ליגת האלופות - המחזור השישי: הושלמה תמונת העולות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏11/12/07.

1. Sergio Ramos Member

אני חייב להגיד שמאוד נהנתי מהתצוגה שלנו אתמול. במחצית הראשונה במיוחד, שיחקנו כדורגל יפה. סוף סוף, ראינו משחק קבוצתי, והתקפי מרגל לרגל. חילופי מקומות, דאבל פסים, כדורים מדויקים ושחקנים שמאיימים על השער מרחוק. לאציו לא היוותה יריב קשה, האיכות שלנו גדולה עליה(מה גם שהיא בתקופה איומה). אני חשששתי לפני המשחק, אבל מהדקה הראשונה, שראיתי את הגנת לאציו, ואיך שהיא עצמה נראת, כבר הבנתי שנפרק אותם. גם אנחנו הוספנו לזה כמו שאמרתי, ביום טוב בהתקפה שלנו. דיארה היה טוב לדעתי- לעומת המשחקים האחרים שלו, הוא לחץ חזק במרכז השדה, עלה לפעמיים למעלה והיווה אופציה למסירה.
    אני מרוצה מבאפטיסטה. לעומת גאגו, הברזילאי תורם הרבה יותר להתקפה. הוא עולה למעלה לקבל כדורים, בועט מרחוק מתי שצריך, ומחליף מקומות כל פעם. בסטט' אתמול ראו שהוא רץ הכי הרבה במגרש משחקני ריאל, חוץ מסרחיו ראמוס שהיה ראשון, וז'וליו היה שני.
    רוביניו היה סביר. היה פעמיים שלא הלך לו, אבל עשה את שלו, ושם גול.
    ראול כמו ראול התרגלתי אליו שהוא רק ממשיך לכבוש ולהיות איש דומיננטי ביותר במשחק שלנו. רק שימישך כך.
    אני מסכים עם דור ב100%- סניידר היה חייב לשחק יותר. אני לא ממש מבין את ההכנסה של גוטי כבר במחצית השניה. סניידר היה די טוב, הוא שיחק בין האמצע, לבין המרכז, קיבל הרבה כדורים, חילק ורץ הרבה. היה אפשר לראות שהוא וראול חלקו את העמדה של צד ימין. פעם סניידר היה שם וראול נכנס לעמדה הרגילה שלו, ופעם היה זה ראול שהיה שם וסניידר נכנס לאמצע.(למרות זאת, זה עדיין לא הפיתרון האידיאלי לאי האיון בצידי המגרש).
    במחצית השניה רובן נכנס, והפתיע אותי לטובה. מה גם, שוסטר תיפקד אותו בצד ימין לרוב המחצית. מה אתם אומרים? אולי הוא כבר מתכן את רובן את רוביניו באגפים?
    להגנה לא הייתה הרבה עבודה, אבל גם שהיה לה היא המשיכה לגלות חוסר תאום. ההגנה שלנו פשוט לא יודעת להגן ביחד.

_____
    ולנסיה פשוט פושטת רגל. לא יודע האם זוהי המילה הנכונה, אבל אין הגדרה אחרת מזאת. אני חושב לעצמי, מה נותר לולנסיה? האמת, בליגה הספרדית למי שעוקב, ולנסיה פשוט איומה, אפילו יותר מליגת האלופות. קשה מאוד להאמין שהיא תקרא תיגר על אליפת ספרד, זה יהיה נדיר אילו דבר כזה יקרה. בצ'מפיונס היא אפילו לגביע האופ"א לא תילך, שזה ממש בושה. היא הייתה חייבת לעלות במקם שאלקה, זה ברור, אבל לאט לאט עם הזמן ולנסיה מאבדת מהמוניטין שלה. כעת, לולנסיה אין איזה תואר גדול כדי לרוץ אליו. קומאן הגיע לעשות שינוי, בינתיים האו רק עושה רע לקבוצה. במשחק הליגה האחרון ולנסיה רשמה את אחד המשחקים הכי משעממים והעלובים בתולדות הכדורגל הספרדי שסיימה ב0-0 מול אוסאסונה.כואב לי עליה. קבוצה עם כאלה שחקנים, לא צריכה להיות במצב כזה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/12/07
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות עייפות שמסוגלת להרוג, נשארתי ער רק כדי לחזות בהדחה המוקדמת של ריאל מדריד וליברפול. אחרי חצי שעה הבנתי שאני יכול ללכת לישון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

בשורה התחתונה, המסורת ניצחה. שוב.

