ליגת האלופות - ליברפול בחצי הגמר אחרי משחק ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏8/4/08.

1. Xabi2Gerrard Member

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה במשחקים [גם הראשון באימריות] כל כך מכריעים, נהניתי בהם יותר מאשר נלחצתי מהדחה או הפסד. פשוט מדהים !

לא משנה מי תעלה, תודה לכן ארסנל וליברפול על שבוע ענק.

2. SkiMan Member

עד כה מחצית אחת בין ליברפול לארסנל ומשחק פנטסטי,
    שאפו לשתי הקבוצות.

פלאמיני עם פציעה קריטית במיוחד, שלאחריה ליברפול ישבו על ארסנל כי נכנס במקומו ג'ילברטו האיום.
    חילוש רציני לארסנל, נראה איך זה יתפתח.

3. Fergie's Legend Member

האם 1-1 שלישי רצוף?
    משחק ענק. אנ י יכול לראות גם עוד 500 דקות כאלה, תענוג של קצב, איזו הקרבה, איזה קהל מדהים (מגוון עצום של שירים) ואיזה טמבל איציק זוהר.

4. Xabi2Gerrard Member

רביעי ברציפות אתה מתכוון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    מסכים איתך לגמרי ורציתי להגיד את זה, אם הייתי אוהד ניטרלי הייתי מוכן לשבת יום שלם ולצפות.

צר לי על ארסנל, מפלמיני לג'ילברטו, הבדל עצום, אני מקווה שננצל את זה !

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/08
  5. avdz7 Member

גול נדיר בכיכובו של וולקוט, ובנתיים פנדל לליברפול, איזה משחק!

6. W.Rooney Member

ענק. משחק נדיר. עומד ומוחא כפיים לשחקנים.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יייייייייששששששששששששששש !!! WE DID IT AGAIN !!!
    באבל פאקינג איש המשחק חברייםםםםםםם !

8. XabiAlonso Member

עלק איציק זוהר: "שיכניס את בניון" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx :aaarofl:

9. Ampelmann Member

מחצית ראשונה ענקית? מחצית שניה ענקית לא פחות!! איזה משחק, איזה תענוג איזה כדורגל מדהים!! פשוט מדהים...כל כך נהנתי היום מהמשחק...ליברפול היתה ענקית והדקה ה-80 פשוט היתה אחד הרגעים הגדולים של הכדורגל. ארסנל חוזרת למשחק עם שער מדהים במבצע קבוצתי, הקהל באנפילד המום מהשער בדקות כל כך קריטיות שגומר לליברפול את העונה ואז, פחות מ-60 שניות מאוחר יותר- פנדל...ג'רארד עומד מול אחד הכדורים שיקבעו אם הוא שחקן ענק שיכנס להיכל התהילה של אנפילד או שחקן ענק שיכנס להיכל התהילה של אנפילד למרות שהוא פיספס את אחד השערים החשובים ביותר...לדעתי מה שג'רארד עבר שם זה אחד הרגעים המכוננים בקריירה של כל שחקן כדורגל. מצב מוחלט של להיות או לחדול וסטיבי פשוט היה...

חוצמזה? 90 דקות של לחימה, 6 שערים ומשחק אחד עצום של כדורגל בכל קנה מידה (ומדיה).

10. Fergie's Legend Member

משחק עצום באנפילד, זה כדורגל!!! לחימה עד הרגע האחרון, איזה קצב ענק, ואו, ואו ועוד פעם ואו. חצי הגמר הראשון נקבע, צ'לסי ליברפול עוד הפעם, מה חבל שארסנל לא עלתה, חבל לאוהד הנייטרלי... אבל כל זה לא חשוב בינתיים.
    המחצית השנייה סיכמה את המפגש כולו- הפכפך, אי אפשר לדעת מה יקרה עוד דקה, לרגע אתה נדהם מהיהלום וולקוט, ברגע השני אתה מקבל פנדל, וואו, משחק העונה עד עכשיו נקודה.

