ליגת האלופות - המחזור הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏17/9/07.

1. W.Rooney Member

כתבת זאת באופן ישיר לחלוטין, לא יכולתי להבין אותך אחרת. ודבר חשוב, רוב הסיכויים שבכלל לא נתמודד נגד אף אחד מהקבוצות האלו. הכל מזל.

אתה טוען שקבוצות כמו דינמו קייב או שחטיור דונייצק טובות יותר מכל קבוצה בפרמייר ליג ?? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני כרגיל אתייחס לגרמניות.

ברמן במיוחד איך שנראת לאחרונה ובסגל המאד חסר עימו היא מגיע למדריד נראת על הנייר חסרת סיכוי. מה עוד שברמן פשוט לא מסוגלת להתגונן ולצאת ממדריד בלי לספוג. סוג של באנקר כזה, אם כי אולי דווקא היום ברמן תיזכר לפתוח סוף סוף את העונה.

שאלקה לעומת זאת חייבת לנצח היום את ולנסיה. אחרי שצפיתי בשיעמומון בולנסיה בשבת, זה נראה אפילו יותר מריאלסטי. שאלקה בהרכב מלא ככל הנראה תרצה להמשיך את המומנטום מהמשחק המצויין של הקבוצה נגד באיירן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/9/07
  3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בהחלט מסכים איתך שהליגה יותר משקפת מליגת האלופות, אך הדוגמא שציינת לא בהכרח נכונה.
    לא חסרות דוגמאות על כך שלדוגמא צ'לסי ניצחה את מנצ'סטר בליגה, אך למרות זאת האליפות הלכה ליונייטד. או מקרים הפוכים שבהם לדוגמא ארסנל מנצחת את כל הגדולות אך לא זוכה באליפות. זה אומר שהן קבוצות טובה יותר ממנה בגלל שסיימו לפניה? הרי היא לא הפסידה להן.

גם בליגה כמו בליגת האלופות, אפשר לזכות בתואר גם מבלי לנצח את הקבוצה שנאבקת איתך על התואר או לחלופין להפסיד לה ולזכות בכל זאת.

4. Becks Member

ככה אני חושב שיגמרו המשחקים היום:

פורטו - ליברפול: תיקו
    מארסיי - בשיקטאש: ניצחון למארסיי
    צ'לסי - רוזנבורג: ניצחון לצ'לסי
    שאלקה 04 - ולנסיה: ולנסיה ינצחו
    ריאל מדריד - ורדר ברמן: ברמן ינצחו
    אולימפיאקוס - לאציו: תיקו
    מילאן - בנפיקה: מילאן ינצחו
    שחטיור - סלטיק: שחטיור ינצחו

5. matan12 Member

המשחק המעניין של היום זה שאלקה-ולניסה שתי קבוצות שלא משחקות כדורגל ממש טוב ומנצחות בקושי רב בליגה מגיעות היום למשחק חשוב להמשך הדרך ומי שתנצח זה יתן לה הרבה מומנטום וכמעט בוודשאות את המקום הראושן לדעתי שאלקה תפתיע את ולנסיה שלא מרשימה עד כה בליגה!

6. Claret&Blue Member

חבר'ה- בלי הימורי טוטו, בלי ויכוחים על מה יותר חשוב, ליגה אנגלית או מיקרונזית או הצ'מפיונס, תתעסקו בנושא נטו, וזה המחזור הראשון של הצ'מפיונס. תודה.

7. W.Rooney Member

כתבתי שהאליפות הולכת לקבוצה שהצליחה לגבור על פני כל הקבוצות האחרות. לא בהכרח לנצח כל אחת ואחת מהן, אבל לסיים מעליהן בטבלה. יונייטד יכולה להפסיד לארסנל פעמיים בעונה, כמו בעונה שחלפה, ולזכות באליפות. עדיין, זה אומר שיונייטד גברה גם על ארסנל במאבק האליפות.

8. אבו Member

איזה יום משעמם היום בחיי..שום משחק מעניין

אני יראה קייל XY. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

9. riquelme1 Member

לא מעניין?

שאלקה - ולנסיה, מילאן - בנפיקה, פורטו - ליברפול, ריאל מדריד - ברמן- כל משחק בונבוניירה.

10. Dimitar Berbatov Member

ודווקא המשחק הכי מעניין היום (לדעתי) בין שאלקה לולנסיה לא משודר, לא בלייב ולא בגולד.
    אני אצפה בברמן-ריאל למרות שאני לא חושב שברמן תיתן לריאל פייט, ההגנה של קטסטרופלית ודייגו לא יצליח להחזיק לבד את ברמן. בניגוד לריאל שנראת נהדר עם המהפכה ההולנדית, ועם חלק קדמי קטלני.

11. W.Rooney Member

גם אני אצפה היום במשחק בין ריאל לברמן, מסיבה אחת פשוטה: ווסלי סניידר !

12. שער 7 Member

תמיד אני מתרגש לקראת ליגת האלופות או גביע אופ"א, ונדמה שהשנה הולכת להיות חזקה יותר מתמיד.
    כמה יריבות פוטנציאליות לזכות בגביע : ליברפול, ריאל מדריד (רעל מחריד), ברצלונה, מילאן, אינטר, צ'לסי, מנצ'סטר יונייטד, ולנסיה, ליון, שחטיור דונייצק (כן כן גם הם) ואפילו סביליה. כמה חבל שבאיירן מינכן לא כאן...
    ומעניין מי קנה את ספורט 5+ לייב והולך לצפות במיני שירים ושערים עם 8 משחקים במקביל...
    מעניין איך יהיה האיתות לגול... בטח שגיא כהן תוך כדי אכילת שניצלים... או אבי מלר במשחקים של האנגליות...

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/07
  13. David Seaman Member

פשוט לא יאומן שאנשים מזכירים אפילו את שחטיור דונייצק כמועמדת לזכות ולא את ארסנל.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שימו לב לאקסטרה שידורים ישירים-הערוץ הטורקי הנפלא (134 ביס) שמלווה את הנציגות שלו בצ'מפיונס ישדר היום את מארסיי-בשיקטאש ומחר את אינטר-פנרבחצ'ה.

ושער 7, שחטיור דונייצק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    השחקן המרכזי שלהם, אלאנו, עבר לשיטי, הסגל שלהם חלש יותר מלפחות חצי מהקבוצות בצ'מפיונס, הם נקלעו לבית שאותו לא בטוח בכלל שהם יעברו, ואתה אומר שהם מועמדים לזכייה?

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/07
  15. נעם Member

תרגיעו...
    שחטר לא מועמדת לזכייה ולא בטיח. המקסימום שהיא מועמדת זה רבע גמר וזה גם בקמפיין פנטסטי.
    נכון אז נרי קאסטיו ולוקרלי מחזקים קבוצה חדשה ומעוצבת אבל הגזמתם!
    לפני שחטאר באים כל ה4 של אנגליה וספרד וה-3 של איטליה וגרמניה. אז כשיש 14 קבוצות של על הנייר טובות ממך אז אתה כבר לא מועמדת לקחת את הגביע...