ליגת האלופות: הגביע של מנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏20/5/08.

1. OrelZo Member

משחק מכור עם חרא שופט.
    זה כל מה שיש לי להגיד.
    כל דבר שהיה צריך להיות הוא שרק נגד צ'לסי זה אחד הימים העצובים שלי אני רושם את זה עם דמעות בעיניים.
    ידעתי שיהיה פה שיחזור של גמר הגביע בארץ שביתר זכתה חשבתי שהמזל שוב יאיר לנו אבל לא קיבלנו הפתעה גמורה מאנלקה הסוס מת הזה.
    התחת ניהיה קדחת וטרי עם החלקה שלא מתאימה לו.

2. איגור .פ. Member

ליבי ליבי עם 3אנשים בצ'לסי הראשון גרנט שהיה יכול להיות גיבור הערב מאמן השנה באירופה...אם אני אברמוביץ אני משאיר אותו עוד עונה...

באלאק אפשר להשוות לשמעון פרס מהפולוטיקה שלנו תמיד קרוב תמיד שני .ליבי איתו...

והשלישי הוא ג'ון טרי אין לו מזל אם הוא לא היה מחליק זה היה בפנים וצ'לסי היית זוכה ...

לסיכום:ברכות ליונייטד על הזכיה.

3. Igi Member

לא מצליח לעכל ולהירגע ..איזה אטרף בפנדל של טרי ואנלקה.

יונייטד אלופת אירופה. יונייטד אלופת אירופה. כנראה שעד שערוץ 2 לא יחזרו מהפרסומות שהיו באות גם במקרה שהפנדל של טרי בפנים אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx אני לא אצליח להפנים את ז ה. שיחזרו למשחק כבר ה"ציונים" האלה !!!

4. Riki Member

אוי אני כולי ברחמים על טרי, מטורף מה שהוא הולך לעבור עכשיו....
    יונטייד לקחה אליפות ראויה בהחלט, אותו דבר היה ניתן להגיד על צ'לסי גם. שני הקבוצות עשו דרך ארוכה ויפה, כל הכבוד לכל מי שנטל חלק בזה וכמובן כל הקומפלימנטים לאברהם ופרגי כאחת.

5. Jack Wilshere Member

נוכח המשחק היום, אני לא חושב שהגיע ליונייטד, אבל אין מגיע...

אחרי שטרי החליק והחמיץ הבנתי שהתחת של אברם אינו אלא פיקציה.

חבל ששחקן עם לב רחב כטרי הוא השחקן שמחמיץ פנדל כה גורלי.

לעיתים ההבדל בין הצלחה לכשלון בספורט, כמו גם בחיים, הוא דק מאוד, לעיתים דק מדי.

אני מקווה שהיונייטד יהנו מהרגע הזה ככל שניתן... שנה הבאה אנחנו הולכים לזכות בטראבל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

6. מכבי או מוות!!! Member

אנלקה פשוט טיפש,צעד לפנדל בוודאות שהוא מחטיא,טרי שחקן עם ביטחון החטיא האומנם אבל בגלל שהתחלק...
    השופט בכלל מכור,כמה כדורים הוא נתן ליונטיד שלא היה מגיע להם ובכלל טבז עוד שנייה והרג מישהו מכות והוא לא הוציא לו כלום...[רק בסוף שכולם רבו]...
    גרנט מפסיד .

7. yoni10 Member

עוד משחק גמר אלופות שנגמר בשוד של יונייטד.

כמה שאני שונא את הקבוצה הזאת.

8. רפאל Member

דרוגבה אידיוט, שוב בלאאק מפסיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx .

9. JR-Riquelme Member

לצ'לסי הגיע לנצח היום אבל זה היה די שווה, לכל קבוצה היו החמצות גדולות אבל אם הייתי נותן לאיזו קבוצה את התואר זו צ'לסי כי היא הייתה פשוט יותר טובה...

וכמה שהיו זוכרים לרונאלדו את ההחמצה אם טרי לא היה מחליק

10. RealStretford Member

http://img219.imageshack.us/img219/1082/luboscn5.Xxx

השחקן ה-12

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

פשוט כואב הלב על ג'ון טרי, לא מגיע לשחקן כזה להחטיא פנדל מכריע.

12. Bristol City Member

אני רק חייב לציין את השופט הסלובקי,פשוט שופט מכור,ואין מילה אחרת לתאור שלו.טבז היה אמור לקבל אדום,פעמיים,הוא פשט בעט במקללה,והשופט פשוט לא התייחס,וגם היה פנדל על מאלודה במחצית הראשונה,פשוט שיפוט גועל נפש של הסלובקי היום,אני לא אוהד אף קבוצה מהשניים,אבל פשוט לא הגיע ליונייטד.שער של רונאדלו,2 הצלות ענקיות של צ'ך,ופה כמעט נגמר הסיפור של היונייטד במשחק.

13. קינג לדלי Member

סיכום שלי.
    טוטנהאם נשארה הקבוצה הלונדונית עם הכי הרבה תארים אירופאים.

זה הכי חשוב.

14. The One X Member

כואב הלב על גרנט (ואת זה אני אומר בתור אוהד היונייטד),צ'לסי הייתה טובה מאיתנו במחצית השנייה(אמנם לא טובה בהרבה,אבל טובה יותר)..
    מה לעשות,גרנט יסתפק בכמעט (ואם כבר בנושא הזה..העיתונאים האנגלים יצאו פשוט אידיוטים אם יאשימו את גרנט בהפסד,לשחקני צ'לסי היו הרבה הזדמנויות לעלות ליתרון בזמן המשחק,והם לא עשו את זה,כך שהם האשמים העיקריים בהפסד)
    לאור המשחק היום לא הגיע לנו לזכות,אבל לאור כל הטורניר? הגיע לנו הרבה יותר משלצ'לסי הגיע..אין ספק שביססנו את מעמדנו היום כקבוצה הטובה בעולם..
    יש דאבל!!

15. T0XiN Member

עצוב,פשוט עצוב לי לראות את השחקן שלי מאבד את התואר שוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    מיכאל באלאק שחקן פשוט בלי מזל,מהמחצית השניה הוא עשה הכל נכון ואף כבש את הפנדל שנדרש ממנו להבקיע.

את ג'ון טרי אי אפשר להאשים מהסיבה שבלי הראש שלו המשחק כבר היה נגמר מזמן.
    האשם היחיד הוא ניקולס אנלקה שכמו טרזגה בגמר המונדיאל ידע להחמיץ גם בגמר האלופות,פשוט עצוב.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/08