ליגת האלופות - המחזור השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏23/10/07.

1. Sergio Ramos Member

מחצית שניה מהחלשות של בארסה העונה. כמו במחצית הראשונה ריינג'רס פתחה את המחצית השניה שהיא מסתגרת, ולא נותנת לבארסה לזוז. בארסה כמו במחצית הראשונה, ניסתה דרך האמצע שרונאלדיניו משחק חופשי לגמרי. באמצע המחצית לאו דווקא ריינג'רס התחילה להשתחחר ויצא קצת קדימה וריווחה חלקים במגרש. דווקא אז בארסה שכחה שיש לה התקפה ופשוט נרדמה בכל הקשור להתקפה. אני חושב ששחקני בארה לא בעטו מספיק לשער, הם כל הזמן מנסים דרך האמצע בעזרת דאבל פסים וזה לא עובד, פשוט לא. שחקני בארסה היו חייבים, לנסות לפרוץ יותר על הקו מאשר לחתוןך כל הזמן לאמצע. חיסרונו של דקו בולט ומשפיע. כמו שתמיד אמרתי, דקו גורם למשחק ההתקפה להיות בהרבה יותר דומיננטי ושהוא איננו זה ההתקפה של בארסה נחלשת
    ההאוהדים של ריינג'רס היו שמחים מאוד בסיום ומחאו כפיים. המצב בבית די מותח. בארסה וריינג'רס עם 7 נקודות, וליון מנצחת לראשונה בצ'מפיונס. שטוטגארט כנראה גומרת את העונה האירופאית שלה.

וואו, 7-0 לארסנל. מרשים ביותר. ראיתי את הגולים והתרשמתי נורא, כל כמעט היה לאחר מהלך יפה. למרות שסלביה היא יריבה חלשה, 7-0 לא בא בקלות וארסנל ממשכיה במומנט ואפשר כבר לכתירה בשמינית הגמרץ

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תיקו שכולו הפסד. למרות ההרכב החסר הערב, שלטנו לאורך משחק שלם בנעשה על המגרש. רנג'רס פשוט היו חלשים להחריד, ומלבד התגוננות לאורך חלקים גדולים מאוד של המשחק הם כמעט ולא תקפו. במחצית השנייה, שבה בארסה פשוט השתלטה על המגרש ושיחקה כמעט על רחבת ה 16 של הסקוטים, היה רק חסר את המסירה האחרונה שתגרום לכדור להכנס לשער, הכל היה נכון אך לא הצלחנו לכבוש.
    חבל, משום ששיחקנו מצויין, וכל הסימנים היו לכך שלבסוף השער יגיע, הוא לא הגיע וחבל.

מילה על רונאלדניו, איך הוא נשאר על המגרש לאורך 90 דקות אני לא יודע. משחק כל כך חלש, מלבד בעיטה חופשית אחת שהלכה למשקוף הוא לא עשה פעולה אחת נכונה לאורך המשחק כולו. אני ציפיתי ממנו ליותר, במיוחד לאחר שהוא זכה למנוחה במשחק ההפסד בשבת. רייקארד היה חייב לבצע חילוף ולהוציא אותו הרבה קודם.

