ליגת האלופות: חשד שההגרלה מפוברקת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏4/3/08.

1. JR-Riquelme Member

אז בשביל מה יש לך סקאוטים? כדי שימצאו כישרונות... הרי אתה לא תצטרך לקבוצה שלך סקאוט אם אתה הולך לקחת רק שחקנים מאותה הליגה שלך.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אל תכריחו אותי למחוק הודעות!
    הודעה אחרונה בנושא!

3. Sergio Ramos Member

אני מצפה שהשחקנים שלנו ידעו לעשות את הסוויץ' מהמשחק הקודם באולימפיקו. לאור הכשלונות שנחלנו במפעל בשנים האחרונות, זה מאוד לגיטימי לחשוש מהדחה. היה חשוב מאוד לנצח את המשחק ברקרא ששולח אותנו מרוממים מבחינה מוראלית.

ואניסטלרוי, במרבית היכוים לא יטול חלק במשחק. סולדאדו, שמהווה כשחקן היחידי שיכול להחליף את רוד בעמדתו, לא ממש רלוונטי בתחשב בדקות המעטות ששוסטר נתן לא העונה. לכן, אני מקווה ששוסטר יתן את הקרדיט להיגוואין. אני מאוד אתאכזב אילו שוב אצפה במערך הלא סימטרי שיכלול את דיארה, ובאפטיסטה ביחד בהרכב. בעיקר במשחק בוא אנחנו חייבים להבקיע, חייבים הרבה אגפים בכדי לרווח את המשחק, ואני מקווה ששוסטר יפתח בצד הימיני של המגרש עם היגוואין. אבל, גם בנוגע לארגנטינאי, אני לא ממש בטוח. בהזדמניות המעטות חייב לציין שקיבל, הוא די מאכזב ומראה שעדיין לתא מספיק בנוי למעמד הזה. לעומתו, דרנתה בחודש האחרון תפס מקום גבוהה בהיררכיה של שוסטר - מה שבטוח, מעל היגוואין. באפטיסטה יפתח בבירור שלצידו גאגו וגוטי. באפטיסטה ישחק כחצי חלוץ, חצי קשר. התפקוד שלו ינוע בין ראול לבין הקישור המרכזי. עכשיו, השאלה היא דיארה או שמא שחקן אגף. אני מאוד מקווה שאופציה השניה(עוד שחקן באגף - מערך סימטרי ומרווח)תתממש. קשה לי להאמין שלא.

רובן שוב נפצע, הפעם לא באשמתו, כניסה חזקה מאוד של קיקה אלבארז כל שחקן היה יכול להיפצע ממנה. רוביניו הוא ה'אס' שלנו למשחק הזה. כנ"ל גוטי. כשתיים הללו תופסים יום טוב, זה גורם לכל משחק ההתקפה שלנו להראות טוב יותר.

4. Rudess Member

עזוב, אתה לא רואה שאין לך פה עם מי לדבר? כתבת והשקעת בהודעה יפה והוא אפילו לא טרח להתייחס אליה ברצינות. בתוך תוכו, הוא יודע שאתה צודק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. דנידין Member

אתה הקשקשן :aaa021:

וואי וואי איזה חם הולך להיות היום. אין כמו משחקי הגומלין של שמינית גמר ליגת האלופות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

6. AVISEY Member

זה בכוונה אני לא רוצה לנחס..

7. SkiMan Member

לדעתי המשחק היום בין ארסנל למילאן בסאן סירו הוא אחד המשחקים הכי חשובים שהיו לונגר בכל תקופתו כמאמן ארסנל.

