ליגת האלופות חוזרת: ליברפול מנצחת בקאמפ-נואו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏18/2/07.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החוקה אומרת שאם השופט מרים את היד על השחקן לחכות,אם לא הוא לא חייב.השופט לא הרים והשער של גיגס חוקי לגמרי.
    עם השופט מרים את שתי היידים זו בעיטה לא ישירה,כמו שקרה במשחק אינטר מול יובנטוס אשתקד שבו אדריאנו בעט וכבש והשער נפסל כמובן בגלל שהשופט סימן לבעיטה לא ישירה,כלומר שתי נגיעות ואדריאנו בעט ישר.
    השער חוקי לגמרי אוהדי ליל יכולים לצעקו עד מחר בנתיים מה שנראה לי זה שליל תקבל עונש על התנהגות אוהדיה(זריקת חפצים ואם אני לא טועה פגע משהו בגרי נוויל) ועל העניין עם השוטרים.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליל בכיינים,דווקא עד עכשיו מאוד סימפטתי את הקבוצה הזאת והם הורידו לי הכל
    קודם כל אם מישהו אשם זה השופט ולא היונייטד ככה שאין סיבה להעניש אותם על זה שהם עשו משהו
    שהוא במילא בסדר.
    דבר שני הם צריכים להגיד תודה בכלל על זה שלא מענישים אותם על הביזיון שהיה אחרי השער שהם
    כמעט ירדו מהמגרש ועיכבו את חידוש המשחק,במקום לשתוק ולהגיד תודה הם קופצים מעל הפופיק,וחבל
    ליל באמת עד היום הייתה קבוצה ממש סימפטית עם שחקנים מצויינים כמו קייטה,אודמוונגי ובודמר[חייב
    ללכת לליגה בכירה יותר].

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד דבר שרציתי להגיב עליו הוא השחיטה שאוהדי אינטר עשו כאן למנצ'יני בעיקר בגלל שהחליט להשאיר את אדריאנו מחוץ להרכב. אז קודם כל לדעתי השילוב של זלאטן וקרספו עדיף באירופה, מה גם שלקרספו יש הרבה יותר נסיון ותפוקה בכל הקשור לליגת האלופות. אוהדי אינטר כאן רק מוכיחים שוב פעם איזה זכרון קצר יש להם בכל הקשור לחוליו קרוז שבכל הזדמנות שמקבל תורם להם בשערים חשובים וגם שלשום להזכריכם הבחור בדקות המעטות שלו על המגרש תרם בישול יוצא מן הכלל. עם כל זה עוד לא מספיק, אז התברר ביומיים האחרונים שאותו אדירנו ירק בפרצוף לאותם אוהדי אינטר שכל כך מגנים עליו. הברזילאי חגג את יום הולדתו בליל שלישי עד השעות הקטנות של הבוקר, הוא הצליח להחזיק מעמד בזכות כמות מכובדת של אלהוכוהול ומה שהכי אבסורד שזאת לא הפעם הראשונה. אז לפני שאתם תוקפים את מנצ'יני תבדקו קודם את הענק "העאלק" טוב. שאגב יש שמועות שגם למוראטי נמאס ויש סיכוי שבעונה הבאה הוא כבר לא ילבש את המדים השחורים-כחולים.

4. Tony Adams Member

דווקא אדריאנו הודה הכי מכולם למוראטי אחרי השער שהוא כבש אחרי 9 חודשים ללא אחד כזה. כמו שאני הבנתי, מוראטי מאוד אוהב את "הענק הטוב".

5. Jose Mourinho Member

ה"שחיטה" הזאת כביכול הייתה כאשר היה נראה שאדריאנו היה כשיר לשחק אבל לא שותף. שהתברר שהוא לא שיחק כי לא היה כשיר, אז הופסקה הביקורת על מנצ'יני.

אין הבדל פה, מי שבכושר יותר טוב ישחק. אם אדריאנו וזלאטן בכושר יותר טוב מקרספו, הם צריכים לשחק. בדיוק כמו שהיה מצב הפוך שקרספו היה בכושר ואדריאנו לא.

ביקורת סתמית ומיותרת.
    אף אחד לא שכח מה קרוז עשה באינטר, העניין הוא שאדריאנו בכושרו הנוכחי עדיף גם עליו (למרות האסיסט הגאוני למאיקון) וגם על קרספו. לכן ההתקוממות הייתה כאשר חשבו שהברזילאי היה כשיר ובכל זאת מנצ'יני בחר לא לשתף אותו. מה גם שקרוז חזר מפציעה רק לא מזמן ועדיין לא נמצא בכושר משחק מלא.
    אצל מיכאל זה כלל לא עניין של זיכרון קצר, הוא שונא את קרוז מאז ומתמיד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/2/07
  6. orend84 Member

מישהו יודע מאיזה שיר לקחו את המנגינה שבה מראים
    את המשחקים של אותו ערב ?

7. ManUtd Fan Member

אז בעניין ליל, היא תעמוד לדין עקב התנהגותם במשחק נגד מנצ'סטר יונייטד. ליל הגישה מכתב לאופ"א בו הם דרשו משחק חוזר, עקב שער "לא חוקי" של גיגס, אך זה נדחה, בטענה שהשער הוא חוקי לגמרי, ואינו נוגד את החוקה. בכל אופן, ליל תמוד לדין עקב האירועים שקרו במשחק ביום שלישי, ויש להם את הזכות להגיש ערעור עד יום שני בחצות.
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42599000/Xxx/_42599699_lille_protest.Xxx

8. Hala Madrid! Member

ליל לא באמת חשבה שאופ"א תענה לבקשה שלה למשחק חוזר. זה פשוט מגוחך שהם מעלים את זה בכלל, השער היה חוקי, רוני קיבל אישור מהשופט והשאיר לגיגס את הכדור.

9. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אני חושב שהתמונה מתחילה להתבהר:

ליברפול נגד ברצלונה: ההיתרון של ליברפול בגלל שערי החוץ בקאמף נואו האיצטדיון הביתי וההגנה הדי חזקה שבניטז ייצב לאחרונה, אך עם זאת ברצלונה מחזירה את אטו והיא יכולה להבקיע פעמיים במגרש באנפילד, אבל יהיה לה קשה, כרגע רוב הסיכויים נוטים לליברפול.

ולנסיה נגד אינטר: פה לא גמור כלום, אינטר יכולה להבקיע בכל מגרש העונה עם זלאטן ואדריאנו או קרספו וגם עם סטנקוביץ ופיגו שבעיקר מבשלים טוב שערים, אבל אינטר תחסר את קמביאסו ווירה, והמשחק באחד המגרשים הקשים באירופה, לכן היתרון של ולנסיה הוא קטן, אבל היא פיבורטית.

רומא נגד ליון: לדעתי אין פה פיבורטית רומא אמנם לא הבקיעה בסטאדיו אולמפיקו אבל לא קיבלה גול חוץ ואנחנו יודעים כמה שווה גול חוץ במפעל, היא תבוא לעשות הגנה ולגנוב גולים במתפרצות בצרפת והטקטיקה הזאת יכולה לעבוד, אני אומר שרומא פיבורטית, ואני קצת מפתיע פה, כי ליון תלחץ קצת במגרש הביתי שלה, ולרומא יש התקפה שיודעת להפחיד קבוצות ולנצל מצבים, במיוחד אדון טוטי.

ארסנל נגד אינדהובן: אני חושב שהאנגלים התקפו את ההולנדים מההתחלה ההולנדים יעשו בונקר, ארסנל יש לה התקפה מספיק טובה במגרש הביתי שלה נגד בונקר, הנרי יבקיע, וארסנל תעבור והיא פיבורטית לדעתי.

צלסי נגד פורטו: צלסי עוברת היא כבשה בדרגאו שער חוץ חשוב מאוד, ולכן היא פיבורטית בלונדון.

מילאן נגד סלטיק: מילאן לא ספגה בסקוטלנד ובבית היא תידע לנצל את ההיתרון הביתי ולהבקיע, ולכן היא פיבורטית, וגם סלטיק קבוצת חוץ לא טובה.

מנצסטר יונייטד נגד ליל: מנצסטר פיבורטית היא כבשה שער חוץ וליל לא מנוסה בטורניר האלופות כמו האדומים מאולד טראפורד, לכן יונייטד פיבורטית, היא קבוצה עם התקפה הרבה יותר טובה.

באיירן מינכן נגד ריאל מדריד: ריאל מדריד עם יתרון קטן מהמשחק הראשון, לדעתי אבל באיירן תצליח להשיג גול אחד יותר מריאל ולנצח את המשחק והתממודדות כולה, בגלל שערי החוץ בספרד, ולכן היא פיבורטית, כי הקהל ידחף אותה חזק, וגרמנים יודעים לנצל מגרש ביתי, אפילו שהם בתקופות לא טובות.

10. someboy Member

טוב אז מחר יש שוב ליגת האלופות ואני חושב ש :

בקשר לליבפול - ברצלונה - אני בטוח שברצלונה יעברו , בפעם האחרונה שהם היו שם הם ניצחו 3-1 (תקופת קלייברט)
    בלי קשר , לא יודע איזה מן דיבורים אלה על מגרש ביתי , ליברפול בבית לא קבוצה גדולה במיוחד .
    בארסה עולה .

