ליגת האלופות: חשד שההגרלה מפוברקת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏4/3/08.

1. JR-Riquelme Member

אני חושב שסביליה תיתן היום הצגה...
    במשחקים שהיא במוטיבציה היא מנצחת ולא משנה נגד מי היא, קבוצת בית נהדרת שמשחקת את הכדורגל הכי יפה באירופה בבית, מהצד השני גם פנר קבוצה מאוד התקפית שלא מתפשרת, צפויה לנו חגיגת שערים. אני רק לא חושב שפנר צריכה לשחק פתוח בסביליה, ראיתי כבר מה קורה לקבוצות שמשחקות שם על כל הקופה.
    וחבל שלא משדרים את זה... למעט מילאן-ארסנל וריאל-רומא זה המשחק שאני הכי רוצה לראות.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/08
  2. אבו Member

בטח משדרים את זה באינטרסטר, הערוץ הטורקי, כמו תמיד..

3. 亚历山大帕托 Member

רק 10 עד פתיחת ערב הדרמות הגדולות!!! איזו באסה לראות את המשחק לבד בבית עם חום, אבל אני מקווה שהקבוצה שלי תשמח אותי.

http://www.ultrasinside.it/concorso7/20italia/MILAN.Xxx

בלי הפתעות גדולות בהרכבים הפותחים:

MILAN: Kalac; Oddo, Nesta, Kaladze, Maldini; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Kaka; Inzaghi, Pato

ARSENAL: Alumnia; Sagna, Senderos, Gallas, Clichy; Eboue, Fabregas, Flamini, Diaby; Hleb; Adebayor

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/3/08
  4. דנידין Member

אלופת אירופה נראת חלשה ועייפה. אם היה לארסנל איזה הנרי במקום אדביור הדביל, הם היו משיגים משהו במתפרצות.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פנדל! היה פנדל!

מחצית ראשונה טובה בסן סירו. 25 הדקות הראשונות היו של הרוסונרי. השחקנים שלנו (בעיקר הרביעייה האחורית) לא ממש מצאו את הידיים והרגליים (והם עדיין מחליקים כל הזמן - שיבדקו את הפקקים או שזה יעלה לנו ביוקר בסוף), כל הרמה של מילאן לרחבה הכניסה אותנו לפאניקה, הם נראו יותר חדים וגם שלטו בפוזשן, מה שלא אופייני ליריבות של ארסנל. מהדקה ה-25 והלאה קיבלנו את ארסנל הקלאסית, עם הנעת הכדור השוטפת והאהובה מרגל לרגל, הכדורגל המרהיב וכן, גם ההחטאות המרגיזות והנאיביות בפעולה המסיימת. סה"כ מחצית מאוזנת, קרב בין שתי ענקיות שיוכרע בגול אחד לכאן או לכאן. וכדי שהגול הזה יבוא לטובתנו ונגר צריך להחליף מתישהו (דקה 60 נשמע לי טוב, אולי אפילו במחצית) את אבואה בת'יאו, אבואה אאוט לגמרי היום, לא הצליח לעשות פעולה אחת טובה ורואים שהבטחון שלו בריצפה.

6. c_web Member

כ''כ מעצבן היורם ארבל הזה שכל השידור טועה בשחקנים של ארסנל שזה לא יאומן.
    דיאבי ואבואה שתי מכות באגפים בלי צל של ספק, תן לי את וולקוט באחד מהם וארסנל ביתרון..
    כמה חוסר אחריות רבע שעה אחרונה אם לא כבשנו אז לא נכבוש במשחק הזה..

7. SeRgInHo Member

כואב הלב על ארסנל פשוט כואב. בסופו של דבר הם יעופו מאיזה גול מקרי בהארכה... איך אפשר להעריץ את הכדורגל הזה, איכס.

8. George Best Member

כאילו ששלמה שרף יותר טוב.
    עד עכשיו אני מקלל אותו.
    רק מזיין את השכל, קבוצה צוברת מומנטום של 5 דקות והוא קוטל את היריב,
    נמאס.

9. W.Rooney Member

שלמה שרף הזה סיוט אמיתי.

בכל התקפה של יונייטד ומצב מסוכן הוא מצקצק בלשון, בכל בעיטה טובה של ליון הוא שורק, כאילו מחכה שהכדור ייכנס. כ"כ מטומטם.

מחצית חלשה מאוד שלנו, שער חשוב של רונאלדו ששם אותנו עם רגל וחצי ברבע הגמר.

10. אבו Member

אדבאיור הדביל? מה אתה רוצה מאיתנו?

שום הפקת לקחים מהמשחק הראשון, די, כמה מצבים עוד אפשר להגיע?
    מדקה 20, אחרי 2 מצבים טובים בהחלט של מילאן, שליטה מוחלטת. ססק צריך להיות קצת יותר מדוייק, סה"כ הוא ופלאמיני השתלטו על האמצע, חלב טוב.