ליגת האלופות נותרה החולשה היחידה של ונגר, שהגיע כבר להכל בזירה המקומית עם ארסנל. הוא הגיע פעם אחת לגמר ליגת האלופות לפני שנתיים, אבל זה היה אחרי עזיבה של ויירה ועוד ותיקים ובעיצומו של תהליך שינוי גדול בארנסל עם מעבר לאיצטדיון חדש ובנייה של קבוצה חדשה. בעונה ההיא, ארסנל פחות דבקה בדרך וטיב כדורגל אלא עשתה את מה שהיתה צריכה כדי להגיע לגמר. השנה הקבוצה של ונגר הגיעה למצב שהיא חייבת להוכיח את עצמה ולקחת תארים וזה מתחיל היום בסאן סירו. ונגר צריך להראות שלא רק שהוא דובק באיכות הכדורגל שלו, אלא שהוא גם מסוגל לנצח בזירה האירופית את אחד השועלים הותיקים והמנוסים ביותר בזירה הזאת ושהקבוצה שלו כבר בשלה לזכות בתואר אירופי. ונגר חייב להוכיח שיש לו גם מה לתת מחוץ לאנגליה ושיש לו את האיכויות הנדרשות כדי לנצח את משחקי הנוקאאוט הקשים ביותר, והוא קיבל את המבחן האולטימטיבי בדמות קרלו אנצ'לוטי - אשף הנוקאאוט בליגת האלופות ומילאן שלו שנראית כאילו היא בנויה רק למשחקים האלו. מעבר למבחן הגדול של ונגר כמאמן באירופה, ארסנל מגיעה אחרי שתי תוצאות תיקו בליגה והרבה לחץ והלם מהפציעה הקשה של אדוארדו דה סילבה מלפני שבועיים. נראה שאיכות הכדורגל של ארסנל ירדה טיפה מאז ושהקבוצה של ונגר מתקשה לצאת מהמערבולת אליה נקלעה. המצב הקשה בליגה, הפציעות, ה'משבר' וחובת ההוכחה של ונגר באירופה מול המאמן והקבוצה הכי קשה שהיה יכול לקבל - כל אלו לטעמי הופכים את המשחק היום לאחד הקריטיים והחשובים בקריירה של ארסן ונגר. חובת ההוכחה היא עליו.

8. Proud Cockerel Member

...או איזה רומן אברמוביץ' אחד שהיה שולח נציג לליברפול כדי לרכוש את העבר המפואר שלהם.

(וסלח לי liran rosner על עוד הודעה אחת בנושא, אבל אם הודעה אחרונה, אז לפחות שתשאיר לנו חיוך על הפנים...)

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. מכבי או המוות Member

ששש, נאחס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

10. Raulito Madridista

המשחק הכי קצבי מיום המשחקים הראשון של שמינית הגמר יהיה בין סביליה לפנרבחצ'ה, שתי קבוצות שבהחלט אפשר לומר שהפתיעו. שני שערי החוץ שכבשה סביליה מאוד חשובים, ואני מאמין שבפיחואן היא תצליח לעבור. אם כי, החלק האחורי של סביליה מאוד בינוני ואפשר לערער אותו. אלכס, קזמן, דויד, הם בהחלט יכולים לעשות צרות. אני צופה משחק התקפי מאוד. אם פנר תנסה להסתגר זה לא יילך לה. להפסד של סביליה בריאזור לא תיהיה שום הפתעה, היא הפעם עולה עם ההרכב הכי חזק. קאנוטה ופביאנו הם צמד קטלני. במידה ורוברטו קרלוס לא יישחק זה יהיה חיסרון רציני, כי מול המגן השמאלי של פנרבחצ'ה יהיה חסוס נאבאס, שחקן שבהחלט יכול לעשות צרות.

