ליגת האלופות: רביעי: ניצחונות מינמליים לביתיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏15/2/10.

1. דנידין Member

לא אוהד באיירן אבל פשוט לא שונא אותם כמוך. השנאה שלך משבשת את ההנאה שלך לראות כדורגל וחבל. באיירן חיברו הרבה מהלכי כדורגל יפים גם עד הדקה ה 60 כמו המסירה המוקפצת של רובן למולר ברחבה ואפילו אם תרצה, בשבילך, הגול היה הראשון היה מהלך כדורגל טוב. וזה עוד ביום חלש יחסית שלהם.

אתה לא מפרגן לקבוצות גרמניות באשר הן. אל תשחק אותה ואל תיהיה צבוע עכשיו. שב ושתוק.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/10
  2. riquelme1 Member

למה נעלבת דני, אתה יודע שהכל מאהבה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שונא את באיירן אני ממש לא, ואפילו באתי למשחק הזה כאוהד שלה, הם איכזבו אותי במשחק פושר למדי יחסית למה שציפתי מהם, בטח כאשר הויולה בהרכב כל כך חסר ונראת כל כך רע בליגה האיטלקית. נגד יובה למשל, פירגנתי לבאיירן בלי סוף, למרות שאני מודה שרציתי שיובה יעלו. לא בגלל שאני 'שונא' את באיירן, אלא בגלל שיובה יותר 'עושה לי את זה'.

לא ראיתי את באיירן בתקופה האחרונה, אבל לפי מה שסלע אומר זה המשחק הכי רע שלהם בתקופה האחרונה. אני עדיין בדעה שבאיירן לא קבוצה מעל רבע גמר ואולי יכולה להפתיע עם הגרלה טובה ולהגיע לחצי. את פיורנטינה אני מאמין שהם יעברו בסוף, בחוץ באיירן קבוצה טובה יתר מאשר בארינה לדעתי.

3. דנידין Member

אם אתה מודע ליכולת של באיירן בשלושה החודשים האחרונים, הרי היית יודע שמדובר בקבוצה בכושר מטורף. פיורנטינה עשו בונקר והיה קשה מאוד לראות משחק מתפתח. מאוד איכזבו אותי האיטלקים כי חשבתי שהם לא בונקריסטים. ציפיתי מהם ליזום כדי שנראה משחק טוב.

לא פירגנת לבאיירן במשחק מול יובה, אלא אמרת שיובה הייתה חלשה. אתה תמיד תדע להקטין הישגים של גרמניות ואם לא היינו מכירים אותך כאן, אז אולי עוד הייתי מאמין לך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. riquelme1 Member

אני עוקב אחרי התוצאות של באיירן, אבל לא יצא לי לראות אותה בתקופה האחרונה, חוץ מתצירים שזה לא מספיק, אני מודע לכושר של באיירן אחרי המשחק נגד יובה.

יובה באמת הייתה חלשה להחריד נגד באיירן, וכולנו ראינו את הנפילה הלא מיקרית שלהם אחרי אותו משחק, ופיטורי צ'ירו פרארה שעשה אין ספור טעויות באותו משחק. עדיין החמאתי לבאיירן על משחק גדול באותו יום.

על פי המשחק אתמול, באיירן לא הרשימה אותי יחסית למה שציפתי, במחצית הראשונה באיירן בקושי תקפו והגיעו למצבים, במחצית השנייה השפרו אבל עדיין לא הרשימה יותר מדי ועם הרבה עזרה מהשופט.

5. דנידין Member

אם אתה אומר שיובה מאז אותו משחק לא מצליחים להשתקם, אולי זה בגלל שהדריסה של באיירן עדיין מכה בהם כהלם מוחלט?

אתה מסתכל על מספר מצבים. תפסיק להסתכל על כדורגל כשחור או לבן. כל המשחק, מחצית ראשונה ושניה, כל המשחק התנהל בצד של השער של פיורנטינה. כמעט היה לי כאבי צוואר. הם עשו בונקר ולכן היה קשה להגיע למצבים בצפיפות. זה לא עושה את באיירן רעה, אלא עושה את המשחק חלש, די הורס אותו לצופה הניטרלי שרוצה להנות מכדורגל פתוח. תפסיק לספור מצבים כי אז אתה סתם משחק אותה כמו אחד שלא ראה משחק כדורגל מיימיו. שיריבה משחקת איתך בצורה כזאת, זה לרוב למשחק משחק שתראה חגיגות ליד השער אלא משחק חפירות.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זו פילוסופיית המשחק האיטלקית. לא התבנקרות, אבל משחק הגנתי מהספרים כשהמטרה שלו היא להוציא תוצאה טובה בחוץ. ואגב, אם תשים לב לסטטיסטיקות, באיירן לא הגיעה להרבה יותר מצבים מאשר פיורנטינה, שבאה להשיג תיקו. אתה יכול להסתייג משיטת המשחק, אבל לקרוא לשיפט הבזיוני הזה הוצאת הצדק לאור? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    המשחק שלו בסטמפורד ברידג' בעונה שעברה הוא דוגמה מצוינת לכך- ברצלונה נתנה עונה מהסרטים, הייתה הקבוצה הטובה בתבל, אז הגיע לה להיות בגמר הצ'מפיונס. חבל שבצמד המשחקים היא לא הצליחה להתעלות על צ'לסי, ונעזרה באותו שופט כדי להגיע לגמר. עד היום זוכרים לה את המשחק השנוי במחלוקת בסטמפורד ברידג', ואני מקווה שייזכרו ככה לבאיירן אם היא תעלה.

