ליגת האלופות - מחזור שני בשלב הבתים: דורטמונד נגד ריאל! יובה מחפשת ניצחון בכורה וגם מנה אנגלית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/9/16.

1. Ohad_Glr Member

סיטי ויובה לפניהם בוודאות. גם פריז לדעתי. לשאר האנגליות ואפילו לנאפולי גם כן יש קייס מולן.

זאת קבוצה עם המון פוטנציאל אבל הם עדיין לא שייכים לדרג הראשון לדעתי (טופ 5-6 בעולם).

2. סיונרה Member

ראינו הערב את ההרכב של באיירן בעוד 5 שנים, נראה מבטיח אין ספק.

Raulito, ManUnd ו-Civil אוהבים את זה.
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי מרסלו נר אה שההגנה של ריאל מדריד חסרה משהו בולט וניתנת לפירצה

4. hbs7 Member

בלי מרסלו?
    קאסמירו חסר הרבה יותר.
    מודריץ' (אלוהי) וקרוס עשו ים עבודה, אבל זה רחוק מלהיות התפקיד שמוציא מהם את המיטב.
    דאנילו נראה סוף סוף כמו שחקן כדורגל ראוי.

כשבזמה לא בכושר הוא כזה נוראי שבא לך לתפוס את שק תפוחי האדמה הזה ולהעיף מכל המדרגות.
    בייל היה כזה למלם. מאכזב מאוד.
    סה"כ ריאל שיחקה טוב יותר ממה שציפיתי.

5. סיונרה Member

אני לא מסכים לגביי קאסימירו, אני חושב שהוא אוברייטד רציני. הקבוצה נראית הרבה יותר טוב עם קרוס כקשר אחורי. הייתי שמח אם איסקו או קובאצ'יץ היו במקום בייל וחאמס, רונאלדו ומוראטה בחוד.

6. Greek Member

קרוס כקשר אחורי? אם הפלסטינים היו מקבלים את השטחים בין הקישור להגנה של ריאל מדריד היום או בכלל כשהוא בפוזיציה הזאת, אולי סוף סוף היה לנו שלום במזרח התיכון.

Dayatso ו-ManUnd אוהבים את זה.
  7. ManUnd Member

השער הראשון שספגנו היה פשוט משהו...ביזארי ומה הסיכוי?
    תיקו זאת הייתה תוצאה טובה על סמך שני המשחקים הקודמים,אבל יכלנו לנצח פה.מצער.

וארן פשוט עם משחק אדיר,ממש השכיח את השטויות מהמשחקים הקודמים.
    ראמוס יכול לתת גולים של מאני טיים אבל בו זמנית גם טעויות כאלה מטומטמות,קצת יותר שכל,לא הרבה קצת!

@סניורה קאסמירו הוא לא אוברטייד,אף אחד לא אומר שהוא וורלד קלאס,אלא שהוא פשוט מצוין במה שהוא עושה.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

8. Raulito Madridista

קצת מספרים מערב האלופות אמש - באדיבות וואלה ספורט:

http://images.wcdn.co.il/2237180-18.Xxx?crop=w635
    http://images.wcdn.co.il/2237186-18.Xxx?crop=w635

* טוטנהאם ניצחה לראשונה אחרי ארבעה משחקים בליגת האלופות.

* טוטנהאם לא כבשה במחצית הראשונה בחמשת מששת משחקיה האחרונים בליגה האלופות.

* הקבוצות האנגליות לא הפסידו כבר חמישה משחקי חוץ רצופים מול צסק"א מוסקבה.

* יונג מין סון כבש חמישה שערים בחמישה משחקים עבור טוטנהאם העונה, אותה כמות כמו שכבש בעונה שעברה ב-37 משחקים.

* ב-18 משחקי חוץ באנגליה פורטו מעולה לא שמרה על רשת נקייה, כולל 12 שערי חובה בארבעה האחרונים.

* זו הייתה הופעתו ה-50 של לוקה מודריץ' בליגת האלופות.

* סמיר נאסרי שיחק כבר עם ארבע קבוצות באלופות (מרסיי, ארסנל, מנצ'סיר סיטי, סביליה), ניקולה אנלקה (6) וסטפן דלמאט (5) הם הצרפתים היחידים ששיחקו עם יותר.

* כריסטיאנו רונאלדו הבקיע בכל משחקי החוץ שלו בדורטמונד בליגת האלופות (שלושה שערים בשלושה משחקים).

* כריסטיאנו רונאלדו הבקיע 45 שערי צ'מפיונס מאז תחילת עונת 2013/14 - וזה 18 יותר מכל אחד אחר.

* באייר לברקוזן הפעה לגרמנייה השנייה שמנצחת את מונאקו בחוץ, אחרי מנשנגלדבאך שניצחה 0:1 בגביע אופ"א ב-1996.

* צ'יצ'אריטו כבש את שערו המאה מאז הגיע לאירופה ב-2010.

* יובנטוס רשמה 72 אחוזי החזקה בכדור, הכי הרבה במשחק בליגת האלופות מאז 2004.

* רפאל וראן כבש לראשונה בליגת האלופות בהופעתו ה-43 במפעל.

* ריאל מדריד לא ניצחה לעולם משחק חוץ בדורטמונד (שלושה הפסדים ושתי תוצאות תיקו).

* ריאל מדריד סיימה בתיקו את שלושת משחקיה האחרונים בכל המסגרות, כולם מול קבוצות המשחקות בצהוב (ויאריאל, לאס פלמאס, דורטמונד). וזה לא קרה מאז אפריל 2006.

