ליגת האלופות - המחזור השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏23/10/07.

1. Engonga Member

הכדורגל של ארסנל פשוט מדהים, כל מהלך היה יותר יפה מהשני(במיוחד השער ה2 של וולקוט).
    אלכסנדר חלב שחקן ענק שלא מוערך מספיק,שיתוף הפעולה שלו עם פברגס פשוט מדהים וניראה גם שהוא שיפר את יכולת ההבקעה שלו..שחקן מפחיד.
    ארסנל כרגע בלי ספק מהקבוצות החזקות באירופה ועכשיו השאלה כמה זמן הם ימשיכו בכושר המטורף הזה.

2. gunner20 Member

אני לא רוצה להישמע כמו בן 12 שלא מבין כדורגל אבל מישהו פה מתבכיין?
    לא משנה איזו הגרלה פתיחה כזאת לקבוצה שציפו ממנה העונה למקום 4 3 בםריימר לייג זה נדיר

חוזרים לימים היפים

צודק לצערי אני חוזה תקופה רעה מאוד שתבוא לארסנל אם זה נפילה באחר ממשחקי הגמר
    או תקופה רעה בליגה

אבל בינתיים קצת פירגון!

יאלההה ארסנל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. gunner20 Member

צודק 200 אחוז

היה ציך לפתוח עם אסולין...סתאתאתם

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אופ"א לא יכלה לעשות מחזור יותר עלוב מזה?!

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן- שחטאר:
    במפגש האחרון בין הקבוצות היה רביעייה למילאנזים, כיום מילאן יעשו הכול בשביל 1:0. קאקא עם פציעה לא יעלה למשחק.
    דידה כידוע לא יפתח בשער.
    עם שחטיור מנצחת וסלטיק מנצחת מילאן כמעט 90% מחוץ לתמונה.
    ברלוסקויני נשיא מילאן: "אחרי 21 שנה בכדורגל אני לא מבין מה לא עובד אצלנו".
    בניגוד למילאן שחטאר במצב מצוין בליגה כשיש לה הפרש 6 נקודות מהמקום השני.
    מלדיני לא הוזמן.
    עם מילאן תנצח וסלטיק תפסיד הולך להיות קרב גדול בבית ד'.

6. DorG Member

אתה לא מסוגל לפרגן ליריבים שלך אאה? אחרי תצוגה כזאת אף אחד לא יצליח לבאס אותי, ארסנל שלי כל כך יפה!

ולגבי השטויות שאתה כותב כאן:

1. כתבת שמתוך 12 משחקים(בליגת האלופות ובפרמייר-ליג יחדיו) ארסנל שיחקה 9 משחקים בבית. תרשה לי לתקן אותך אבל שיחקנו רק 8 משחקים בבית ו-4 משחקים בחוץ, מול בלקבורן, ווסטהאם, טוטנהאם וסטיאווה בוקרשט שיחקנו בחוץ. אל תנסה להקצין את הדברים, למרות שבאמת שיחקנו הרבה בבית עד עכשיו, אבל אין לזה שום קשר לארסנל אלא רק להגרלה.
    בכל מקרה בחודש הקרוב ארסנל תשחק הרבה מאד בחוץ (מתוך 10 המשחקים הקרובים 8 בחוץ).

2. "ארסנל קיבלה בית הכי נוח שאפשר לקבל" - שוב פעם, אתה מתבכיין על ההגרלה כמו ילד קטן, כאילו שאנחנו שולטים בזה. בליגת האלופות אין באמת דבר כזה הגרלות קלות, כל קבוצה גדולה יכולה להסתבך בקלות ולמצוא את עצמה במחזור האחרון במשחק של להיות או לחדול. לאחר הגרלת שלב הבתים דיברו על בית קל לליברפול, ותראה אותה היום עם 1 מתוך 6.
    קישור לידיעה על בית קל לליברפול(כמו גם למילאן ולארסנל כביכול): http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=24757&lang=he

אז חלאס להתבכיין, שיגעת אותי.

