ליגת האלופות - מחזור שני בשלב הבתים: דורטמונד נגד ריאל! יובה מחפשת ניצחון בכורה וגם מנה אנגלית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/9/16.

1. ManUnd Member

אתטליקו משחקת פשוט מדהים.שער אדיר של קראסקו.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

2. סיונרה Member

בניטז מאמן פח, זידאן עד כה בינוני. הוא זכה בצ'מפיונס, גם רוברטו די-מטאו. העונה ראיתי את כל המשחקים של ריאל, מספיק בשביל לחוות דעה.
    אתה יכול להגיד את זה, אבל במקרה הזה אתה גונב דעת ו/או טועה כי אתה לא מזכיר שזה היה המשחק פחות או יותר האחרון של קדירה בריאל, מרוב שהוא היה גרוע אנצ'לוטי הבין שאי אפשר לבנות עליו כקשר אחורי. גם קונטראו היה מתחת לכל ביקורת. אבל קרוס חרא של קשר אחורי, למרות שלא שיחק כזה באותו משחק. אם הוא כזה גרוע בתפקיד אז יכלת להביא משחק שהוא באמת שיחק ככזה.

אתלטיקו אדירים, איזה כדורגל. כל פעם חושבים שזה המשחק האחרון שהם יצליחו וכל פעם הם שוחטים את היריבה הלכאורה עדיפה ומוציאים לה את החשק לשחק כדורגל.

3. alexshw Member

משחק גדול בסלטיק פארק. דמבלה מככב ומי יודע אולי בקרוב יהיו שני מוסא דמבלה בפרמייר ליג[emoji3]

4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

6 שערים והרגל עוד נטויה.

5. riquelme1 Member

סלטיק בביתה, שווה ניצחון על כל קבוצה באירופה, כולל בארסה וריאל.

לכל אלה שזילזלו בה ובחמישייה שנתנה לבאר שווה. הנה שלישייה לסיטי, ולא נגמר.

6. Raulito Madridista

רציתי לכתוב שבינתיים פריס ממש-ממש מאכזבת עם התיקו בלודוגורץ' והיא חייבת לקחת את המשחק הזה איכשהו בשניים - אבל קאבני מעלה אותה ל-2:1 ואז ל-3:1, כשדקה לפניכן המארחת מחמיצה פנדל!
    אני מאמין שבארסה שווה לפחות תיקו במשחק היום והכישרון בחלק הקדמי יעשה את שלו, הם לא צריכים יותר מהברקה אחת של ניימאר. אגב אם הוא כובש הוא משתווה לרונאלדיניו במס' השערים בליגת האלופות. טר-שטגן כמובן במשחק מרגש נגד הקבוצה שגידלה אותו.
    בואו נגיד לגבי סלטיק - התבוסה העלובה בקאמפ-נואו לא משקפת וגם לא המשחק היום, בינתיים 3:3. כמובן שיש הבדלים גדולים בין בית וחוץ.

* נאפולי מתעללת בבנפיקה עם 4:0 גדול והיא בכושר נפלא. רוסטוב הובילה פעמיים נגד איינדהובן אבל ההולנדים השוו. קווארסמה העלה את בשיקטאש ליתרון מול דינמו קייב
    מדד השערים נכון לעכשיו כשנותרה עוד חצי שעה: 23 שערים.

בינתיים המשחק בקאלדרון הוא ממש העתק של העונה שעברה. אנצ'לוטי מתקשה כמו שהתקשה עם ריאל מדריד בליגה וכמו שפפ התקשה בעונ שעברה. קראסקו כובש שער יפה במבצע אישי על תקן סאול אשתקד, אתלטיקו טובה יותר ולא מסתפקת בהגנת ברזל - בית-ספר להגנה - אלא גם תוקפת. טורס הוא עקב האכילס שלה - צריך יותר מידי מצבים כדי לכבוש, זה לא זה. באיירן מינכן חסרת אונים, ריברי נשמר נהדר ולבאנדובסקי לא נגע בכדור. הייתי רוצה לראות את אנצ'לוטי משאיר את מולר ועובר ל-4-2-3-1, בעצם לזרוק את כל הארטילריה ההתקפית כי הפסד כאן זו תוצאה איומה, לך תרדוף אחריהם אחר-כך באליאנץ' ארנה ושבאיירן לא תסיים איכשהו במקום השני, אבל כמובן שיש עוד הרבה זמן. רובן שחקן שתמיד גורם לבלאגן אבל מצד שני הוא רק חוזר לאחרונה לכושר ואני לא יודע כמה יוכל להשפיע הערב.

7. alexshw Member

יהיה מצחיק אם פטריק רוברטס ינצח עכשיו את המשחק לסלטיק.

