ליגת האלופות: הגביע של מנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏20/5/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק כל כך הפכפך אני לא זוכר. זה מפתיע מאוד כשזה קורה במשחק גמר. במחצית הראושנה מנצ'סטר יונייטד הייתה יכולה להבקיע עוד 2-3 שערים, אבל החמיצה ברשלנות. במחצית השנייה צ'לסי הגיעה להמון מצבים והייתה יכולה להבקיע גם היא מספר שערים, אך היא לא השכילה לעשות כן.
    באופן אישי, אני שמח שמנצ'סטר יונייטד לקחה את גביע האלופות. אני מודה שלא הייתי מאוכזב אם צ'לסי הייתה זוכה, משום שהיא הוכיחה השנה שהיא קבוצה תחרותית שמסוגלת ללכת עד הסוף בליגה המקומית.

הגביע מגיע לשדים האדומים. מזל טוב למנצ'סטר יונייטד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. אבו Member

רואים את וידיץ' מתפרע שמה, רואים את טרי מחזיק אותו, הוא היה מעורב בדחיפות, הוא היה צריך לקבל צהוב לפחות, אדום אני לא אמרתי שהוא צריך לקבל.

ודי להגיד סטירה, די, לא הייתה שום סטירה..הייתה שליחת יד קטנה של היד של דרוגבה לפנים של וידיץ', שהייתה צריכה להיסגר עם כרטיס צהוב, כמו שכל שופט טוב היה סוגר את זה, סטירה?! בחייאת!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/08
  3. דנידין Member

אבל זה עדיין מעשה אלים ובעל התנהגות בלתי נאותה ומחייבת אדום + עוד משחקים בחוץ. דרוגבה כאדם פשוט זבל אנוש. לא הייתי מאחל לאף אחד כאן "חבר" כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/08
  4. George Best Member

רונאלדו לוזר?
    לא הגיע אדום לדרוגבה?גדול הבכיינים של צ'לסי(וזה הישג) ואחד הצ'יטרים הגדולים בכדורגל העולמי אפילו לא טרח להתווכח עם השופט, גם לא אף שחקן אחר של צ'לסי, אדום יותר ברור מזה - לא היה ולא יהיה.
    פנדל של פרדיננד על מאלודה?יש מבצע סוף עונה באופטיקת הלפרין, לכו לנסות.
    שליטה של צ'לסי(עם 3 בעיטות למסגת, אחת מתוכן בעיטה ממטר אחרי שער משיא החאוות)?
    58% שליטה בכדור של צ'ל...לא, של היונייטד חמודים,
    מחצית ראשונה שהייתה צריכה להסתיים בהפרש(מינימום) של שני שערים,
    במקום זה שער שיוויון שפשוט טיפיקל צ'לסי(גועל נפש) - וכל המומנטום משתנה,
    מחצית שנייה בשליטה של צ'לסי, אבל מה היה הכי קרוב שלה?בעיטה משום מקום של דרוגבה לעמוד?
    מה עשה ואן דר סאר במשך 120 דקות?שום הדיפה לזכור.
    מצד שני צ'ך בהדיפה כפולה מהסרטים, ג'ון טרי מציל מהקו וטבז מפספס מול שער חשוף מ5 מטר.
    אבל לא, מה פתאום, צ'לסי הייתה יותר טובה, השופט אנטישמי, בושה וחרפה להרחיק שחקן למאמן הישראלי,

אופטיקנה, ומהר,
    מזל שיש קצת צדק בכדורגל.
    אוי הקנאה והשנאה חוצה גבולות,
    תעשו מפגש אייסוקר, תלכו ותאספו כולכם תותים,
    כי לענף הכדורגל אין לכם שום קשר.

ולנימה אישית -
    אברם גרנט מאמן ברמה לליגה ישראלית, ואני בעיקרון שמח שאדם קטן עם 0 קבלות בכדורגל העולמי ימשיך לאמן את מי שאמורה להיות המכשול הכי גדול שלנו בזירה המקומית,
    אבל אני מת שיחזור לביצה המקומית.
    מזהם לנו את הכדורגל, גורם למילוני ישראלים שלא מכירים 5 שחקנים בצ'לסי לעודד אותה,
    לכך שכל הכתבות, ראיונות ודיווחים בימים האחרונים התעסקו רק בצד אחד - של הכחולים,
    כאילו אין יריבה מהצד השני(שבמקרה אלופת אנגליה),
    מאות אלפי טרמפיסטים, כמו שרואים גם בפורום הנהדר(לפי הימים האחרונים אז נהדר לשעבר) הזה,
    אז כולם ביחד - תאכלו את הלב,
    מה לכם ולכדורגל,
    עאלק גאווה למדינת ישראל,
    כל כתב שני בארץ(אפילו יותר) קורא לסיר אלכס פרגוסון "פרצוף תחת", לרונאלדו "לוזר" אחרי עונה בלתי אנושית, מהללים את התחת על עונה עם 0 תארים( :aaarofl: איזה אפס מאופס),
    שיחזור לארץ, ויקח איתו את כל הטרמפיסטים העלובים האלה חזרה לכדורגל הישראלי - שם מקומו ומקומם.