באיירן מינכן - ריאל מדריד :
    לריאל יש שחקנים טובים משל באיירן , לריאל יש מאזן חוץ טוב יותר מאשר מאזן הבית של באיירן , לבאיירן יש מאמן יותר טוב מלריאל .
    קשה להמר אבל בכול זאת נראה שריאל תדע להבקיע להגנה החלשה של באיירן ותעלה - למרות שהיצפלד יכול להפתיע את כולם .

ליון - רומא - נו באמת , ליון בלי למצמץ .

ארסנל - היינדהובן - ארסנל קבוצה יותר טובה , בבית היא מסוגלת להבקיע מול כול קבוצה , לא חושב שהיינדהובן יוציאו פחות מ 2 כדורים מהרשת שלהם , וההגנה של ארסנל חזקה מאוד = ארסנל .

צ'לסי - פורטו :
    צ'לסי לא ביכולת טובה משל פורטו , לפורטו אין מה להפסיד הם יעשות הכול ולכן אני חושב שזאת תיהיה ההפתעה של שמינית הגמר .
    צ'לסי כבדים , לא משחקים טוב , פורטו ישתפו את המגרש
    אם לא עלייה , הם בטוח יתנו תצוגה .
    אני מהמר על פורטו .

מילאן - סלטיק :
    סלטיק יותר טובים נכון לעכשיו , מילאן היא בעל הבית של המזל
    מילאן .

ולנסיה - אינטר :

ולנסיה קבוצה טכנית מאוד , לאינטר יש זכרונות טובים מהמסטאייה
    בכול זאת ולנסיה תעלה בגלל הביתיות ובגלל דוד וייה .

11. Barcik Member

זה אפשרי. זה אפשרי אם תעלה על כר הדשא ברצלונה של העונה שעברה, קבוצה שנראתה לאחרונה בסוף ספטמבר. זה אפשרי אם רייקארד יותיר סוף סוף את הרסן וישחרר את מלוא הכשרון של הקבוצה. סבלנו די מג'יולי, גודיונסן, סביולה ואזקרו, שחקנים שאין להם מה לתרום לקבוצה. פצועים, בכושר או לא, לרייקארד אסור לחשוב עוד. בארסה הגיעה למצב של יותר מזל משכל. רונאלדיניו, אטו ומסי, שלישיית הקסם שניצחה את צ'לסי בעונה שעברה, היא הפתרון האפשרי היחיד. רק כך, תוכל ברצלונה להשיב לעצמה את ה- mindset אשר זכה בליגת האלופות: שער הוא לא תוצר של צירוף מקרים, אלא רצון. שער הוא לא עניין של אם, אלא מתי.
    זה אפשרי כי ליברפול לא קבוצה חזקה. הבונקר שלהם במשחק הראשון היה רופף מאוד, ובארסה קרת רוח מנצלת זאת. זה אפשרי כי אנחנו אלופת אירופה, ואתגר רק מדרבן.

על פי הסגל שרייקארד לוקח איתו לאנגליה, המערך היה 3-4-3. באותו מערך ברצלונה עלתה בשני המשחקים האחרונים, מול סראגוסה וסביליה בחוץ. בשניהם זה הוביל לפתיחה דומיננטית עם שערי יתרון, ובשניהם רייקארד איחר בחצי שעה בחזרה למערך הבית - ה- 4-3-3. מול סראגוסה זה נגמר בדפיקות לב מיותרות, מול סביליה הוביל להפסד במשחק שהיה יכול להיות קליל אפילו אחרי החמצת הפנדל והשוויון. רייקארד ינסה לשחזר את הפתיחה הזו באנפילד, וניתן להבין אותו. ליברפול לא חזקה בכנפיים, והחולשה הברורה של מערך 3 שחקני הגנה הופכת להיות משמעותית פחות. בצד ההתקפי לעומת זאת, רייקארד שולח את מלוא הרפרטואר ההתקפי (רונאלדיניו, אטו ומסי בהרכב זו הנחת בסיס. כל דבר אחר יהווה את הטעות הגדולה ביותר של ההולנדי מאז תחילת 2003/4): הכדרורים של מסי, החדות של אטו, הקסמים של רונאלדיניו, האלגנטיות של אינייסטה, ראיית המשחק של שאבי והדחיפה האינסופית של דקו. זה הרכב שבשיאו מסוגל להתקיף מקרוב ומרחוק, מימין ומשמאל, בצירופי מסירות ובמהלכים אישיים, ומכל שחקן. אין דרך טובה יותר לפרוץ מערך הגנתי, ובכלל - הגיע הזמן להיות בארסה. שההגנה תספוג. תמיד אפשר להבקיע יותר.