ליגת האלופות: הגביע של מנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏20/5/08.

1. אבו Member

ועדיין אורי, לא ענית על השאלה שלי, איך בדיוק נראות ההארכות כיום, ללא שער זהב, לדעתך?

2. אבו Member

טוב לדרוגבה אני כבר סיימתי להתייחס, אתה חושב שדבר כזה שווה אדום, אצלך כנראה הזווית של שיקול ההיגיון בעניין, שהמשחק מלא בעצבים לקראת סוף ההארכה, ושלא מדובר באיזה נגיחה לפרצוף או משהו, כולה בדחיפת יד קטנה- אתה חושב שזה אדום, אחלה, אני לא. פה סיימתי את העניין עם דרוגבה.
    שאלה לי אלייך, אז מה אתה חושב, שדרוגבה סתם התלבש על וידיץ' והחליט פשוט סתם "לסטור לו"? הרי הייתה לזה סיבה, גם וידיץ' היה מעורב באירוע, גם הוא רצה להגיב בצורה אלימה, אבל טרי עצר אותו, גם הוא היה מעורב בדחיפות, גם הוא השחיל מילים- העיקר שדרוגבה קיבל אדום, ווידיץ' אפילו לא צהוב...אתה רוצה להאמין שאם לוידיץ' לא היה צהוב, אז גם אז הוא לא היה מקבל צהוב, אחלה, זה פשוט לשים את הראש בחול ולהיות תמים.

3. אבו Member

השיפוט היה שווה, ואף נטה לטובת יונייטד, יונייטד הייתה טובה יותר, ואן דר סאר לא נתן אפילו הצלה אחת ששווה התייחסות, ופרגוסון כלל לא הפעיל לחץ על השופטים.

עכשיו, אם תסלח לי, אני הרי לא לרמה שלך, על פי מה שאתה אומר.."מה אני מגיב להם בכלל"- נו, אז אני לא לרמה שלך, מר פרופסור בכדורגל, שכל מי שלא מסכים איתו ישר זוכה לעלבונות מעליבים, ישר טרמפיסטים, אופטיקנה, ומה לא.
    אולי לרגע שכחת שזה פורום, שאשכרה לאנשים יש גם דעות שלא חייבות להיות זהות לדעה שלך? אני חושב שלא היה אדום ואתה כן- במקום להביע דעה בצורה נורמלית, אתה דואג לדאוג לומר שזה הדבר הכי מגוחך ששמעת מעודך, ממש נימוק מעודן ומנומק לעניין. ועם זאת, דואג כמובן להוסיף את "שמשון המציל"- דבר שחזרת עליו בערך 4000 פעם בחודש האחרון.

אז אם תסלח לי עכשיו, ארצה לנהל דיון עם הטרמפיסטים ובעלי האופטיקנה, אני לא ראוי לתגובה שלך בכלל!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/08
  4. George Best Member

נכון, אתה צודק - דרוגבה לא היה צריך להיות מורחק ווידיץ' כן,
    אתה באמת לא שווה תגובה.
    מה אתה רוצה שאני אנמק?למה הסטירה של דרוגבה שווה הרחקה?
    כמו לציין מדוע הכשלה ברורה ברחבה גוררת פנדל, אותו דבר.

הרצתם פה ארבעה עמודים שלמים סביב השופט,
    עשיתם ממנו מושחט, אפס, הורס משחקים -
    מה הייתה הטעות הכי גדולה שלו?קרן או חוץ ששרק הפוך?
    אז כן, אופטיקנה, ואתם בכיינים.

5. אבו Member

נו, זה הרי מה שאמרתי, אז למה אתה ממשיך להגיב לאחד כמוני?!

זאת ההודעה שלי על השיפוט אתמול ואני לא מתכוון לחזור עלייה שוב
    אז מה אתה אומר, זה מסתכם במעט יותר מכדור קרן לפה או לשם, לא?

בכיין? אני כבר אמרתי שזהות הזוכה לא ממש נגעה לליבי בכל מקרה, והייתי חלוק בגמר הזה, כך שאני מביע את דעתי בצורה שווה ללא נטייה לשום צד.

בכל מקרה, אני מאושר שטרמפיסט כמוני מנהל דיון עם אחד כמוך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/08
  6. אחד_מנתניה Member

אפשר לחשוב איזה משחק היה אתמול (שלשום) ? ההר הוליד עכבר.

