ליגת האלופות חוזרת: ליברפול מנצחת בקאמפ-נואו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏18/2/07.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וישברו הלונדונים את רגלי אלכס, פארפאן, קונה וקוקו, ונאמר אמן.

מאז ההגרלה אני בתחושה חזקה שפ.ס.וו עוברת. גם המשבר לא שינה זו, אני מאמין שהיא תעבור בזכות גול חוץ או צירוף מקרים כזה או אחר.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם איינדהובן תעבור זה יהיה פשע נגד הכדורגל. ארסנל משחקת את הכדורגל היפה באירופה גם כשהיא מפסידה, לאיינדהובן מצד שני אין שום דבר להציע לצופה הנייטרלי. כל היופי בהגרלה הנוכחית הוא שאין מפגשים כמו ויאריאל-ריינג'רס וכל הזבל אמור להסתנן.

ההפתעה ההגיונית (מושג שסותר את עצמו אבל עדיין) היחידה היא ליברפול על חשבון בארסה, בשאר המשחקים הבדלי הרמות או גבוהים מדי או כמעט ולא קיימים, אני חסיד של סינדרלות לרוב אבל הפעם, במיוחד כשהקבוצה שלי מגיעה בעמדת פייבוריטית אסלח אם לא נראה כאלה.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

היו כבר פשעים יותר חמורים...

4. Spanish Weapon Member

אתם פשוט ע-נ-ק-י-ם , אין מילים להסביר כמה אתם גדולים.
    להגיד שקראתי את כל הסיכומים והפריוויוים? לא , אבל חלקם הספקתי ואני וודאי אשלים עד הצ'מפיונס.
    אני חייב להודות שבשבילי צ'מפיונס זה אייסוקר, האווירה המיוחדת באייסוקר בימים של הצ'מפיונס היא דבר מיוחד שאין כמותו בשום מקום אחר.
    הסיכומים האלה והדיונים באמת נותנים להרגיש שזה שוב חוזר.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. Wave Member

ארסנל משחקת את הכדורגל הכי יפה באירופה ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    לא חושב ככה, ראית את המשחק שלהם בברידג'? להתעלות פה ושם מול בולטון זה לא חוכמה גדולה
    לדעתי לPSV יש סיכוי טוב לעבור ואני כמובן לא יתנגד לראות את זה קורה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

6. -=Messi=- Member

ארסנל בהחלט אחת הקבוצות שמשחקות הכי יפה באירופה, קבוצה מהירה וטכנית על המגרש, אני מתלהב מהם אפילו יותר מברסה... לדעתי איינדהובן יכולים לעבור, כי לאיינדהובן יש את אחת ההגנות העקשניות...

משחקים מצויינים: אינטר - ולנסיה, ריאל - באיירן...המשחקים היחידים שאין בהם פייבוריטיות..לדעתי ולנסיה עושה רבע הפתעה וריאל חוזרת לעצמה........עם הפסד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

תודה רבה על הסיקורים! כל הכבוד למי שעשה את זה!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/07
  7. אבו Member

אה, אתה מביא את המשחק בסטאמפורד ברידג' כדוגמא(כאשר היינו בלי הנרי, גאלאס, רוזיצקי)? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

כאשר חלב ורוזיצקי משחקים, ארסנל משחקת את הכדורגל היפה באירופה. מול בולטון שניהם ביחד סוף סוף שיחקו, פשוט תאווה לעיניים. חבל שאין יציבות, חבל שאנחנו הקבוצה הכי פצועה באירופה. אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח.

8. Wave Member

אני לא חושב ככה רק בגלל צ'לסי, נתתי את המשחק הזה לדוגמא
    מה עם המשחק בפורטו , שבו היה בונקר מגעיל של שתי הקבוצות כדי ששתיהן יעלו על חשבון צסקא?
    ארסנל של הליגה וארסנל של אירופה זה לא אותו דבר
    מה גם שבליגה הם לא יציבים, אם הם היו יציבים, הם היו קרוב מנצ'סטר, או אפילו לצ'לסי

9. Barcik Member

לומדים מהעבר לקראת העתיד:
    1. סמואל אטו צריך לשחק את כל הדקות שהוא כשיר עבורן. אם הוא יכול לסחוב מחצית לפחות, שיפתח. גודיונסן וסביולה לא פוגעים. כל מה שחסר לברצלונה בשבועות האחרונים - בהם מציגה יכולת טובה - זה חלוץ.
    2. מסי חייב לפתוח.
    3. אסור בשום פנים ואופן לפתוח עם אדמילסון כבלם. אשמח אם לא יהיה בהרכב - או בסגל - בכלל.
    4. אם רייקארד מעוניין להמשיך עם מארקז כקשר אחורי, שיתן לתוראם לפתוח. במידה ולא, אפשר אפילו לשחק עם הרכב המהנדסים. כולם בכושר טוב, והיתרונות עולים על החסרונות.

זה משחק בידיים שלנו. אסור לפשל.

10. saviola Member

כמו שרשמתי בפריויו, לדעתי המשחק הכי מסקרן בשלב הזה הוא רומא-ליון. משחק שלפני חודשיים הפגיש שתיים מהקבוצות הטובות ביבשת, מפגיש היום שתי קבוצות שמנסות לחזור לכושר של לפני חודשיים. במשחקים גדולים רואים שחקנים גדולים, וזה המשחק של טוטי, אם הוא יהיה טוב אין לי ספק בכלל שרומא תנצח. נכון לאימון של אתמול כריסטיאן קיבו לא יהיה בסגל, כמובן שזה חיסרון ענקי כשמדובר בבלם מהטובים באירופה. ז'ונינו העריך את הסיכויים כ50/50, אני דווקא הולך על ליון, מהסיבה הפשוטה שרק שלושה שחקנים אחוריים מסוגלים להסתדר עם הקישור ההתקפי של רומא. ד"א, 7-8 ברזילאים צפויים לפתוח בשתי הקבוצות, דבר שכבר מבטיח כדורגל מהנה והתקפי...

11. -=Messi=- Member

ליון עדיין לא הרשימה (לפחות אותי), השנה הם לא ניצחו אף קבוצה שאפשר להגיד: "וואלה, יש מצב שהם מתחרים על התואר". קבוצה שעושה תיקואים והפסדים עם קבוצות כמו טרואה לא קבוצה של גמר או חצי בשבילי. לדעתי זאת תהיה הפתעה אם הם יעברו. אני מאמין ברומא שתיקח באולימפיקו בהפרש טוב ובחוץ יהיה תיקו או הפסד בשער אחד...לדעתי!

12. Wave Member

משחק מדהים מול ריאל מדריד בסטאד ז'רלן לא נחשב בעיניך?

13. -=Messi=- Member

לא
    ריאל לא קבוצה טובה מאוד, קבוצה שגם קבוצות תחתית בספרד מנצחות\ מוציאות ממנה את המיץ על ימין ועל שמאל

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/07
  14. Pipe Member

בוא נגיד שלפני חודשיים הייתי מצפה לקלאסיקה והייתי מסווג אותו כמשחק הכי "מהנה לצפייה", אולם עכשיו אני לא מצפה לכלום.אם יהיה משחק טוב, זה בונוס,אם לא, אני לא יופתע.
    עכשיו זה הופך להיות סתם מפגש של קבוצות מוכשרות במשבר. רומא מקרטעת בצורה רצינית באיטליה, ליון למרות שתי הנצחונות הדחוקים האחרונים מקרטעת מאוד בצרפת, ושתיהן בכושר רע,שלא מזכיר בכלל את הכושר הנהדר שלהם מלפני מספר חודשים.
    לרומא יש להילחם רק על ליגת האלופות(ועל הגביע) כמו גם לליון(כל אחת מהסיבות שלה. בליון האליפות כבר שלה, בעוד שלרומא אין מה לחפש בליגה), וזה הדבר שיכול להתעלות על הכושר הרע לולהניב מהקבוצות 110% אחוז.

15. MHFC Member

זה תלוי מאוד. במידה וPSV תציג את היכולת שהיא הציגה לפני שנתיים בליגת האלופות שבו היא כמעט הגיעה גם לגמר, לאחר שמילאן מנעה ממנה להגיע לגמר, למרות שPSV הציגה בשני המפגשים יכולת טובה מאוד, בעיקר במפגש השני, ואם שוב פעם היא תשחזר את אותו המסע ואת הכדורגל היפה, ונראה את ארסנל לא בשיאה אז אין שום בעיה בכך שהיא תגיע לרבע הגמר לפחות לטעמי. במידה ונראה את ארסנל מציגה כדורגל יפה ואטרקטיבי ונראה את PSV מסתגרת ואיכשהו מצליחה לעלות על חשבונם של התותחנים לרבע הגמר, אני אקרא לזה פשע, אומנם כפי שציינתי קודם לכן זה לא יהיה פשע לכדורגל במידה וPSV תגיע לרבע הגמר.

לא מסכים איתך פה שון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    ליון שהייתה שרויה במשבר, אפשר לאמר כמעט בוודאות שהיא יצאה ממנו (בוודאות נוכל לראות במפגש בין השתיים), לאחר ניצחון 1-0 קטן על לוריין, וניצחון 2-1 על ליל לאחר משחק דרמטי בו ליון חזרה מפיגור בדקות הסיום. לעומת זאת רומא לא ממש במשבר, אומנם היא הפסידה בשבת האחרונה 1-0 לאמפולי, אבל לפני זה היו במאזנה 2 ניצחונות רצופים, על פארמה 3-0 ועל סיינה 1-0 באולימפיקו.