ליגת האלופות משחקי ימי ד': אין הפתעות בערב חלש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏7/12/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך לעזעזאל משדרים את ריאל אוקזר ומארסיי צ'לסי?! זה משחקים שלא מענינים ולא קובעים כלום, אפילו לא מיקום בטבלה...

איך לא משדרים את בראגה ורק את ארסנל...או אפילו את באזל באיירן...פשוט ביזיון.

2. alexshw Member

עומר, באופן כללי זה לא מהימים המלהיבים של ליגת האלופות בלשון המעטה.
    נקווה להרבה גולים.

גיבז כמובן שוב נפצע.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/10
  3. Dekel Yid

משדרים את מה שיביא יותר רייטינג.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 בסן סירו. המשחק מתפתח כמו שלמעשה ציפיתי. אייאקס מגיעה להזדמנויות, אבל לא מבקיעה. לי ברור שמילאן משחקת כאילו מדובר במשחק אימון חוץ מכמה חבר'ה שרוצים להוכיח את עצמם. אחד מהם הוא רונאלדיניו שבגלל השם שלו לא הסתבך. בפעם הראשונה הוא נכנס באיחור ברור בשוער אייאקס, בפעם השנייה הברזילאי היה יכול בקלות לקבל אדום אחרי שהעיף יד לפרצוף של דה זאיו. למי שראה את ההילוך החוזר ראו בפרוש שהוא התכוון לעשות את זה. חבל שהשופט הדני נותן לרונאלדיניו לעשות מה שבא לו ודווקא נותן לסוארז צהוב על התחזות דיבילית. הצהוב לגמרי מוצדק, אבל שופט צריך להיות אחיד בהחלטות שלו, והוא ברור לא. לגבי סוארז, אני עדיין לא מבין איך שחקנים שיודעים שיש 'מיליון' מצלמות נופלים בצורה כה מגעילה. משום מה סוארז ממשיך עם זה ואני לא אוהב את זה.

מחצית שנייה אני מצפה לשער מילאנזי שיסגור את המשחק. הנחמה היחידה שאוקזר מפגרת במחצית (1-0) במדריד. הכרטיס לליגה האירופאית כרגע בידיים של הקבוצה שלי.

5. 亚历山大帕托 Member

חבל באמת שלא נתן אדום לרונאלדיניו.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי טענות אלינו. גם את המחצית השנייה פתחתנו נפלא:

אבל אינעאל העולם, יחבורה של מגעילים. מה זה הצלילות המסריחות האלה. ראיתי את סולימני והתביישתי במסורת של הקבוצה שלי. איזה צלילה מסריחה. על סוארז כבר אין מה לדבר. הוא וסולימני..איזה בושות. מוציאים שם רע. איכס.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://3.bp.blogspot.com/_AlGAJ08_oTA/S4o8kpk0_vI/AAAAAAAABa8/aIHwdLm1L7U/s320/20092010_fiorentina-milan_051.Xxx

זה הדגל שראית. הסמל הזה הוא עיצוב של האותיות CT - ראשי התיבות של Commandos Tigre, אחד מאירגוני האולטראס היותר ותיקים של הקבוצה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה יותם. בנתיים דווקא 1-0 בשבילנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

כבר 2-0 לאייאקס...

9. 亚历山大帕托 Member

זלאטן אצל אלגרי כמו ילד בן 11 בסין. מה ההיגיון בלהעלות אותו? אין לו מספיק כושר משחק?

10. xArtur Member

1-1 ארסנל פרטיזן כמה עצוב זה יכול להיות..ארסנל במצב של תיקו בבית עם הקבוצה בין החלשות השנה בליגת האלופות..