אל תשכחו לאכול את הלב.

champions!

5. אבו Member

אז כל מי שלא מסכים עם אוהדי מנצ'סטר יונייטד, הוא טרמיפסט שיכול ללכת למכור תותים?
    כלומר, אז 80% מהאנשים שהגיבו פה, שרובם ככולם אנשים אובייקטיבים(בניגוד לאוהדי מנצ'סטר יונייטד עצמם), הם טרמפיסטים שיכולים ללכת למדוד מספר משקפיים.

השופט גם קיפח את יונייטד בלא מעט החלטות, לא?

טוב, מה אני קשור, אני טרמיפסט. :aaa021:

6. George Best Member

אוהד ארסנלי חצויים פה - מצד אחד יונייטד, מצד שני צ'לסי(יריבה עירונית).
    אתה לא טרמפיסט, והתגובה לא הייתה כלפיך(התוכן כן, לא טרמפיסט).

7. פול סקולס Member

אריאל, לפי דעתי צריך להיזהר שלא לגלוש לפסים האישיים כנגד גרנט כאדם.
    אני מסכים עם המילים שלך שצריכות לתאר את התופעה שגרנט מסמל- המינוי המלוקק, הטרמפיסטים וכו'.
    אם יצחק שום, גיא לוי, שייע פייגנבוים או כל אחד אחר היה מגיע למצב של גרנט הייתי אומר עליו את אותו הדבר.
    אפשר לשנוא (במונחים של כדורגל) את גרנט על כך שהוא עושה הצגות בתקשורת ויש לו עיתונאי חצר מפה ועד סין, אבל השנאה צריכה להתמקד בתופעה שהוא מסמל.

עריכה: שמתי לב שהניסוח שלי לא מי יודע מה ברור כאן.
    השורה התחתונה שלי היא שצריך "לשנוא" את גרנט כל עוד הוא קשור לכדורגל האנגלי וכיו"ב.
    ברגע שהוא יחזור לאמן את הפועל כפר סבא ושות' כבר לא יהיה לי אכפת ממנו.

8. Igi Member

אם אתה לא רואה שהוא סטר לו בפנים(סטר, נתן צ'פחה, מה זה משנה?!), באמת שאין לי מה לעשות פה. דרוגבה לא עשה פה משהו ששופט יכול לגשר עליו. הוא לא סתם נתן דחיפה קלה לוידיץ' כמו שאחרים עשו שם לטבז..הוא פשוט רץ חצי מגרש רק כדי לחמם את האווירה וסיים אותה בגועל נפש הזה ובפעולה הכי מזלזלת שיכולה להיות. מה לעשות, ככה הוא. בהמה.
    אגב, עדיין לא הבנתי על מה וידיץ' צריך לקבל צהוב? על זה שהוא עמד שם לקבל את הסטירה(צ'פחה בשבילך) של דרוגבה?

אגב, עוד אחת מהטענות המגוחכות פה - לא היה שום פנדל של פרדיננד על מאלודה, מכיוון שהצרפתי הוריד את הכדור עם היד. זה מה שקורה כשרואים רק את מה שנוח לראות.

9. תומר22 Member

George Best, כולם כבר בפרדס עוסקים במלאכת הקטיפה. אלה שחזרו מהקטיף כבר התחילו לאכול.

צ'לסי הייתה טובה יותר במחצית השנייה ואת זה גם המנג'ר של הקבוצה שלך אמר. לצד שלוש הבעיטות למסגרת, אותן ציינת, היה גם מאזן של משהו כמו 7-17 לטובת צ'לסי בבעיטות לשער בשלב כלשהו (הבירות כבר התחילו להשפיע בשעה הזאת, אז אל תתפסו אותי במספר המדויק). וזה לא גורע לרגע מההישג האדיר של מנצ'סטר יונייטד. גם אל השיפוט חבל לחזור שוב ושוב, כי זה היה בעיקר בשריקות קטנות ומעצבנות, ועל זה יעידו גם אוהדי הקבוצה שלך.

