ליגת האלופות: רביעי: ניצחונות מינמליים לביתיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏15/2/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברור שיש קנונייה נגד ארסנל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

רשמתי כבר במחצית שהשופט לא טוב, הטעויות שלו במחצית הראשונה היו פחות קריטיות אולי מאשר אותה דקה במחצית השנייה (לא שמתי לב לפנדל על רוסיצקי אבל לא התרכזתי), אבל אני לא חושב שהייתה לו מגמה. אני דווקא במחצית הראשונה הרגשתי שהוא טועה יותר לכיוון השני.

לדעתי פשוט שופט רע, או שתפס יום רע, שהפעם ארסנל סבלה ממנו יותר. בניגוד למי שכתב שכיסחו את ססק והשופט לא הגן עליו (רודס אולי?), אני חושב שאם כבר הוא הגן יותר מדי.

2. AronB Member

ססק גם היה מעורב בכמה תקריות של דחיפות וכו', אבל הוא כוסח לפחות 10 פעמים היום וזו עובדה.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב אם זו עובדה אני לא יכול להתווכח.

גם הולק קיבל בעיטות לרגליים (חבל שלא יותר) ללא תגובה של השופט מספר פעמים, כמו שאמרתי, השופט היה רע היום. לרוע מזלכם בסופו של דבר טעות שלו הובילה לגול לפורטו בעוד שטעויות שלו לצד השני לא. הייתה קרן ברורה לפורטו במחצית הראשונה שהבחור עם הצמות (מס' 3) חילץ לפאליטו על הקו, השופט לא נתן קרן, לך תדע אולי היה יוצא מזה גול?

חבל שמשחקי כדורגל נגמרים במחלוקת, אני רק אומר שאני לא חושב שהייתה פה מגמתיות.

4. Jose Mourinho Member

http://www.up-00.com/Feb10/m4y44507.Xxx

תמונת השנה בליגת האלופות

5. SkiMan Member

בנוגע לשער השני של באירן, רוב האשמה היא דווקא על הקוון שהיה חייב להרים דגל,
    בכל מקרה כזה מרחק גם אוברבו היה חייב לראות, עוד ערב לספרים מבית היוצר של הנורבגי.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שגם באיזו מדינה ערבית יש 5+ לייב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

השופט גם לא שרק כמה קרנות ועבירות לטובת באיירן וזה כולל את הקוון. מדובר בחבורה של עיוורים שצריכים להוציא מהמפעל. אם רוצים להחזיק אותם בליגה המקומית שלהם, אז בכיף, שהבעיה תשאר אך ורק שם.

לגבי המשחק, כמובן שהיינו ראויים לניצחון ולצערי הצדק נעשה באי צדק. לפעמיים זה הולך נגדנו ולפעמיים לשם שינוי איתנו. פיורנטינה הגיעו כמו איטלקים להתגונן, עשו זאת טוב, היו מאוד פיזיים, אני מבין אותם, זה כמעט והצליח לעצור את באיירן (היו גם כמה עבירות קצת יותר מידי פיזיות ומכוערות אבל זה כדורגל, מקבל). אם רובן לא היה אגואיסט, אולי היינו שווים יותר.

המשחק הכי חלש שלנו בחודשיים האחרונים.

7. Robin_Van_Persi Member

השיפוט היה מזוויע היום ב2 המשחקים,והפרשנות של אלי אוחנה..........................שלא נדע עוד צער,(בעיקר שמעתי את זה מהסלון,אני ראיתי את זה מהממיר בחדר על ערוץ SKYSPORT האיטלקי).
    בסופו של דבר לסיים ב2-1 זה לא כזה נורא,חבר שלי דיבר איתי עוד לפני ואמרתי שאני קונה את זה לגמרי,באמירייטס לפחות יהיו לנו בחזרה את סונג,ארשבין,גאלס,שאיתם נוכל לשחק כמובן הרבה יותר טובה ולמחוץ את פורטו כמו שצריך,אני מעריך שנסיים את זה בהפרש של 2-3 שערים בסופו של דבר.

שיהיה לנו בהצלחה בהמשך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/2/10
  8. cazzo Il Capocuoco

בכל העולם הערבי, לא רק במדינה אחת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. דנידין Member

מלאכתם של צדיקים נעשת בידי אחרים. באתי למשחק אוהד פיורנטינה ויצאתי אוהד באיירן שהגיעו לשחק כדורגל ולא בושידו.

פיורנטינה הגיעו כמו קבוצה איטלקית של שנות ה 80 לבונקר ולכיסוחים במקום לנסות כמו סינדרלה אמיתית גם לשחק כדורגל ולהדהים את כולם. מי שמשחק ככה מגיע לו אולי להפסיד.

10. רפאל Member

קשקוש!
    אחרת חוטפים עוד גולים.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

SKIMAN
    לא בטוח שזו אשמתו של הקוון, אולי מהזווית שלו זה היה נראה כאילו שחקן פיורנטינה נוגע בכדור, מבחינתו היה ספק וזה לטובת ההתקפה תמיד - נדמה לי שאוברבו הוא זה שהיה צריך להיות במיקום טוב ולראות מי נגע בכדור והסיט אותו לקלוזה, ואחרי התייעצות עם הקוון לפסול את השער.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/10
  12. Jose Mourinho Member

Fiorentina patron Andrea Della Valle reveals UEFA President Michel Platini agreed his team were hard done by.

“I’ve never seen anything like it. I was in the stands with Platini and Karl-Heinz Rummenigge. They too confessed the goal was offside and that it was a yellow not a red card for Massimo Gobbi

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה הבעיה בכך שהשופט איפשר לפורטו להוציא את הכדור מהר. זה כל הרעיון באפשרות להוציא את הכדור מהר - הרבה יותר, אגב, ממצב שבו החומה מתחילה להתארגן, וכשהשחקן הבועט רואה שהשוער בפינה, הוא שולח בעיטה חופשית "מהירה" לפינה השנייה.

עבירה על החוק - הופ, המשחק מחודש. לאף אחד אין בעיה כשקבוצה מחדשת משחק מהר 40 מטר מהשער, וזה לא צריך להיות שונה 15 מטר מהשער. בעיה של הקבוצה המתגוננת.

14. riquelme1 Member

בולשיט טהור. פיורנטינה שיחקה כדורגל, היא אומנם שיחקה קצת מבוקר והגנה על השער, אבל באיירן לא עשתה שום מהלך התקפי ראוי עד הדקה ה60 אולי. פיורנטינה הגיעה בהרכב חסר, ובמצב גרוע שהיא נמצאת בליגה האיטלקית, לא מדובר פה במילאן או יובה, ועדיין השופט עזר לבאיירן להוציא את הניצחון הדחוק הזה שלא הגיע לה.

ואל תעבוד עלינו, אתה באת כאוהד באיירן.

15. cazzo Il Capocuoco

זה בכלל נראה כמו אוהד שאלקה, אוהד בלתי נראה...