3. Raulito Madridista

ברצלונה הייתה ראויה לפנדל אבל תיקו משקף את המשחק החלש שראינו. ריינג'רס הייתה צריכה להעיז יותר, היא משחקת בבית שלה ובכלל, לא אמרו שם לפני המשחק שתיקו לא יספיק לאף-אחד?
    ריינג'רס שיחקה בונקר, פשוט ככה, עשתה שתיים וחצי התקפות שבהם שחקנים עלו קדימה ללא חשש ועובדה, ריינג'רס כמעט גנבה גול, אבל בכל זאת הם יכולים להיות מרוצים ממשחק ההגנה אדיר, ברצלונה בדר"כ עושים מהלכים לא צפויים, משחקים כדורגל נהדר ומהיר והיום הייתה איטיות, המשחק היה שקוף ואף אחד לא נתן למסי לרקוד, רונאלדיניו גם היה בינוני.
    אני לא אגיד שאני מאוכזב מהתוצאה, אבל ציפיתי מברצלונה ליותר, אבל אני האחרון שאתלונן על התוצאה, אני 'זורם איתה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx '. ריינג'רס בכל מקרה גם יכולה להיות מרוצה מכיוון שזו ברצלונה, גם משחק בית מולה הוא קשה מאוד.
    שטוטגארט לא הגיעה למשחק נגד ליון לפי מה שראיתי בתקציר, ליון ניצחה בצדק ואני מקווה שהיא תעלה מהבית ולא ריינג'רס, למרות שהסקוטים בתקופה טובה, ברור לי שהצרפתים קבוצה יותר איכותית. ליון באה עם הגב אל הקיר וניצלה את היריב החלש שעמד מולה, שטוטגארט לא בעטה לשער בכלל וזה לא יאומן, המועדון לפחות יוכל להתרכז בליגה ככל הנראה ויעלה עם הנוער למשחקים הבאים.

ארסנל עשתה צחוק מיריב חלש מאוד, ראיתי רק את השער הראשון של פברגאס שהיה נחמד מאוד, בעצם גם את השער השני שהוא עצמי וממש לא גול של חלב. פברגאס מרשים יותר ממשחק למשחק, השער שלו הוא אדיר, בעיטה אדירה בסיבוב תוך כדי שנייה של חשיבה ולשוער לא היה סיכוי בכלל. ארסנל הסתדרה יפה מאוד ללא ואן פרסי, אבל היריבה היא לא מדד.
    סביליה סתם עשתה לעצמה דפיקות לב עם השער המצמק של הרומנים, היא הובילה 2-0 בקלילות אחרי שפביאנו המשיך את היכולת הטובה שלו לאחרונה(כבש גם צמד נגד לבאנטה) וגם קאנוטה כרגיל מעורב. מן הסתם ארסנל וסביליה הן הקבוצות שתעלנה מהבית הזה.

יונייטד טיילה בקייב למרות שזה נגמר 4-2, יונייטד ניצחה ממש ללא מאמץ והיא עם שלושה ניצחונות והיא תעלה מהבית בקלילות, רומא כנראה תסיים במקום השני, למרות שבמשחק באולימפיקו במידה ורומא לא תאבד נקודות עד אז, היא יכולה לנצח את יונייטד(הפרש שערים הוא מדד בליגת האלופות ורומא צריכה לנצח במשחק הבא בצורה יותר משכנעת, ציפיתי ממנה לתוצאה גדולה יותר בבית שלה נגד ספורטינג.
    מנצ'סטר כבשה את השער השלישי בקלאסה ורוני רק מעלה לו עוד ועוד את הביטחון גם עם שער קל מול רשת חשופה.

קשה לי לראות את פנרבחצ'ה מסוגלת להדיח יריבה בשמינית גמר ליגת האלופות, אלא אם כן תסיים במקום הראשון בבית, אולי עם הקהל שלה נגד יריבה ברמתה היא תוכל לעשות משהו, היא איבדה נקודות חשובות נגד צסק"א בבית ואינטר היא תעלה מהמקום הראשון לדעתי, בסאן סירו אין לתורכים מה למכור.
    אני מקווה שפיגו נתן משחק טוב בהופעה ה-100 שלו באירופה, אינטר הפכה פיגור לניצחון והראתה אופי, האם פיגו נתן משחק טוב? הבנתי שלא הוא בישל את השערים.

4. JR-Riquelme Member

אחת הפעמים היחידות שהסכמתי עם אבי מלר -
    לראות את אינטר משחקת זה כמו להסתכל על דשא צומח