3. beitar4ever Member

טוב מודה המחצית הראשונה היא המחצית לפחות הכי מהנה שראיתי מריאל העונה, מסירות מדויקות , משחק התקפי מאוד, כאשר שני המגנים עשו עבודה מצוינת, אם זה בהרמות לתוך הרחבה של באלוטה, חוץ מזה היייתה מחצית שלמה שאנחנו הכתבנו את קצב המשחק , הגענו למצבים ולא נתנו ללאציו להרגיש את הכדור.
    את האמת אתמול זה לא היה כוחות וגם שוסטר הרגיש את זה בסיום המחצית ואז הוא התחיל להחליף שחקנים, כדי לתת להם להרגיש קצת את טעם הניצחון.
    מרכז השדה שלנו היה מצוין כאשר כול הקישור ואפילו ראיתי את את דיארה עושה לחץ מדי פעם, ומחלק כדורים חכמים , חוץ מכך דיארה כרגיל עשה את העבודה השחורה שלו מצוינת וניקה את כל האזור מכדורים אבודים.
    בפטיסטה היה מעולה כאשר נלחם הרבה במשחק סייע להתקפה של ריאל, בנוסף יירט כדור אחד לשערה של לאציו , עכשיו אני מבין את החלטתו של שוסטר.
    באגף שמאל היה את רוביניו שנתן משחק בינוני, לא היה מורגש יותר מידי, אך כאשר הגיעו אליו כדורים הוא ידע לעשות למגנים המותשים של לאציו את ההטעיות , בנוסף היה את סניידר אותו אני יכול להגיד על סניידר שהיה לו משחק די טוב , עשה את העבודה שלו , קיבל המון כדורים , ידע מתי למסור אותם , היה פעיל .
    בהתקפה היה את ראול שכמו שאמרו רובם היה אחד הטובים במשחק שלנו, הרבה להתקיף את שערו של באלוטה כניראה שחשב שהיום כבר ישבור את השיא, אבל לא נורא ראול פעם אחרת.
    טוב לאחר כל המחמאות אני רוצה להגיד כמה דברים שליליים על ההגנה שלנו בייחוד במחצית השניה, שוב היה לנו בעיות שמה, חוסר תיאום בין פפה לקנאברו, היו את הטעויות שאנו רגילים אליהם.

שאר המשחקים :
    בנוגע לבית א', כל הכבוד לליברפול שעם כל הבלגן שהיה השבוע עם בניטז והיו"ר השאירה את הדברים האלו מחוץ למשחק , ופשוט פירקה את מארסיי בולדרום, ועלתה בסטייל לשלב הבא.
    טוב כפי שחזיתי גם פורטו השלימה את העלייה שלה היום בביתה, כאשר ניצחה 2-0 את בשיקטאש הטורקית וסימנה לעצמה וי , כאשר עלתה לשמינית יחד עם ליברפול.

בבית ב' שאלקה פשוט מחקה את הרושם הרע לגבי המאזן הביתי שלהם שקבעו לה שחקני רוזנבורג לפני המשחק, ונתנה שואו מדהים בגלזקירשן, פתחה כבר ב20 דקות הראשונות ב2-0 מהיר, כאשר אסמואה ורפיניה נותנים את הגולים, הנורבגים הראו על לחימה ונתנו את השער המצמק כבר בדק' ה-23 , אך זה לא עזר להם ו15 דקות אחרי קוראני השלים את את הניצחון ושלח את הנורבגים הביתה, בכל זאת כל הכבוד לרוזנבורג שנתנו הופעות טובות בליגת האלופות.
    טוב המשחק השני בבית לא היה חשוב לאף אחת מהקבוצות שהן צ'לסי וולנסיה, אז ככל הניראה הם סגרו על תיקו 0 , שישלח את שתי הקבוצות מרוצות ללא הפסד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .

בבית ג' ריאל כאמור השלימה את עלייתה , סיכום לגבי המשחק אפשר לראות בתחילת ההודעה, השנייה שהשלימה זו אולימיפאקוס , שאפו ליוונים שהביסו את ורדר ברמן.
    ורדר ברמן לפי מה ששמעתי, הגיעו ללא מעט הזדמנויות אז יש את המשפט שאומר: "שלא מבקיעים סופגים", ואכן היוונים ידעו לנצל את המצבים שאליהם הגיעו והם עלו בקלאסה, שוב כל הכבוד להם.

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/07
  4. beitar4ever Member

ברוב הבתים כול העולות כבר ידועות, בבית ד' יהיה את המשחק הכי מעניין כאשר גלזגו יארחו את ליון באייברוקס. ליון תגיע כמובן מוכנה מנטלית למפגש הזה, הם יודעים עכשיו נגד מי הם משחקים לאחר שבמשחק הקודם ליון קיבלו תבוסה קשה מהסקוטים.
    לשתי הקבוצות האלו המשחק יכריע מי תהיה העולה השנייה, אני חושב שריינג'רס תגיע בטוחה לאחר שיש לה את היתרון הביתי , הקהל באייברוקס ירעיד את המגרש מעליית השחקנים, ויתמוך בהם עד הסוף, אני נוטה לחשוב יותר על ריינג'רס כעולה השנייה , אבל מצד שני ליון תגיע עם רצון לנקום ויותר מזה תרצה לעלות ,מה שבטוח שיהיה חם שמה!

עוד משחק הוא בבית ז' , אינטר תתארח בפיליפס, במפגש שעבורה הוא לא חשוב, אבל עבור איינדהובן זה יכול להיות משחק העלייה שלה לשמינית גמר. אינטר כבר השלימה את עלייתה לשלב הבא כאשר היא ניצבת במקום ה-1 עם 12 נק', הנראצורי הפסידו במשחק אחד העונה וזה היה בליגת האלופות מול פנרבחצ'ה, אני חושב שהיום אומנם היא לא תילחם אך היא בהחלט תרצה לסמן את העלייה שלה כאשר במאזנה רק הפסד . איינדהובן אומנם תהיה חייבת לנצח בשביל לעלות אך היא תהיה תלויה בעוד תוצאה במשחק המקביל של צסקא מוסקבה נגד פנרבחצ'ה, היא תהיה חייבת שהרוסים ימנעו מהטורקים לנצח.
    טוב המשחק בבית של איינדהובן , בנוסף זה יכול להיות משחק העלייה שלה ,אינטר לא צריכה את הנקודות, אני חושב שההולנדים ינצחו אך אני לא בטוח שישלימו את העלייה שלהם עם ניצחון זה.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק הזה תהיה הזדמנות טובה למאנצ'יני לשתף שחקנים צעירים ושחקנים שלא שיחקו הרבה, לפי ההרכב המשוער בולצוני ישחק ליד קיבו במרכז הקישור, כאשר זאנטי באגף הימני וסולארי באגף שמאלי, בהגנה ישחק בפעם השניה העונה נלסון ריבאס שישתף פעולה עם מאטיראצי, קורדובה ישחק כמגן ימני במקום מייקון, ומקסוול ישחק כמגן שמאלי, והיום יש הזדמנות גדולה לקרספו כדי להחזיר למאנצ'יני את האמון בו, קרספו איבד את מקומו בהרכב אחרי החמצה ענקית במשחק של אינטר נגד ג'נואה והוא יעשה את הכל כדי להחזיר את מקומו בהרכב, וליד קרספו ישחק דויד סואזו שעוד לא הבקיע בליגת האלופות במדי אינטר.

