ליגת האלופות - המחזור הרביעי: מנצ'סטר וארסנל עולות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏6/11/07.

1. יא יא פטי Member

קונוסים או לא
    בניון השתיק הערב את כל העוכרים שמסתובבים פה...

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע את מי הוא השתיק בדיוק , הוא לא נתן תצוגה גדולה כזו של כדורגל שלהגיד וואו

3. JR-Riquelme Member

מהירות זה לא הכל, גם לא באנגליה, בניון שחקן הרבה יותר טכני מפנאנט ויותר כישרוני לדעתי, ובניון גם עם הכדור מהיר לא נראה לי שמהירות זה מה שחסר לו. הוא הוכיח גם שבלי כוח פיזי הוא יכול לפרפר הגנות באנגליה על ימין ועל שמאל ולתת למגנים ובלמים על הדרך איזה אופטלגין.
    אצל בניטז אתה לא יכול להיות שחקן רוטציה מובהק, ותשים לב איך אתה מזלזל בהישג שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/07
  4. Makaay#10 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    אבל אל דאגה , אם כשהו כובש שלוש ומבשל שנים עדיין אפשר לשמוע אותם אז כבר במשחק החלש הבא שלו הם ישובו לתקוף.

5. Mehmet Member

וואו, אין לי מילה אחרת לתאר את התצוגה של ליברפול. בניון היה ענק ללא ספק, אבל חשוב לזכור שמדובר רק בבשיקטאש. עוד מוקדם להבטיח לו מקום קבוע בהרכב...

פורטו, סלטיק ולאציו עשו את שלהן בבית. פורטו במצב מצוין, סלטיק ולאציו ימשיכו לירוק דם.

שחטיור איכזבה בבית מול מילאן. במשחק הקודם ביניהן חשבתי שזו היתה נפילה חד פעמית בגלל הפחד מסאן סירו, אבל גם בבית שחטיור מובסים, ומעמידים בסכנה את ההעפלה לשלב הבא אחרי הפתיחה המצוינת שלהם.

אולימפיאקוס ושאלקה משיגות בבית נקודה מול קבוצות עדיפות מהן. את המשחק של שאלקה ראיתי, והם יכולים רק להצטער שלא ניצלו יום חלש מאוד של צ'לסי. מעניין מהו המעמד של סלומקה עכשיו...

ועם כל הכבוד לליברפול ולתוצאה המדהימה שלה, התוצאה החשובה של הערב היא ההפסד של ולנסיה במסטאייה לרוזנבורג. קומאן לא הביא איתו את השינוי המתבקש, ועכשיו ולנסיה תגיד תודה אם תגיע לאופ"א. רוזנבורג לראשונה מזה הרבה זמן נותנת עונה טובה בצ'מפיונס, חבל שלא נראה אותם שם שנה הבאה...

6. דניאל א. Member

זה שלא אכפת לי מבניון, ומבחינתי שהוא כמו כל שחקן אחר(וסה"כ הוא שחקן די טוב, אבל לא יותר מזה) עושה אותי עוכר?

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה עם כל הכבוד לליברפול ויש כבוד.... לאציו מנצחת את ברמן בגרמניה! חברה זאת ה-הפתעה בה-הידיעה של המחזור הזה ועד עכשיו לדעתי.... מי היה מאמין?!

יש לציין גם את רוזנבורג או בעצם את וולנסיה האיומה.

ריספקט :aaa15:

8. Andrea21 Member

צר לי לבאס אותך,
    אך המשחק בין לאציו לברמן התנהל ברומא בירת איטליה.

9. שאולי Member

נכון שהוא הגיע לליברפול על תקן של שחקן מחליף, נכון שהוא לא שחקן מרכזי בליברפול ונכון שכרגע הוא בכלל לא שחקן הרכב.
    אבל מה שבניון עשה היום זה מדהים בקנה מידה ישראלי. יוסי בניון, זה מדימונה, היה השחקן המצטיין בניצחון הגדול בכל הזמנים בליגת האלופות. להיות השחקן המצטיין במשחק רגיל בליגת האלופות זה הישג בשביל שחקן בקנה מידה של בניון, אז להיות השחקן המצטיין בניצחון הגדול בכל הזמנים של ליגת האלופות? הישג עצום בשבילו. נכון שליברפול שיחקה נגד קונוסים אבל היו הרבה קבוצות בצ'מפיונס ששיחקו נגד קונוסים ואף אחת לא ניצחה 0-8.

זה עדיין לא אומר שמעכשיו בניון הוא שחקן הרכב בליברפול אבל אני מאמין שהמשחק הזה ישדרג מאוד את מעמדו של בניון בליברפול. אם הוא ימשיך עם היכולת הזאת הוא יוכל להגיע למעמד של שחקן הרכב.