7. Igi Member

אבו-עזוב, כמו שג'ורג'י אמר לך, זה כמו לשאול למה הכשלה ברחבה זה פנדל. הבאתי לך סרטון שמראה בדיוק מה קרה שם ועפ"י מעשים נטו, לדרוגבה הגיע אדום ולוידיץ' לא הגיע שום צהוב. זה שאתה מחליט להפוך אותי לטיפש שחושב שדרוגבה בא לשם ובלי סיבה סטר לוידיץ' זה כבר משהו אחר וזה בכלל לא מה שאמרתי. אמרתי שוידיץ' לא עשה שם שום דבר שהצדיק צהוב. אז הוא צעק וחימם את האווירה, סו? אם זה כך אז גם ללמפארד, באלאק וכל שאר השחקנים שבאו שם אל טבז מגיע צהוב.

דרוגבה הוא היחיד שעשה פעולה שפשוט מחייבת כרטיס אדום.
    "ושלא מדובר באיזה נגיחה לפרצוף או משהו, "
    נכון, מדובר בסטירה לפרצוף. מה ההבדל? עזוב אותך סטר חלש או לא. אני לא מאמין שאני יורד לרמה הזו כדי להסביר לך למה זה מגוחך שנראה לך שמקרה כזה מאפשר בכלל לשופט להפעיל שיקול דעת, אבל..גם נאני מול ווסטהאם "רק" הביא 'לטיפה' עם הראש. הרי הוא לא נגח בו בעוצמה,פשוט קירב אליו את הראש. אותו דבר עשה דרוגבה עם היד. זו לא הייתה עוד דחיפה בלהט הרגע, זה היה משהו אחר. אין לי מושג איך אתה לא מצליח לראות את זה מההילוך החוזר, כי האמת שאתה היחיד שנתקלתי בו עד כה שהתלונן על האדום הזה. זה אשכרה אדום שאומרים עליו..אם זה לא אדום ,מה כן? הרחקה מוצדקת לשחקן בהמה עם התנהגות של בהמה.

אגב, זה יפה שאתה אומר על סמך הודעה שלך עם שגיאות בסיסיות שהיו טעויות שיפוט קריטיות. קודם כל, תסתכל טוב שוב על ה"פנדל" של מאלודה ותראה שהצרפתי הוריד את הכדור עם היד. לכן פנדל זה ממילא לא יכל להיות. הדברים היחידים שהשופט לא שם לב אליהם היו איזה 2-3 קרנות וכדורי חוץ שהוא שרק לטובת היונייטד. טבז לא פירק ולא כלום, עשיתם פה מטעמים מהעבירה שלו על מאקללה. את הכניסה הישירה עם הנעל ברגל של רונאלדו מצד קראבליו כנראה שכחתם להזכיר, אה?

בקיצור, מנקודת המבט השגויה שלך ברור שהשיפוט לא הוגן. שללתי פה אחד באחד את הטענות שלכם(למרות שחזרתי על זה כבר לפחות פעמיים בדיון) ואין שום ויכוח בכלל על זה שהשיפוט היה בינוני, אבל הטעויות מסתכמות בקרנות וכדורי חוץ. אם זה מה שנראה לכם שהכריע את המשחק, אין בכלל מה להתווכח.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/08
  8. רפאל Member

איזה בולשיט, ג'יאפרנקו זולה לדוגמא היה גם שחקן עם כשרון ענק וגם מודל לחיקוי ואותו כולם אהבו בניגוד לרונאלדו שכל העולם שונא אותו.

9. Sir Alex Las' Killa

ובכמה תארים בדיוק זכה ג'יאנפרנקו זולה בהשוואה לשחקנים הנ''ל?

שחקנים עם ביטחון עצמי מופרז מהר מאוד מתועבים על ידי אוהדי הכדורגל בעולם - בדיוק כמו שכל קבוצת כדורגל תיהיה מתועבת אחרי עונת אליפות. זה נובע אך ורק מתוך קנאה טהורה. קרי; קאנטונה והנרי שנחשבים לאלילים בצד אחד, אך שחצנים ויהירים בצד השני. מלבד העובדה ששניהם גאוני כדורגל, מדובר בשחקנים עם מספיק ביטחון עצמי בשביל לפוצץ איברים פנימיים של דינוזאור.