6. Raulito Madridista

ארסנל עשתה נזק גדול לעצמה שהפסידה בפיחואן לפני שבועיים, כעת היא צריכה טובות מקבוצות אחרות על מנת לסיים ראשונה וחבל מאוד מבחינתה, למרות המנוחה שקיבלו מספר שחקני הרכב במפגש נגד סביליה, התוצאות שארסנל השיגה בשלושת המחזורים האחרונים בליגה הן לא טובות ונראה שמשהו חורק שם. הזדמנות אדירה לסביליה לנצח היום ולסיים ראשונה מה שאמור להקל עלייה בהגרלה ואולי נראה אותה ברבע הגמר.
    אני מקווה שנראה בשמינית הגמר את פנרבחצ'ה. קבוצה עם סגל לא רע בכלל, כמה שמות גדולים כמו רוברטו קרלוס ואלכס, גם דיוויד חלוץ מצויין, קהל חם, כל משחק שלהם בבית זו אווירה יוצאת מן הכלל והם קבוצות איכותית יותר מאיינדהובן.
    לא ייקרה כלום אם אינטר תפסיד, יש לה על הראש דרבי עוד-מעט והמקום בשמינית הובטח, גם מהמקום הראשון, טוב מאוד שזלאטן לא משחק, הוא בטח ספג את הצהוב ההוא בכוונה.
    ניצחון של רומא הערב על מנצ'סטר אולי לא ימקם את רומא במקום הראשון בבית, אבל ייתן לה עדיין קצת ביטחון, נגד הגדולות רומא בדר"כ עושה במכנסיים, חוץ מהניצחון שלה על מילאן העונה בליגה היא דיי מדשדשת ונגד ליברונו נראיתה רע.
    ליון וריינג'רס הן שתיים לא מרשימות שאני בספק אם ייתקדמו מעבר לשמינית הגמר, אני מעדיף את הצרפתים שיותר איכותיים למרות שהם בירידה דרסטית לעומת שנים עברו. ליון מסוגלת לנצח את ריינג'רס בסקוטלנד, ריינג'רס בסה"כ קבוצה בינונית, אבל הבעייה שגם ליון. לטובת ליגת האלופות עדיף שהצרפתים יעברו.

7. Mehmet Member

מה שמאכזב בליגת האלופות השנה, זה שאין כמעט הכרעות שנשארו למחזור האחרון.
    מתוך 16 הקבוצות שמשחקות הערב, 6 כבר הבטיחו את מקומן בשמינית הגמר, ושלוש מתוכן כבר הבטיחו את המקום הראשון. אפילו על אופ"א אין מאבק-כל 4 הקבוצות שנמצאות עכשיו במקומות האחרונים, תישארנה שם גם אחרי משחקי הערב. כך שנותרנו עם 3 משחקים חשובים בלבד:

ריינג'רס-ליון:
    הסקוטים פתחו חזק וקצת נחלשו, הצרפתים בדיוק ההיפך. ליון תצטרך לעשות את מה שעשתה ליברפול אתמול ליריבתה לליגה הצרפתית מרסיי, כמובן שהיא לא תצטרך רביעייה. הקהל הסקוטי יהיה מאוד דומיננטי ולא יתן לזה לקרות. כל תוצאה אפשרית.

אינדהובן-אינטר:
    ההולנדים חייבים לנצח את המשחק כדי לעלות, ולא תלויים בעצמם. אינטר איבדה עניין ותגיע בהרכב חסר וללא זלאטן איברהימוביץ' שנמצא בתקופה מצוינת לדעתי אינדהובן יכולה לקחת את המשחק הזה. השאלה היא האם זה יספיק...