:aaarofl: גדול

5. Raulito Madridista

חייבים מחר לנצח את המשחק בכל מחיר וגם להציג כדורגל טוב. אני רואה את ארסנל מביסה את סלביה פראג 7-0, את יונייטד כובשת רביעייה בחוץ נגד דינמו קייב ואני רוצה שגם הקבוצה שלי תבקיע הרבה שערים ותשחק כדורגל טוב. אולי יש הבדל בין אולימפיאקוס(כמה שצוחקים עלייה, קובאצ'ביץ חלוץ שיש לו מה לתת לדוגמא) לבין שאר היריבות שציינתי, אבל הגיע הזמן שריאל מדריד תשחק כדורגל טוב, בבית אנחנו צריכים לתת בראש, ארבע חתיכות לקבוצה ברמה של אולימפיאקוס.
    אני מקווה שאחרי שנגד אספניול נגמר לנו המזל והפסדנו ושוב נראינו חלש, שוסטר יבין את הרמז ויישנה את המערך למרות שכנראה זה לא ייקרה. אני דווקא מאוד מאמין ברוביניו ורוצה לראות אותו משחק, גם במקום היגואין שניסה נגד אספניול, אבל כמו שעל רוביניו באים בטענות שהוא לא עושה כלום, בסופו של דבר היגואין גם לא בישל, הבקיע או איים על השער ורוביניו בא רעב מתמיד ואני בעד הילד.
    ראול לא הבקיע כבר יותר מדיי משחקים ופתיחת העונה המדהימה לאט לאט נעצרת ונעלמת, זה המפעל שלו ושל רוד ואני דיי סומך עליהם שיבקיעו במידה ונגיע למצבים, ובשביל זה חייבים לשחק עם שני אגפים.
    בהצלחה לריאל מדריד, חייבים לסיים בראשות הבית.

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0708/almeria4.Xxx

תנו לנו כדורגל טוב לשם שינוי!

--------------------------

שאר המשחקים -

מקווה לראות כישלון של ליברפול בליגת האלופות, לא אוהב את הקבוצה הזו, כדורגל הגנתי ומכוער, אני שמחתי מאוד שהם הפסידו למארסיי, הקבוצה של בניטס משעממת למרות הרכשים בקיץ. למרות כל הרצונות שלי אני חושב שליברפול תנצח בתורכיה במשחק רע מאוד, אבל תגנוב את הגול.
    צ'לסי במומנטום חיובי לאחרונה ולטעמי שאלקה לא תצליח להוציא נקודות מהגשר. ג'ו קול בתקופה טובה וגם דידייה דרוגבה וצ'לסי לא חייבת לשחק טוב כדי לנצח, היא פשוט קילרית.
    וולנסיה הפסידה לא בצדק בבית לצ'לסי ואני מקווה שהניצחון שלה בריאזור יחזיר אותה לפורמה גם בליגת אלופות, רוזנבורג למרות שהיא מארחת את המשחק לא אמורה להפריע לחבורה של קיקה, בראשות חואקין ומוריינטס שמשתפרים מאוד לאט לאט ככל שהעונה נמשכת. וולנסיה תנצח לטעמי בדרך שהיא הכי אוהבת - יעיל ומגעיל.
    מילאן תתאושש, אני בטוח.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/07
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. יא יא פטי Member

הסגידה לסלביה!
    וליון דפקו לי 350 שח כי הימרתי X שם
    עד שאני תופס קרנות פעם ב3 שנים...

8. Ofek7 Member

יום אדיר באלופות, נהניתי מאוד ובפעם הראשונה, בערוץ הקיבוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נתחיל מהקבוצה שטענתי שהיא מקום רביעי באירופה וזה מה שכתבתי אתמול:
    שימו לב להדגשה, די צפוי היה הניצחון של ליון היום. סאנטוס כבש שער גדול שהוציא את הרוח מהמפרשים שעוד נותרו לשטוטגרט וקארים בנזאמה (הבלתי נגמר כמו שכתוב) חתם בשער גדול.
    ריינג'רס-ברצלונה לא ראיתי (פספסתי גם את התקציר לפני כמה דקות) ואני חייב לראות את נגיעת היד שכולם מדברים עליה. סיימנו עם הבית הזה.

מנצ'סטר יונייטד ממשיכה לנצח הפעם בקייב, שערים קלים מאוד שלה וניצחון קל לדעתי למרות ספיגה של שני שערים. רונאלדו ורוני לא מפסיקים להבקיע. רומא ניצחה בצדק בביתה את ספורטינג ליסבון במשחק רב אירועים (31 בעיטות לשער). בספורט 5 טענו שיש צדק, אחרי החמצת הפנדל של מנסיני, אני טוען שלא כי לפני ההכשלה שלא הייתה, הייתה הכשלה שכן הייתה. גול ניצחון מדהים של ווצ'יניץ', יש תחליף לטוטי גם כשהוא לא נמצא על המגרש.

