ליגת האלופות המחזור ה-5: באיירן עדיין בתמונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏25/11/09.

1. איגור .פ. Member

זה נראה כמו המחזור הכי שחון באלופות בשנים האחרונות אתמול 9 שערים ,אני מקווה שהמחצית השניה תשפר את זה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית לא טובה בפורטו, בלושי סידר לפורטו כמה בעיטות מסוכנות, פעמיים היה קרוב להבקיע. חוצמזה לא משהו מיוחד, אנלקה נראה הכי מסוכן בצ'לסי, בעיטה אחת טובה שלו, חוצמזה כלום.
    אנחנו לא במשחק, החזקנו יותר בכדור ב-30 דקות הראשונות אבל לא עשינו משהו מיוחד. אני רוצה לראות את ג'וי על המגרש, ואולי גם לקאקוטה צריך לתת איזה רבע שעה.
    אסור להסתבך, צריך לצאת מהשאננות שאיפיינה גם בקלדרון ולעלות בשביל להשיג את השקט הנפשי שאנחנו צריכים, זה בידיים שלנו.

3. Y4K91 Member

לאאאא 1-0 לבורדו

יובנטוס חייבים להתעשת להוציא את הנסיך-הוא לא בכושר הוא צריך להתאמן ולחזור לכושר בשביל לשחק בליגת האלופת-חייבים לכבוש שער.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/09
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול להיות שאפואל הבקיע שער בכורה בבתים? אני כמובן מתכוון מרגלי שחקניה אחרי שמול פורטו היה זה עצמי של פריירה מפורטו, לא מפתיע שזה דווקא מול אתלטיקו מדריד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בדרך כלל זה שתומך בשילוב שחקני נוער,מזה תומך,אני מעריץ מאמנים שעושים את זה ואני בעד שיתופים כאלה.אבל מול בורדו,בפיגור 1-0,החילוף הראשון שלך הוא להכניס דווקא את צ'ירו אימובילה? שחקן נוער ועוד על חשבון דל-פיירו שבדיוק התעורר? תוציא את מלו הזוועתי ותכניס את ג'יובינקו,מזה משנה אם נפסיד 1 או 5 ?

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פורטו היו סבירים+, אנחנו סבירים-, מה שחשוב זה הניצחון והבטחת המקום הראשון.
    נציין את חוליית ההגנה כולל ז'ירקוב שעשו עבודה טובה ושקטה נגד התקפה נמרצת, הכניסה של אסיין ללא ספק עזרה לכיבוש השער, קלאסה השחקן הזה.

חתיכת משחק מחזור הבא בין יובה לבאיירן... יובה פראיירים שמפסידים לבורדו שכבר הבטיחה עלייה, עכשיו זה משחק על כל הקופה.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פררארה יצא אפס,פשוט אפס. אפילו ראנירי היה עדיף עליו היום. פשוט בושה.

קודם כל העובדה שדל-פיירו פתח ולא חכה על הספסל כאס לשנות את המשחק,אחר כך העובדה שהקבוצה פשוט לא באה לנצח אלא להעביר 90 דקות ממשיכים בזה שאיך יכול להיות שחלק אחורי עם ממוצע גובה של בערך 1.85 סופג מכדור חופשי בגובה ועוד פעמיים,אחר כך חילוף פשוט הזוי עם אימובילה,חילוף מאוחר של ג'יובינקו ומאוחר אפילו עוד יותר של מרקיזיו,ודווקא במקום סיסוקו ולא מלו הנוראי. ואם זה לא מספיק אז אנחנו יוצאים קדימה בכדורי גובה לחלק הקדמי אולי הכי נמוך באירופה (ג'יוביקנו,אימובילה,דייגו,קמוראנזי) שהגבוהה בניהם 'מתנשא' לגובה של 1.78 והוא בכלל שחקן נוער.
    פשוט בזיון שמשחק שכלכך חשוב לנצח בשביל המשך העונה אנחנו לא מנצחים רק כי אנחנו לא באמת עם הגב לקיר או משהו.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חושב שזה גם הניצחון השני בלבד בהיסטוריה של המפעל של קבוצה אנגלית בדרגאו.