8. ManUnd Member

גריזמן ופנדלים בליגת האלופות לא הולך ביחד...

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

9. VAR Member

הייתי לוקח מאתלטיקו אולי 2 שחקנים להרכב של דורטמונד, אבל עוד לפניהם הייתי לוקח את הגישה. באה באיירן, יורקים לה בפרצוף ולא נותנים לה אפילו טיפת כבוד שקבוצות בסדר גודל הזה בדרך כלל מקבלות.

אין יותר גברים מאתלטיקו.

10. Raulito Madridista

הרגע הזה שארתורו וידאל מתבלבל בכדורים ונראה כמו בן רייכרט..
    גריזמן החמיץ 2 מ-3 הפנדלים האחרונים שלו בליגת האלופות
    גריזמן החמיץ 2 מ-3 הפנדלים האחרונים שלו בליגה הספרדית.
    אתלטיקו רשמה ניצחון ענק היום ומצד שני ההחמצה עלולה להתברר כקריטית בהנחה לא גסה במיוחד ששתי הקבוצות ינצחו בכל יתר המשחקים בשלב הבתים. באיירן תוכל לסיים ראשונה נניח אם תנצח את אתלטיקו 1:0 בבית. זה לא יהיה פשוט נגד אתלטיקו שתחנה את האוטובוס אבל עדיין אפשרי.
    לבאנדובסקי כמעט ולא נגע בכדור ואיים על השער לראשונה רק בשלהי המחצית השנייה אחרי הרמה של צ'אבי אלונסו וזה אומר הכל. באיירן גם לא יכולה לסבול כבר את אתלטיקו, השחקנים עשו עבירות לא חכמות בדקות האחרונות, כאלה שנובעות מתסכול.
    באיירן עם ארבעה משחקים רצופים על אדמת ספרד בלא אף שער זכות, אני לא חושב שיש לה רצף כזה שלילי בהיסטוריה.
    בגדול אני מאוכזב מבאיירן למרות שזה ממש לא בושה להפסיד בויסנטה קאלדרון.

- ברצלונה כצפוי עם מהפך. ארדה טוראן עם 5 שערים העונה. בכל העונה שעברה היו לו 2. פיקה עם 9 שערים בליגת האלופות - יותר מכל שחקן הגנה אחר של ברצלונה(הכי הרבה אחריו - 5)

- וולקוט לא כבש צמד בליגת האלופות מאז ה-7:0 של ארסנל על סלאביה פראג באימרויות ב-2007-08. היום הוא הגיע ל-13 שערים בליגת האלופות והשער הראשון שלו הערב היה הראשון בנגיחה.

- לוק דה יונג כבש את השער ה-100 של איינדהובן בליגת האלופות. הראשון היה של רומריו ב-1992 נגד פורטו.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם פ.ס.וו ופנדלים זה לא סיפור הצלחה. שני פנדלים בליגת האלופות הוחמצו, עוד שניים בליגה. 0-4 העונה...

12. yonmu Member

נראה שאנצ'לוטי עדיין לא הצליח לתת לבאיירן את מה שהיה חסר להם עם פפ.
    הסטטיסטיקות אולי מעידות על משחק שווה, אבל בסופו של דבר התוכנית של סימאונה עבדה לחלוטין וזו של אנצ'לוטי בכלל לא.
    באיירן משחקים לאט מדי. מולר ולבנדובסקי בשלישייה הקדמית הופכים אותה ליותר מדי רגל מסיימת ופחות מדי רגל יוצרת, והקישור לא מצליח לחפות על זה. טיאגו הוא לא צ'אבי ולא אינייסטה ואפילו לא פברגאס. וידאל גם הוא לא יצירתי מספיק כדי לפרוץ את ההגנה הזאת.

אני חושש שההסתמכות של באיירן על שלישיית הותיקין - אלונסו, ריברי, רובן - תפגע בה השנה. שלושתם רחוקים ממה שהם היו ואין להם תחליף ראוי באמת בסגל.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שיחקנו עם יותר ביטחון לעומת העונה שעברה ועם יותר קראסקו.
    בבאיירן של אנצ'לוטי אלאבה מרותק לעמדת המגן. ובצד השני משחק לאהם. למה כולם צוחקים על איך טורס נראה בשלהי הקריירה?
    ועוד בעיה שהיתה היום לבאיירן: שני חילופים מאולצים כי השחקנים היו בסכנת צהוב שני. במיוחד ההוא מברסלונה שלא למד לשתוק.

14. alexshw Member

עדיין איינדהובן גילתה אופי וחילצה נקודה שתשרת אותה במאבק על הליגה האירופית.

15. Blanco 7 Member

אם מישהו יכול להסביר לי איך מרקו וראטי שיחק היום על אף ההרחקה במחזור הקודם אני אודה לו מאוד.