ליגת האלופות - המחזור הרביעי: מנצ'סטר וארסנל עולות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏6/11/07.

1. King Kenny Member

אם אתה זוכר, אני, כאוהד ליברפול, הייתי מהמתנגדים להבאתו של בניון ליברפול כי חשבתי שהוא שחקן לא מספיק טוב אבל בינתיים אני אוכל כובע פשוט ענק.
    לבניון פרט לשלושער ולשני הבישולים היה משחק טוב עם מסירות מצוינות לאורך כל המשחק, תאקלים, מלחמה וכו' והיה שחקן מספר 1 על המגרש היום.

עכשיו נעבור לעניין אחר שלא נוגע לבניון, אני פשוט לא מבין את בניטז, כל פעם מחדש קראוץ' מוכיח לו שמגיע לו לפתוח בהרכב בליגה והוא רוצה למכור אותו.

למרבה ההפתעה גם לוורונין היה משחק טוב, חטיפות, מעורבות במספר שערים.

תגידו, איך אפשר לסיים ערב בצ'מפיונס בלי שער של סטיבי ג'י (בקלות), בקרוב הוא יהפוך לכובש מספר 1 של ליברפול באירופה בכל הזמנים, חסר לו רק 2 שערים שביל לעבור את אואן ועוד שער אחד בשביל להשוות לאואן.

אני יודע שזה היה נגד קבוצה של קונוסים, אבל גם היו עוד הרבה קבוצות ששיחקו נגד קבוצת קונוסים בצ'מפיונס ולא הבקיעו שמינייה.
    אני לא מאמין, עד אתמול לא ידעתי שאני יודע לספור עד 8.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לטובת אלו שלא ראו את תחילת השידור, מה נאמר שם?

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כמעט ואין דבר שמעצבן אותי מתגובות כאלה. אחרי כל הישג חיובי של ישראלי באירופה באים אלה שמשמיצים את האנשים שלא מצטרפים לפסטיבל.

*כאוהד מנצ'סטר יונייטד, ליברפול היא הקבוצה השנואה עלי. למה עלי לשמוח אם שחקן ליברפול, ולא משנה מי, כובש שלושער?
    *אם שחקן כובש ומבשל, אז הוא בן אלמוות? אסור לטעון שהוא אוברייטד או שהוא לא מתאים להרכב ליברפול?
    *איך בדיוק השלושער שלו מביא כבוד למדינה? אם קבוצה ישראלית מצליחה ישראל מקבלת נקודות, זה מובן, אבל מה יוצא לי משלושער של בניון? הקבוצות הגדולות יבינו שיש בישראל שחקנים טובים ויחתימו אותם? ההצגה הזאת מביאה כבוד אך ורק לבניון עצמו.

אז אם אני לא מתלהב יותר מדי מבניון, אני עוכר ישראל? קצת פרופורציות.

4. M_T_A Member

בואו נסתכל רגע על הנתונים היבשים. יוסי בניון הבקיע אתמול 3 שערים ובישל עוד 2. במשחק אחד.
    זה הישג חסר תקדים לשחקן ישראלי באירופה, לא משנה איך תהפכו את זה, דבר כזה עוד לא היה.
    אז למה לעזאזל ציפיתם? שלא יעשו פה פסטיבלים, שהם ד"א מוצדקים ביותר?
    לא בא לכם טוב איזה שינוי מרענן מפסטיבל רבין של הימים האחרונים, שנטחן פה בצורה שכל מטחנה בכל מפעל לייצור בשר היתה מתגאה בה?
    מדברים פה על ה"ישראלי הטיפוסי" שחושב שבניון זה אלוהים, אני דווקא רוצה לדבר על הישראלי הטיפוסי שלא מסוגל לפרגן, שתמיד חייב לראות את הרע בכל דבר, תמיד חייב להעביר ביקורת גם אחרי שהשחקן המבוקר מבקיע שלושער ו2 בישולים(!!!).
    אם באבל היה פותח במקום יוסי ומגיע להספק הזה כל המבקרים פה היו מהללים אותו בנמרצות.
    זה לא משנה אם הוא שחקן רוטציה, הכוכב הראשי של הקבוצה או מביא כדורים. אתמול זה היה הערב שלו. אף אחד לא יקח ממנו את המשחק הזה.
    חוץ מזה, הוא נמצא בכושר מצוין כרגע, הוא מביא יותר תועלת לליברפול מכל שחקן רכש אחר בינתיים, והקריירה שלו בליברפול עוד צעירה מאוד. אז אולי מספיק לשחוט אותו בביקורות כבר? מה הוא עוד צריך לעשות כדי להוכיח שהוא לגמרי מתאים לרמה הזאת?

