ליגת האלופות המחזור הראשון- משחקי יום ד'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏15/9/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אייאקס סופר קשה? קשה לי להאמין שיש יותר מדי אנשים עם ספק לגבי זהות ה-2 שיעפילו להצלבה מהבית הזה. כמו שנכתב מעלי, פערי הרמות, שאני מוסיף לכך את הצרפתים להולנדים ואת האיטלקים לספרדים, עצומים.

לא יודע אם יש משמעות ומהי לסיום במקום הראשון לעומת השני, אבל נראה לי שהמאבק העיקרי בבית הזה הוא בין שתי המפסידות של היום על המקום השלישי.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתרון במקום ראשון זה לקבל יריבות ממקום 2 .

איך שאאיקס נראית במדריד היום אין לה סיכוי לדגדג את מילאן , זה נכון שריאל עושה אותם חלשים אבל איאקס פחדנית.

אם מילאן תשחק מול איאקס כמו ששיחקה מול צ'זנה היא גם תנצח בקלילות את איקאס.

3. alexshw Member

לא מבין איך זה לא 6 או 7:0 לריאל.
    משחק מביש של איאקס, שבכל זאת הייתה שם דבר באירופה. ריאל פשוט מזלזלת.
    קבוצה של איש אחד, שלא משחק היום.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/10
  4. Ajax Amsterdam Member

נמאס לי מאופ"א צריך לעשות כבר תיקרת שכר שהכדורגל באירופה איכשהו יחזור למצב נורמלי,ולא לראות את רונאלדו ולחשוב הוא נמכר יותר מהתקציב של אייאקס

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק שלמעשה הוכרע מוקדם מאוד, האמת שציפיתי מסטארידג' לקצת יותר כדורגל, אבל יהיו לו עוד הזדמנויות, יוסי בניון היה בסדר גמור במרכז המגרש, עשה את העבודה שלו בצורה יוצאת מן הכלל. אנלקה חגג על ההגנה של ז'ילינה, וההבדלים הם לא קטנים, אם צ'לסי הייתה רוצה זה היה נגמר בהרבה יותר...

6. Davemustaine87 Member

ז'ילנה קצת החזירו לעצמם כבוד מינימלי במחצית השניה, וגם בכול זאת, אחת הקבוצות היותר חלשות ששיחקו בליגת האלופות.
    כול הכבוד לפלטיני.
    הפערים בין הקבוצות הבכירות ל"ממוצעות" פשוט עצומים, אייאקס ניראו כמו קונוסים במשחק הזה.
    כול הכבוד לפלטיני 2.

7. Ajax Amsterdam Member

אשכרה אני רואה כסף רץ על המגרש.אבל אין לנו מה לעשות רק תקרת שכר.פשוט עצוב לראות את האייאקס נגד ריאל"קונה כל מה שזז"מדריד

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, ועדיף שאותן קבוצות יודחו כבר בשלב המוקדמות נגד 32 קבוצות שירכיבו את של הבתים שנה אחרי שנה בלא כל מפריע, וגם הרמה של הליגה האירופית תרד. השינוי של פלטיני הוא הדבר הכי חכם שנעשה באופא בשנים האחרונות.

9. Ajax Amsterdam Member

פלטיני עושה באופ"א מה שכולם עשו חיממו את הכסא

10. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2010/09/15/futbol/liga_campeones/1284583409_extras_portada_0.Xxx