ניצחון חוץ חשוב מאוד לאלופה האיטלקית שלי, אינטר, מול צסק"א המצויינת. ניצחון שנבע מטעויות שהן בגדר מתנה וטעויות צריך לנצל. אינטר קבוצה יעילה מאוד וראינו את זה היום. איברהימוביץ' עיצבן אותי מאוד היום, הוא החטיא מצב שהוא היה צריך לעצור כדור רוחב של סטנאקוביץ' והוא בעט כמו אידיוט מכמעט זווית 0 לשמיים. אחר כך במצב של 2:1 לנו כשאתה כולך בלחץ שייגמר המשחק, כמה דקות לסיום, הוא ניסה להעביר במקום לתת לפיגו החופשי בצד ימין, זלאטן תחזור לעצמך... מברוק לפיגו על ההופעה ה-100 שלו והוא חוגג אותה עם בישול. אגב, סיומת גדולה של קרספו, איזה קור רוח...

סביליה שחזרה לנצח בליגה, ממשיכה לנצח וזהו ניצחון שני שלה באלופות אחרי ה-2:4 על סלביה פראג. היה מגיע לה פנדל אבל לואיס פביאנו בעט לקורה לאחר נגיעת היד הברורה ברחבה. סביליה תסיים כנראה שנייה בבית הזה שראה את המספר הרב ביותר של שערים העונה בליגת האלופות במשחק של ארסנל-סלביה פראג (כמעט שליש משערי היום באלופות)
    האימפריה האדומה חוזרת, ארסנל היום בתצוגת כדורגל מדהימה, עזבו שזאת סלביה פראג, איכות השערים היו מעל לפלייסטיישן, אפילו בפלייסטיישן קשה לשחק ככה. אלכסנדר חלב היה אדיר והמצטיין במשחק עם שני בישולים ושני שערים, ת'יאו וולקוט עם שני שערים בקור רוח מדהים לילד בן 18, ססק פברגאס עם צמד יפהפה משלו, אבואה עם בישול אחרון מדהים לברדטנר ששם את השביעי ברשת של סלביה פראג המסכנה. הגולים החמישי, השישי והשביעי היו גולים מדהימים, איזה איכות. קרדיט למבשלים חלב, וולקוט ואבואה.

לפני דקות מעטות ערוץ הספורט הראה תמונה של שחקני סלביה פראג כורעים ברך ומתנצלים בפני האוהדים וכשהם קמים, הקהל קם איתם ומעודד אותם, איזה תמונה מדהימה. תמונה שמסמלת נאמנות הדדית של שחקנים וקהל, פשוט נדיר, כל הכבוד לשחקנים של סלביה פראג.

מי שמוצא את התמונה בבקשה שישים אותה פה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/07
  9. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

את המשחק לא ראיתי, אבל פיגו בישל את השער השני של וולטר סמואל. פיגו הרים כדור חופשי מצד ימין שאותו נגד סמואל. את השער הראשון של קרספו, בישל שחקן אחד מצסק"א שנגח אחורה.

פעם שלישית שאני רואה את מנצ'סטר, סוף סוף הם לא מנצחים 1:0, ויש קצת כדורגל. גיגס פשוט שחקן ענק, תענוג לראות אותו.

שחקני סלביה - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. אבו Member

באמת מחזה יפה ונדיר זה היה.

11. JR-Riquelme Member

אהה ובקשר לארסנל - ללא ספק הקבוצה עם הכדורגל השמח ביותר באירופה, נמצאת בכושר שיא, אין דבר יותר מהנה מלראות קבוצה צעירה ורעננה משחקת כדורגל כל כך התקפי.
    לפני ליגת האלופות כולם רצו מפגש של סביליה - ארסנל, כרגע, אני בספק אם אוהד כדורגל נייטרלי לא ירצה לראות מפגש של ארסנל - ברסה. פשוט תענוג.

