ליגת האלופות, מחזור 3' :: קרב ענקים בין ריאל ליובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/10/13.

1. EuropeGuy Member

טוב שהוא לא חנק את עצמו עם הגרביים בטענה למשיכה בחולצה
    אבל אולי הוא בכלל הצביע בזעם לעבר איש הדשא של האצטדיון, דרוש בדיקה.

2. אלי מתחן Member

הוא חשב שהפילו אותו, זה עלוב מדי כדי להיות הצגה.
    ריאל לא משחקת טוב. גם היום בעטנו לשער אולי 3 פעמים. לא מתאים לרונאלדו ההצגה הזאת, לא צריכים להשתמש בכלים מלוכלכים כדי לנצח, ואם כן, אז כנראה שלא מגיע לנו.

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בסך הכל, אני חושב שהמערך החדש אפשר לומר שניסה קונטה עבד פחות או יותר בחלק הקדמי, אך לצערי בהגנה, כמו הרבה משחקים העונה ובאופן לא טיפוסי ואופייני, נכשלנו. בעייתי לנסות מערך חדש במשחק כ"כ חשוב, במיוחד כשאתה מנסה לעשות אותו עם אוגבונה הצעיר והאיטי ועם קסארס, שכנראה לא אותו קסארס מאז שחזר מהפציעה.

החילוף של פירלו לא ברור לי, ולא כי הוא היה טוב במיוחד, ההיפך. פשוט הוא מסוג השחקנים שיכולים להיות גרועים כל המשחק, ומספיק הברקה קטנה אחת, ובתכלס? זה כל מה שהיה חסר לנו...

טבז ופוגבה נתנו מחצית ראשונה מעולה, שניהם לבד הביאו לכך שלדעתי יובה, לפחות לפי המחצית הראשונה, הייתה שווה יותר מגול, או לפחות לרדת למחצית בשיוויון, אך כנראה שלקייליני, שוב, היו תוכניות אחרות... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

חבל על האדום בשלב כ"כ מוקדם במחצית ה-2. אני חושב שהוא לא מוצדק בכלל, אך אין מה לעשות. למרות זאת היינו צריכים להעיז יותר גם במצב הזה, ולא להיזכר רק בדקה ה-75 שמדובר במשחק קריטי ולהתחיל לעבור את החצי.
    סך הכל, ריאל לא הקשיתה עלינו יותר מדי וגם ב10 שחקנים זה לא שהיא הכתיבה את הקצב ולחצה עלינו, פשוט נתנו להם להניע את הכדור ללא הפרעה, ללא שום ניסיון ללחוץ אותם או לפתח מתפרצת כזאת או אחרת, ועם פוגבה וטבז למעלה היה לנו את הכלים לכך.
    הניסיונות בסוף היו מעט מדי, מאוחר מדי.

נ.ב

לא הייתי מתבאס אם וידאל ינוח כמה משחקים, הוא לא מתקרב לוידאל שלפני הקיץ.
    אולי ההתעניינות בו סינוורה אותו קצת, שישב קצת לא יזיק לו...

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/13
  4. קשר שמאלי Member

יש בעולם קבוצה יותר משעממת ממנצ'סטר יונייטד?

5. Red47 Member

לא ברור לי איך יובנטוס הביאה את עצמה למצב של 2 נקודות מ9 משחקים, עוד חשבתי שהם בכיף יאבקו על המקום הראשון, הם חייבים לנצח את ריאל בטורינו.

6. Kompany Member

אחרי הפרישה של האגדה הזאת אתה תיראה המון דעות זהות לשלי. זה שהוא השחקן הכי שלם בעולם אין על זה עוררין, בהגנה אי אפשר לברוח ממנו ואם הוא ירד לתאקל קרוב לוודאי שהוא ישיג את הכדור והתקפית, או-אה. את הגיחות שלו אי אפשר לעצור, בעיטות לא פחות מאימתניות ב-2 הרגליים, מסירות אומן, קורא את המשחק מהר מאוד, חד מאוד, יש לו חוש לשערים, גורם להרתעה אצל היריב, אולי השחקן הכי דומיננטי ששיחק במרכז.

מבחינתי בכל אופן, זה הקשר 50\50 הכי שלם ששיחק, אולי ההתלבטות היא עם אסיין וויירה...