הסטטיסטיקה כן משקרת. חיכיתי למשחק הזה בכיליון עיניים ואפשר לומר שהתאכזבתי. אני בטוח שאייקס הם גרועים ולא אנחנו כאלה גדולים. מאייקס המפוארת נשאר רק השם, עצוב שזה מה שהקבוצה הזאת מסוגלת לתת. הם ויתרו על הכדור. בהתחלה התלהבתי שהיה לנו כל-כך קל, אבל רוב המחצית השנייה הייתה ממש לא נוחה לצפייה. הסטטיסטיקה כן משקרת - 40 איומים לשער זו תפוקה שריאל מדריד הייתה מגיעה אלייה תוך שלושה משחקים בעבר וזה לא בהכרח רע. היום לא היה שום דימיון, סתם בועטים לשער בלי להסתכל. כל-כך הרבה התקפות נהרסו לחינם במחצית השנייה. בעיקר מכיוונו של כריסטיאנו רונאלדו. היום היה אירוע מיוחד - זו הפעם הראשונה שממש קיוויתי שמוריניו יחליף את רונאלדו, למרות שהוא השתפר במחצית השנייה. היום הוא חיפש את השער בצורה מוגזמת. די-מאריה אולי הרס במחצית השנייה ואין לו סיומת בשיט - אבל לטעמי במחצית השנייה הוא היה המצטיין. הוא מכדרר נהדר ואנחנו עוד נהנה ממנו. היגואין כבש היום צמד אבל הוא חייב לאפס את הרגל לקראת שבת. גם סבתא שלי הייתה כובשת מהמצבים האלה. לילה טוב והאללה מדריד

11. wings Member

לא ברור לי איך שחקנים שמשחקים בריאל מדריד ועוד אצל מוריניו, מרשים לעצמם להיות כל כך אנוכיים. ראיתי את המחצית הראשונה ובחלק ההתקפי נהנתי בעיקר מאוזיל. דה מריה היה נחמד אבל לא חכם במיוחד, כנ"ל רונאלדו. יש לי הרגשה אבל שעם הזמן הם ישחקו הרבה יותר טוב החבר'ה האלה.
    על אייאקס אין הרבה מה לומר. משחק כל כך פחדני, בקושי נלחמו על הכדור. לא ברור.

12. Igi Member

איזה שער בכורה ראוי לזלאטן, גול יפהפה.

13. c_web Member

תענוג היה לראות את ארסנל היום, לא חשבתי שבראגה תשחק כ''כ רע. קבוצה שהדיחה בקלות את סביליה וסלטיק שיחקה היום כמו נמושה. וארסנל ידעה לפצח הגנה צפופה, כבר מההתחלה שלטה במגרש ופשוט נהניתי.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אייאקס נראיתה נורא, הייתה רק קבוצה אחת על המגרש, ורק בנס זה לא נגמר בתוצאה הרבה יותר גבוהה, זיפזפתי לא מעט למשחק הזה עקב הניצחון הברור של צ'לסי, וממה שראיתי אוזיל נפלא, וגם די מאריה הראה לא מעט כדורגל, הארגנטיני צריך לשפר את קבלת ההחלטות שלו אבל היכולת האישית שלו נהדרת, בהחלט נמצא במקום שהוא ראוי אליו.
    ריאל מדריד תהיה השנה קבוצה מפחידה, היא לא תלויה בשחקן אחד בניגוד לשנים קודמות, יש שם לשם שינוי הגנה יציבה, קישור אחורי חזק מאוד, בקיצור, קבוצה חזקה מאוד.

לא מבין איך קבוצה כמו סביליה הרשתה לעצמה לעוף מול קבוצה כמו בראגה, ארסנל חגגה על ההגנה האומללה שלה, אבל אולי זה בלק-אאוט, משחק שחור, נראה מה יהיה לבראגה לתת בהמשך.

ספרטק מוסקבה עם תוצאה מאוד חשובה מבחינה בוולודרום, מארסיי החמיצה והחמיצה (החמצה מזעזעת של לוצ'ו), והרוסים עקצו. מארסיי הייתה עדיפה על הנייר מבחינת הקרב על העלייה, אבל הרוסים לקחו 3 נקודות בצרפת שיתנו לה דחיפה רצינית להמשך.

15. אלי מתחן Member

אוזיל פשוט ענק, אם זה ימשיך ככה אפשר להגיד שזו אחת המציאות הגדולות של השנים האחרונות.