ליגת האלופות, מחזור שני: מנ. סיטי מארחת את באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏1/10/13.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מי שמוצא סרטון של הבישול של די מריה לרונאלדו שיעלה אותו בבקשה לטובת כל מי שלא יצא לו לראות...מדהים!

2. ראיין אדלי Member

שחקן גדול!

וכמו שחשבתי, אולימפיאקוס מנצחת 3:0 את אנדרלכט משלושער של מיטרוגלו.

3. aloneli Member

לא יודע אם הכי גדולה אבל ללא ספק אחת הגדולות.היא כבר שולטת באירופה כבר כמה שנים טובות.ריברי לדעתי לא פחות גדול מזידאן רק אולי פחות מתוקשר.מפלצת רשע?זאת הקבוצה עם הניהול הטוב וההגיוני בעולם ומשחקת כדורגל שלא מהעולם הזה.אתה יכול לשנוא אותה מאיזה סיבה שבא לך אבל אתה מדבר שטויות.

4. zivmay Member

אני לא מבין מה הזכרון שלך קצר?
    שנה שעברה הם היו מצויינים ( יותר חולשה של בארסה), לפני זה הם היו אחת הגדולות, אבל ב5 שנים האחרונות לאף אחד לא היה תשובה לקבוצה המצויינת של ברצלונה. אז שולטים באירופה כבר כמה שנים?

דרך אגב, העונה רק התחילה, אין לדעת כמה ארסנל, צ'לסי בארסה וריאל השתפרו. אין ספק שזו יכולה להיות עונה מעניינת מאוד.

5. Bensh Member

נראה לי שאת הכאפת נוקאאוט מבאיירן קיבלתי כשראיתי את הסטטיסטיקה בסיום. שליטה טוטאלית בכדור ובמגרש, גלים של התקפות ואפס אופסיידים. זה נראה בדיוק כמו שהיית מצפה שפפ וגרמנים יראה ביחד

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/13
  6. aloneli Member

תראה לי כמה קבוצות הגיעו ל3 גמרים ב4 שנים.זאת קבוצה ששברה את כל השיאים בבונדסליגה וניצחה כבר(לרוב בקלות) את כל הקבוצות הטופ העולמי בשנים האחרונות.לדעתי אין פה ספק בכלל רק הקבוצה הזאת עושה פחות רעש כי היא לא מספרד/אנגליה.

7. Ice Cream חסה

גם אני לא מת על באיירן וזה התחזק כשנוייר ורפאיניה הצטרפו באותה עונה, אבל אל תגזים. בדיוק באתי לכתוב איך שכמה שבאיירן טובה, אין באמת ממה להינות כשרואים אותה, לפחות מבחינתי, ואני ממש לא ממאונני הטיקי-טקה. אפשר להתרשם מהנחישות של מולר, וגם אלאבה עושה דברים יפים אבל חוץ מזה הכל נראה כמו סתם קבוצת כדורגל.

אני לא זוכר את ג'ו הארט כזה גרוע, להיפך בעונה שעברה אני זוכר שהיו לו הצלות ענקיות בליגת האלופות, אבל אם אתם אומרים שהוא כבר כמה משחקים ככה, ייתכן. אני לא ממש עוקב אחרי סיטי. נסטאסיץ' ופרננדיניו לא ברמה הזו, וכשיאיא טורה תופס משחק גרוע אז בכלל אין לסיטי מה למכור עם מאמן כמו פלגריני. טוב שהוא נזכר להכניס את סילבה במקום נאסרי אחרי ה3-0, אם מולר מכניס את הרביעי שם, לא נראה לי באיירן הייתה מרפה, וחוגגת משולשים עד הדקה ה-90. היו יחסית הרבה אוהדים של באיירן בשביל משחק חוץ בליגת האלופות, והם גם השמיעו את קולם (בעיקר בדקה ה-90 בריקוד הזה עם הגב למשחק), אבל למה בגולים לא שמעו כלום?

בנזמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx עם כל הכבוד למסירה בעקב, התפקיד שלו זה להבקיע שערים והוא עדיין לא עושה את זה, בכישרון רב. מרסלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx וואו, ממתי הוא מרים ככה. למרות ההצלות היום של קסיאס, דייגו לופז בכושר יותר טוב ואני מעדיף אותו.

התקציר בין צסק"א לפלזן זה קומדיה של טעויות שוערים. דווקא ההדיפה של אקינפייב בשער המצמק של פלזן הייתה יותר מצחיקה מהשער העצמי. איך אומרים? זה כבר לא מצחיק בפעם השלישית (ומכל האנשים בעולם דווקא מלר שוכח שפול רובינסון סידר לגארי נוויל שער עצמי א-לה-אלון-חרזי-דאז, במוק' מול קרואטיה?).

8. אלי מתחן Member

באיירן של העונה וקצת האחרונות היא הקבוצה הטובה ביותר שאני ראיתי. עוד לא ראיתי משחק אחד שבו היא לא הייתה דומיננטית. היא ניצחה את סיטי, יובנטוס וברצלונה בחוץ, עברה כל קבוצה בהצגת דומיננטיות חסרת תקדים.
    מלבד דורטמונד, שום קבוצה באירופה כרגע לא מתקרבת לרמה שלה.

9. riquelme1 Member

באיירן הנוכחית, ואשתקד ללא ספק אחד הטובות שראיתי, הכי גדולה? אני בספק.

פלגריני אינו מאמן גדול, והוא גם לא מתאים לקבוצה גדולה לטעמי, האי הצלחה שלו עד כה בסיטי לא מפתיע אותי בלירה, הוא לא הצליח גם בריאל, אני לא יודע עם הוא יהיה כשלון צורם, אבל הוא לא יקח את סיטי לאן שהיא באמת רוצה להגיע.

הוא יותר מתאים לקבוצות 'קטנות', ולא סתם הוא הצליח במאלאגה ובויאריאל, אפילו במאלאגה שהיה לו כסף הקבוצה שלו פחות הרשימה מהקבוצה בעונה שעברה שדי התפרקה מנכסיה.

10. Telkiyski Member

ברצלונה הצליחה לעשות את זה 4 עונות ברציפות.
    בין עונת 08/09 ל11/12, קשה לי להיזכר במשחק שהיא לא הייתה דומיננטית בו, חוץ מה1-1 בסטפורג' ברידג' עם השופט הנורבגי במאי 2009.

ואגב באיירן לא שולטת "שנים" באירופה, לא צריך להגזים.
    לחצי גמר הצ'מפיונס לפני שנתיים (יותר נכון לפני איזה שנה וחצי, מאי 2012) נגד ריאל הם הגיעו כאנדרדוג מוחלט.

11. Lebron Member

חכה, העידן של באיירן החדשה בעיצומו, והיא בהחלט נראית כרגע כקבוצה שעשויה לשלוט באירופה הרבה שנים.

בכלל, גם מי ששונא את באיירן, לדעתי לא יכול שלא להעריך את ההתנהלות שלה.
    קבוצה שמורכבת מלא מעט שחקני בית כמו מולר, קרוס, להאם, שווייסטייגר, באדשטובר, ועוד כמה צעירים יותר כמו וייסר ואמרה קאן שעשויים להשתלב בעתיד בקבוצה.
    כמו כן יש שחקנים בקבוצה שאמנם לא שחקני בית, אבל נמצאים בה הרבה שנים וכבר קיבלו מעמד וכבוד של סמלים כמו ואן בויטן, פיזארו וריברי.

ואגב, הטיעון המקושקש הזה לפיו באיירן מפלצת רשע ש"גונבת" שחקנים מקבוצות אחרות בליגה כל כך מגוחך. אני מבקש מאותם אנשים שמעלים את הטיעון הזה להראות לי קבוצה אחת גדולה באחת מהליגות הגדולות באירופה שלא קונה שחקנים מקבוצות קטנות יותר בליגה שלה. עפ"י התפיסה הזאת צריך לשנוא את כל הקבוצות הגדולות.
    הרי זה שלא שבאיירן היא קבוצה בלי מסורת שפתאום בה איזה שייח סעודי והתחיל לקנות את כל השחקנים הטובים ביותר. היא קבוצה שתמיד גידלה שחקני בית, וגם קונה שחקנים צעירים ונותנת להם להתפתח.