לכן העולם נחצה לשניים כאן; מה שאוהדי יונייטד מחשיבים בתור ביטחון עצמי של רונאלדו, ומה שמוגדר על ידי אוהדי קבוצות אחרות בתור שחצנות, יהירות ושאר הירקות. לגיטמי לגמרי (למרות שאין לזה שום תפיסה מחוץ למגרשי הכדורגל כי רונאלדו הוא מהכדורגלנים העשירים הפחות רעשנים שיש, מהסוג שאת רוב זמנו החופשי מבלה עם המשפחה ובתרומות לקהילות), אבל להשוות אותו לזולה שלא היה מספיק ''על הבמה'' ולא זכה במספיק תארים בשביל שישנאו אותו... נו באמת.

10. Wave Member

http://img168.imageshack.us/img168/8796/terryuo1ft4.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

11. THE STRETFORD END Member

חזרתי ממוסקווה,קורא את הדיון הזה מההתחלה ועד הסוף וחושב לעצמי,יש טעם להגיב?

לא,זמן האיכות שלי חשוב לי מדי,אז בקטנה,

רונאלדו הלוזר מוסר לכם ד"ש אחרי ששוב לא הגיע למשחק גדול,
    השופט המכור מוסר לכם ד"ש לאחר שיצא לחופשה סביב העולם מהכסף שקיבל מפרגוסון במחצית,
    אני הולך לאכול תותים עם שמנת ומעל לזה קצפת,קצפת ששמורה רק לקבוצה הטובה ביותר באירופה,
    אלופת אנגליה,מחזיקת גביע אירופה לאלופות!!!

12. RealStretford Member

במרחק ימים ספורים מן הזוועה, כמה מחשבות.

הפעם היה מאד שונה משנת '99. את השערים מן המשחק הזה לעולם לא ראיתי (וכמובן לא אראה). אז ישבתי ערב שלם וקראתי ספר ורק בשתיים בבוקר בכלל ידעתי שהSCUM זכו. הרבה מאד שנים אני לא רואה משחקים של הכלבים, אלא אם זה נגד סיטי. לפעמים מדפדף לבדוק אם הם במצב של הפסד וודאי ואז נהנה מן הדקות האחרונות, כמו לפני מספר שנים שבדיוק פתחתי שחטפו שער שוויון בבית ועפו מן הצמפיונזליג (פורטו?). בשנה האחרונה שברתי פעמיים את מנהגי. את גמר הגביע האנגלי נגד צ'לסי ראיתי כי היה לי הרגשה שצ'לסי לוקח. בפעם השנייה המשחק ליגה נגד ארסנל ואז לא הלך לי ונזכרתי למה אני לא צופה. ואז הגיע הגמר השבוע והחלטה קשה. בהחלט חשבתי לחזור על תרגיל 99, אבל הסיכוי לראות אותם מפסידים היה חזק ממני והחלטתי ללכת על זה. שני הילדים הגדולים (12+9) רצו לראות גם. חייבים להבין שכל שלושת ילדיי עברו שטיפת מוח שהתחיל בתוך חדר הלידה. עשיתי עבודה טובה. שהבכור היה בערך 3 הוא ישב על הספה שבטלוויזיה חדשות ה BBC/ הילד שרק בוז כל כמה דקות. ממש לא הבנו. סה"כ היה כתבה על נשיא ארה"ב. אז הבנו שכל פעם שהכתב הזכיר UNITED מתוך UNITED STATES הילד שורק. כפי שאמרתי עשיתי עבודה טובה. לכן שניהם ציפו כמוני למפלת האדומים. לא ראינו כלום מתרום המשחק, אני מבין שלא הפסדתי שומדבר (ויותר על ערוץ 2 אחר-כך)

על המשחק אין הרבה מה להגיד. כולכם ראיתם, ואתייחס לכמה ניקודות אחר-כך. אספר רק על החוויה.
    מהר מאד בן ה9 נרדם על הספה (ילד חכם) ונשארנו שתיינו. איזה מטח מטורף, כמעט היינו זקוקים לטיפול רפואי. זה לא עשה כלום לשנות את דעתי שאת סופי אפגוש באמצע משחק! הגיע הדקה ה121 ופתאום נעלם התמונה!!!! רק שלג. מה עושים? רצנו למחשב ופתחתי את הGUARDIAN ולוחץ על REFRESH כמו מטורף. פנדל ועוד פנדל ועוד פנדל. פתאום אני שומע צעקה ענקית מבית צמוד ומבין שרק אצלנו אין תמונה. בינתיים פתחתי RADIO 5 LIVE ושומע המשך הפנדלים. כשג'ון טרי עלה לפנדל שלו שניינו היינו על ברכינו בתפילה שלא היה מביש נזיר מימי הביניים. כשהוא פיקשש שנינו התמוטטנו על הרצפה. זהו, ידעתי שזה אבוד. רציתי להקיא - הרגשה כמו שכרגע הודיעו על מותו של אדם יקר. הסוף היה ידוע והפיקשוש של אנלקה כבר כאב פחות מזה של טרי. הלם. הילד כמעט בכה אבל כנראה התבייש מאבא.