* ריאל מדריד שומרת על הרצף ללא הפסד בשלב הבתים בליגת האלופות - 23 משחקים, עם רקורד 18 נצ' ו-5 תוצאות תיקו

* אנדרה שורלה הוא הגרמני הראשון שהבקיע במדי ארבע קבוצות שונות בליגת האלופות (דורטמונד, באיירן לברקוזן, צ'לסי, וולפסבורג).

* זינדין זידאן מעולם לא ניצח משחק חוץ בגרמניה בליגת האלופות (תשעה משחקים כשחקן וכמאמן).

* איסלם סלימאני הבקיע שלושה שערים בארבעה משחקים בלסטר, כולם בנגיחות.

* זה היה שערו השביעי של איסלם סלימאני בשבעה משחקים מול פורטו.

* איסלם סלימאני הכניע את איקר קסיאס חמש פעמים בשלושה מפגשים ביניהם - אשתקד בליגה הפורטוגלית.

* לסטר סיטי היא הקבוצה האנגלית הראשונה שניצחה את שני משחקיה הראשונים בליגת האלופות.

* גונסאלו היגואין כבש לראשונה במשחק חוץ בליגת האלופות מאז 2011 כלומר 1,756 ימים ליתר דיוק.

* 16 שנה לאחר ששיחק מול פיטר שמייכל, במדי ריאל מדריד מול ספורטינג ליסבון, איקר קסיאס שיחק גם מול בנו קספר.

* קיילור נבאס ספג ארבעה שערים ב-14 משחקים בליגת האלופות, שלושה מהם בגרמניה ואחד בגמר העונה שעברה.

* קיילור נבאס הציל שבע בעיטות מול דורטמונד, הכי הרבה שלו אי פעם כשוער ריאל מדריד.

9. VAR Member

לאורך כל המשחק ליוותה אותי ההרגשה שילדים משחקים פה נגד גברים. גם העובדה שצריך עשרות התקפות מסוכנות כדי לכבוש שני שערים עם המון מזל ועזרה של קיילור נבאס כשמצד שני סופגים בהתקפה הראשונה, גם השמירה הגרועה במצבים הנייחים (כל הרמה של טוני קרוס זה חצי גול. הוא מדהים) ובעיקר הנפילה החדה ביכולת במחצית השניה, שהצביעה על עייפות וחוסר יכולת לחלק את הכוחות.

סך הכל מסכים עם האמירה שייקח איזה שנתיים שלוש עד שנוכל למצות את הפוטנציאל העצום שיש בסגל הזה, בהנחה שנצליח לשמור על השחקנים. הפעם לא יהיו תירוצים, המועדון בנסיקה ויש גב כלכלי מספיק חזק.

חבל שהחילוף פוליסיץ׳-דמבלה לא הגיע כמה דקות מוקדם יותר, אולי היה לנו יותר זמן לכבוש גם שער ניצחון.

וגצה במערך הזה פשוט מיותר. אין לו מה לחפש על המגרש אם הוא לא מספר 10 לא רק על החולצה אלא גם בתפקוד.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@יענקלך שחרר,

היית בסוף במשחק? אתה יכול לספר קצת על החוויה, ואם זו פעם ראשונה שלך. אשמח לשמוע, כי זה משהו שאני גם רוצה לעשות בעתיד.

11. סיונרה Member

שחקן הרכב בריאל מדריד=וורלד קלאס. בכל מקרה, בעונה שעברה לא ראיתי יותר מדי משחקים, אבל העונה בכל משחק שראיתי אותו הוא נראה גמלוני ותקע את הנעת הכדור, ואני מדבר על משחקים מול אוסאסונה וספורטינג לא על משחקים רציניים. לצערי בינו לבין קרוס הבחירה היא בין אלטרנטיבות גרועות, אולי ראמוס יעבור לשם וישחרר אותנו מהחורים שלו.
    ואולי בעונה הבאה יורנטה שראוליטו פרגן לו באיזו הודעה יוכל לבוא ולהציל אותנו.

12. VAR Member

פעם שניה שלי באידונה. הראשונה הייתה בשלב הבתים לפני שנתיים נגד... נו תנחש (זה היה בקלות המשחק הכי טוב שלנו באותה העונה)

אתה מכוון למשחק בליגת האלופות או למשחק של *דורטמונד* בליגת האלופות? כי אלה יהיו שתי חוויות שונות לגמרי. אני לא חושב שיש משהו שיכול להשתוות לשילוב הזה בין האצטדיון (שאני לא היחיד בעולם שחושב שהוא הכי טוב, היה איזה מגזין שבחר אותו ראשון, אולי אצרף לינק בהמשך) והקהל (כנ"ל).

אם יתמזל מזלך אולי ארסנל תוגרל שוב עם דורטמונד, תוכל לבוא למשחק החוץ ולהנות משתי העולמות. אני בכל אופן, ממליץ.

Die Werkself ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה למשחק באידונה.

תודה על התשובה.

14. VAR Member

חייב לציין שהקהל של ארסנל מדהים, צבעו שני בלוקים שלמים באדום לעומת אוהדי ההצלחות של מדריד שמילאו בקושי את הבלוק התחתון שהוא היותר קטן מבין השניים ושתקו כמו דגים לאורך כל המשחק. למי שלא עוקב אחרי כדורגל אירופי קל להתבלבל מי אוהדים של אלופת אירופה ומי אוהדים של קבוצה שכבר עשור שלם רק נכשלת. ישבתי גם אחרי המשחק ההוא עם כמה חבר׳ה אנגלים על כמה סיבובים של בירה והזמן מעולם לא עף לי מהר יותר, היה תענוג איתם (אם כי חיים בסרט שונגר הוא האלוהים בכבודו ובעצמו).

15. סיונרה Member

זה קצת סותר את הטענה שלך שהם אוהדי הצלחות. הקהל הספרדי פשוט פחות טוב מהאנגלי.