10. Ampelmann Member

מונולוג אדיר של מודי בראון! סיכם בפתיחת האולפן של ליגת האלופות את בושת בית"ר בצורה המעולה ביותר. בחיים לא הערכתי אותו יותר מכרגע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

11. Ampelmann Member

שמעו, בסה"כ יוסי נתן משחק מעולה. לא רק בקנה מידה ישראלי אלא בקנה מידה של בכלל. 3 שערים ו-2 בישולים זה מדהים גם לרונאלדיניו וגם למראדונה וגם למי שתרצו...על הנייר זה יוצא דופן מהסוג שיקח זמן עד שנראה שוב בליגת האלופות.

מצד שני, בואו נחזור לקרקע. גם תצוגת ה-10 מ-10 של יוסי הערב נראית כמו שוטטות לשמה כשמשווים אותה למה שוייץ ואיווניר עשו ממנו...מינימום ג'ררד בשיאו שכל הקבוצה עובדת סביבו ועבורו. מוגזם. אם להיות הוגנים כלפי באבל, ברבע השעה מהרגע בו נכנס למגרש הוא כבש שניים, הוסיף משקוף והגיע לשני מצבים נוספים מול שוער בנבדל של רגל וקצת...בשישית מהזמן הוא עשה כמעט יותר ממה שבניון עשה בכל המגרש. השערים של יוסוף, לעומת זאת, היו (השניים האחרונים) בעיקר תוצאות של מזל ענק ויום גרוע של שוער בשקיטש, אולי התצוגה הגרועה ביותר של שוער בליגת האלופות אי-פעם. בשני המקרים יוסי הבקיע בגלל מיקום טוב. ונכון שמיקום זה המון ברמות האלה של כדורגל, אבל זה לא מה שהופך תצוגה טובה למצויינת. קצת הגזימו איתו היום. ובכל זאת, גם ההגזמה הזו לא מפחיתה מערכם של שלושה שערים ושני בישולים במשחק אחד...נסו לתפוס את זה...

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נו 12 שעות של עבודה בקייטרינג עושים את שלהם.....
    עדיין ריספקט,לאציו חלשה מברמן בהרבה למרות שברמן בחוץ יכולה להיות קבוצה שונה לגמרי מזו בבית...
    :aaa15:

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה שכולם מתייחסים לשמינייה של ליברפול כאילו כל קבוצה בכל יום נתון הייתה אמורה לעשות אחת כזאת. העובדה היא שזה פשוט לא קרה במשך שנים גם במפגשים הרבה יותר קיצוניים כמו באיירן מינכן של מקאי מול מכבי של אמיל אמבמה ורבים אחרים. דרבי קאונטי טובה מבשיקטאש? בשיקטאש טובה מחצי פרמיירליג בערך, בבקשה בואו לא ניכנס לרשימת קבוצות מדוייקת אבל בטח שדרבי קאונטי לא קבוצה שמתקרבת לבשיקטאש.

נכון, בערך מהשער השלישי המשחק הפך לגארבג' טיים ובשיקטאש פתחה רגליים, אז מה, אז אין הישג?

יחד עם זאת אני לגמרי מסכים עם ההגדרה שניתנה פה לבניון, שחקן ליגת אלופות לגיטימי, שחקן רוטציה לקבוצה דוגמת ליברפול, לא יותר.

14. CESC para siempre Member

מושלם לא, ולא מתקרב. פשוט חוסר פירגון שתמיד מחפשים את הרע אבל עזבו למה להוותכח, בניון שיחק מול קונוסים מי אלה בשקטיאש סתם קונסים.
    אגב שאלה מי ניצחה את ליברפול מחזור קודם 2-1?......

קיצר קונסים או לא קונסים לא קל לתת 3 גולים ולבשל 2 אל תפרגנו ותנסו סתם לעקוץ, לדעתי אתם סתם מחפשים את הרע וזה סתם חוסר פירגון אני ממש אבל ממש לא חסיד הכדורגל הישראלי, אבל אני נגעל מהביקרות המטומטת לפעמים שהיא סתם.
    פסטיבל בניון יאללה נתן משחק ענק תפרגנו לא אבל מול קונוסים אז זה לא שווה, מענין אם ריאל הייתה מנצחת 8-0 ושחקן ספסל שלה היה נותן תצוגה מה אדון מאוד היה אומר אולי משהו אחר, כי רשום לאותו שחקן בתעדות ברזיל ולא ישראל.
    אבל תגידו עכשיו אני ישראלי חחחח.

קיצר כל אחד בדעה שלו, מאור הזה שחשוב שמבין יותר מידי סתם עיצבן, טעות שלי אסור להתיחס יותר מידי לילדים טעות שלי.

ואגב בישבלי בניון שחקן נחמד, אבל שצריך לפרגן מותר לא הרג אף אחד.

ובקשר לתקשורת תן להם לשמוח, הרי על מה יש להם? על שחקנים שמהמרים בקזינו או על הליגה שאין להם?

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/07
  15. TheGame Member

אתם יכולים לספר הרבה תירוצים אבל בניון הוא ברמה הגבוה ביותר
    אני מתכל על התוצאות הוא כבש שלושה שערים בישל שניים
    והיה השחקן המצטיין בניון צריך להיות שחקן הרכב פותח בכל משחק!!