אני קיוויתי שגרנט ינצח ויעשה את מה שכל הממלכה לא ייחלה לו. רציתי לראות איך תגיב העיתונות האנגלית לזכייה שלו בגביע ולכן תמכתי בצ'לסי למרות שאין לי עניין עם אף אחת מהקבוצות האלה (ובכלל, עם אף קבוצה אחרת מחוץ לישראל). רציתי שגרנט ינצח כדי לשמוע איך אותו שר בריטי דמוי צנון (רגע, אני אחפש את השם שלו בגוגל, הנה - דיוויד מלור) מחפש את הדרך הטובה ביותר לפטור את העולם מנוכחותו. אז על חודו של פנדל, המשחק הלך לצד השני וזה בסדר.

הקבוצה שלך זכתה בדאבל שהיא ראויה לו ללא ספק, צא לחגוג, חבל על המירמור.

10. קלייברט Member

גם בארסה של 05/6 לא הפסידה אף משחק.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

להאריך את הארכה... זה רק יגרום לכך ששחקנים יאלצו לחלק את הכוחות שלהם כך שיספיקו לעוד דקות, מה שיהפוך את הארכה לארוכה ומשעממת יותר וסיכוי יותר מסביר שזה לא יתרום לשערים.
    אחרי תקופה שהארכה תמשך 40 דקות של שעמום ותגמר בפנגלים, תבוא שוב עם הצעה דומה ותבקש להאריך את הארכה לשעה...

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בוחר לסנן את דברי כך שבמסננת ישארו הדברים שישמשו אותך בתשובה שהכנת מראש ואילו הדברים האחרים מסוננים לשאול האי קיום. אני לא התבססתי על סטיגמה, גם לא על השערות. יותר מכך, גם לא ביצעתי ניתוח סטטיסטי המבוסס על נתונים אמפיריים כדי לחזות מה יקרה. אני התבססתי על עובדות. להזכירך עד לפני מספר שנים נוסה שער הזהב, אחריו גם שער הכסף. הסיבה שנרם דעך כבר ממזמן היא שחוקים אלו גרמו לקבוצות, פשוטו כמשמעו, לא לעבור את החצי.

13. George Best Member

תומר,
    אני בעצמי כתבתי שצ'לסי הייתה הרבה יותר טובה במחצית השנייה, אבל שהשליטה שלה בקושי הניבה צ'אנסים.
    באלאק בעט אתמול 8 פעמים לשער.1 מהם למסגרת.
    כל קבוצה יכולה לבעוט מול היונייטד המון בעיטות, אפילו גם 100 במשחק.שיבעטו מ30 מטר כל צ'אנס שיש, אפילו חלק לא מבוטל ילך למסגרת.
    מה שבאמת משנה זה המצבים הגדולים שהיו.לכחולים היה את השער(שגם הוא מפוקס לא נורמלי), קורה, משקוף וחוץ מזה...מה?
    מנגד - שער, הדיפה כפולה אדירה של צ'ך, טבז מפספס את הכדור מול שער חשוף מ5 מטר, טרי מציל מהקו.
    שווה למדי, אפילו עם יתרון קל לנו.
    שוב - משחק שקול למדי, גם הארכה הייתה כך.

אבל לשמוע התבכיינות על השופט זו בושה.
    מה הוא עשה?נתן קרן שלא הייתה בצד אחד, ולא נתן אחת שהייתה בצד השני?
    אנשים פה טוענים שהוא הרס את המשחק.איזה משחק הוא הרס בדיוק?
    להרוס משחק זה מה שהיה בגמר של ארסנל - בארסה.
    והטענה של אבו שהאדום לדרוגבה היה מיותר - לא שמעתי כזה דבר מגוחך מעודי.
    דרוגבה בעצמו, אף שחקן צ'לסי, לא גרנט, אף פרשן, אף בנאדם נטול שנאה לא יצא כנגד ההחלטה הזו.
    אם זה לא כרטיס אדום - אפשר לסגור את ענף הכדורגל.

אבל אתה צודק, מה אני עונה להם,
    אני הלכתי אתמול אחרי המשחק לים כדי לחגוג,
    אבו ושות' בים כבר חודשיים משחקים מטקות עם שמעון המציל.

אגב, איפה הגמר כל-איטלקי ב2003, ואיפה הגמר כל-אנגלי מאתמול.
    הבדל של שמיים וארץ.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אריאל, אם אתה אומר שבסופו של דבר המשחק היה שקול, אז איך אתה יכול לבוא ולומר שפרגסון עשה בית ספר לגרנט והשני צריך לחזור לאמן בפ"ת? הרי שקול זה אומר עמד מולו שווה בשווה והשחקנים ללא קשר למאמנים הכריעו רק בפנדלים. או שלא הבנתי נכון אז סלח לי ותקן אותי. אני מבולבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. cazzo Il Capocuoco

למה שחקני מנצ'סטר יונייטד שרו Campione Campione?
    הם נהיו פתאום מושחתים וצוללנים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx