ליגת האלופות - המחזור הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏17/9/07.

1. Ribery 17 Member

ועוד משהו , לאוהדיי יונייטד , האם בזה שהמטרה המרכזית שלכם זה הליגה , איך נשווה למשל מועדון כמו מנ'צסטר לבין מועדון כמו אינטר .
    איך קובעים את המועדונים הגדולים באירופה ? אלה שזוכים בליגה ?
    אז מה ? סלטיק הוא מועדון גדול יותר ממנצ'סטר ?

אני מנסה להראות לכם שתארים אירופאים קובעים את גדולתו של מועדון .

2. David Seaman Member

מחזור ענק מצפה לנו, עם 2 מפגשים שמבטיחים לספק כדורגל נהדר.
    ארסנל-סביליה ללא ספק המפגש הכי מסקרן, גם בגלל הכושר של ברצלונה וליון, לעומת הכושר של ארסנל וסביליה. אם ארסנל וסביליה ישחקו את הכדורגל הרגיל שלהם, זה יהיה אחד המפגשים המשובחים בשנים האחרונות.

ריאל-ברמן גם מעניין, אני מאמין שריאל ייקחו.

3. Becks Member

ריברי, אני לא יודע אם יש הרבה אנשים שזוכרים שלנירנברג יש יותר אליפויות מאשר באיירן מינכן, ואני מתחיל להבין יותר על מה אתה מדבר אבל עדיין באנגליה זוכרים טוב טוב וגם באיטליה ובספרד למי יש יותר אליפויות ולמי יש יותר גביע אלופות ולגבי מי יותר טובה ממי אז יש לאופ"א דירוג פעם בשנה נראה לי הם מעדכניים את זה וזה מראה מי יותר טוב ממי (בענק).

4. Becks Member

סביליה וארסנל באמת משחק נהדר ואני מקווה שהוא לא יהיה משעמם.

5. תומר22 Member

אני מסכים איתך בקשר למשחק הזה. יש לי ציפיות רבות שהדו-קרב הזה יהפוך לקלאסיקה (בלי הגזמה) כי מדובר בשתיים מהקבוצות עם הכדורגל הכי מעניין ואטרקטיבי באירופה כרגע. לצערי, אני "אסתפק" בצפייה במשחק של בארסה מול ליון, כי המשחק של ארסנל ישודר ב-5+ גולד. גם המשחק של בארסה וליון צפוי להיות אדיר. מדובר בשתי קבוצות שיודעות ואוהבות לשחק פתוח והתקפי, ועם כל הקטילות שלי על ליון, הם בהחלט במגמת שיפור לאחרונה ומציגים את קארים בנזמה בכושר מדהים.

6. Ribery 17 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

7. Becks Member

לפי דעתי ורדר ברמן וריאל מדריד זה הכי מעניין שהולך להיות ויהיה לא מאט שערים אני מקווה.

אגב, יש מצב שיהיה סיקורים על המשחקים של מחר ומחרתיים ?!

8. Becks Member

:aaarofl: חחחחחחח איך הגעתי למסכנה שלנירנבר יש יותר אליפויות מלבאיירן ?! לא משנה תודה שבדקת כי זה ממש היה מוזר שחשבתי שלנירנברג יש יותר אליפויות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/9/07
  9. תומר22 Member

תחזור להודעת הפתיחה ותראה את הסיקורים על כל משחקי יום שלישי.

מחר (בע"ה) יעלו גם הסיקורים של משחקי יום רביעי, הסר דאגה מליבך!

10. Sergio Ramos Member

אני חושב שמכל הבחינות המפגש בין סביליה לארסנל הוא המעניין ביותר. שתי הקבוצות מגיעות למשחר בכשור שיא. סביליה לאחר המות המצער של פוארטה תצטרך להמשיך קדימה ללא רגשי נחיתות ואתמול היא פירקה את רקרא 4-1 קליל ביותר. ארסנל פתחה את העונה ואני חושב שהוכיחה מעצמה הרבה, היא גם כן מגיע למשחק הזה לאחר ניצחון 2-1 בשבת על טוטנהאם ולאחר פתיחת עונה די משכנעת התותחנים בוודאי שיגיעו מלאי שימחה לכדורגל טוב.
    אפשר לומר שסביליה אוליבחומר השחקנים, איננה טובה מארסנל ולארסנל יש כלים שעולים על כמה משחקני סביליה. אך מבחינתי זה לא משחק כאן תפקיד, במיוחד שמדובר בקבוצה כמו סביליה. סביליה קבוצה אם אופי פשוט אדיר ואני חייב לומר שהיא אחת הקבוצות אם ההנהלה ואופי הקבוצה מהטובות שיש כיום באירופה. יתרה מכך לסביליה יש כלים מאוד מאוד מסוכנים, אולי כמה מהם לא תוצר כמו אלו של ארסנל אבל שחקנים ברמה אירופאית לכל דבר ואני לא חושב שיש יותר מדיי מה לפרט כולם כבר יודעים מי הם. בסביליה סובלים מפציעות בהגנה ועידין לא ברור לי האם אסקודה הצרפתי וחאבי נבארו יהיהו כשירים למשחק. ארסנל לעומת סביליה קבוצה שעברה הרבה יותר באירופה, ויש לה ניסיון רב משל סביךיה באירופה כך שלא ניתן להיתכחש שהאי פיבורייטית. אך שוב סביליה היא קבוצה מדהימה שלא מפסיקה להפתיע וכבר התרגלנו שהקבוצה אם האופי והמנטליות אדירה, יכולה לעשות כל דבר אם היא רוצה. אז בקיצור זה ה-מפגש של המחזור הראשון, של שתי קבוצות שיגיעו חזק למשחק שתי אם מוראל די גבוהה, והולך להיות חתיכת קרב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/9/07
  11. JR-Riquelme Member

זה היה מין טורניר אבל הגביע הבין יבשתי האסלי זה בין מחזיקת הליברטדורס לבין מחזיקת ליגת האלופות...

12. אבו Member

יש פה אנשים שבאמת מעדיפים את הצ'מפיונס?

וואוו, זה ללא ספק אחד הדברים המעצבנים. אני לא יודע איך זה בשאר הליגות, אבל בפרמייר ליג, העדיפות הברורה היא אך ורק לליגה! צ'מפיונס המפעל השני בחשיבותו, לפני הגביע, אבל הרחק הרחק מהפרמייר ליג.

וגם מבחינה אישית כמובן, אני מעדיף בהרבה זכייה בפרמייר ליג על פני זכייה בצ'מפיונס. אין בכלל מה להשוות בין התרגשות לפני משחק פרמייר ליג לצ'מפיונס, לפחות עד שלבי הנוק-אאוט המאוחרים.

ארסנל-סביליה- לא יודע כמה שערים יהיו במשחק, אבל משחק התקפי וכדורגל שוטף, די בטוח שיהיה באמיריות. וכדורגל מהרמה הגבוהה ביותר, זה מיותר לציין.
    אלבס-קלישי, קולו- פרדי, קום און ארסנל!

13. Raulito Madridista

ליגת האלופות שוב איתנו... רק לשמוע את המנגינה וקשה לתאר את התחושה. כל עונה אני מחכה ומחכה לגביע האירופי העשירי שלנו. בשלושת העונות האחרונות כשלנו בשמינית הגמר והשנה אנחנו מכוונים גבוה יותר. יש קבוצות יותר איכותיות מריאל מדריד, אבל אנחנו מן הסתם תמיד הולכים ומכריזים בקולי קולות, שהמטרה היא כל התארים ופחות מזה - כישלון.
    ריאל מדריד לא הרשימה במחזור האחרון, אבל אי אפשר בכל משחק לתת הצגה. אני צפיתי את ירידת המתח אחרי הניצחון האדיר על ויאריאל. אם במשחקי טרום העונה ולאחר צמד המפגשים נגד סביליה היו לנו ספקות או מחשבות רעות, אז כרגע הקבוצה עם 9 נקודות מ9 אפשריות ולמעלה מעשור לא פתחנו ככה עונה, הציפיות גבוהות מאוד.
    אני בספק אם נראה את רובן יותר מ10 דקות. רוביניו היה חלש מאוד במשחק נגד אלמרייה לפי הדיווחים ולא אכפת לי בכלל אם היגואין יישחק במקומו. ראול ורוד כרגיל ייפתחו בחוד אצלינו, שניים שבייחד כבשו למעלה מ-100 גולים בליגת האלופות. ראול תמיד מתעורר ברגעים המכריעים הללו.
    אני חושב שוורדר ברמן קבוצה שהיא מוקש. אך היא משחקת לידיים של ריאל מדריד. היא קבוצה שתוקפת ותוקפת וריאל מדריד תוכל לנצל זאת למתפרצות, כך אני מקווה. אז נכון שרוד וראול לא מהירים, אבל כדורים מדוייקים של סניידר וגוטי אמורים לעשות את העבודה. יהיה קשה מחר ללא דיארה, אבל גאגו גם שחקן טוב ואנחנו לא אמורים להפסיד בגלל חיסרונו של דיארה.
    אני מצפה למשחק פתוח ולניצחון של ריאל מדריד. בשלושת העונות האחרונות פתחנו כל עונה בליגת האלופות עם הפסד.
    http://perso.orange.fr/gol-de-raul/11254489_62801.Xxx
    כל עונה מחכים. מקווה שהעונה יבוא הגביע העשירי.