7. אלי אוחנה ג'וניור Member

משחק התקפה טוב של ברצלונה. קרלס פויול הצטיין בעמדת המגן הימני בה הוא הורגש והוסיף המון לחלק ההתקפי. ינייסטה עם משחק פנטסטי, מהאמצע הוא הרבה יותר מועיל מאשר באגף, שחקן מדהים עם יכולות אישיות מדהימות, גם יכולות קבוצתיות לא חסרות לילד הכישרוני הזה.
    הקהל הסקוטי לא הורגש כמו שחשבתי ולא מנע מרבצלונה לתקוף בלי הפסקה את השער של גלאזגו.
    ריינג'רס מבחינתה ייצאה טוב מהמשחק, לאחר שליטה ברורה של הקטאלונים, נגמר לבסוף בתיקו שמרצה את שני הקבוצות.

ארסנל מנצחת בתוצאה פשוט אסטרונומית את סלביה פראג, משחק אדיר של הילדים של ארסן ונגר.
    הקבוצה המצליחה, המהירה, המעניינת והטובה בעולם כרגע, אם זה יימשך כך? ארסנל תגיע לשלבים המאוחרים של גביע אירופה וכמובן תזכה באליפות הפריימיר ליג, קבוצה מצויינת עם כדורגל מדהים, תוצאות יוצאות מן הכלל. פשוט תענוג.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/07
  8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כלל ההערכה שלי כלפי ארסנל, יש לי תחושה שהנפילה שלהם תבוא ושהם לא ימשיכו באותה יכולת, זה תמיד מתחדש אצלי כל פעם שאני מסתכל על הסגל שלהם.
    אבל כרגע אין לי ספק שהיא הקבוצה הכי טובה באירופה ואפשר להוסיף לה את אינטר וריאל.

9. REAL MADRID Member

אתה בטח מדבר על ריאל סוסיאדד, נכון?

כי ריאל מדריד נראית פשוט זוועה, הפסידה בצדק 2:1 לאספניול. התוצאה לא משקפת, זה היה צריך להיגמר ב4:0 לאספניול. ריאל מנצחת בצורה עלובה, ריאל של שוסטר נראית רע, מאוד רע.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב להודות שאת המשחק של ריאל מול אספניול לא ראיתי, אבל מהמשחק שראיתי לריאל העונה הם היו גדולים ולא מזכירים בכלל את ריאל של קאפלו (מבחינת היכולת).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/07
  11. אבו Member

שידור חוזר עכשיו בספורט5+ למי שלא ראה, מומלץ מומלץ לראות את דקות 40-60, הצגת כדורגל מטורפת.

12. Dimitar Berbatov Member

חבוב, ריאל לא שיחקה נגד סוסיאדד. הבאסקים בליגה השנייה, ארז סתם אמר שאתה מתכוון לריאל סוסיאדד בגלל שקוראים לה ריאל סוסיאדד.

13. Sergio Ramos Member

ציפיות מקבוצה כמו ריאל מדריד, קבוצה עשירה ומפואת תמיד יש. רק שבשבועות האחרונים אני מתחיל לאבד תקווה. קצת צובט לי שבמשחק כזה, משחק בית שלנו, נגד קבוצה שחלשה מאיתנו בהרבה, יש לי ספקות. הפתיחה הייתה טובה, ואני הייתי אומר, הייתה בפוקס. לא רוצה להישמע מוזר אבל במשחקים שניצחנו, זה היה במשחקים שהיריבה יכול להיות נתנה לנו את המשחק והיה לנו הרבה מזל.
    בשבת כאמור הפסדנו לאספניול והמזל לא הושיע אותנו.

לגבי המערך: צריך להבין דבר אחד- כל עוד גוטי וסניידר משחקרים ביחד, זה לא ילך, זה תוקע את המשחק בעיקר בעצלנותו וחוסר יציבותו של גוטי. בהתחלה כולם דיברו והתלהבו על שילוב קטלני. אבל אין שום שילוב. שתי פליימייקרים לא הולכים יחד. דיארה פצוע, מה שזורק את גאגו להרכב. אני סבור שנראה את אותו מערך בדיוק, אלה עם כן, שוסטר עולה לשחק בשתי שחקני אגף ומוציא את ראול החוצה. דבר שלא נראה לי. אני מקווה מאוד ששוסטר יחליף מערך ואפילו הייתי מהמר על 4-4-2, רק מה שהבעיה היא גאגו. האם זה בטוח לשחק עם שתי שחקנים במרכז המגרש שאחד מהם הוא פליימייקר והשני הוא קשר אחורי יחד בשם גאגו?
    הייתי רוצה לראות מערך שכולל גם משחק מהאגפים. אבל זה יהיה אפשרי רק במצב שרוביניו ישחק בשמאל, היגואין בצד ימין, ראול יורד לספסל ובאמצע אין ברירה לשחק עם גוטי, סניידר וגאגו. תסריט כזה לא נראה לי שנראה, בעיקר שראול יורד לספסל. עקב הפציעה של דיארה, אני סבור ששוסטר שוב יעלה באותו המערך החצי 4-3-3 חצי 4-4-2 החסר צורה שלו. אלה עם כן, שוסטר יחליט להתפרע לעלות בשתי שחקני אגף(היגואין,רוביניו) גאגו וסניידר לבד במרכז וראול\סביולה וואן ניסטלרוי חלוצים- זה כבר בגדר סיכון.

