ליגת האלופות: הגביע של מנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏20/5/08.

1. oFiRzZz Member

אבל זה כזה לא ספורטיבי .. ומעצבן ..
    בלי קשר לאתמול , אני מדבר בכללי , שיטה מטומטמת .
    חבל שהפופולאריות חשובה יותר מהספורטיביות לחלק מהאנשים .
    עדיף כבר שיחיזרו את ההטלת מטבע , זה במילא כמעט אותו הדבר .

2. אחד_מנתניה Member

אולי רק אני פיספסתי אבל על מה הגיע לוידיץ' צהוב שני ?

ופה בהחלט אפשר לראות שמגיע לדרוגבה כרטיס אדום .

http://www.d1g.com/video/show/2004646

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/08
  3. xavi6 Member

לא יודע אם לאהוב אותו, אני אוהב את הלחימה שלו ומה שהוא מייצד, מצד שני הוא כזה שחקן מלוכלך, כזה שחקן מגעיל. מרפקים, הוא מנסה לפגוע אישית בשחקנים והיה לו מקרה עם דקו. לא אוהב אותו, אבל גם לי כאב לראות אותו מחטיא. אני איפשהו בגבול של לא אוהב ומנסה לשנוא. עדיין, לי כאב על באלאק, אשלי קול גם, כ"כ כאב לי עליו. כזה פייטר, כזה מגן אדיר, לא פוחד משום שחקן ועדיין מספיד בגמר שני-כאשר הוא במשחק מעולה. גם לראות את לאמפארד יורד מהמגרש כאב. על אנלקה זה היה כזה ברור שהוא יחטיא, באמת לא הבנתי למה בכלל הביאו אותו.

מה שבאמת לא כאב לי זה על דרוגבה. סע, סע הביתה, מלך אפריקה.

וכן, רונלדו לוזר, לוזר. אפילו הגול שלו היה יותר טעות של אסיין. לעשות דריבלים באמצע זה טוב ויפה. החטיא פנדל מול ברסה ולא היה וגם החטיא בדו קרב פנדלים.
    יאללה, שיבוא איזה אוהד יונייטד שמרגיש על גג העולם ויגיד לי "לך תקטוף תותים" או "לך תמכור תותים" ויגיד לי שהוא עשה לחץ אדיר על אסיין בלה בלה בלה ויביא לי חירטוטים מצוצים מהאצבע. הם מאוהבים בעצמם יותר משהם אוהבים את אימא שלהם. אני אפילו לא אטרח לקרוא. עם אנגלופילים (לא כולם) אי אפשר להיתווכח, כי כשהם מנצחים זה לא בונקר, זה לעשות הגנה, ולהחטיא פנדל זה לא לוזריות, זה פשוט מזל רע. הלכתי לאכול תותים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בעצם עזבו שטויות, אני אחסוך לכם אפילו תגובה ילדותית ואגיד-אני עדיין אוכל את הלב על זה שפול סקולס הפציץ לנו לרשת, לכן שמחתי והיתרגשתי לראות אותו ואת גיגס חוגגים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/08
  4. oFiRzZz Member

גם וידיץ' נגע בו אבל לפי דעתי זה רק צהוב . שלא הגיע כי זה היה השני ..

5. mr.shmactics Member

אחי בפנדלים יש המון שקשור לכדורגל אתם אולי צודקים וזה לא השיטה הכי פיירית
    אבל היא לא אנטי כדורגל עדיין יש פה שחקן -בעיטה- שוער.
    אה והכי חשוב זה שאין פיתרון אחר.

6. Alejandro Rodriguez Member

אני חושב שנעשה צדק בניצחונה של מנצ'סטר יונייטד. לאורך כל שלבי הטורניר השדים האדומים היו עדיפים על צ'לסי מבחינת איכות כדורגל.
    ההחלטה להרחיק את דידייה דרוגבה הייתה לא נכונה וחסרת-פרופורציות. לא היה מגיע לו הכרטיס האדום.
    על ג'ון טרי באמת כואב הלב. המנהיג הבלתי מעורער של צ'לסי, השחקן שהציל יותר משער במשחק הספציפי הזה ונתן משחק לא רע בכלל. כ"כ כואב שדווקא לו זה קרה, כמה חוסר מזל...
    היה משחק טוב ומהנה בסה"כ. השיפוט לא מהטובים שהיו אך היה "נסבל".