12. Telkiyski Member

מזה "גונבת" במרכאות? זה בדיוק מה שהם עושים.
    הרי בשביל מה הם היו כ"כ צריכים את גצה? בשביל שייכנס בדקה 88 פעם בשלושה משחקים?
    צריך להיות חובבן כדי לחשוב שהם החתימו אותו רק בשביל לנסות לחזק את עצמם ולא להאמין ש95% מזה היה בשביל להחליש ולנסות לשבור את בורוסיה דורטמונד.
    מציק להם שפתאום "משומקום" קמה להם מתחרה רצינית עם דרך שמהווה איום.
    אז קונים את גצה, ועכשיו את לבנדובסקי, וברור שזה לא הסוף.

13. Lebron Member

גצה הוא אחד הכשרונות הגדולים ביותר בגרמניה בשנים האחרונות. הוא רק בן 21 והוא אמור להיות אחד השחקנים המובילים שלה בשנים הבאות.

ולהציג את זה שהביאו אותו בשביל שיכנס בדקה ה-88 זה לא יותר מדמגוגיה זולה. הוא נפצע לשלושה חודשים בחצי הגמר מול ריאל ואחרי שהחלים הוא פתח פעמיים בהרכב למרות שהוא עדיין לא נכנס לכושר מלא. אחרי זה הוא נפצע פעם נוספת לחודש אחרי כניסה מכוערת של רמירס נגד צ'לסי ורק לפני שבוע הוא חזר להתאמן. אז בגלל שהוא נכנס רק בדקה ה-85 מול סיטי אחרי שהוא היה פצוע בארבעת מחמשת החודשים האחרונים החלטת שבשביל זה הביאו אותו? הוא עדיין לא בשיא כושרו ולא צריך להכניס אותו להרכב לפני שיהיה בכושר משחק מלא.

14. Telkiyski Member

ועדיין, לקחת לקבוצה שהיא המתחרה הכי גדולה שלך שחקן בית שלה בן 21 שאמור להיות שחקן ענק כמו שאתה אומר באמצעות כסף וכסף ועוד קצת כסף, זה כוחני, דורסי,דוחה ומגעיל.

אותו דבר הם עושים עכשיו עם לבנדובסקי (אמנם לא שחקן בית, ועדיין). ממש מעניין, מכל החלוצים בעולם באיירן רוצה דווקא אותו.
    הם צריכים חלוץ בכלל אלה?

15. Lebron Member

שכחת את הדבר הכי חשוב וזה שגצה ולבנדובסקי רצו לעבור לבאיירן. הרי אף אחד לא כיוון להם אקדח לרכה. גצה גדל בבוואריה והלהיב אותו לשחק עבור פפ, הוא בחר לעבור לבאיירן, שניצלה את תג המחיר כדי לקנות את אחד הכישרונות הצעירים הכי גדולים באירופה.
    מה מנע בדיוק מלבנדוסקי לחתום על חוזה חדש בדורטמונד? מה מנע מדורטמונד למכור אותו לקבוצה אחרת בקיץ ומה מונע ממנו לחתום בתום החוזה שלו עם קבוצה אחרת שלא קוראים לה באיירן מינכן? הוא הרי אחד החלוצים המבוקשים באירופה, אני בטוח שהרבה קבוצות גדולות מחוץ לגרמניה מעוניינות להחתימו. חשבת אולי על האפשרות שלבנדובסקי בדומה לגצה רוצה לחתום בבאיירן ואך ורק בבאיירן? ולמה שבאיירן תוותר על האפשרות להחתים ללא תמורה את אחד החלוצים הלוהטים ביבשת, חלוץ שיותר טוב מהחלוץ הטוב ביותר שלהם, שרוצה לעבור אליהם ולא לאף קבוצה אחרת?