פנרבחצ'ה-צסק"א מוסקבה:
    לדעתי זה ביזיון שספורט 5 בחרו לשדר משחק חסר חשיבות לחלוטין כמו רומא-מנצ'סטר יונייטד, ולא לשדר את המשחק הזה, שהוא הרבה יותר חשוב ובעל הכרעה. פנרבחצ'ה אמורה לפרק את הרוסים ללא בעיות. הרוסים חלשים, במיוחד בחוץ.

הסוגיה הנוספת שנשארה עדיין בלתי פתורה היא המקום הראשון בבית של סביליה וארסנל. לסביליה יש משחק לכאורה קל על הנייר מול סלביה פראג, אך הצ'כים יעשו הכל כדי להרשים את הקהל הביתי שלהם ולתקן את הרושם הרע שהשאירה התבוסה לארסנל. לאנדלוסים לא יהיה קל, והם חייבים לנצח גם כדי להראות סוג מסוים של יציבות, דבר שממש חסר להם העונה. ארסנל לא אמורה להיתקל בבעיות מול סטיאווה, ועליה לקוות שסביליה לא תנצח בפראג.

8. cazzo Il Capocuoco

תענוג לראות פנר-צסק"א, אווירה מדהימה, הר געש אמיתי, שער מדהים של אלכס....

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ליון אולי עשתה בונקר משהו כמו 75 דקות אבל אין מה לעשות... ריינג'רס אפורה... לא מסוגלת לייצר מצבי הבקעה, הכדור היה אצלה ברגליים מספיק זמן אבל היא פשוט לא מצליחה לייצר מצבים. אם יש הגדרה לאפרוריות זאת ריינג'רס של היום. אנמיות, אפטתיות... איך שתרצו.. ולפרוטוקול ליון מפרקת את ריינג'רס כרגע כבר 3-0... ועם כל זה דארשביל היה קרוב והיה חייב לעשות 1-1.. איזו החמצה מזעזעת.
    אבל הקבוצה הטובה יותר עברה.. וההפרש ביניהן הוא גדול יותר מ-3 שערים.

10. אבו Member

מתי הגרלת שמינית הגמר?

11. cazzo Il Capocuoco

ביום של ההופעה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

שישי ה21 לדצמבר.

12. ACBenb Member

כדורגל טוב היה היום, לפחות משני המשחקים שראיתי. את פנר-צסקא ראיתי בערוץ הטורקי וזה היה תענוג, פנר קבוצה מצויינת ועכשיו הם בשמינית ואני מקווה שיקבלו קבוצה קלה יחסית כדי שאולי נראה איזה סינדרלה ברבע הגמר. אחרי שאינטר הבקיעה נגד איינדהובן היה ברור שהיא ופנר יעלו אז החלפתי בטלוויזיה לריינג'רס-ליון ואחרי החמצה מזעזעת של בנזמה במצב של 1-0 לצרפתים הגיעה ההחמצה של המשחק מצד ריינג'רס כשמול שער ריק שחקן שולח כדור למשקוף מ5 מטר. מי נתן לליון סיכוי אחרי פעמיים 3-0 ואחד מהם לריינג'רס בבית? אז הנה, ליון סוגרת את שלב הבתים עם 3-0 בריינג'רס ומוכיחה שזה לא נגמר עד שזה לא נגמר! בתור אחד שלא נתן לה סיכוי אחרי פתיחה טובה של ברסה וריינג'רס אני מצדיעה לקבוצה הזאת!

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פנרבחצ'ה ואולימפיאקוס היו האסים שלי כבר בתחילת העונה ובאמת שהן לא איכזבו, פנרבחצ'ה עם שלב ראשון די מרשים, כדורגל מאוד חיובי, מגרש ביתי חם, קבוצה ביתית חזקה. כל קבוצה שתקבל אותה לא תלקק דבש.

14. JR-Riquelme Member

טוב מאוד, יאללה ריינג'רס הביתה. עכשיו נשאר שהבונקריסטית השנייה תעוף וזה יהיה מושלם, התקווה שלי היא שפנר תפגוש את סלטיק ופנר יעלו, יהיה כל כך מתוק!

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שתיהן סגניות, זה לא נראה לי אפשרי.