11. Ajax Amsterdam Member

אייאקס איזה קבוצה משוגעת פעם אחת אתה מרגיש שאתה תהיה אומלל איתה כל חייך אבל לפעמים היא מזכירה לנו שאייאקס היא עדיין קבוצה גדולה וחזקה

12. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx מעפילים לליגה אירופית במחזור האחרון עם נצחון שני בלבד מול קבוצה שכבר העפילה, עלתה ללא חלוץ והשתמשה במשחק בשביל להריץ שחקני גיבוי ואלה שחזרו מפציעות. מה קבוצה גדולה וחזקה בזה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/10
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון הזה יופי למוראל, אבל לא יותר מזה. מילאן שיחקה עם חצי הרכב וכנראה ללא הרבה חשק. טוב לי שיצאנו עם ניצחון, אבל עכשיו צריך לחכות מה חומרת פציעתו של סוארז. אני לא מגן על הצלילות של קפטן אייאקס או של סולימאני, אבל כבר לפני הפציעה ראיתי כניסה ברוטאלית עם שני רגליים קדימה של רונאלדיניו. לארסון, ששפט בפעם האחרונה משחק בינלאומי ריחם בכל המשחק על שחקן שכבר רחוק מעבר לשיאו.

ריאל מדריד הביסה את אוקזר וכך למעשה הכל הסתיים כצפוי. שתי העשירות ממשיכות הלאה, הקבוצה עם העבר המפואר אך ללא אמצעים כלכליים ממשיכה בליגה האירופאית, ואוקזר שהיא קבוצה נחמדה וצנועה גומרת את העונה האירופאית.

14. Pirlo59 Member

http://www.ufu.co.il/files/rg5das21hadctm7qfu3g.Xxx
    העולות לשמינית הגמר. (הגרלה ביום שישי הבא)

*ארסנל תוגרל מול ספרדית (ריאל/בארסה) או גרמנית (שאלקה/באיירן).
    *לולנסיה 5 אופציות.

15. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2010/12/08/futbol/liga_campeones/1291744739_extras_portada_8.Xxx

נשיקה צרפתית. מפגש עם קבוצה בינונית בצרפת הוא בידיוק מה שהיה צריך קארים בנזמה כדי להשיג ביטחון ולכבוש את השלושער הראשון שלו במדי ריאל מדריד. הערב בנזמה ממש נראה כמו חלוץ על, קורע רשתות, אבל ברור שהוא לא כזה. בכל-מקרה, מעניין אם בליגה הספרדית נראה ממנו משחקים טובים(ולא מצויינים) נגד יריבות בינוניות גם כשהוא משחק יותר מ-20 דקות בסיום כשההגנות תשושות. דווקא המהלך הכי טוב של בנזמה לא הסתיים בשער - כשקיבל כדור טוב לקראת הסיום, עבר שני שחקנים בשימוש בטכניקה גבוהה, אך בעט החוצה עם שמאל.

פדרו לאון היה קצת חסר מזל היום וניכר עליו שהוא אומנם מצליח לעבור שחקנים אך עדיין הוא לא מספיק חד, בעיקר בהרמה או הבעיטה האחרונה.

בנוגע לדודק שנפצע והוחלף - אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. אבל טוב היה 'להכיר' את אדאן ואפילו עוד יותר נהנתי להכיר את סארבייה, אפילו מעשר דקות שלו על המגרש אפשר להבין שמדובר בשחקן קו קלאסי.

ניצחון זה תמיד טוב ובטח בתוצאה מרשימה שכזאת. ריאל לא אגרה 16 נק' בשלב הבתים הראשון מאז עונת 04\2003 עם קרלוס קיירוש. יופי לנו.

בנוגע לשאר המשחקים:

עוד גול נפלא של סמיר נאסרי, הוא לא עוצר. טוב מאוד גם שוולקוט הבקיע כי עד אז ארסנל שיחקה רע, היא נרדמה אחרי השיוויון של פרטיזן. בכל-מקרה, לארסנל מצפה הגרלה קשה מאוד בשלב הבא.
    ניצחון בסאן-סירו זה תמיד מכובד ולא משנה אם יש או אין על מה לשחק. כל הכבוד לדה-בור שהעמיד קבוצה טובה על המגרש, הגול הראשון גולאסו. אני שמח שאייקס ממשיכה לליגה האירופית.