בסוף התברר שהטלוויזיה נעלם אחרי שהילד בעט בטעות במכשיר הווידיו וניתק את הקבל - ילד חכם. לא ראיתי את הפנדלים או את החגיגות ולעולם לא אראה אותם!!.

כמה מחשבות בקשר לעניין ללא כל סדר הגיוני

* השידור של ערוץ 2. ביזיון. הפרשנות במחצית המשיך 5 שניות בלבד. כמה פרסומות אפשר לחלוב ממשחק אחד.

* השיפוט. אומנם התעסקתי קצת אחרי המשחק בקצת WINDING-UP, ושתמיד יש הנופלים בפח (זוכרים את ועדת החקירה?!). אבל בשיא הרצינות השופט היה בדיחה עלובה. זה לא משנה בסוף המשחק נקבע בפנדלים, אבל מי בחר את האידיוט הזה? כבר לפני המשח שזה אחד שאוהב להיות במרכז ההצגה. מה שבטוח זה שפרגוסון איבד כל זכות לדבר נגד שופטים ל20 שנים הקרובות. אני ממש מתייאש מרמת השיפוט במשחקים הגדולים. אנגליה-ארגנטינה 98, אנגליה-פורטוגל 2006, הרשימה אין סופית וצריך להדאיג את כולנו.

* דרוגבה. פשוט מפגר די עם ההצגות, די עם השגעונות. מוכשר? בטח, אבל מה שנקרא באנגלית LIABILITY

*טבס - גועל נפש של בן-אדם. אחד השחקנים היותר שפלים שראיתי בחיי - ארגנטינאי כמובן.

*גיגס וסקולס - מוריד את הכובע, עמוד השדרה של הצלחת הכלבים שנים רבות.

* אנלקה - צחוק הגורל. פעם בחיי שמתי שם של שחקן על חולצת סיטי, זה היה אנלקה. שחקן עם כשרון עצום, אך חייבים לבדוק אם בכלל יש לו לב. לעולם לא ראיתי שחקן "כבוי"כל-כך. די מפחיד.

לפני 9 שנים מיד אחרי נצחון הכלבים היה לסיטי את המשחק החשוב ביותר בהיסוריה. גם לנו התרחש נס. מהר מאד שכחנו את היריבה העירונית. הפעם קיבלנו הפסד לSOUTH CHINA ואליפות איורופה נטול אנגליה.

קיץ ארוך לפנינו.

13. THE STRETFORD END Member

תענוג לקרוא פיטר,
    איזה כיף שיש אוהדים יריבים כמוך,
    תעשה טובה ותגיע כבר למרכז,חייבים לעשות מפגש פיסגה על בירה או 2 או 26 או 37...
    ןלהעביר חוויות על עיר הקודש,שיטי-יונייטד ובכלל,

נביא גם את איסטלנד בכדי שיהיה עם מי ללכת מכות.

14. RealStretford Member

השלבים המכריעים של אליפות אורופה בהחלט מזמינים גיחה למרכז.

ברוך שובך.

:aaa12:

15. xavi6 Member

אני כבר התייאשתי מלראות אותו כותב הודעות. מנצ'סטר יונייטד אלופת אירופה, אז הוא נובח לכל עבר "תאכלו את הלב" או "לכו תיקטפו תותים". כן ג'רוג'י, השופט הרס את המשחק של ברסה-ארסנל. ליונייטד הגיע לזכות העונה בגביע אירופה. לך תשתכר מאושר בחוף הים ותשתדל לא להיתקע בעמודים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    לא ראיתי את כל המשחק, אבל דבר אחד ברור לי-הגיע אדום לדרובה, לא הגיע פנדל לצ'לסי. מאלודה נתקע בעצמו ודרוגבה מחלק כאפות.

אני ואבו הולכים לשחקן עם המציל מטקות, ג'ור'י, אחרי שתסיים לבלות אתה מוזמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx