ליגת האלופות חוזרת - שמינית גמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏12/2/19.

1. AFCA Member

גברים נגד ילדים זה שקבוצה אחרת דורסת את השנייה, לא כשהיא משחקת פחות טוב ומנצחת.

זייך כבר בן 25 ולא יתבגר לעולם, אני כבר התייאשתי. לעולם לא אבין איך הוא כל כך פופולארי אצל האוהדים שלנו עם כל הדריבלים והבעיטות הסתמיות מרחוק. דה ליכט סוף סוף חוזר להראות דורסני ואפילו בלם כמו בלינד נראה טוב לידו.

מי שבאמת הופיע למעמד זה נרס, שמי שלא עוקב אחרי אייאקס יופתע לגלות שהוא שחקן ספסל ופתח היום רק בגלל ההסתה של טאדיץ' לעמדת החלוץ. לדעתי הופעה אדירה שלו.
    סה"כ ברור שמאכזב, אבל עם איך שאנחנו נראים בחודש האחרון, לעלות ולתת הופעה בהתאם למעמד זה גם משהו שאפשר להנות ממנו. מקווה שזה ייתן רוח גבית לחזור להופיע גם בליגה.

2. ארז כהן Piet van Reenen

הדבר הכי מעצבן בשער שנפסל ,שידוע בוודאות שאם ריאל כובשת שער כזה הוא היה מאושר.
    עד מתי אופא תעזור לריאל?????
    השחיתות חוגגת!!!

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

לא זה הזכיר לי את התחושה גם בגמר הליגה האירופית.
    איאקס קבוצה אינפנטילית.

4. orelh94 Member

הצביעות חוגגת. אם יש פאול של ואסקז אז גם היה פאול על ואסקז מהצד השני. לא יודע, בשנים האחרונות חוזר הניגון "כשריאל יפגשו קבוצה טובה יותר הם יעופו", בינתיים 4 מ-5. אני יודע, זה הרבה מקנאה. מול קבוצות כמו אייאקס האסטרטגיה בשנים האחרונות היא לתת להם את הכדור ומהצד השני לנצל את ההזדמנויות. הנסיון שיחק כאן תפקיד חשוב וזה סגל שהרוב המוחלט ממנו חתום על שלושה גביעי אירופה רצופים. עם כל הסימפטיה שבדבר, לא נלחצתי אפילו לרגע והיה לי ברור לאורך כל המשחק שמאמסטרדם חוזרים עם ניצחון. יאללה סליחה שהפרעתי למפגן האוננות בשם הרומנטיקה. תאכלו את הלב.

5. AFCA Member

אפילו לא קרוב. בגמר הליגה האירופית שיחקנו מול אוטובוס ציני, עם קבוצה פחות איכותית מעכשיו שלא היו לא מספיק כלים בשביל לפרוץ את האוטובוס הזה.
    היום שיחקנו מול קבוצה ששיחקה קצת נסוג אבל ממש לא קרוב לאוטובוס, ולראייה מצד אחד הגענו להמון מצבים (בניגוד לגמר אירופית) ומצד שני הגולים שלהם היו ממתפרצות (=מהלכי כדורגל) לעומת הגולים שלכם שהיו מאיבוד כדור מזריקת חוץ ומקרן (=מקריות)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

"הצביעות חוגגת"? וואו.
    המשחק היה צריך להגמר 2-2. שום דבר אחר. קורטואה עושה שטויות והשופט מציל אתכם.

אין לי מה לאכול את הלב, אין לי מושג למה. תן לי כל כך הרבה כסף וגם אייאקס תשחק כל שנה לפחות חצי גמר. אני יכול להעריך מאד את היכולת של ראמוס, אבל היה לכם מזל היום.

7. Ajax Amsterdam Member

@orelh94 תאמין לי שאייאקס קבוצה מספיק גדולה כדי לא לקנא בריאל מדריד. אף אחד לא אמר שריאל לא אלופת אירופה בצדק אבל יש לאוהדים שלכם מה להיות מודאגים.
    וכן תמיד יש את האדום הגנרי להומלס את ואזקס עושה עברה על דה יונג.. אבל בסדר נמשיך להגיד שזה גשם

8. alexshw Member

גם יונייטד לא שיחקה אוטובוס קלאסי. פשוט ראית פערי רמות בין תכלס ללהיות רומנטי.
    היכולת של איאקס מאז הפגרה זה פשוט היעדר ביצים.