ואגב אני לעומתך פגשתי לא מעט אנשים עם דעה דומה לשלי. קשה לי להאמין שאתה לא רואה את זה

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כשההגנה שלך היא לא מה שהייתה בשנה הקודמת משום מה, וההתקפה שמגיעה למצבים אך אימפוטנטית מול השער, זה מה שקורה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

8. JohnTerry26 Member

במילה אחת - אוברייטד, בטח לפי מה שאתה מציג פה. כן, הדברים שאמרת עליו מבחינה התקפית הם נכונים והוא באמת שחקן נדיר מבחינת הפיזיות+כוח פריצה+בעיטה+טכניקה, אבל מבחינה הגנתית ועבודה במרכז המגרש? רחוק בהמון מלא מעט קשרים ובטח ובטח ממייקל אסיין בשיאו. בעיני, הסוס שעשו ממנו במרכז המגרש זה שקר שאמרו מספיק פעמים כדי שבסוף כולם יאמינו (כמעט, הרבה אנשים יבינו על מה אני מדבר פה, תתפלא). עצל, מתעייף נורא מהר עושה רושם, בטח לא שחקן שילחץ כמו מטורף, יותר השחקן שייתן תאקל נאה לעין או רדיפה שמסתיימת בחטיפה מלהיבה, אבל לא הרבה פעמים במשחק. בתור קשר כזה "מושלם" התרומה שלו לסיטי במשחקים מול דורטמונד, באיירן וריאל בשנים האחרונות היתה קטנה מדי. הרי מעבר לאימון הפחות טוב של מנצ'יני ביחס לקבוצות אותן פגשתן הנ"ל, תמיד היה לכם גם מינוס מבחינה טכנית ובמרכז המגרש, מבחינת מהירות מחשבה ודיוק, אם טורה כזה גדול איך הוא תמיד היה כה חסר אונים מול אלונסו וגונדוגאן?

שיהיה ברור אני חושב שטורה שחקן ענק, הקשר המרכזי הכי טוב באנגליה גם עם המגבלות שלו, אבל הייתי לוקח לפניו את אלו שהזכרתי ושווינשטייגר, פוגבה (אם הראיה שעוד יתבגר וישתפר), בטח צ'אבי בשיאו, ועוד כמה קשרים.

* להגיד דברים כמו "הכי טוב ששיחק במשחק" הם בכל אופן מעט מגוחכים כשלדעתי לא צפית בשחקנים שנים על גבי שנים אחורה, תקן אותי אם אני טועה. ולהגיד שטורה הקשר הכי טוב בכל הזמנים זה הזוי לחלוטין גם אם אתה רואה כדורגל רק 10 שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/13
  9. אלי מתחן Member

הקשר הטוב בהיסטוריה לא שולט במגרש באופן קבוע מול קלברלי ואנדרסון. טיפה בעייתי לקרוא לו ככה.

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

11. Kompany Member

WHAT?

אני מתחנן שתרענן את זיכרוני בבקשה. יאיא לבד בחצי כוח שולט במגרש מול הליצנים של יונייטד. "אפילו" מול הרכש האימתני מאברטון...

ומר ג'וןטרי26 היקר, יאיא היה היחיד ביחד עם סילבה שהיה יוצא דופן מול ריאל מדריד, על מה לעזאזל אתה מדבר? גם התקפית וגם הגנתית הוא עשה חייל בברנבאו.
    מול הגרמניות זה סיפור אחר ואתה לא חכם גדול אם אתה מפנה את האצבע המאשימה על יאיא בלבד, חוץ מיזה שגם עילואיים כאלה גדולים כמו יאיא יכולים ליפול למשחק שהוא פחות טוב מבחינתם כי בכל זאת הם בני אדם.

12. yoni10 Member

אתה באמת חושב שהגיע אדום לקייליני?

13. JohnTerry26 Member

קומפאני ראשית אני לא מפיל את האשמה על יאיא טורה באף אחד מהמשחקים, אני פשוט בוחן את ההופעות שלו שם, את היכולת שלו לדחוף את כל סיטי לדקות של יותר דומיננטיות בתור המנוע של הקבוצה (כמו גונדוגאן או שוויני או אלונסו), לתת איזשהו פייט מבחינת פוזישן ושליטה במשחק לאותם שחקנים, אני לא ראיתי את זה ואני לא חושב שהוא מסוגל. זה לא הוא. זה לא אומר שהוא לא וורלד קלאס אבל אני חושב שאי אפשר להגיד שהוא הכי טוב בעולם כשההשפעה שלו על המשחק כקשר מרכזי באה לידי ביטוי בעיקר בפריצות עוצמתיות קדימה וגולים. יש קשרים שעושים הרבה יותר גם אם זה סוחט פחות "וואו-ים".

שוב בברנבאו טורה נתן פריצות יפות והשאיר אבק לכמה שחקנים עם הפיזיות והמהירות, לא נתן שם הופעה שהוציאה את סיטי למשחק שהוא מעבר לבונקר אפילו לא לדקות. אני לא קונה את זה מצטער, קשר שלא נתן הופעה גדולה מול השחקנים האלו, ולא גורם לסיטי לשלוט בכל משחק בליגה האנגלית כולל בחוץ שם אתם מרבים לפשל ולתת ליריבה לשלוט, לא יכול להיות הכי טוב בעולם.

14. אלי מתחן Member

מול יונייטד בעונה שעברה הוא לא הצליח לעשות יותר מדי מול יונייטד. קשר בסדר גודל שאתה טוען שהוא (ע"ע צ'אבי), ב100 מתוך 100 משחקים ישלוט במגרש מול קישור בינוני מינוס כמו של היונייטד.