילו בכדורגל החובבני פה בארץ.