ליגת האלופות: אין הפתעות ברבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏2/4/12.

1. Keyser Söze Member

מה יהיה?

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/12
  2. riquelme1 Member

תודה יש צדיק בסדום.

שבארסה לא מקבלת פנדלים עלייה שהיו, כמו שבוע שעבר כל הפורום הזה בשקט טוטאלי ולא מדבר, שקורה ההפך פתאום השופטים עוזרים לה.

3. 亚历山大帕托 Member

מדויק! ואפשר לראות את זה כאן:

http://i40.tinypic.com/ie2d7s.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/4/12
  4. Jack Wilshere Member

זה מתסכל כי הם באמת כל כך טובים ולא צריכים עזרה מהשופטים. עובדתית העזרה הזו מגיעה שוב ושוב ברגעים קריטיים עם החלטות הזויות לטובתם. האדום השערורייתי לרובין בעונה שעברה, הפנדלים המפוקפקים היום, במיוחד השני.

אם מילאן תעפיל זו תהיה סנסציה של ממש.

5. Civil Anti Madridista

אם זה לא פנדל מה כן? נסטה תופס אותו לפי ואחרי בעיטת הקרן. על מה הוויכוח?

6. Mellow29 Kopite

לא מבין על מה הבכי. נכון, התפיסה של נסטה היא משהו שרואים לעיתים קרובות בקרנות ולא תמיד שורקים על זה. אבל נסטה תפס שחקן בחולצה, והוא יודע טוב מאוד שזו עבירה והוא עלול לקבל פנדל. מוצדק לגמרי.

גם לגבי הפנדל הראשון אין מה להתווכח. אני חושב שאדום היה קצת מחמיר ובהחלט עשה טוב השופט שלא נתן אדום. זה ממש לא היה חד משמעי ואם היה מרחיק את אנטוניני המשחק היה נגמר.

בסה"כ לדעתי מילאן עדיין במשחק. ברצלונה כמעט לא יצרה מצבים, אמנם מחזיקה הרבה יותר בכדור אבל פגיעה במתפרצות. לא תוצאה אידיאלית לאיטלקים אבל אם יצליחו לחזור מהר מספיק הלחץ עלול להכריע את ברצלונה.

7. Rushie Member

א,ב) נסטה נתפס על החולצה של בוסקטס הרבה לפני שהכדור יצא והשופט קלט את זה וחיכה לראות אם זה נמשך גם במהלך הקרן עצמה, וזה מה שקרה. פויול נכנס בנסטה אבל גם בוסקטס נפל כי נסטה לא שחרר לו את החולצה. טיפשי מאוד מצד שחקן כזה מנוסה לתפוס בחולצה של שחקן יריב ברחבה בצורה כזאת ברורה, אם הוא לא היה עושה את זה הייתה נשרקת עבירה של פויול עליו.

ג) החוק היבש אומר שתפיסה בחולצה של שחקן יריב ברחבה בכדור נייח זהו פנדל. זה שלא שרקו על דבר כזה לפני כן זה חבל מאוד אבל כששופט כן עושה את זה אין על מה לבוא בתלונות.

8. Muurad Member

בתצלום הראשון הראו שעוד לפני שהתחילו לזוז נסטה תפס לבוסקטס את החולצה לכמה שניות טובות וגם המשיך כשהוא היה בתנועה בכמה שניות הראשונות - ככה שמבחינה יבשה הגיוני שזה פנדל - אבל אני ממש לא בטוח שנסטה הפיל אותו עם התפיסה בחולצה ככה שבארסה דיי עבדה על השופט כדי לקבל את ההחלטה - למרות שתפיסה ברורה בחולצה מצד נסטה הייתה.

בוא נגיד שאם זה פנדל, וולטר סמואל צריך להיות מורחק לכל החיים מהכדורגל. אני לא הייתי שורק.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/12
  9. riquelme1 Member

חאלס עם השטויות, יש עוד מחצית והכל יכול לקרות.

חור ענק של פויול בשער של נוצ'רינו.

10. RubberSoul Member

אתה מדבר על האדום על הבזבוז זמן של ואן פרסי? אני מנחש שאם זה היה הפוך הייתם דורשים אדום ישיר.
    או שאתה מדבר גם על הפנדלים שלא נשרקו לבארסה באמירויות? אה נכון, זה בסדר, אף אחד לא זוכר.

החוק היבש תמיד הופך למתנה של השופט כשזה מקרה שנוגע לברצלונה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

למה? אם אני זוכר נכון כולם עמדו בקו אחד טוב חוץ ממספר 14 (מסצ'ראנו?). אם הוא עומד כמו שצריך, זה נבדל.

http://www.101greatgoals.com/gvideos/anton...an-v-barcelona/

12. Ice Cream חסה

אני ממש לא אוהד ברצלונה, והסתכלתי גם פה וגם בשידור ורואים בבירור תפיסה של נסטה על בוסקטס בזמן בעיטת הקרן, כך שהפנדל היה במקום.
    הטענות על אחידות בשיפוט לא במקום, בערך כמו שרוצח בקולומביה שעומד לדין יטען שאין אחידות בינו לבין 99.96% מהפושעים במדינה ולכן הוא לא צריך להיות מוענש...
    רק עכשיו כשהאוננות ממסי נחלשת מבינים איזה שחקן ענק הוא, בן 24 מך השערים של הצ'מפיונס... וואו!

ומה מביך יותר, איכות השידור הטלפוני של ארבל ושגיא או כשארבל התחיל להזכיר כמה שכולם שונאים את מוריניו מאז אותו חצי גמר?

13. מזגן Member

על עבירות שלא נשרקו מדברים ודיברו וזה רגיל. וזה מתגמד כנגד אחת ההחלטות הכי הזויות אי פעם בליגת האלופות.

היו שני פנדלים היום. למרות שהשני הוא לא פנדל שנשרק לרוב. האמת אני לא זוכר פעם אחת ששרקו על דבר כזה ועוד במשחק בעל חשיבות כזאת.

הכעס פה הוא על חוסר עקביות של השיפוט. וכל פעם התקדימים באים לטובת ברצלונה

14. itay7 Member

הדבר הכי טיפשי שקראתי פה. חוסר אחידות היא טענה משפטית מוצקת שמשתמשים בה לא פעם, גם בקולומביה וגם בארץ.

15. Civil Anti Madridista

אינייסטה 3עושה את השלישי! חייבים להזהר מהקרנות והמצבים הנייחים, זה אוויר לאיטלקים