ליגת האלופות - המחזור השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏2/10/07.

1. REAL MADRID Member

http://livefooty.doctor-serv.com/index.html

לינקים 2,3 ו-4 הם לא סופקאסט.

2. Mehmet Member

תזכור את אינטר של שנה שעברה, שפתחו עם 2 הפסדים, כולל הפסד ביתי לביירן מינכן, אבל ניצחו 3 משחקים בהמשך והוציאו תיקו באליאנז ארנה וזה הספיק להם לעלות...

המצב של ליון נראה קשה, אבל אני עוד לא סותם עליהם את הגולל.

3. Mehmet Member

ליברפול-מרסיי:
    ליברפול צריכה לקחת את המשחק הזה ללא בעיות מיוחדות.

בשיקטש-פורטו:
    משחק בין שתי קבוצות שקולות, פורטו בכושר נפלא ונראה לי שתוציא לפחות תיקו, אם לא תנצח.

ולנסיה-צ'לסי:
    צ'לסי לא נראית טוב כבר תקופה ארוכה, וגרנט לא נראה כמו מי שמושיע את הקבוצה. ולנסיה מארחת וגם נמצאת כרגע בכושר די טוב. הנקודות תישארנה במסטאייה.

רוזנבורג-שאלקה 04:
    הנורבגים הדהימו כשהוציאו תיקו במחזור הראשון בסטמפורד ברידג', ולדעתי יכולים בהחלט לעשות דבר דומה הערב מול שאלקה, למרות היתרון האיכותי של הגרמנים.

לאציו-ריאל מדריד:
    למרות שלאציו היא המארחת, לא נראה שיש משהו שאמור לעצור היום את ריאל מדריד. לאציו חלשים מאוד השנה, וריאל בכושר פנטסטי, ויקחו את 3 הנקודות.

ורדר ברמן-אולימפיאקוס:
    ברמן חזרה לעצמה, והשמיניה מול בילפלד בהחלט באה לומר שהם עדיין פה, ואני בטוח שאולימפיאקוס באה למשחק הזה בחששות כבדים... לא תהיה שמיניה, אבל ברמן תיקח.

סלטיק-מילאן:
    סלטיק באירופה היא קבוצה ביתית מובהקת, וממש חלשה בחוץ. מילאן תיתקל בקשיים רבים, וספק אם תוציא משהו מהמשחק הזה.

בנפיקה-שחטיור:
    האוקראינים כבר הצהירו כוונות העונה בנוגע להעפלה לשלב הבא לפחות, אם כי צריך לבחון אותם במשחקי החוץ. הערב יש להם מבחן רציני מול בנפיקה. אם יעברו אותו ללא הפסד, אפשר יהיה לומר שיש ממש בהצהרת הכוונות...

4. REAL MADRID Member

ריאל בכושר פנטסטי? אתה מדבר שטויות, ריאל מדריד אמנם מנצחת ובמקום הראשון בליגה הספרדית אבל רחוקה מלהיראות טוב. למעשה, המחצית הראשונה נגד ברמן הייתה הפעם האחרונה בה ריאל שיחקה טוב.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

5. Mehmet Member

לדעת לנצח 1-0 בחטאפה (מגרש שלהזכירך ריאל הפסידו בו בעונה שעברה) במשחק קשה זה אומר שיש לך קבוצה טובה. לא צריך לתת הצגות כמו נגד ויאריאל כל שבוע כדי לומר שהקבוצה בכושר נפלא. התוצאות מדברות בעד עצמן בינתיים...

6. REAL MADRID Member

חטאפה מתחת לקו האדום והם נחלשו משמעותית מהעונה שעברה. צריך להביס את חטאפה ולא לנצח 1:0 משער בהתקפה מתפרצת כשריאל מדריד מרחיקה לפחות 4 פעמים כדור מקו.
    אתה ראית את המשחק או אני?

7. Mehmet Member

ראיתי חלקים מהמשחק.

אבל מה שאני רוצה לומר זה שצריך לדעת לנצח גם משחקים כאלה, מול קבוצות קטנות שבאות רק להפריע. וכמובן צריך קצת מזל... ואם הקבוצה יודעת לנצח משחקים כאלה, זה אומר שהקבוצה בריאה.

