ליגת האלופות המחזור ה-3: יום ד'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏20/10/10.

1. yocki land Member

טוטנהאם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx איכשהו האנגלית היחידה שמקבלת בית קשה נראה לי בעשור האחרון (טוב היא בדרג שלישי) והנה היא תסתבך. היא תקווה לתיקו בהולנד.
    רובין פראיירית מחצית 0:0 צריכה ניצחון אם היא רוצה לעלות לשמינית.
    לליון זה קל משהיא חשבה. שער קטן עכשיו והיא מבטיחה ניצחון מול בנפיקה ומעשית לדעתי את ראשות הבית, בעיקר בגלל שנשאר לה עוד משחק בית מול הפועל (עם כמה שזה לא נעים לומר, זה הכדורגל הישראלי מה לעשות, מבטיח ראשות בתים בצ'מפיונס).

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/10
  2. RubberSoul Member

אינטר בלי אטו = קבוצה נהדרת.
    אינטר עם אטו = קבוצה מדהימה.

אני עדיין זוכר את הנאום של אטו בפני התקשורת,על כך שאם היו קוראים לו אטואיניו, הוא היה הרבה יותר מוערך.
    השחקן האנדרייטד הזה הוא החלוץ הכי טוב בעולם היום, הוא פשוט לא נגמר.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מסתכן פה בענק אחרי מה שכתבתי במחצית בשבת, אבל יש לי תחושה שהתסריט שוב יחזור על עצמו. אנחנו שולטים, יופי טופי, אבל כלום לא יוצא מזה, הכל הולך על נאני שלא יכול לבד, מאקדה, פארק וקאריק לא במשחק. מצד שני, וידיץ' כבר נתן את הפרומו לטעות ההגנתית המסורתית...

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שהטור של רדנאפ טרי טרי בזיכרון של בניטז לקראת המחצית השניה. שלא יורידו את הרגל מהדוושה, רק עוד שני גולים ואני על גג העולם, בבקשה...

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ת-א-י-ו י-נ-ס-ן !!!
    דווקא במחצית השנייה למרות האחזקה בכדור ברמן יותר מסוכנת. יאנקו (חלש) גורם לבלאגן ויינסן מפציץ מקרוב.

קאם און טוונטה.

*ארנטנוביץ' נותן כבוד לקבוצה בה פרץ ולא חוגג את השיוויון של הגרמנים.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו טוטנהאם עוד יגידו שהם מאוכזבים כי נגמר רק 4:3 כשאינטר פשוט מזלזלת בהם והם שמים 2 גולים בתוספת זמן...

7. Jose Mourinho Member

מאז 06/07 עם מנצ'יני, אינטר תמיד נתנה ליריבות שלה לשחק אחרי שעלתה ליתרון מבטיח. זה ברור שאינטר זילזלה במחצית השנייה אבל זה לא מוריד מהעובדה שבייל הוא השחקן היחיד שהצליח לשחק ככה באגף של מאיקון וזאנטי ב5 השנים האחרונות.

8. AFCA Member

ארז אתה יודע למה אראנטוביץ' קיבל שריקות בוז?
    חבל בשביל טוונטה, חוסר ניסיון של קבוצה שלא רגילה לליגת האלופות לקבל גול 5 דקות אחרי לכבוש גול, טעות גדולה של בראמה, פשוט ניער אותו אראנטוביץ'.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קטע שלא ממש ייחודי לאינטר וזאת די מסורת באיטליה להפסיק לשחק אחרי שעולים ליתרון של 3 או 4 שערים. קראתי על זה פעם כתבה מעניינת וזה עיקרון שהולך אחורה כבר עשרות שנים ומגיע מתוך כוונה שלא להשפיל עמיתים למקצוע. זה לא תקף כמובן למפגשים בין יריבות גדולות. אז ראוי ואף רצוי להשפיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/10/10
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שנתיים שיחק האוסטרי במדי טוונטה. הוא די עזב בטריקת דלת ובמקרים כאלה האוהדים לרב לא שוכחים.

ראיתי רק את הדקות האחרונות, אבל לדעתי טוונטה צריכים להיות שמחים עם הנקודה. פיזארו לא עשה דבר ואין לי מושג למה השופט הדני פסל את השער. פשוט מדהים לראות איך אפילו זרים בגרמניה נדבקים ב'מחלת' לכבוש בדקת הסיום.

חבל על איבוד הנקודות, אבל לאור ההתפתחות במגרש עדיף נקודה מאשר שום דבר. לדעתי כרגע המצב של אייאקס יותר טוב מאשר של טוונטה, אבל כולי תקווה ששתי הקבוצות יישארו גם אחרי הפגרה לשחק באירופה.

11. AFCA Member

אני יודע שהוא שיחק בטוונטה, אבל בסה"כ הוא עזב לאינטר.. לא רואה פה סיבה לשמור טינה במיוחד אחרי כל הדברים היפים שהוא עשה בשביל הקבוצה שלהם.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs136.ash2/40124_1614056798717_1455215083_1543039_5216258_s.Xxx

בייל קירב אותי...אבל מאוחר מדי וגם ככה ולנסיה לא הצליחה לנצח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שי, אם אני לא טועה השער נפסל בטענת נבדל...

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה ראית את השידור בטלוויזיה הגרמנית? בהולנד לא ממש ברור מה קרה במהלך של השער שנפסל. בטלוויזיה דווקא ניסו לראות אם פיזארו עשה עבירה. הוא כן נגע במגן טוונטה, אבל המגע לא מנע שום דבר מההולנדי.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב להגיד שבורסה נראית כמי שלא שייכת למעמד, והיא עושה את צעדי הענק שלה בשביל להשתוות למכבי חיפה בשיא השלילי...למרות שהיונייטד ניצחו 1:0, זה היה נראה כמו טיול שיכל להיגמר גם ב-4 או 5:0...ולנסיה במחזור ראשון שחטה אותם בטורקיה 4:0...וזה מוזר לי כי בטורקיה היא מובילה את הטבלה והיא שיחקה טוב היתה עם 6 מ-6...כנראה ש-2 התיקויים האחרונים עשו את שלהם והקבוצה נמצאת במצב לא טוב. אולי בגומלין נגד היונייטד הם יוכלו לעשות משהו אבל אני מאוד בספק...הם מאוד חלשים.