7. דנידין Member

באיירן הגיעו בסוף למעט מצבי בעיטה כי משחק בונקריסטי הוא משחק יעיל שגם מעוות את הסטטסטיקה מהמציאות. קבוצה אחת באה לשחק והשניה להרוס משחק. אני כבר מכיר מערכים הגנתיים שנעשים בצורה חכמה ויוצאים איתם להתקפות, אבל מה שפיורנטינה עשו זה אולד פאשן בונקר שלא נראה כמו כלום.

נקודה תחתונה היא שלפי מה שהיה שם 1-1 לא תוצאה משקפת. לא מגיע לאף אחד להפסיד עלידי שיפוט, אבל מצד שני לא מגיע לאף אחד להשיג תוצאה על כדורגל כזה. אין צדק בכדורגל, אבל בסופו של דבר בצורה כזאת או אחרת הוא נעשה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נכון. הקוון חייב להרים את הדגל בכל מקרה, על השופט מונחת האחריות להחליט מי האחרון שנגע בכדור.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שהנך מצפה שהכדורגל יהפוך להיות? שהשופטים יכריעו משחקים על פי דעתם ורצונתם למי היה ראוי יותר?! אתה בטח לא רציני או כתבת זאת תחת השפעה של חומר שמוטו היה כבר מזמן מושעה על השימוש בו. אתה יכול לא לאוהוב את סגנון המשחק, אבל בין סגנון וצדק לא עובר שום גשר. פראנדלי למד את באיירן היטב, הגיע במטרה להעביר את ההכרעה הביתה עם תוצאה נוחה. השופט והקוון בהחלטות שעוריתיות, שגמרו אפילו לראש עיריית פירנצה (כאוהד הקבוצה שנים רבות מעולם לא שמעתי אותו מגיב למשחקי הקבוצה) לצאת מגדרו, הטעו את התוצאה וזרקו את כל המאמץ הקשה של השחקנים לפח. זה אי צדק. סגנון מבוקר? זה כבר עניין של אסתטיקה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב תיקון טעות מהודעה שרשמתי אתמול- אוברבו לא ישפוט במונדיאל, מי שישפוט הוא מרטין האנסון, זה ששפט אתמול בפורטו- ארסנל ולמעשה הכריע שצרפת תעלה למונדיאל ולא אירלנד...

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתמול הוא דפק את הצרפתים, הכל מתקזז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

והאם יש בכך רמז כלשהו של ביקורת מצדך? הרי כל שופט בעולם היה יכול לעמוד באותו חלקיק שנייה מזווית שלא תאפשר לו לראות את נגיעת היד. כשבוחנים שופט ואת יכולתו צריך להסתכל מעבר לטעות כזו או אחרת, ולא משנה כמה היא מפורסמת ומוכרת.

13. דנידין Member

ולא שאני נגד סגנון מבוקר, ראיתי משחקים מבוקרים שהיו מבריקים וגם צפיתי משהו כזה למשחק הנוכחי, אבל לא היה שום דבק מבריק באיך שזה נראה אתמול. זה היה ברוטאלי, אלים בצורה חריגה כמעט, מסכן באדשטובר שקיבל בעיטה לראש ומסכנים ריברי ורובן שנכנסו להם לרגלים על דרך קבע וכטקטיקה לעצור אותם. השיפוט לא צודק, אבל לפיורנטינה, איך שאני רואה זאת, לא מגיע לצאת עם כלום. אני נגד הדרך הזאת וחשבתי שזה יראה אחרת לגמרי.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההודעה שלי הייתה קודם כל תיקון טעות בקשר למה שרשמתי אתמול.

וביקורת? אפשר לבקר את זה. כי לא משנה איך תסובב את זה, כן ראה, לא יכל לראות, הסתירו לו, השופט הזה במו ידיו קבע והחליט איזו נבחרת תהיה במונדיאל ואיזו נבחרת תראה אותו בבית. זה בכלל בכלל לא משנה מה הנסיבות, כי הוא השופט הראשי והאחריות היא עליו, ולא משנה מה.
    אני לא אומר שאופ"א הייתה צריכה לשלוח אותו לפנסיה מוקדמת, אבל אני כן חושב, שצדק מינימלי יהיה שהשופט הזה, שהכריע תוצאה של משחק כל כך קריטי, יראה גם הוא את המונדיאל מהבית.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה הזה, אתה בעצם אומר שהדרך הכי טובה של שופט להגיע למונדיאל היא לא לשפוט בכלל. הרי כל מי ששופט טועה, אבל מי שלא שופט - לעולם לא טועה.

בגלל זה אני אומר שצריך למדוד שופט על סמך הרבה יותר מאירוע אחד ועל סמך הרבה יותר ממשחק אחד. אם יש לו רקורד מצוין, אם הוא שולט במשחקים, אם הוא תופס עמדות טובות על המגרש ומבצע מעט טעויות, הוא חייב להיות במונדיאל. אם הוא לא יהיה רק בגלל שהטעות הגדולה האחת שלו היתה דווקא במשחק כל כך מתוקשר, את מי אתה מעניש, אותו? אולי, אבל אתה מעניש גם את הנבחרות, האוהדים והכדורגל. צריך לראות את התמונה הגדולה.

בלי קשר, לומר שהשופט הזה קבע בעצמו מי תהיה במונדיאל זו הפרזה. במקרה כמו אוברבו בשנה שעברה, כשקבוצה אחת הגיעה למצב שזה נראה ואולי היא גם חשה שלא משנה מה תעשה, היא לא יכולה לנצח איתו (למרות שזה כמעט כן קרה), מילא. היתה פה טעות אחת. שער אחד. ב-210 דקות של כדורגל, במשחק שבתוצאה שלו באותם רגעים היה בדרך לפנדלים. לאירים לא היו חסרות הזדמנויות והיה להם זמן גם אחר כך לעשות משהו אחר. לא עשו, חבל.