ומילה על בשיקטאש. אנשים פה עשו ממנה סנטה קולומה 2. אתם צריכים לזכור שבשיקטאש היא סגנית אלופת טורקיה, ליגה מאוד איכותית, ולבשיקטאש יש סגל שמורכב משחקני נבחרת טורקיה ואפילו שחקן נבחרת ברזיל(ריקארדיניו) וזאת קבוצה שרק לפני שבועיים ניצחה את ליברפול.
    אז מה? פתאום הם קונוסים? כמה שטויות יוצאות לאנשים מהפה, העיקר להנמיך את ההישג של בניון ושל ליברפול ככל האפשר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

5. Raulito Madridista

לא מסכים פה עם כל אלו שממעיטים בהישג, יוסי הבקיע שלושער ובישל שניים במשחק אחד ובעיתון זה שווה ציון 10. ברור שיש הבדל אם הוא עושה את זה נגד ריאל מדריד\מנצ'סטר\מילאן לבין אם הוא עושה את זה נגד בשיקטאש, או אם הוא עושה את זה בשלבי הנוק-אווט או במשחק בשלב הבתים, אבל באמת, קצת לפרגן. השער הראשון יפה מאוד, השניים האחרים קצת פחות, אבל מה זה חשוב. ליברפול הייתה בערב מצויין, 8-0 זו תוצאה אסטרונומית להזכיר לכם, מתוך 100 משחקים של קבוצות הצמרת נגד בשיקטאש שהיא ניצחה בשבוע שעבר את ליברפול, אולי פעם אחת תחזור תוצאה כזאת. אני מקווה שבניון שהייתי שמח בשבילו, יירכוש לעצמו מקום בהרכב. הסיפור של ליברפול באירופה עדיין לא גמור.
    http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg780351.Xxx
    הישראלי היחיד שכבש שלושער בליגת האלופות.

בניגוד למה שקורה עם וולנסיה. ברכות לאלון יפת ששפט כמו שצריך. אם רוזנבורג עושה מהם 6 נקודות אז באמת אין לוולנסיה מקום בליגת האלופות וחבל היא התחילה כל-כך טוב עם ניצחון על שאלקה. ההגנה של וולנסיה פשוט עלובה והקבוצה במשבר עמוק, לא בטוח שהיא תיהיה אפילו בגביע אופ"א וכעת רוזנבורג עם 7 נקודות, נקודה פחות מצ'לסי ושאלקה עם 4. חבל אם קבוצה עם קאדר שחקנים כישרוני כמו וולנסיה לא תיהיה בשמינית אבל לא מגיע לה, היא איבדה סיכוי, יש לה משחק נגד צ'לסי בחוץ(אולי לא יהיה משמעותי כבר לגרנט אבל וולנסיה לא מסוגלת כבר לנצח שם), טוב אולי בכל זאת אם צ'לסי תנצח את רוזנבורג בחוץ ווולנסיה תעשה את זה לשאלקה במאסטייה.
    שאלקה הייתה צריכה להביס אתמול את צ'לסי, כל-כך הרבה הזדמנויות ופשוט אף שער, לצ'לסי היה אתמול המון מזל, פעולה אחת חיובית בלבד במשך 90 דקות - המצב של דרוגבה. בכל אופן, שאלקה יכולה לשלם על ההחמצות שלה, היא לא מספיק קילרית, אם קוראני היה משחק זה אולי היה נגמר אחרת.

משחק מתסכל של ריאל מדריד אתמול, פשוט ככה. אני התכוננתי לשיעמומון עם ניצחון ובמקום זה קיבלתי יכולת טובה דווקא אבל לא מספיק רצינות וחדות ליד השער. היו מספר מצבים טובים שלנו - רוד מול השוער, רוביניו מול השוער, סניידר מול השוער, אבל גם היו מצבים שהשחקנים ניסו להתחכם במקום לבעוט לשער וזה מרגיז, למה אנחנו לא בועטים מרחוק? ריאל הייתה צריכה לנצח את המשחק אתמול. אולימפיאקוס לא הגיעה לשום הזדמנות בניגוד למשחק בברנבאו, היא שיחקה עם שני חלוצים שלא הורגשו ואולי זה נתן לריאל את השליטה במגרש עם גאגו ביום טוב, דיארה וסניידר. רוביניו היה חלש, מי שניסה לנהל את המשחק זה ראול, הוא היה בסדר. היו מספר פעמים שהשופט שרק לנבדלים שפשוט לא היו ואחד עצר לנו גול חוקי של רוביניו(היה מול השוער, עבר אותו כבר ובסוף שריקה). אני מעודד מהיכולת, המזל הפעם לא היה איתנו, פעם הבאה כן ואנחנו בטוח בשלב הבא למרות שהייתי שמח לנצח את ברמן בחוץ כמובן, אנחנו לא ניצחנו בחוץ העונה ונגד יריבות שהן לא אריות. מה שאני כן לוקח כחיובי מהמשחק - אנחנו קבוצה גם בלי גוטי, סניידר יישחק גם נגד מאיורקה והוא צריך להיות יותר מעורב ולהיות יותר חוצפן.
    http://www.realmadrid-futbol.com/CL_olympiacos_rmadrid_raul.Xxx
    תסכול. מה שהיה אתמול.