פורטו ממשיכים בעונה הבינונית שלהם...

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותרת נהדרת של הטוטספורט האיטלקי..

JUVE IMMOBILE ...

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מסכים עם כל מה שכבר ציינת... לראות את הקבוצה הנוכחית ופשוט להיגעל מצורת המשחק הזאת. באים להעביר את הזמן כאילו הקבוצה כבר עלתה. פררה "מאמן" פשוט חובבן, התפשרו עליו במקומו של גאספריני והנה ההבדל. פררה פשוט טקטיקן ו"בונקריסט" בדיוק כמו ראניירי. למה לא לשחק כדורגל מהדקה הראשונה, אלא רק לאחר השער שהיה כל-כך צפוי שתספוג? באמת תודה לצ'ירו שהכניס את ג'יובינקו ל-14 דקות!

נב: כותרת ענקית של הטוטוספורט. כנראה קנאו בוואלה ספורט ובמשחק המילים שלה והחליטו לאמץ את הרעיון גם.

11. 亚历山大帕托 Member

בית א': אוח אוח אוח, איזה משחק מחכה לנו בטורינו!

בית ב': בהמשך לתגובה שלי לאיגור שביטל את בשיקטאש - לא רציתי להגזים לפני שאני רואה את זה במו עיניי ולנחס, אבל מאוד רציתי להגיד שההרכב שיונייטד הציבה הערב הוא מתכון להפתעה. כעת, כשבשיקטאש תילחם באיסטנבול על המקום השלישי, לרוסים יהיה קשה מאוד, במיוחד בהתחשב בכך שהתורכים צריכים רק 1:0.

בית ג': תיקו במארסיי במחזור הבא ואנחנו בפנים, לא משנה מה התוצאה, אבל חשוב מאוד לנצח כדי לא להזדהות עם ליברפול פתאום. לפחות נראה את אנטוניני בפעולה? אני מאוד מחכה לינואר, חוץ מפיפו אין שום אופציה התקפית על הספסל.

בית ד': טוב לראות את ז'ירקוב חוזר לפעולה. האמת היא שכבר הפסקתי להתגעגע לאנצ'לוטי ואני פשוט מאחל לו להמשיך לשגשג.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/11/09
  12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

יובנטוס זקוקה נואשות לקיצוניים נוספים. פשוט בדיחה מה שהולך בקבוצה הזאת.

13. Y4K91 Member

יובנטוס חייבים להתעשת-לפחות המשחק יהיה בטורינו ונקווה שדל-פירו יחזור לכושר עד אז.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה דל-פיירו? הוא גמור. אם יובנטוס רוצה להצליח, הדבר היחיד שהיא צריכה לקוות לו זה שהוא יפצע שוב פעם לתקופה ארוכה, ובכך ימנע את אי הנעימויות שמתלוות עם הושבה שלו על הספסל או ביציע. המשחקים הכי טובים של יובנטוס העונה היו כשהיא שיחקה 4-2-3-1, כשהקישור וההתקפה מורכבים מסיסוקו, מלו, קאמורנזי, דייגו, ג'ובינקו ואמאורי. מיותר לציין שאפילו לא פעם אחת יובנטוס לא עלתה עם המערך וההרכב הזה בליגת האלופות. מישהו מתפלא שהיא נראית כך?
    יהיה גם טוב אם מרקיזיו יעלה ליד סיסוקו במקום מלו שצריך להתעשת.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תגזים,הוא לא גמור,הוא יכול להיות קלף נהדר מהספסל כזה שמשנה משחקים. וגם אל תשכח שהוא בכל זאת חזר מפציעה ארוכה וקשה.
    מעבר לזה שה4-2-3-1 עבד כלכך טוב(12 שערים בשלושת המשחקים ששחקנו בו) הוא פשוט גרם לג'יובינקו לפרוח,סוף סוף הוא יורד לעשות הגנה,סוחט פאולים ונראה טוב רק הבעיה היא שאין אף שחקן(אולי מארקיזיו) שיכול לשחק במקום ג'יובינקו או קאמו או דייגו ככה שאם אחד מהם פצוע/מושהה,כל המערך הולך לפח.