9. orelh94 Member

כן, כל עונה יש מזל, כל עונה זה השופטים, מאפייה אחת גדולה ע"ש פלורנטינו פרז. אח"כ אני אגיד שזה גשם.
    לא, הסגל של ריאל לא מספיק טוב. כן, יכלתם לנצח אם רק הייתם מספיק טובים, אבל מה לעשות, לא ניצלתם מצבים. השער נפסל בצדק, תסכימו או שלא, יש חוקים ועפ"י החוקים הוא לא היה צריך להיות מאושר. נגד קבוצות טכניות, כמו שכבר אמרתי, יש טקטיקה נורא ברורה שהיא לתת להם את הכדור ולצאת למתפרצות תוך ניצול מצבים מהצד השני. זה מה שראינו מריאל של זידאן, וזה מה שראינו מריאל היום.

כסף או לא, אני לא מדבר נקודתית על אייאקס, מדבר באופן כללי - והתמודדנו מול קבוצות עשירות לא פחות בשנים האחרונות. בסדר, גם קברו אותנו שנה שעברה שהורגלנו מול פסז'. טיפיקל. ראינו איך זה הסתיים.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר קיבלת תגובה אלכס. היונייטד עם תקציב פי כמה יותר גדול שמה את האוטובוס בפני קבוצה צעירה שרצה לשחק כדורגל. הם ניצחו אותנו, אבל המלך שלהם עירום...

ריאל ניסתה היום לשחק כדורגל, אבל פגשה קבוצה שהיתה מוכנה למות בשביל בניצחון. ברור לי לחלוטין שהספרדים לא התייחסו אלינו ככה. לשמחתם ברגע קריטי השופטים עזרו להם והכל היסטוריה. חוץ מהרגע הזה אני לחלוטין שלם עם התוצאה. השער של אסנסיו לא הפתיע אותי בגלל שאייאקס נתנו באמת הכל. בשלב מסוים המיכל הרבה יותר ריק.

ריאל קבוצה הרבה יותר עדיפה ולא כמו היונייטד בראשות הבונקריסט מפורטוגל, הראתה בעיקר בחצי השני גם כדורגל. אני מאד גאה בקבוצה שלי יודע שהם נתנו את הנשמה.

11. JR-Riquelme Member

אייאקס משחקת כדורגל מדהים אבל במעמדים כאלה קבוצה כמו ריאל עם כל כך הרבה שחקנים מהטופ עם הניסיון שלהם בסוף מכריעה את זה... דה יונג כישרון פשוט אדיר, יש לו קלאס של בעל בית אמיתי במרכז המגרש
    כיף לחשוב על קישור שלו עם ארתור ובוסקטס בעונה הבאה בברצלונה

Jefecito אוהב/ת את זה.
  12. Civil Anti Madridista

דה יונג הראה פה ושם ניצוצות, הערב הוא הרגיש על הבשר מול איזה כולרות הוא יתמודד בעונה הבאה. דה ליכט זה חתיכת גלדיאטור והוא עוד לא בן 20, אני לא יודע מה ישכנע אותו להגיע כשיש לנו אובר בלמים בסגל, אבל צריך לתת לאייאקס מה שהם רוצים ולהעמיס גם אותו. החוק החזק בענף אומר שמי שלא כובש - סופג, ובצד של ריאל זה היה עוד יום במשרד.

13. WHITERM Member

שמתי לב רק שאוהדי בארסה אומרים שדה יונג היום היה מדהים,לעומת שאר האנשים השפויים שמציינים שהוא לא היה מורגש ולא היה טוב.
    מפתיע?לא.

אייאקס שיחקו בצורה נפלאה,אבל לשחק בצורה נפלאה ולא לכבוש שווה לתחת.
    אם וכאשר נעבור אני מקווה לקבל את פורטו/רומא ברבע :)

14. JR-Riquelme Member

ומאוד הרשים גם. השקט שלו במשחק, הוא נראה כאילו הוא משחק נגד קישור של דן האג או משהו... כמה ביטחון

15. JR-Riquelme Member

כי יש אנשים שמצפים משחקן בתפקיד כזה לתת צמד ובישול כדי שהוא ירשים... ואני לא אוהד ברסה

oFiRzZz אוהב/ת את זה.