8. REAL MADRID Member

ריאל רחוקה מלהרשים, הרוטציה של שוסטר גורמת לשחקנים להתבלבל והם לא מתואמים אחד עם השני. אני כמוך חושב שריאל תנצח היום אבל אני לא מפצה ממנה להרשים יותר מידי.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוראים לזה נאיביות וחוסר בחלוץ אמיתי.אם כל הכבוד לרומא,היא משחקת בלי חלוץ אמיתי,בלי אחד שפשוט יכניס את הכדור לרשת,יש לה שחקנים כלכך מוכשרים כמו אקווילני,טוטי,טאדיי,מאניסני והשאר ואנו רואים המון מסירות מעולות וגם שערים יפים,אבל המון המון נאיביות מול השער וחסר להם את השחקן הזה,שפשוט ישים את הכדור ברשת.

10. D.Irwin Member

משחק מאוד מעניין לדעתי הוא סלטיק-מילאן, נכון שלא מצפים לכדורגל גדול אבל זה משחק שתיקו רשום לו על המצח.
    מילאן לא בכושר טוב, סלטיק לא מפסידה בבית אבל מילאן זאת מילאן במיוחד באירופה.

עוד משחק מעניין הוא ולנסיה-צ'לסי ולאו דווקא מכיוונו של אברום שלנו, ולנסיה תרצה לנקום על ההדחה של שנה שעברה כמובן, במסטאייה קשה מאוד לנצח המגרש הוא קטן והאוהדים הם על השחקנים, גם למוריניו היה קשה.

11. Chievo Member

פרגסון כבר יודע מי זה טוטי, העולם יודע מי זה טוטי ..
    אם הוא משחק במדי ריאל מדריד, הייתם מעריכים אותו יותר, אנשים יכתירו אותו כשחקן הכי טוב בעולם. אי אפשר להגיד למלך לשתוק..
    זה פשוט פגע בי

http://www.footy-boots.com/wp-content/uploads/2007/05/foto_news_806_2_zoom.Xxx

12. Sergio Ramos Member

היכולת של ריאל בתקופה האחרונה מדאיגה מאוד. התחלנו טוב את העונה בניצחונוטת מרשימים וגם הדרך הייתה יפה למידי. אבל ב3 משחקים האחרונים שאומנם בהם ניצחנו(וזו נקודת האור היחידה)אנחנו משחקים בצורה זוועתית למידי. ריאל משדרת חושך.
    אני מאוד חושש לגבי המפגש שלנו היום נגד לאציו ולא בטוח לגבי תוצאת המשחק. התקופה האחרונה שלנו משאירה בי פסימיות כלשהי. לאציו מהקבוצות הקטנות שבליגת האלופות אח מאלו שעושות הרבה צרות. מה שבטו גם האי בתקופה לא טובה. אך ליגת האלופות, כמו לךיגת האלופות, שם הכל שונה ומה שקורה בליגה לא תמיד תופס באלופות. כאן הכל יכול להיות. כרגיל שוסטר הולך על משחק יצרתי שיעבור דרך האמצע, ומציב את היגואין שאולי יצליח לעשות משהו בצד ימין להגנת לאציו. מה החיבה הזו של שוסטר למיצ'ל לעזאזל? אני אישית לא מבין למה הוא מציב אותו שם, פשוט לא מבין. האפשרות האידילאלית מבחינת שוסטר היא 4-3-3 , האומנם מערך זה איננו עבד בשבועות האחרונים והמשחק היצרתי דרך האמצע של שוסטר פשוט נכשל. 4-2-2 הוא בגדר סיכון. מצד אחד זה יצור לנו משחק אגפים קטלני אך אין לנו קשר 50-50 מספיק טוב ותכליתי כדי ליצור 4-2-2 קלאסי מושלם. נקודת אור טובה למשחק הזה היא רוד שחוזר להרכב כצפוי. לאציו, הולכת להסתגר וכמובן שהיא תנסה לצופף לנו את המרכז המגרש עליו ריאל מסתמכת, במצבים כאלה, חיביים את רודי, סקורר שאמור לקבל תחמושה ולהוות כרגל מסיימת. קראתי בפריוואי למשחק שרובן יתחרה עם היגואין על העמדה האחרונה בתקפה. אני חשוב שרובן עדיף. לאציו כשחק בונקר וזה צפוי , רובן שצובר כושר בזמן האחרון, האו האיש הנכון והאידילי מבחינת ריאל להציב אותו. היגואין מתאים יותר למשחק פתוח, הצפיפות תקשה עליו. לא שעל רובן לא, אך רובן שחקן יותר משוחרר וחופשי ובזמן שהאמצע ינסה להעביר כדורים מהגנה להתקפה, רובן ישמש כשחקן"צידי וינסה לעשות באלגאנים בסדר של האיטלקים.