11. מכבי או מוות!!! Member

אני לא מאמין פשוט לא מאמין,איזה משחק באנפילד,טורה הזבל הזה למה הוא דחף אותו שמה?!?!? אני כבר חוגג לי בבית את המבצע המדהים של וולקט ואת הגול של אדביור ואז אני קולט פנדל ורציתי להרוג מישהו !!! אבל בסה"כ היה משחק טוב,ארסנל פתחו מצוין,זה היה עניין של זמן עד שיבוא הגול ידעתי שליברפול תגיב מיד כמו שהיא תמיד אוהבת לעשות...השנה אין שום תואר כנראה...

12. George Best Member

האמת שהעדפתי שליברפול תעלה,
    כי אם ארסנל וצ'לסי היו נפגשות בחצי אז היינו מקבלים אנטי-כדורגל מובהק תוצרת אברם,
    כדורים ארוכים לדרוגבה מול סנדרוס.
    צ'לסי-ליברפול זו מלחמת חפירות, אין פלא שבליגה זה הסתיים ב0-0 עם 0 מצבים ליד השער,
    אפשר להכין את הכרית.

כל הכבוד לליברפול וארסנל על משחק ענק.
    תהרגו אותי - איך וולקוט(וואו, וואו, וואו) פותח על הספסל כשאבואה האפס המאופס ממשיך לקבל קרדיט.
    רוחב פשוט לאדביור וזה 2-2, והחמור מנסה לכבוש.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    אגב, מעניין איך יצאה התמונה של סנדרוס כשצילם את טורס בשער השני...

13. adirda Member

תענוג לראות את ארסנל שנה אחרי שנה אחרי שנה לא מצליחים לזכות בכלום !
    והעונה הם לא זוכים בגביע האנגלי , בליגת האלופות וגם בליגה הם לא יזכו.

קבוצה שמדברים עליה שמשחקים תכדורגל הכי יפה בעולם..מזה נותן לכם בחייאת !? כבר 60 שנה לא זכיתם בליגת האלופות.

בליגה כבר אני לא זוכר מתי זכיתם..כול עונה לוקחים תמקום רביעי המסריח הזה.

לגבי ליברפול כול הכבוד !
    משחק ענק שלה - טורס שחקן גדול , איזה סיבוב ברחבה וישר לחיבור !!
    החילוף של באבל הוסיף המון לטובת ליברפול ישר עם הפנדל שהוא סחט , ואז עם הגול שלו כאשר הוא מעיף את פארברגס הוא עושה ממנו פשוט צחוק !

התמונות בסוף שאוהדי ליברפול שרים את שיריה , פניהים של אוהדי ארסנל מתסוכלים.
    תענוג של כדורגל !!

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב , אחרי התגובה הקודמת (מצטער על הספאם , הייתי פשוט חייב לשחרר את זה) , באמת שלא ראיתי משחק כזה הרבה הרבה זמן . אולי מאז ה3-3 שלנו ב2005 . וזאת גם הפעם האחרונה שהייתי כזאת פקעת עצבים בדקות סיום של משחק . אם מישהו מכם שמע דפיקות חזקות במהלך המשחק - לא זאת לא הייתה הדלת , זה היה הלב שלי . באבל - פשוט ווינר . אין מילה אחרת לתאר את ה10 דקות ההירואיות האלה .

אה כן , ואיפה הבחורצ'יק שאמר להתכונן לעוד שעמומון ? זה היה ברור שהיום יהיה ערב מיוחד . אבל אף אחד לא תיאר עד כמה .

שתי מילים על ארסנל - משחק נהדר . וולקוט ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

יש לנו מזל שאל ניניו התעורר במחצית השנייה , איזה חלוץ ענק .

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/08
  15. בועז Member

אבואה קשר, המנג'ר הצרפתי או שבטוח בעצמו יותר מדי או שלא מוכן להודות שהוא טועה, בכל מקרה אני מקווה שהיום הוא קיבל את הלקח שלו, חבל שהוא צריך לשבור לבבות לכל כך הרבה אוהדים של הקבוצה על הדרך עם ההחלטות הטיפשיות שלו.