המשחק המרכזי היום יכול ללכת לכל כיוון. שער חוץ של ארסנל יישנה הכל. מצד שני, אני לא אתפלא אם המשחק בין מילאן וארסנל לא יוכרע בתוך 90 דקות. ארסנל במומנטום שלילי מאוד לאחרונה. ההיעדרות של אדוארדו ורוזיצקי תשפיע עלייה לרעה, אבואה לא קשר תוקף מספיק טוב, אין מה לעשות. מצד שני, מילאן נראית העונה קבוצה פשוט אומללה. הבונקר שלה באנגליה היה קטסטרופה. אבל, וזה אבל גדול, מילאן קבוצה שבדר"כ מתעלה ברגעים כאלו, מה שקשה לומר על ארסנל שפרט לעונה שהגיעה לגמר(06\2005) דיי נכשלת בצ'מפיונס-ליג.
    אני מקווה לראות את וונגר משתף את ואן-פרסי, במידה ולא תיהיה ברירה. אם הוא כשיר אין סיבה שלא. ארסנל תלויה היום בחלב.

צמד המשחקים האחרים סגורים. יונייטד הקבוצה הכי טובה באירופה. הסגל שלה עצום.
    ברצלונה עשתה את העבודה כבר בגלאזגו. אני מאמין שלשחקנים יחזור החיוך אחרי ההפסד בקאלדרון.

* נערך לפי בקשתו של אריאל *

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/08
  11. George Best Member

דור,
    אל תחשוב שאני מגיב רק על החלק הזה של ההודעה הארוכה(אלא מה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) והמושקעת שלך, אבל כמובן שלעין שלי יש רגישות למילה "מנצ'סטר", כך שרציתי לנצל את ה"מעמד" ולבקש מכל הכותבים להפסיק לקרוא לנו "מנצ'סטר".
    יש עוד קבוצה במנצ'סטר, והשנה היא גם ניצחה אותנו פעמיים בדרבי.
    נכון ש32 שנה היא לא זוכה בשום תואר חוץ מטיפוח הדשא ואולי פעם אחת הקבוצה ההוגנת של העונה, אבל זה משגע.

12. דנידין Member

ונגר למד שבליגת האלופות במשחקי החוץ משחקים זהיר. המקום בו הוא עשה זאת הכי טוב זה בעונת 05 וגם במקום בו זה נכשל בעונה שעברה. ונגר ימשיך לשחק כמו שמשחקים באירופה במשחקי החוץ - הגנתי. גם אם אומרים אחרת, זה לא ישנה את הדבר שהקבוצה הביתית מתקיפה וקבוצת החוץ צריכה להלחם נגד המומנטום.

אם ארסנל ילכו קדימה כמו שהם עשו בשנים שהם היו מגיעים רק לרבע הגמר, הם פשוט יחטפו בראש על כדורגל שגוי. אני סומך על ונגר שהוא למד ולא ישחק יותר כמו בעונת 04 והשנים שלפני אותה עונה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/08
  13. XabiAlonso Member

אני רוצה להתייחס למשחק בין פנרבחצ'ה לסביליה.
    סביליה אמנם מגיע עם שני שערי החוץ שכבשו באיסטנבול, אבל אני מאמין שפנר למרות כל הסיכויים, תצא בשלום מהרמון סנצ'ז פיחואן ותעבור את הספרדים.
    אז יאללה פנר! (בעיקר בשבילו):

http://www.futbolreal.com/wp-content/uploads/2007/05/roberto.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/3/08
  14. דנידין Member

הסתכלתי עכשיו על כל הדיון כאן, ואני חייב לציין שכולם צבועים מכל צד שמסתכלים על זה. כל אחד רואה את הכדורגל דרך המשקפת הסובייקטיבית שלו. קראתי כמה כאן שטוענים שמילאן לא משחקים יפה בליגת האלופות, אז אולי שיסבירו לי כמה מגעיל היו צמד המשחקים מול באיירן, צמד המשחקים מול מנצ'סטר והגמר מול ליברפול? האם הקמפיין ההגנתי של ארסנל ב 05 היה יפה יותר עם רב שערים יותר? בטח ובטח שלא.

15. Red Left Winger Member

יש לי תחושה טובה לגבי פנרבחצ'ה.

שאר המשחקים אין תגובה....נקווה להרבה גולים והרבה מתח(רק לא במשחק של היונייטד...שלא יהיה מתח).