אישיתא ני יגיד לכם, הייתי מעדיף מערך פרוע שכולל את רוביניו, היגואים באגפים, וסניידר וגאגו באמצע שסניידר מאחורי החלוצים, העמדה הטובה בשבילו. מערך כזה לדעתי יוסיף לנו רבות להתקפה ויתן יותר ברק בעיקר דרך האגפים.
    רק מה שזה לא ריאלי כרגע וכמו שאמרתי אני סבור ששוסטר יעלה שוב בחצי 4-3-3 חצי 4-4-2.

אנחנו, ריאל, נקווה איך אולמפייקוס תשחק. אנחנו נמועדפים ואנחנו תקבע את תצורת המשחק והכל תלוי בנו. אם נבו מה הדקה הראשונה ונלחץ אותם אחורה, את היריבה, נתפוס פיקוד על המשחק ונגרום ליוונים שלחק על מתפרצצות. אבל אם שוב נלחץ אחורה והמשחק שלנו יתקע(מה שכמעט כל הזמן קורה)אז אנחנו עלולים לאכול אותה.

נקווה לכדורגל טוב !

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה התבלבלתי, אני יודע שריאל סוסיאדד בליגה השניה, התכוונתי למשחק של ריאל נגד אספניול.

15. Mehmet Member

באמת לא מחזור עם משחקים מאוד אטרקטיביים, אבל כמה נקודות לגבי משחקי היום:

מרסיי-פורטו:
    בעניינה של מרסיי, לדעתי לא לעולם חוסן. פורטו לא יפסידו היום.

בשיקטש-ליברפול:
    ליברפול היום תחזור לעצמה בגדול, ולמרות שאינונו הוא איצטדיון ביתי מאוד, אני צופה שהם יתנו הצגה. הם לא יפשלו פעמיים ברצף מול קבוצות שאמורות להיות נחותות מהם.

צ'לסי-שאלקה 04:
    עם כל הערכתי לשאלקה, לא צריכות להיות לצ'לסי בעיות לקחת את המשחק הזה.

רוזנבורג-ולנסיה:
    ההפסד של הנורבגים לשאלקה בהחלט החזיר אותם לפרופורציות, אבל הם יתנו היום את הכל כדי לתפוס את המקום השלישי המוביל לאופ"א, כי לא בטוח שיגיעו אליו בשנה הבאה דרך הליגה, אז אולי דרך זכייה במפעל.... אבל בהחלט קשה לי להאמין שמול ולנסיה זה יספיק...

ריאל מדריד-אולימפיאקוס:
    גם אני צופה הערב הצגה של ריאל, שחייבת לחזור לעצמה אחרי ההפסד לאספניול.

ורדר ברמן-לאציו:
    לאציו הפתיעה כשהוציאה נקודה מול ריאל מדריד, וזו תהיה הפתעה לא פחות גדולה אם יוציאו נקודות בברמן.

מילאן-שחטיור דונייצק:
    המשחק המסקרן ביותר הערב לדעתי. שחטיור מכוונת ממש גבוה השנה, ולהוציא נקודה לפחות בסן סירו זה כבר לא תסריט דמיוני כמו בעבר.

בנפיקה-סלטיק:
    על הנייר, שתי קבוצות פחות או יותר שקולות. אבל הביתיות של בנפיקה, ביחד עם העובדה שסלטיק ממש גרועה במשחקי חוץ, אמורה להטות את הכף לטובת הפורטוגלים.