ליגת האלופות - המחזור החמישי: ליברפול וברמן מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏27/11/07.

1. avdz7 Member

רונאלדו מלך! יופי של שער.. מחצית ראשונה די עלובה ומחצית שנייה טובה יותר. הייתה לי תחושה שזה ייכנס (התחושות שלי זה משהו משהו) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. JR-Riquelme Member

כצפוי סביליה ניצחה ללא הרבה בעיות, ההגנה החלשה קצת עשתה התקפי לב אבל בגלל ההתקפה האדירה זה כבר היה מובטח. מחק ענק של נבאס, קאנוטה ופביאנו...
    סוף סוף סביליה כמו שצריכים לראות אותה, עד עכשיו סביליה שיחקה טוב רק מול ריאל בניצחון 2-0 ועכשיו מול ארסנל, מה שאומר - שהיא רואה קבוצה גדולה באה אליה לבית אש בעיניים.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל בהתחשב לזה שכבר הייתי בטוח ברומא לא תעלה.

4. Makaay#10 Member

פשוט נהנתי מכל רגע במשחק של סביליה. שאפו לחברה האלה ,
    נקווה רק שהם יחזרו לעצמם גם בליגה.

5. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

משחק מצויין של סביליה, אבל כרגע אני לא חושב שהם באמת יחזרו לעצמם כמו שיעקבי ושגיא כהן אמרו. גם נגד ריאל בליגה הם הציגו משחק נפלא, אבל הפסידו פעמיים או שלוש אחרי זה. פביאנו למרות שאני לא אוהב אותו, חלוץ ענק, פשוט בכושר מפחיד. ארסנל במשחק חלש מאוד, שמפסידה מאז אפריל, ואחרי 29 משחקים ללא הפסד בכל המסגרות, וגם סופגת בנוסף 3 שערים.

הכי מצחיק אותי, שאחרי שאומרים לזוהר תודה על זה שהוא מפרשן (גם במשחק המרכזי ביום ראשון בליגת העל), הוא מחזיר ב"עונג גדול". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. אבו Member

Inter, Ac Milan, Barca, Real, Porto/Marseille

Gonna be interesting

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ובמחזור הבא קרב על החיים ועל המוות באיברוקס, ליון מול גלאזגו ( בזכות התיקו של ליון וההפסד של ריינג'רס שתיהן עם 7 נ"ק בקרב ראש בראש) , יהיה אש!

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כצפוי סביליה ניצחה... ?
    אני חושב שהפייבוריטית לפניי המשחק הייתה ארסנל, אפילו שזה משחק ביתי של סביליה, או לפחות לא כ"כ צפוי.
    ארסנל לא הפסידה עד המשחק הזה 28 משחקים ברציפות, ואילו סביליה באה למשחק בכושר לא מי יודע מה.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביליה מתעלה מול קבוצות גדולות בביתה , אז ככה שזה היה צפוי.

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ואת זה אתה יכול להגיד בדיעבד.
    ניצחון בודד על ריאל בבית לא עושה אותה קבוצת בית אדירה.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב של אינטר, קרוז תמיד מספק את הסחורה, חלוץ ענק שתמיד כובש, כמה כיף שיש לנו חלוץ כזה בקבוצה, זלאטן ממשיך עם הכושר הטוב שלו וכובש שער יפה ובכך מעלה את מאזן הכיבושים שלו ל5, מה ששימח אותי עוד יותר זה שלואיס ח'ימנז כבש את השלישי של אינטר ואת הראשון שלו במדי הנראזורי, מאנצ'יני התעלם הרבה ממנו והוא התבזבז בספסל, אני מקווה שסוף סוף מאנצ'יני ייתן לו את ההזדמנות שלחק יותר כי יש לו המון כישרון.

12. riquelme1 Member

והפסד אחד בלמעלה מ30 משחקים באירופה בבית, גם לא הופך אותה לקבוצת בית אדירה?

גם בסוכנות ההימורים סביליה היית פיבורטית למשחק, ובטח שארסן ונגר העלה הרכב שני וצעיר.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/07
  13. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

עוד קרב מעניין יהיה בין פנרבחצ'ה שעם 8 נק', לבין איינדהובן שעם 7 נק'. פנר תארח את המשחק.

ודרך אגב היום יש שיא שערים חדש: 27. בתים ה'-ח', שוברים את השיא כל פעם חדש, שהם מעמידים.

14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

פה דיברו על משחקי בית מול קבוצות גדולות העונה, יש הבדל, לא פיקפקתי בביתיות של סביליה, פיקפקתי בכושרם אפשר לומר.

אגב, גם ארסנל שעלתה העונה בליגת האלופות לפעמים אל בהרכב מלא שיחקה יפה והשיגה תוצאות, ולא נראתה נוראה כפי שהיא נראתה.

בתים ה'-ח', מספקי השערים העיקריים של ליגת האלופות, מהסיבה שקבוצות כמו ברצלונה, אינטר ורומא - קבוצות התקפיות כאלו, נמצאות בהן. במשחקים של שלושת הקבוצות - לרוב זה יהיו 3 שערים ויותר.
    תענוג.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/07
  15. riquelme1 Member

הקרדיט מגיע לסביליה, היא גמרה לארסנל להראות כפי שנראתה, בתצוגת כדורגל מדהימה.

ומשחקי בית נגד קבוצות גדולות העונה, סביליה ניצחה העונה בבית את ריאל מדריד ו-ולנסיה, עדין לא נגד ברצלונה, שגם אותה היא ניצחה בבית בעונה שעברה, הראמון סאנצ'ס פיחואן הוא אחד המגרשים המפחידים באירופה. אז נכון שסביליה הפסידה 4 משחקי בית העונה בבית, אבל עדיין.