השיפוט בושה וחרפה, שופט וקוון כאלה מחרידים לא ראיתי הרבה זמן.
    ה"התחזות" של חלב פשוט ביזיונית, זה היה מחוץ לרחבה כמובן אבל היה פאול ברור!

ארבל טיפש.
    מילא להתבלבל בין שחקנים, אבל גם בין שחורים ללבנים?!

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl:

12. c_web Member

וגם לא היה נבדל במצב האחרון של אבואה בתוספת הזמן..
    שיפוט ביתי מביש. ובסוף נשלם על זה כיאה לארסנל באירופה כאילו שאנחנו לא יודעים

13. דנידין Member

פאטו האפס, לא יאמן איך הנצ'לוטי נותן לילד הזה לקבל כבר במה בליגת האלופות. מילא בליגה... עמד מול שוער עם כל הזמן שבעולם ונותן וולה של תינוק ישר לידיים.

כל הפתיחה המוחצת של מילאן לא הייתה שווה גול כמו גם סיום המחצית שנתנו ארסנל? היו צריכים להיות שערים!

14. Raulito Madridista

השופט הזה פשוט חוצפן. לא רק שהיה פנדל ברור על חלב, במקום לקבל פנדל הוא עוד קיבל צהוב על התחזות. מילאן הייתה זו ששלטה בהתחלה, אבל פאטו החמיץ ברשלנות והיה עוד מצב שהוחמץ מקרוב. שאר המחצית היא אך ורק של ארסנל. אם היה קיצוני אמיתי ולא אחד טיפש כמו אבואה, ארסנל כבר הייתה כובשת שער. מעניין אם וונגר ייזום בהפסקה ויכניס את וולקוט או שמתאים לו איך שהמשחק מתנהל. ארסנל שוב לא כובשת בדקות הטובות שלה והיא עלולה לשלם על זה ביוקר, אבל אני מקווה שלא כך יהיה. מה שכן, מחצית מצויינת, הקצב אדיר. שיימשך ככה.

סביליה עושה את העבודה בינתיים והיא מוליכה 3-1 על פנרבחצ'ה. בדקה התשיעית התוצאה הייתה כבר 2-0. אלבס כבש את הראשון(4) וקייטה הכפיל. דויד צימק את התוצאה(20), אבל סביליה אמרה את המילה האחרונה. קאנוטה כבש בדקה ה-40 והקבוצה של חימנז בינתיים ברבע הגמר. לפי הסטט' במארקה ומה שקראתי המשחק דיי שווה כוחות למען האמת. סביליה חייבת להבקיע עוד אחד ולא להסתמך על ההיתרון הזה, שער אחד משום מקום והם בסכנה ותיהיה הארכה. אני לא מאמין שהתורכים מסוגלים להתמודד עם קאנוטה ופביאנו(קרלוס לא משחק) ולא אתפלא אם סביליה תכבוש עוד.

ברצלונה מוליכה כצפוי על סלטיק בהפסקה, 1-0. כבר בדקה השנייה כבש צ'אבי. אבל, הסיפור של המשחק הוא מסי. הארגנטיני נפצע בדקה ה-33 והוחלף בהנרי.
    הסטט' של המשחק מבדרת: 66-34 לברצלונה בהחזקת הכדור. מצד שני, רק שלוש הזדמנויות לגול לברצלונה, ציפיתי שיהיו יותר, אבל בוודאי הם משחק ב20% יכולת.

משום מה פרגוסון העלה מערך של 4-3-3 עם שלושה קשרים במרכז השדה. יונייטד מוליכה 1-0 משער של כריסטיאנו רונאלדו בדקה ה-40. מישהו באמת מאמין שליון מסוגלת להפריע?

15. Giallorossi Member

מחצית ראשונה מצויינת בסאן סירו, למרות שלא נכבשו שערים. מילאן פתחה את המחצית בצורה מצויינת והעלימה את ארסנל לחלוטין, עם עבודה גדולה של מלידיני, גם בהתקפה וגם בהגנה. ארסנל שיחקה בעיקר על כדורים ארוכים לאדאביור ולא יצא מזה כלום כמובן. פאטו הגיע להזדמנות של המחצית אחרי סבסוב באמת מדהים של קאקא, אבל קיבל רגליים קרות ובעט ברשלנות באמצע. ארסנל נזכרה אחר כך לחזור לשחק כדורגל והתחילה להניע כדור באופן שהזכיר את המשחק הראשון באמירויות, אבל למרות זאת לא כבשה, הרבה מזה בגלל אדאביור החצוף שצריך להתחיל לבעוט לשער ולהבין שמילאן היא לא ניוקאסל או בלקבורן.

עזוב אותך שחקנים שחורים ולבנים, האידיוט מתבלבל אפילו בין הקבוצות!