משחק גדול צפוי בין ולנסיה לצ'לסי. לכולנו זכורים שתי המפגשים בעונה שעברה של שתי הקבוצות הללו, כה עניין וכמה עוצמה יש למשחקים כאלה. אבל הפעם זה לא סתם משחק(לפחות מבחיינתנו, ישראל)אברם גרנט לראשונה בקריירה הולך להוביל קבוצה על הקווים בצ'מפיונס.
    ולנסיה מגיע אפשר לאמר ברוח טובה לקבוצה וקיקה שמקבל הרבה ביקורות, משתדל להכניס כמה שיותר רוח ואווירה טובה לקבוצה שמתחילה להתרומם. ולנסיה בליגה מבחינת יכולת נטו, לא מרשימה במיוחד. אך במשחקים האחרונים יש איזושהי מגמת שיפור ניקרת ביכולת שלה. במשחק האחרון האי ניצחה 1-0 את רקרא בניצחון שנתן לבוא לבוא לאלופות מרוממת ומצוברחת.
    ולנסיה בתקופה טובה מצ'לסי, אברם גרנט עד עכשיו מקרטע אצל הכחולים. יש לו הפסד, ניצחון ותיקו לא משכנע במיוחד. זה משחק קשה מתמיד לקבוצה של אברם. מסטאייה זה מגרש שקשה מאוד לשחק בוא, אך היום במפגש הסוער, גרנט יכול לקנות אתך עולמו אם הוא ינצח במשחק הזה. האיש שאמור לעשות את הבאלגן לכחולים הוא וויאה. האיש שבשנתיים האחרונות הוא איש המפתח של ולנסיה. כשהוא ביום טוב אחוזי ההצלחה באותו המשחק של העטלפים גם כן עולים. ידוע שצ'לסי עולה בחומר השחקנים על הספרדים, אך ולנסיה לא יכלה לקבל את צ'לסי בתקופה יותר טובה. אחרי מהפכת מוריניו, וכל הבאלגן התקשורתי סביב גרנט זו הזדמות טובה לקיקה לגנוב כאן ניצחון גדולה.

13. פול סקולס Member

הדיון כאן הוא לא על בעיטות חופשיות, אבל אנשים מרבים להסתוור בשתיים או שלוש בעיטות חופשיות
    שרונאלדיניו הבקיע לאחרונה.. על כל גול כזה שלו יש 10 בעיטות שהולכות הרבה מעל השער.. לכל אוהד ביציע שמאחורי השער בקמפ נואו בטח יש איזה כדור.. לז'ונינו יש בעיטה מיוחדת מאוד, איך הכדור משנה גובה..

ואכן איציק זוהר מדבר הרבה שטויות, גם גיא לוי לא הצליח להרשים אותי, כאשר הקול שלו לא עובר דרך המסך.. צורם באוזן..

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דונאטי גדל בכלל באטאלנטה.

15. Becks Member

מנצ'סטר יונייטד צרכים להיות גאים בניצחון אתמול. אולי זה שוב ניצחון של 0-1 ואולי שוב לא שיחקנו טוב כמו שאנחנו צרכים אבל ניצחנו קבוצה גדולה ולפי דעתי הגיעה לנו כול 3 הנקודות.

הייתי בטוח שרומא יבואו וישחקו מסודר והתקפה כדי להחזיר את הכבוד שלהם אבל זה לא היה והם שיחקו מבולגן.

מנצ'סטר באה למשחק אבל למרות הניצחון (שלפי דעתי הגיעה להם) הם לא שיחקו כמו שנה שעברה וחסר להם משהו.
    ניצחנו שוב 0-1 אבל הפעם זה על קבוצה גדולה ויותר טובה מהקבוצות שניצחנו בתוצאה הזו בליגה האנגלית.

דווקא בגלל שהוא לא בריאל מדריד אני מאוד מעריך אותו.
    יש לו מוח שהוא לא עבר קבוצה ושהוא נשאר להיות הסמל של רומא.
    לפי דעתי הוא מנהיג גדול וגם אחד משלושת השחקנים הטובים בעולם.