6. Beitar2 Member

בידיעות אחרונות רשמו היום שזה היה השלושער הראשון של בניון באירופה. רק אני זוכר לו שלושער במדי סנטאנדר?

7. carlos_tevez Member

בניון-שחקן גדול

אבל בואו נגיד את זה ככה :
    כל שחקן שישחק לייד סטיבי ג'י יהיה מלך

השחקן הזה פשוט אגדה מהלכת.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יז'י דודק, מנואל פלגרינו, חוסמי, מארק גונזאלס, ברונו שיירו ואמיל הסקי הם חלק קטן מהליצנים שעברו בליברפול בעונות האחרונות. ג'רארד שחקן ענק, אבל הוא לא קוסם בעל כוחות מיסטיים.

9. Dimitar Berbatov Member

כולם מפרגנים ולא ראיתי אחד שלא מפרגן. יוסי בניון עשה אתמול את המשחק הטוב ביותר של ישראלי בליגת האלופות, שאפו.
    אבל רק אמרתי שבשיקטאש היתה ביום רע מאוד, ושלא צריך להסחף, זה הכל.
    הבעיה שכל בנאדם שני בישראל יגיד עכשיו שבניון הוא הישראלי הטוב בכל הזמנים, מה שבניון רחוק ממנו. והנה סתם דוגמה מהפורום הישראלי:

הם התכוונו במסגרת אירופית, כלומר, ליגת האלופות\גביע אופ"א.

10. שגיא Guest

חבר'ה, משחק גדול ללא ספק, ואני דווקא כן מאוהדיו של יוסי, אבל את המשחק לא ראיתי אתמול ורק ראיתי את התקציר. היה לו משחק כזה גדול? כי זה סך שניים מתוך שלושת השערים שלו היו תוצאה של הדיפה גרועה של השוער.

בכל אופן, כל המילים הטובות מגיעות לו, ללא ספק. אבל השאלה אם יהיה לזה המשכיות, כי זה בערך הדבר האחרון שקיים אצל השחקנים של בניטז.

11. REAL MADRID Member

גם אני לא ראיתי את המשחק אבל העברתי אליו כשאולימפיאקוס עצרו את המשחק בגלל פציעות..

בניון היה שותף כמעט לכל התקפה, עשה תנועה, בישל 2 גולים וכבש 3. להגיד שהוא היה השחקן המוביל זה טעות כי הוא בסך הכל דחק 2 כדורים ובישל במסירה פשוטה עוד 2. הגול הראשון היה יפה, אבל בסך הכל הוא רק היה במקום הנכון בזמן הנכון..

12. beitar4ever Member

אני מאוכזב מאוד מריאל שסיימה בתיקו 0 מאכזב, יכולת לא משכנעת בכלל של השחקנים למרות שיש להזכיר שריאל עשתה את שלה בזה ששמרה על המקום ה-1 בבית, יש לנו מזל שאולימיפיאקוס לא עשו הרבה התקפות מתפרצות כי ההגנה האיטית שלנו לא הייתה יכולה לעצור את החלוצים של הקבוצה היוונית, מה נגיד נקווה שישפרו את היכולת כבר במשחק הקרוב בליגה.

בקשר למשחק אחר, ליברפול נתנה נקמה מאוד אכזרית לבשיקטאש לאחר שהשוער האומלל של הקבוצה הטורקית הוציא 8 כדורים מהרשת שלו, שלושה מהם היו של יוסי בניון, שהיה אתמול פנטסטי פשוט במשחק, 3 שערים ו2 בישולים אני מפרגן לבניון בצורה הכי טובה שיש ומאחל לו שיפתח בהרכב.
    עכשיו יש כאן דיבורים על כך שזה עדיין כלום מה שהוא עשה והוא עדיין שחקן ספסל,
    יש משהו בדברים שאתם אומרים אך בוא נגיד כך בניטז לא יכול להתעלם מיכולת הירואית כזו של יוסי,
    ואני מקווה שהוא עכשיו לאחר שלושת השערים יקבל יותר דקות משחק מאשר הדקות שקיבל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/07
  13. Sergio Ramos Member