בכושר הנוכחי שלה, אין לוולנסיה מה למכור במשחק החוץ הקשה מאוד שלה בגרמניה. הבית הזה כולל גם את צ'לסי והוא צמוד מאוד וכל שער יכול להיות מכריע. כמובן שעם ההרכב המלא, וולנסיה הייתה משחקת טוב יותר, אבל מתחילת העונה היא נראית לא טוב בכלל. דויד ויאה הוא זה שמסמל את העונה הלא טובה של וולנסיה בינתיים, או לפחות את היכולת הלא טובה. היא פתח את העונה רע והוא לא פוגע. חואקין עושה דריבל פה ופס שם, אבל ציפו ממנו ליותר, ללא ספק. שאלקה נראתה טוב במחצית השנייה נגד באיירן והצליחה לבטל את הקבוצה של היצפלד(באיירן חסרה במפעל הזה, ללא ספק, גם יובנטוס חסרה ואייקס, אבל השתיים האחרות חסרות פחות).
    אני חושב שוולנסיה תשחק על התקפות מתפרצות וביום טוב של ויאה היא מסוגלת לחלץ נקודה, אבל ויאה לבד לא יכול להסתדר נגד קבוצה כמו שאלקה.

המשחק בין פורטו לליברפול לא מעניין אותי יותר מדיי. פורטו פרט לעונת הזכייה שלה שהייתה מדהימה, היא סתם עוד קבוצה בינונית במפעל הזה. אני ממש לא מבין איך ליברפול חסרת הברק הגיעה לגמר בשנה שעברה ואני לא מבין איך אפשר להצליח במפעל הזה עם קבוצה כל-כך אפורה. בניטס הראה ש11 לוחמים יכולים לנצח פעם אחר פעם, 11 מוכשרים. בכל אופן, ליברפול זייפה בליגה, אבל היא שמרה את הכוחות למשחק הזה. ליברפול כרגיל מקבלת בתים קלים.
    מילאן אמורה לנצח את בנפיקה בביתה וכנ"ל צ'לסי במשחק נגד רוזנבורג. לאציו מוכשרת יותר מאולימפיאקוס ומה לעשות, הביתיות פקטור נמוך אם הקבוצה עצמה לא מעניינת וקבוצה בינונית ובעלת שיאים שליליים בליגת האלופות.
    *אגב, אולימפיאקוס ניצחה את ריאל מדריד בייון במחזור האחרון של שלב הבתים ב06\2005, כך שאני לא יודע איך היא רשמה 31 משחקים ללא ניצחון.

14. תומר22 Member

הרצף הזה מדבר על משחקי חוץ בלבד. בבית היא ניצחה מספיק.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/07
  15. Becks Member

באיירן חסרה ואין ספק בכך אבל תחשוב בצד החיובי, אם באיירן היו במפעל השנה אז יהיה יותר קשה לקחת פה את התואר כי הם התחזקו כמו לא יודע מה.

ריאל מדריד צריכה לקחת השנה את התואר ולא יעזור שום דבר, הסגל שלהם התחזק גם כדי לקחת אליפות וגם כדי לקחת ליגת אלופות ואם תשאלו אותי זה יכול לקרות ואני מקווה שזה לא יקרה כי אני לא אוהד ריאל מדריד (בספרד אני מעדיף ברצלונה).

אני לא חושב שהמשחק נגד ברמן יהיה גורלי כול כך אבל הם צרכים לנצל את הפערים בין שני הקבוצות ולנצח אותם. שוב לדעתי זה לא יקרה אבל נראה כבר.