ליגת האלופות: מחזור שלישי, משחקי יום רביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏19/10/11.

1. אלי מתחן Member

קשה לי להבין איך אתה מסוגל להגדיר משחק בין ברצלונה לבין קבוצה שלא מסוגלת לעבור את החצי בתור כדורגל טוב. ברצלונה שודרה בספורט5, המשחק שאמור להיות הכי טוב באותו הערב.
    שאנשים שרוצים לראות כוכבים בפעולה יעבירו לערוץ E וישאירו את חובבי הכדורגל עם משחקים שיש בהם קצת תחרות ועניין.

2. Lavezzi7 Member

אתה רואה הצגה מברצלונה ומהלכים שלא רואים באף משחק אחר, זה בהחלט כדורגל טוב. כמו שאמרתי יש אנשים שמעדיפים את זה, למה שערוץ הספורט ילכו לפי הרצונות שלכם ולא שלהם?

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי אנחנו אלה שמשלמים להם את הכסף ולא אלה שרוצים לראות ברצלונה פעם ב... או מהלך של מסי פעם בשבוע, אלא אנחנו הצופים הקבועים של ערוצי הספורט שכל יום/משחק מדליקים טלויזיה רק בשביל ערוצי הספורט

ספורט 5 בימי ליגת האלופות (ובכללי) אמור לשדר את המשחק הכי מעניין/אטרקטיבי/בעל עניין...

משהו שקרה לי אתמול בזמן שאני בעבודה שבאמת גרם לי לחזור כמה שנים אחורה לימים בהם הייתי ילד קטן עם אינטרנט מוגבל וערוץ וחצי של ספורט בטלויזיה...אחרי שהמשחק של ברצלונה נגמר לראות את התקצירים בלי לדעת שום תוצאה של שום משחק, להיות במתח בחלק מהמשחקים בלי לדעת כמה נגמר או מה יקרה במהלך הבא זה פשוט הזכיר לי תקופה יותר יפה של ליגת האלופות..הכיף הזה של לחכות לתקצירים ולראות כדורגל משובח היה פשוט שווה את זה אתמול

4. Lavezzi7 Member

אוקיי ולמה אתם נתפסים רק על ברצלונה(אלופת אירופה אחרי הכל) ולא למילאן\צ'לסי\ריאל מדריד\יונייטד שגם אותן ישדרו בכל מצב?

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עם כל הכבוד למילאן או צ'לסי יש את ריאל, בארסה והיונייטד שמקבלות עדיפות כמעט בכל שבוע וזה לא משנה איזו קבוצה תשחק ממול, בשנים האחרונות אפשר להבין מדוע משדרים את היונייטד אבל מדוע צריכים לראות שוב ושוב את בארסה או ריאל קורעות עוד קבוצה כזו או אחרת? לא צריך לראות משהו קצת יותר שיוויוני ובעל ערך ספורטיבי?

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/11
  6. aloneli Member

צריך לראות משהו טוב יותר אבל כולנו מבינים פה שבארסה,ריאל ויונייטד יקבלו שידור בכל מחזור לא משנה נגד מי.
    שידרו גאלץ נגד יונייטד בחמש פלוס ממקום נאפולי באיירן או סיטי ויאריאל ואני יכול לתת לפחות עוד 2 משחקים יותר מעניינים שהיו באותו ערב.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/11
  7. Ice Cream חסה

שורה תחתונה שכל מי שלא אוהד ברצלונה נדפק בגלל כל האוהדים שצצו לברצלונה בשלוש השנים האחרונות ואין לנו בדיוק מה לעשות עם זה כי ערוץ הספורט לא צריך לשאול אף אחד איזה משחק לשדר, גם ככה מועצת הכבלים והלווין אונסת אותם מספיק. מקסימום עצומה, חרם (בישראל זה לא עובד) או להביא אוהלים מול משרדי/ אולפני ערוץ הספורט.

אבל בואו נהייה הוגנים- כמה אתם חושבים יש כאלה שלא ירצו לראות את ברצלונה וריאל? ולמה ערוץ הספורט צריך לקדם קבוצות מליגות שהוא גם ככה לא משדר?

8. RaulMadr!D Member

הבעיה היא לא שבארסה וריאל תמיד יהיו משודרות בספורט 5 על חשבון משחקים יותר מעניינים, הבעיה היא הרבה יותר כללית וגדולה, הערוצים הבאמת שווים היום בטלוויזיה הם הערוצים של צ'רלטון שהשאירו את ספורט 5 הרחק הרחק מאחור, ונותנים את התכנים הבאמת טובים. הבעיה היא כמובן המחיר הגדול מדי שאנחנו צריכים לשלם על מנת לקבל את כל הדברים שהיינו מאוד רוצים לראות ועל מנת שנוכל להיחשף לקצת יותר מהליגה הספרדית והצרפתית. המצב פשוט רע.

9. Ice Cream חסה

"מחיר גדול מדי"... תוכל בבקשה לומר לי כמה עולה לך חבילת הספורט/ ערוצי צ'רלטון בנפרד?
    אם המחיר גבוה מדי, תחרים ותתאפק. אתה אפילו לא צריך להתאפק כשיש אינטרנט. או בעצם- פשוט תאמר תודה שיש זכיינית שמוכנה לשדר את כל התכנים האלה. אתם שוכחים שעד לפני 20 שנה היו 2 ערוצים בלחץ, ושלצפות בליגה הגרמנית או האנגלית זה לוקסוס, ותו לא.

אני רוצה להיחשף לכדוריד נשים, אבל הבעיה שגם ערוץ הספורט וגם צ'רלטון הנבלות לא מאפשרים לי.

10. לא מצאתי כינוי Member

אתה רציני? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    יש לי ידידה שבדית ששיחקה את זה עד גיל 18 ואפילו הגיעה לנבחרת האולימפית של שוודיה אבל פרשה לטובת לימודי אחיות, אמרה שאין בזה כסף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Ice Cream חסה

לא, הייתי ציני.
    אבל אני לא יכול לשפוט ענף שלא יצא לי לראות (באשמת ספורט 5 וצ'רלטון שמעדיפים לשדר כדורגל אנגלי, גרמני, ברזילאי ואקוואדורי לפני זה).