12. George Best Member

זה שהיא משחקת את הכדורגל הכי שמח באירופה - אין עוררין, תמיד קבוצה שכיף לראות את המשחקים שלה.התקפה התקפה התקפה.
    אבל כדי לזכות בליגת האלופות צריך להיות גם רעים, צריך להוכיח אופי במשחקי חוץ קשים, בשלבים הבאים אין סלאביה פראג בבית.החוכמה היא לנצח משחקים למשל כמו איינדהובן בחוץ כפי שלמשל ארסנל הפסידה לה אשתקד בשמינית.
    שלא תבינו אותי לא נכון, אני חלילה לא ממעיט מערכה של ארסנל שהיא קבוצה מדהימה ולבטח אחת הטובות באירופה(בטח ובטח בכושרה הנוכחי), אבל המשחקים האלה לא אומרים כלום.
    כדי לזכות באליפות אנגליה צריך לנצח באיווד פארק, פראטון פארק, גודיסון פארק, אלה המוקשים, אלה המשחקים שיכריעו בגדול, ויהיה מעניין לראות האם ארסנל שבמשחקים האלה כל כך התקשתה שנה שעברה(וגם שנתיים אחורה) תשפר את האספקט הזה.לטעמי כן, השאלה עד כמה היא תשפר.
    הדרך של ארסנל עוד ארוכה, כרגע היא נראית מעולה, אבל צריך לחכות למשחקי החוץ שלה(2 המשחקים המוקשים היחידים של ארסנל העונה עד כה היו מול בלקבורן ווסטהאם בחוץ), למשחקים מול היריבות היותר חזקות, שם זה הכסף הגדול.

13. Dimitar Berbatov Member

כמה מילים על המשחק המוקדם של צסק"א נגד אינטר: משחק סביר בכלל, קצב טוב בעיקר במחצית השנייה כשאינטר החלה ללחוץ.
    חבל לי על ההפסד של צסק"א. קבוצה שאני תמיד נהנה לראות משחקת. אבל למען האמת, היום, לא הגיע להם לנצח. במחצית הראשונה צסק"א היתה טובה, בעיקר בדקות הראשונות של המשחק. קארבליו ג'ו במשחק נהדר, שער מצוין של ג'ו, איזו קלאסה סיומת פנטסטית. אבל בחצי השני הרוסים קרסו. אינטר נראתה הרבה יותר טוב, פיגו בהחלט נראה טוב. בישול יפה מאוד, עשה דברים טובים מאוד.
    האמת אינטר אכזבה אותי, בכלל משחק סביר, ציפיתי ליותר משתי הקבוצות.

וואו, ארסנל מדהימה. ראיתי רק את התקציר והשערים, מחר בטח יהיה איזה שידור חוזר ואני אראה.
    ססק ממשיך ביכולת המדהימה שלו, השחקן בכושר הטוב בעולם, ויגיד מה שיגיד יעקובי.
    אמנם סלביה קבוצה גרועה, אבל שביעיה אף פעם לא הולכת ברגל, ארסנל הקבוצה הטובה בעולם, לא באירופה.
    מסכים איתך אריאל, ארסנל צריכה לדבר בשלבים הגבוהים בליגת האלופות. ארסנל לטעמי לא תצליח לדבר חזק בשני המפעלים. אין לה סגל ארוך מספיק כמו צ'לסי או יונייטד, ולדעתי היא לא תגיע רחוק בליגת האלופות. יהיה מעניין מאוד לראות איך ארסנל תתמודד עם תקופות רעות שיבואו, עם אחד מהכוכבים יפצעו, ארסנל תתקשה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/07
  14. Ofek7 Member

http://www.slavia.cz/data/novinka/foto_20733.Xxx

זה הטוב ביותר שיכלתי למצוא.
    הם גדולים, מעורר הערכה והערצה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. Tony Adams Member

זאת השאלה הגדולה, האם באמת התקדמנו משנה שעברה. לבינתיים, נראה שכן.
    אבל נצטרך לחכות לפחות עד פבואר כדי לדעת.