7. oFiRzZz Member

זה הכל על מזל .. ביום נתון כל אחד יכול להבקיע מכל מצב .
    זה לא אנטי כדורגל מוחלט כי יש פה בעיטה , ששוער , שחקן.. אבל זה לא מייצג כלום .. פשוט כלום.

8. T0XiN Member

לזה אתה קורה סטירה?
    בחייך,זה נראה יותר כמו צ'פחה מאשר סטירה,כולה לקח שתי אצבעות והחזיר לו צ'אפחה קטנה

9. Gass12 Member

abu ? אתה בטוח שאתה ואני ראינו את אותו המשחק?
    על סטירה זה לא נתון לשיקול של השופט בכלל. אין שיקול דעת אדום!!! והחוצה.
    או שלפי אמות המידה שלך דרוגבה הקרנף היה צריך להפיל לוידה עוד 2 שיניים בנוסף לאחת שהפיל בגשר?
    על מנת לראות אדום?. שלא לדבר על מקאללה שבאופן סיסטמתי מתרומם לכדורים גבוהים עם מרפקים וידיים
    לצדדים שתמיד פוגעות בפנים של היריב? ולראיה 2 שחקנים מדממים שלנו. אני באופןו אישי שמחתי על המלחמה העזה שהחזירו רוני וקרליטוס מול הבריונות הקבועה של חלק מהסוסים של צ'לסי.
    שכללה הפעם גם מכות בקטנה בחזרה.
    בהרהור שני? מה זה בעצם משנה עכשיו.. ניצחנו אנחנו ראויים הכי ראויים בעולם לתואר הזה
    וכל מי שלא חושב ככה הוא סתם קנאי!!

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני זוכר את רונאלדו לפחות ארבע פעמים בועט ככה בפנדל (מול אנגליה במונדיאל, מול בורו בעונה שעברה בגביע, והעונה מול ארסנל פעמיים-אחד נפסל ואחד נחשב), בכולן הוא הבקיע. למה שיפסיק?

11. אחד_מנתניה Member

שוב, אפשר לקרוא לזה איך שבא לך, אבל זה אדום.

וזה ד"א אגב מגיע לדרוגבה שהגיע לאירוע אך ורק כדי לעורר עוד פרבוקציה ולהראות ביריונות נטו.

12. xavi6 Member

בסלואו מואושן של כל דבר זה צ'פחה. בשורה התחתונה הוא הביא לו סטירה. זה פשוט לא יאומן הטענות שיש פה. אם על זה לא מגיע אדום-אז על מה כן?!

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אכפת לי מגרנט או מיונייטד,הייתי נטרלי לגמרי בגמר הזה,ומה שיצא לי ממנו זה ג'ון טרי...
    כלכך עצוב לי עליו..

14. אחד_מנתניה Member

מצטער אבל ככה לא בועטים פנדלים, זה שהוא כבר הכניס ככה זה טוב ויפה, אבל ברגע האמת הוא כשל (כמו גם שחקנים רבים וגדולים ממנו מארדונה, בארזי, באג'יו, זיקו וכו'...) . והגישה הזאת שלו רק מוכיחה עד כמה בנאדם שחצן ויהיר הוא, יש לו עוד דרך ארוכה להתבגר כדי שאנשים ישימו לב אך ורק ליכולת המקצועית שלו נטו.

15. A. Arshavin Member

אני עדיין בעד שיחזירו את השיטה של שער הזהב, ככה נראה קבוצות שתוקפות בהארכה, ולא מנסות להעביר את הדקות עד לפנדלים.