פשוט מדהים מה שקורה לקבוצה. קשה להאמין שקבוצה יורדת לשפל, כל כך גדול. עם עד עכשיו חשבנו שמצבה רע, אולי טינו, מצבה עגום כל כך שקשה לתאר את זה. זה הכל כמובן בגלל המנטליות, אין ספק. לא יכול להיות ששחקנים כמו וויאה, סילבה, אלבלדה, חואקין, שחקנים מהמובילים בספרד יפסידו פעמיים ברציפות ליריבה אולי אחת החלשות במפעל. יש לקומאן חתיכת עבודה, ולא סתם עבודה. בולנסיה, הכל קרס עד הרצפה, מלבד היכולת, קומאן יצטרך להתחיל מאפס, להחזיר את המוראל חזק לקבוצה, לשפר את המצב המנטלי, ואז גם לשפר את היכולת, לבנות הכל מהתחלה, היא המצב שם רע, רע מאוד.

נכון הוכחנו, אנחנו ריאל, שאנחנו יכולים להסתדר ללא גוטי, כי יש לנו עוד פליימייקר -סניידר. אולי אחרי שבמחצית השניה שוסטר הציב אותו שם, ואז המשחק שלנו פרח קצת, ראינו שסניידר בא לקבל כדורים, מגיח מאחורה, מדרבל, יורה לשער, וכך הוא צריך להיות. אולי אחרי הדקות הטובות היחידות שלנו במשחק, שוסטר יבין שה וא צריך לתפקד את סניידר באמצע. גוטי או סניידר? זאת כבר החלטה של המאמן, מי שיהיה יותר טוב באימונים, מי שירצה את שוסטר ישחק, פשוט וקל.
    יש הרבה שקוברים את ריאל שהיא ללא גוטי ואומרים שבלעדיו אנחנו לא יכולים. אנחנו יכולים(ולא אני לא אומר זאת על סמך הדקות הטובות אתמול)גם בלי ההברקות של גוטי, יש את סניידר לדוגמא שהוא שחקן מצוין וראינו ממנו את האפקט שהוא באמצע, הוא בהחלט יכול להשלים את גוטי .

14. REAL MADRID Member

סתם שאלה, רק אני רוצה לירות במוח של גיא לוי אחרי הקביעה שלו שגוטי נוטה לשחק באגף הימני והוא סובל מדיכאון?

15. Mehmet Member

ליון-שטוטגארט:
    הצרפתים, שפתחו את המפעל רע מאוד אבל ניצחו את שטוטגארט בחוץ, חייבים לסיים את העבודה בסטאד דז'רלאן עם 3 נקודות. שטוטגארט מתחילה לתפוס צורה בליגה בזמן האחרון, ובהחלט לא הולכת לעשות לליון חיים קלים.

ברצלונה-ריינג'רס:
    המשחק הקודם נגמר ללא שערים, בקאמפ נואו זו אופרה אחרת, וכשברצלונה בכושר כזה, כל תוצאה מלבד ניצחון ספרדי תהיה סנסציה.

מנצ'סטר יונייטד-דינמו קייב:
    באנקר מוחלט. האנגלים יבטיחו את מקומם בשמינית הגמר כבר הערב. ארסנל נתנה כבר שביעיה, ליברפול שמיניה, לשדים האדומים יש הערב הזדמנות לנסות להצטרף למועדון התוצאות האסטרונומיות...

ספורטינג ליסבון-רומא:
    הפורטוגלים, כמו פורטוגלים, חזקים מאוד בבית, ורומא תשאיר שם את הנקודות. תוצאה שתפתח את המאבק על המקום השני...

אינטר-צסק"א מוסקבה:
    גם זה באנקר, אני לא רואה את צסק"א מוציאה משהו בסאן סירו.

פנרבחצ'ה-איינדהובן:
    הטורקים מרשימים מאוד עד עתה, ולדעתי יקחו את הנקודות בעזרת הקהל האדיר שלהם, מה שיסבך ביותר את המצב של איינדהובן.

סלביה פראג-ארסנל:
    לא תהיה שוב שביעיה, אבל אין שום סיבה שארסנל תיפול דווקא עכשיו.

סטיאווה בוקרשט-סביליה:
    האנדלוסים חזרו לכושר והתאוששו מהתקופה האיומה שהיתה להם, כשהם כובשים 8 שערים תוך שבוע (והיו יכולים לכבוש הרבה יותר מזה). בהגנה יש עוד המון מה לשפר, ורוב המגינים והבלמים פצועים. סביליה תתקוף ותשלוט, סטיאווה תנסה לעקוץ את האין הגנה במתפרצות. בבוקרשט הכל אפשרי.